Očkování

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 11:15:39

miroslav píše:
Zdeněk píše:
miroslav píše:Pozoruhodné je, jak si někteří lidé démononizují takovou prkotinu, jakou je očkování.

Covid není prkotina, tudíž ani jeho léčení.


Ano Covid není prkotina, ale očkování je proti tomu prkotina.
Náš zedník se už uzdravil už u nás pracuje a říká A stejně se očkovat nenechám. Na otázku proč říká Nenechám si do sebe přece píchnout to svinstvo, ty žiletky...
Jak se někteří lidé nechají zblbnout - vytvoří si nějakou negativní představu vlivem špatné četby a té se pak bojí jako čert kříže.

Mimochodem, teď po prodělaném těžším covidu, má zedníka tělo nejvíce protilátek, tak při dalším očkování je riziko jejich už alergického vybuzení (neb tím přesvědčí imunitní systém, že se nachází v extrémním zamoření). Což samozřejmě dobře není, všeho s mírou.

Ale přesvědčuj o tom Pfizerem naprogramovaného robota...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 11:20:08

Návštěvník píše:

Zbytečný. I kdyby si to třeba Miroslav poslechl, nepochopí to. Zkoušel jsem mu pomoci mnohokrát, marná snaha. Miroslav je prostě blázen. Resp. duševně postižený. Pfizerslave. Neléčitelné.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » ned 19. pro 2021 11:22:40

Všichni jsou blazni, jenom já jsem letadlo.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 19. pro 2021 11:34:01

Zdeněk píše:To se dá říci u vakcín které prošly mnohaletým zkušebním obdobím. Nikoli u mRNA vakcíny, která je na zcela nové bázi.

I kdyby žádné vedlejší účinky mRNA vakcína neměla, jde o nepřijatelné experimentování s lidmi, pokud je k dispozici báze vyzkoušená.
Lidé co to dopustili by měli být souzeni, jako teroristé. Protože vystavili populaci riziku vážných následků. I kdyby se ukázalo, že žádné nejsou, tak to na věci nic nemění.

Technologie mRNA je nová, ale ne neznámá: vědci se jejímu vývoji věnují posledních 30 let. Tato technologie byla již využita k přípravě vakcín nejen proti virům (např. viru chřipky, viru Zika, viru vztekliny a cytomegaloviru), ale i proti některým typům zhoubných nádorů.
https://www.google.com/amp/s/www.nzip.c ... %3Famp%3D1
Návštěvník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 11:56:34

Návštěvník píše:
Zdeněk píše:To se dá říci u vakcín které prošly mnohaletým zkušebním obdobím. Nikoli u mRNA vakcíny, která je na zcela nové bázi.

I kdyby žádné vedlejší účinky mRNA vakcína neměla, jde o nepřijatelné experimentování s lidmi, pokud je k dispozici báze vyzkoušená.
Lidé co to dopustili by měli být souzeni, jako teroristé. Protože vystavili populaci riziku vážných následků. I kdyby se ukázalo, že žádné nejsou, tak to na věci nic nemění.

Technologie mRNA je nová, ale ne neznámá: vědci se jejímu vývoji věnují posledních 30 let. Tato technologie byla již využita k přípravě vakcín nejen proti virům (např. viru chřipky, viru Zika, viru vztekliny a cytomegaloviru), ale i proti některým typům zhoubných nádorů.
https://www.google.com/amp/s/www.nzip.c ... %3Famp%3D1

Je dobré preferovat zdroje, které se neschovávají za nějakou instituci (autor: Státní zdravotní ústav, "pracující lid" a podobní týpci).
Jak praví prof. Turánek od 20. min – to není určeno pro vakcínu:


Rovněž Dr. Malone, který mRNA metodu (resp. submetodu) patentoval, prohlašuje, že jde o největší experiment na lidech v historii.
Tak co chceš víc. Jsi snad Miroslav nebo co?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » ned 19. pro 2021 12:37:38

Vy se fakt z ty korony jestě stačíte posrat, než vymizí. Hlavně že je co řesit, a násobit to na entou.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 19. pro 2021 12:38:32

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:
Zdeněk píše:To se dá říci u vakcín které prošly mnohaletým zkušebním obdobím. Nikoli u mRNA vakcíny, která je na zcela nové bázi.

I kdyby žádné vedlejší účinky mRNA vakcína neměla, jde o nepřijatelné experimentování s lidmi, pokud je k dispozici báze vyzkoušená.
Lidé co to dopustili by měli být souzeni, jako teroristé. Protože vystavili populaci riziku vážných následků. I kdyby se ukázalo, že žádné nejsou, tak to na věci nic nemění.

Technologie mRNA je nová, ale ne neznámá: vědci se jejímu vývoji věnují posledních 30 let. Tato technologie byla již využita k přípravě vakcín nejen proti virům (např. viru chřipky, viru Zika, viru vztekliny a cytomegaloviru), ale i proti některým typům zhoubných nádorů.
https://www.google.com/amp/s/www.nzip.c ... %3Famp%3D1

Je dobré preferovat zdroje, které se neschovávají za nějakou instituci (autor: Státní zdravotní ústav, "pracující lid" a podobní týpci).
Jak praví prof. Turánek od 20. min – to není určeno pro vakcínu:


Rovněž Dr. Malone, který mRNA metodu (resp. submetodu) patentoval, prohlašuje, že jde o největší experiment na lidech v historii.
Tak co chceš víc. Jsi snad Miroslav nebo co?

https://www.google.com/search?q=when+di ... e&ie=UTF-8
Návštěvník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » ned 19. pro 2021 15:27:52

Tak jsem se na to video podíval a tam shromážděni odborníci jsou buď hloupí a nebo někým zaplacení.

Ten spikeprotein vytvořené protilátky zlikvidují a přestanou se další protilátky tvořit. Proto musí být další dávka, aby se vyprovokovala další imunitní reakce.
Obranné látky postupně mizí podobně jako třeba u chřipky a tak se musí po čase očkování opakovat.
Nikde žádný spikeprotein v člověku nezůstává.
Horší je to při nákaze - na viru je ten samý (toxický) spikeprotein, ale díky viru se může rychle replikovat a zamořit celý organismus a pokud je nálož velká, nebo tělo oslabené, že nestačí vyprodukovat dostatečně rychle obranné látky, může virus s tím svým toxickým spikeproteinem začít množit třeba v plicích, játrech, kloubech atd. a vyvolat akutní a nebo i dlouhodobé následky.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3591
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod salmo1cz. » ned 19. pro 2021 17:01:17

Proč by měl být prof.Turanek zaplacený antivaxer.
Když vám píšu, že mi bylo divně tak mi bylo divně a určitě to nebylo po čokoládě.Čokoláda má svoje projevy, dva dny se nejde vysrat a o beďary není nouze.
Tohle byl stav který neznám.Jansen je jednodavka, ale o to je kumulativní, to by mohl pochopit i debil.
salmo1cz.
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » ned 19. pro 2021 17:13:46

Vždy je jen jedna pravda a na ní tanečky. Kdo tančí jak disko cvok, a kdo pogo, což je svobodný tanec, to je ve slunci.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » ned 19. pro 2021 17:39:02

salmo1cz. píše:Proč by měl být prof.Turanek zaplacený antivaxer.

Turanek nevypadá na zaplaceného. Ten je takový odborný sýček.
Vychází z toho, co by se teoreticky mohlo dít a jaksi už nebere do úvahy, co už bylo prověřeno a co se skutečně děje, respektive neděje.
Zajímalo by mne, jak svým kukučem působí na Zdenka. Zdenek je takový čtenář tváří.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3591
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 18:19:20

miroslav píše:Tak jsem se na to video podíval a tam shromážděni odborníci jsou buď hloupí a nebo někým zaplacení.

Před 4 měsíci jsi o rozhovoru s prof. Turánkem tvrdil: "Tenhle rozhovor je dobrý a poučný. Ten vědec je opravdu v obraze."
Teď jeho varování odmítáš. Přitom neříká nic nového než v tom původním rozhovoru, jen to rozvádí. Můžeš jmenovat někoho odbornějšího, kdo má za sebou tolik let vědecké práce na vývoji vakcín, učí to na vysoké škole, a je pro mRNA vakcinační (obchoďáky z Pfizeru neberu)?

miroslav píše:Ten spikeprotein vytvořené protilátky zlikvidují a přestanou se další protilátky tvořit. Proto musí být další dávka, aby se vyprovokovala další imunitní reakce.

O tom jsme přeci už mluvili. Dlouhodobá imunita předpokládá vytvoření imunitních paměťových buněk (T a B lymfocytů) skrze které se v případě reinfekce obranné látky vytvoří. Čili neplatí přímá souvislost, že musíš mít v sobě spikeprotein, aby se protilátky tvořily. Ten spike protein je dráždidlo, a to prostě není dobré mít dlouhodobě v těle. A už vůbec ne nekontrolovaně putující krevním řečištěm (viz nebezpečnost sepse, lidově řečeno otravy krve), kdy se spike protein dostane např. do srdce. Když tě bolí či oteče rameno, ok, ono se zas tolik nestane; ale už ti někdy oteklo srdce?

Jak to že si na protiargumenty nepamatuješ? Jak to, že tak urputně bráníš Pfizer vakcínu? Pedrito se zas vážně domnívá, že bez vakcíny by si ani neměl jít koupit boty.

Prostě se z vás stali Pfizerem ovládané zombie.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 18:21:27

miroslav píše:Zajímalo by mne, jak svým kukučem působí na Zdenka. Zdenek je takový čtenář tváří.

Nó... to máš pravdu, no. :)

Nicméně spiritualita a vědecká erudice jsou dvě různé věci.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » ned 19. pro 2021 19:28:55

Zdeněk píše: Jak to, že tak urputně bráníš Pfizer vakcínu?

Já nic urputně nebráním. Jen píšu svůj názor. Urputnost vidím spíš na straně antivaxerů. Některých.

A jak na tebe ten profesor působí - podle ksichtu?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3591
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 19:37:19

miroslav píše:
Zdeněk píše: Jak to, že tak urputně bráníš Pfizer vakcínu?

Já nic urputně nebráním. Jen píšu svůj názor. Urputnost vidím spíš na straně antivaxerů. Některých.

A jak na tebe ten profesor působí - podle ksichtu?

Dělat takovéto narážky (navíc veřejně, dokonce anonymně) je zcela nevhodné a měli bychom se za to omluvit.
Jednak jde o subjektivní odhad a za druhé a hlavně, nikomu do toho nic není, pokud se debata netýká právě tohoto tématu a u dotyčného lze alespoň implicitně předpokládat souhlas.

Uvedu příklad z jiného soudku - kupř. se domnívám, že umím relativně spolehlivě rozpoznat homosexuála (narážky na to, že oni se spolehlivě poznávají právě jen mezi sebou si nechte, jo, děkuju). Ale je nepřípustné, abych s tím vyrukoval pokud o tom není s dotyčným přímá debata. Je to každého soukromá věc a nikdo nemá apriori právo veřejně do toho strkat svůj čumák.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 19. pro 2021 19:55:05

"...očkování považuju za ohleduplné jednání.."
(Tatiana Drexler)

:yes:
Návštěvník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » ned 19. pro 2021 20:26:58

Zdeněk píše:
miroslav píše:
Zdeněk píše: Jak to, že tak urputně bráníš Pfizer vakcínu?

Já nic urputně nebráním. Jen píšu svůj názor. Urputnost vidím spíš na straně antivaxerů. Některých.

A jak na tebe ten profesor působí - podle ksichtu?

Dělat takovéto narážky (navíc veřejně, dokonce anonymně) je zcela nevhodné a měli bychom se za to omluvit.
Jednak jde o subjektivní odhad a za druhé a hlavně, nikomu do toho nic není, pokud se debata netýká právě tohoto tématu a u dotyčného lze alespoň implicitně předpokládat souhlas.

Uvedu příklad z jiného soudku - kupř. se domnívám, že umím relativně spolehlivě rozpoznat homosexuála (narážky na to, že oni se spolehlivě poznávají právě jen mezi sebou si nechte, jo, děkuju). Ale je nepřípustné, abych s tím vyrukoval pokud o tom není s dotyčným přímá debata. Je to každého soukromá věc a nikdo nemá apriori právo veřejně do toho strkat svůj čumák.

A pak kdo je tady magor, jednou jo, jednou ne, jak se to hodí... Zdeňku, zdeňku,..
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 20:34:06

Pedriito píše:A pak kdo je tady magor, jednou jo, jednou ne, jak se to hodí... Zdeňku, zdeňku,..

A něco konkrétního by nebylo, ty povšechný mravokárný žvanile.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » ned 19. pro 2021 21:05:15

Zdeňku, tys tady často typoval lidi podle toho jak vypadají.
To je nejspíš talent.
A u toho profesora vidíš co?
To by ti mohlo přece něco napovědět o autorovi prezentovaných myšlenek.
Já na tohle - na ty ksichty nejsem expert ale i tak mi připadá jako ten sýček, jak jsem už napsal.
Určitě ne jako bojovník v tom pozitivním slova smyslu.

Jinak jeden můj duchovňácký známý, když mne viděl - byl také expert na ty ksichty, tak byl mým obličejem, výrazem přímo unešen.
Jeden z jeho výroků jsem si zapamatoval (to s mým ksichtem už nesouvisí): "Škoda, že se nedá prosouložit k Pravdě".
Také to nebyl žádný "suchar". Jinak jsme se přímo moc nestýkali - byl to kamarád mých kamarádů.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3591
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » ned 19. pro 2021 21:41:11

Zdeněk píše:
Pedriito píše:A pak kdo je tady magor, jednou jo, jednou ne, jak se to hodí... Zdeňku, zdeňku,..

A něco konkrétního by nebylo, ty povšechný mravokárný žvanile.

A co? Jako že utápíš svou pozornost v nesmyslech? Jako že budeš špekulovat o tom a o tom? Jako že sám už ani nevíš, jestli se očkovat, jako že jednou má Miroslav pravdu, jindy Vostál, jindy Peková, či kdoví kdo .. Prober se
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků