Očkování

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » stř 22. pro 2021 20:15:55

salmo1cz. píše:
Pedriito píše:Svět znovu stojí na pokraji jaderné katastrofy, a vy se tub udete zabývat reklamami opředeným virem.

Pokud myslíš Ukrajina, Rusko, NATO.
Na Ukrajině se očekává převrat a Rusko bude pozváno jako řešitel.
Proč chce USA rozmístit rakety u nás mi není jasné, není důvod.

USA tu žádné rakety rozmístit nechce. Ani nepotřebuje. Akorát chce posílit přítomnost sil NATO jako prevenci, že by Putin chtěl pokračovat i do východní Evropy.
To s těmi raketami jsou jen ruské dezinformace aby si nějak opodstatnili obsazení Ukrajiny jako svoji obranu.
Zkusili to napřed úspěšně s Krymem, teď se obávám zaberou celou Ukrajinu.
A když budou sankce, tak nám zavřou plyn a budeme nahraný - teď v zimě.
Putin to má nejspíš dobře spočítaný.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 20:21:47

nebo ne...?


Co já vím, já umím počítat leda do tří,

takže se na to můžu lidně vysrat,

dokud jsem živej, jsem živej a až budu mrtvej budu mrtvej,

v obou případech na to seru...
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 20:23:16

A když budou sankce, tak nám zavřou plyn a budeme nahraný - teď v zimě.
Putin to má nejspíš dobře spočítaný.


No to si myslel u Stalingradu i Hitler a docela se spletl.... :D
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod salmo1cz. » stř 22. pro 2021 20:27:31

Já se těma mrtvolema nezabývám.Vloni na jaře jsem spočítal že v ČR zemře na Covid 40000 lidí a tím pandemie skončí a toho se držím.
Kouknul jsem na tu tabulku a tam plyne 6%mrtvol z očkovaných na JIP a 33%mrtvol na JIP z neočkovaných.
salmo1cz.
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 20:36:22

Já se těma mrtvolema nezabývám.Vloni na jaře jsem spočítal že v ČR zemře na Covid 40000 lidí a tím pandemie skončí a toho se držím.


Seš si tím jistej ?

Co když ti tam třeba jedna či dvě nuly chyběj ???

Co se týče umírání, lidi na to serou a umíraj si zcela dle svých sobeckých zájmů a navíc ještě zcela neorganizovaně a dokonce i navzdory vočkování...
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » stř 22. pro 2021 20:48:21

Vostálník píše:
nebo ne...?


Co já vím, já umím počítat leda do tří,

takže se na to můžu lidně vysrat,

dokud jsem živej, jsem živej a až budu mrtvej budu mrtvej,

v obou případech na to seru...

Já to kurwa furt počítám a nějak se nemůžu dopočítat. Na začátku → konci sledovaného období byla změna živých neočkovaných z 37 800 436 → 7 637 511 a očkovaných z 1 557 904 → 31 512 054.
(37 800 436 + 1 557 904) - (1 557 904 + 31 512 054) = - 208 775
A tento úbytek živých nekoresponduje s celkovým počtem mrtvol 322 692. Kam se kurwa 113 917 duší ztratilo?
Už mě z toho bolí hlava se na to taky vyseru...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod salmo1cz. » čtv 23. pro 2021 11:58:36

Vostálník píše:
Já se těma mrtvolema nezabývám.Vloni na jaře jsem spočítal že v ČR zemře na Covid 40000 lidí a tím pandemie skončí a toho se držím.


Seš si tím jistej ?

Co když ti tam třeba jedna či dvě nuly chyběj ???

Co se týče umírání, lidi na to serou a umíraj si zcela dle svých sobeckých zájmů a navíc ještě zcela neorganizovaně a dokonce i navzdory vočkování...

Jistej, co je to jistej? :D
Vycházel jsem z dat která pustil číňan hnedle na začátku pandemie, než se toho ujali politici.
Chtěl jsem si jenom udělat představu jaká bude úmrtnost chřipka : kovid.Vycházelo to 1 : 10.
Pro ČR vycházelo 40000 mrtvol během dvou let a po promoření populace má být Covid jako běžné ale spíše těžší respirační onemocnění.
Pro ČR jsem počítal nejhorší scénář o důvodech jsem už psal.
Potom ta stránka zmizela a bylo po ptákách.
salmo1cz.
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » pát 24. pro 2021 12:55:50

Tak to nám chybí ještě cca 5000 mrtvej,

ale lidi to flákaj, koukám že včera nikdo neumřel,

všichni se asi těšej na Ježíška a tak se do toho nikomu nechce,

s takovouhle se to povleče až někde do července....



Mně je tedy na umření, páč jsem nachcípanej ale s chřipkou by mě tam asi nezapočítali,

i když možná jo aby vylepšili statistiky úmrtí neočkovanejch,

na omikron to nevypadá páč jsem do sebe narval paraleny a stejně jsem se v noci ani pořádně nezpotil...
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » stř 12. led 2022 21:35:32

Vostálník píše:Tak to nám chybí ještě cca 5000 mrtvej,

ale lidi to flákaj, koukám že včera nikdo neumřel,

všichni se asi těšej na Ježíška a tak se do toho nikomu nechce,

s takovouhle se to povleče až někde do července....



Mně je tedy na umření, páč jsem nachcípanej ale s chřipkou by mě tam asi nezapočítali,

i když možná jo aby vylepšili statistiky úmrtí neočkovanejch,

na omikron to nevypadá páč jsem do sebe narval paraleny a stejně jsem se v noci ani pořádně nezpotil...

Hlavně aby to nebyla delta.
Jak se to vyvíjí?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod Tara » stř 12. led 2022 22:22:02

miroslav píše:
Vostálník píše:Tak to nám chybí ještě cca 5000 mrtvej,

ale lidi to flákaj, koukám že včera nikdo neumřel,

všichni se asi těšej na Ježíška a tak se do toho nikomu nechce,

s takovouhle se to povleče až někde do července....



Mně je tedy na umření, páč jsem nachcípanej ale s chřipkou by mě tam asi nezapočítali,

i když možná jo aby vylepšili statistiky úmrtí neočkovanejch,

na omikron to nevypadá páč jsem do sebe narval paraleny a stejně jsem se v noci ani pořádně nezpotil...

Hlavně aby to nebyla delta.
Jak se to vyvíjí?

Zdroj, kde Petr toto píše?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » stř 12. led 2022 22:38:44

Tara píše:Zdroj, kde Petr toto píše?

Těsně nad mým komentářem, který cituješ.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod Tara » stř 12. led 2022 22:40:28

miroslav píše:
Tara píše:Zdroj, kde Petr toto píše?

Těsně nad mým komentářem, který cituješ.

Díky, fakt už asi nevidím :-)
To ho drží asi dost dlouho, už....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pát 14. led 2022 15:52:28

Plně očkovaní Skotové mají větší pravděpodobnost, že skončí s covidem v nemocnici než neočkovaní. Zřejmě kvůli narušené imunitě.
https://www.heraldscotland.com/news/198 ... dmissions/
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 17. led 2022 11:37:05

Minimálně tu dezinformační kampaň Putin (jeho lidi) , vymysleli skvěle.

Všichni budou študovat proč Skotové jsou či nejsou v nemocnicích, kdyždý nový pšouk o koronaviru a očko neočko.
A že mají už své lidi na Ukrajině. A své vojáky v Kazachstánu. A bůhví , kdo se je kam "dobrovolně" ještě pozve, to není nosné téma.
Já aspoň doufám, že NATO dodrží slovo se sankcemi. Což tedy znamená pokles životní úrovně v celé Evropě. Možná až se to dotkne našich peněženek a pohodlí, tak to začne lidi zajímat. No ale pak stejně internet zahltí zprávy, že za to můžou Amíci.
A třeba ty Rusy budeme zvát nadšeně i k nám. Samozřejmě jako osvoboditele, jak jinak, že.
:what:
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pon 17. led 2022 12:01:33

Návštěvník píše:Minimálně tu dezinformační kampaň Putin (jeho lidi) , vymysleli skvěle.

Všichni budou študovat proč Skotové jsou či nejsou v nemocnicích, kdyždý nový pšouk o koronaviru a očko neočko.
A že mají už své lidi na Ukrajině. A své vojáky v Kazachstánu. A bůhví , kdo se je kam "dobrovolně" ještě pozve, to není nosné téma.
Já aspoň doufám, že NATO dodrží slovo se sankcemi. Což tedy znamená pokles životní úrovně v celé Evropě. Možná až se to dotkne našich peněženek a pohodlí, tak to začne lidi zajímat. No ale pak stejně internet zahltí zprávy, že za to můžou Amíci.
A třeba ty Rusy budeme zvát nadšeně i k nám. Samozřejmě jako osvoboditele, jak jinak, že.
:what:

Tak ono už prosté konstatování nějakého faktu je pro oočkovaného sluníčkáře dezinformace Putinova člověka. :D

Nahlaš to BISce tvl.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 17. led 2022 12:53:50

Nepsal jsem to k žádnému konkrétnímu faktu.
Bylo to zamyšlení v širších souvislostech. A dle tvé zúžené reakce , se mi jen tato malá úvaha potvrzuje.
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pon 17. led 2022 13:43:43

Návštěvník píše:Nepsal jsem to k žádnému konkrétnímu faktu.
Bylo to zamyšlení v širších souvislostech. A dle tvé zúžené reakce , se mi jen tato malá úvaha potvrzuje.

Tvl ty máš zúžené nejen vidění, ale i paměť. :D Vždyť píšeš o Skotech přímo pod příspěvkem o Skotech.

Vidíš to, to máš z toho očkování.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 17. led 2022 14:02:13

To, že zmiňuju v příspěvku Skoty, neznamená, že ten příspěvek je o nich.
Ale nečekám, že to pochopíš. Byl to jen takový neadresný povzdech, to neřeš. Ještě musíš dořešit to neočkování.
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pon 17. led 2022 14:58:24

Návštěvník píše:To, že zmiňuju v příspěvku Skoty, neznamená, že ten příspěvek je o nich.
Ale nečekám, že to pochopíš. Byl to jen takový neadresný povzdech, to neřeš. Ještě musíš dořešit to neočkování.

Tak to vzdycháte na nevhodném místě milostivá, tady jsme v očkovacím vlákně, tak se tu řeší očkování, např. to, že očkovaní Skotové končí statisticky častěji v nemocnici než neočkovaní Skotové.

To ty sem taháš NATO, Putina, Kazachstán, pozvání osvoboditelů atd. Jsi normální? Nejsi.
To máš z toho očkování asi.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pát 21. led 2022 23:19:39

Vědecká studie dokazuje, že mRNA vakcína potlačuje přirozený imunitní systém:

V této studii předkládáme důkazy, že očkování na rozdíl od přirozené infekce vyvolává vážné poškození signalizace interferonu typu I, což má různé nepříznivé důsledky pro lidské zdraví. Vysvětlujeme mechanismus, kterým imunitní buňky uvolňují do oběhu velká množství exozomů obsahujících spike protein spolu s kritickými mikroRNA, které indukují signální odpověď v buňkách příjemce na vzdálených místech. Také identifikujeme potenciální vážné poruchy v regulaci syntézy proteinů a rakoviny. Ukazuje se, že tyto poruchy mohou mít potenciálně přímou příčinnou souvislost s neurodegenerativním onemocněním, myokarditidou, imunitní trombocytopenií, Bellovou obrnou, jaterním onemocněním, narušenou adaptivní imunitou, zvýšenou tumorigenezí a poškozením DNA.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků