Očkování

Re: Víra

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » úte 21. pro 2021 20:41:49

Zkus si ty svoje data o následcích očkování porovnat s daty o následcích onemocnění covidem.


No je to individuální nebo snad ne,

někdo je v prdeli po vočkování a jinej zase po kovidu a třetímu je naprostý hovno po tom i vonom...
VOSTÁLNÍK
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 10:13:19

Zdeněk píše:
miroslav píše:Tak jsem se díval na ten web a našel jsem tam data vypovídající poněkud jinak

Table 8: Whole period age-standardised mortality rates by vaccination status, per 100,000 person-years, England, deaths occurring between 1 January 2021 and 31 October 2021
(kliknutím na tabulku se zvětší)

Ale já píšu o věkové skupině 10-59 let. Tu je třeba hledat v tabulce 4. Kde je za každou věkovou skupinu informace o "Numbet of deaths" a "Population" (z kterých jsem pak vypočítal Počet mrtvých na 100 000 obyvatel) za jednotlivé týdny. Čili aby se srovnání učinilo přehlednější, je dobré sloučit kategorie "Within 21 days of first dose" + "21 days or more after first dose" + "Second dose" do jedné kategorie "Očkovaní", abychom dostali přehlednější srovnání Očkovaní vers. Neočkovaní. Výsledkem je výše zmíněný graf:
Obrázek
Ze kterého je patrné, že očkovaní lidé ve věkové kategorii 10-59 ve Velké Británii umírali více, než neočkovaní.

Miroslave, Miroslave, že ty podceňuješ resp. předsudečně pohlížíš takhle svrchu :hm: na moje analytické schopnosti...



Moc pěkněj graf,

jen je třeba ještě vzít v úvahu kolik procent je vočkovaných a kolik ne navzájem vůči sobě,

pokud je tam proočkovanost třeba 80% procent tak pak ten graf bude vypadat zcela jinak,

možná že přímo naopak...
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » stř 22. pro 2021 10:14:54

miroslav píše:Ale nejspíš na coronavira je efektivnější a snadněji cílená ta modernější mRNA vakcína.
Prostě to je vývoj v medicíně.
A odpůrců nových metod bylo vždy hodně.

Člověče Miroslave, když nad tím tak uvažuju (a trochu to přeženu), ty jsi taková hezká tvářička s mentalitou Goebbelse a Mengeleho v jedné osobě... (i oni by byli ochotni se nechat obětovat za německý národ).

miroslav píše:S covidem se totiž dříve či později setkáme všichni.
Myslíš, že ty ne?

Určitě ano. Proto poslouchejme rady člověka nanejvýše povolaného, Geert Vanden Bossche.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 10:22:35

Odpověd: Neobávejte se příliš kontaktů, ale starejte se o svůj imunitní stav. Klíčem je:
- zůstaňte neočkovaný
- starejte se excelentně o své zdraví
- trénujte svůj přirozený imunitní systém postupným zvyšováním frekvence kontaktů
- jakmile se nebudete cítit 100% zdráv, jednejte co nejdříve (včasná léčba suplementy)



To mně přijde jako docela dobrá rada pro širokou veřejnost,

ovšem vysvětlovat posedlým pocitářským magorům na jedné či druhé straně dualitu dobra a zla,

to je běh na dlouho trat a pro pocitáře dost zapeklitá situace...
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » stř 22. pro 2021 10:26:57

Vostálník píše:jen je třeba ještě vzít v úvahu kolik procent je vočkovaných a kolik ne navzájem vůči sobě

Hmm hmm hmm.. asi jo.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » stř 22. pro 2021 12:55:14

Zdeněk píše:
Vostálník píše:jen je třeba ještě vzít v úvahu kolik procent je vočkovaných a kolik ne navzájem vůči sobě

Hmm hmm hmm.. asi jo.

Ne. Očkovaní a neočkovaní jsou v tom grafu počítáni zvlášť (nikoli ze společného základu očkovaní+neočkovaní). Takže jsou tam zobrazeni navzájem vůči sobě.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 14:23:15

Musíš počítat každou skupinu zvláště a vypočítat kolik procent z počtu vočkovaných se nakazilo a procento je výsledek pro porovnání s druhou skupinou...


Takže u nás bys to asi počítal cca 6 milionů očkovaných a 4 miliony neočkovaných a u každé skupiny vypočítáš kolik procent se z tý skupiny nakazilo,

takže u očkovaných se nakazí 3miliony a to je 50%

a u neočkovaných se nakazí 2 miliony a to je také 50%

Asi taknějak bych to viděl...
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » stř 22. pro 2021 14:51:48

Svět znovu stojí na pokraji jaderné katastrofy, a vy se tub udete zabývat reklamami opředeným virem.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » stř 22. pro 2021 16:09:39

Vostálník píše:Musíš počítat každou skupinu zvláště a vypočítat kolik procent z počtu vočkovaných se nakazilo a procento je výsledek pro porovnání s druhou skupinou...


Takže u nás bys to asi počítal cca 6 milionů očkovaných a 4 miliony neočkovaných a u každé skupiny vypočítáš kolik procent se z tý skupiny nakazilo,

takže u očkovaných se nakazí 3miliony a to je 50%

a u neočkovaných se nakazí 2 miliony a to je také 50%

Asi taknějak bych to viděl...

Jo, takhle se to tam počítá, počet lidí na 100 000 obyvatel je vlastně počet procent.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 16:43:27

No nevím jestli i oni to takto mají rozdělené že to počítají pro dvě zcela různě velké skupiny lidí,

vočkovaných je více, měli by mít logicky více nakažených (pokud jim to funguje asi tak dobře jako kdyby se neočkovalo či fungovalo ještě hůře)
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » stř 22. pro 2021 17:48:59

Vostálník píše:No nevím jestli i oni to takto mají rozdělené že to počítají pro dvě zcela různě velké skupiny lidí,

vočkovaných je více, měli by mít logicky více nakažených (pokud jim to funguje asi tak dobře jako kdyby se neočkovalo či fungovalo ještě hůře)

Jo, je to tak, jsou to dvě různě velké skupiny lidí které se navíc mění v čase (ze spousty neočkovaných se za tu dobu stávají očkovaní). Nakaženost mě nezajímala, zajímali mě jenom mrtví (a je jedno na co umřeli, covid necovid) - celkově neočkovaných mrtvých je na konci 92 711, očkovaných 229 981.

Je dobře že do toho takhle šťouráš, protože jak do toho člověk čumí sám tak se mu to snadno splete (teda mě:).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » stř 22. pro 2021 18:12:17

Tara měla pravdu Miroslave, ty jsi němčour. Proto to tvoje neschopnost samostatného logického uvažování a samostatné mravní syntézy pokud se vymyká stádu.

Genius loci českého národa se vám však nikdy ani přes veškeré úsilí podmanit nepodařilo. Akorát nám kradete ženy, z neodolatelného vábení se sem furt inkarnujete.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » stř 22. pro 2021 19:05:23

No zato ty jsi psycholog, co má všechny v malíčku.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » stř 22. pro 2021 19:09:11

To tvoje rozumbradování pozbývá něco moc důležitýho. A ani vážnem, ani srandou, ani nabízenou rukou, nic. Jen drsnej Zdeněk.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Tara » stř 22. pro 2021 19:37:28

Pedriito píše:To tvoje rozumbradování pozbývá něco moc důležitýho. A ani vážnem, ani srandou, ani nabízenou rukou, nic. Jen drsnej Zdeněk.

Jak Zdeňka vnímám já. Zdeněk není drsný, je jak to co nejlépe napsat.
Identický.
Prošel si už řadou cest, jak jsem stačila zaregistrovat, má řadu zkušeností, má smysl pro logiku, analytiku (možná někdy až moc), ale hlavně je veden vnitřní intuicí, co jak říkám "voní" nebo "smrdí" a toto si vyhodnocuje právě té vnitřní intuici sám.
A na to "dá". Více, než na autority vnější - co kdo říká, tvrdí, píše, doporučuje, nařizuje atd.
Což hlavně v tomto je to u něj velký posun.

Miroslav je Němec, jj...

No a ty ses ztratil někde v lese.... dočasně....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 19:56:43

celkově neočkovaných mrtvých je na konci 92 711, očkovaných 229 981.



No ale zrovna tento údaj není směrodatný,

jelikož právě těch vočkovaných je více,

takže jich také musí být více nemocných či mrtvých,

pokud je třeba vočkovaných dvakráte více,

je ta úmrtnost víceméně stejná dvakráte více očkovaných by měla mít dvakráte více mrtvých,

což pak by ukazovalo že to vočkování je na hovno....


Pokud by ale bylo vočkovaných pětkráte více,

tak to by pak na tom byli vo moc lépe než neočkovaní...
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » stř 22. pro 2021 20:01:43

Miroslav je Němec, jj...


To spíš katolickej kokot jako ten Tomáš co se ještě vzhlédnul v černé magii Milarepy....
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod salmo1cz. » stř 22. pro 2021 20:02:22

salmo1cz.
 

Re: Víra

Nový příspěvekod salmo1cz. » stř 22. pro 2021 20:17:19

Pedriito píše:Svět znovu stojí na pokraji jaderné katastrofy, a vy se tub udete zabývat reklamami opředeným virem.

Pokud myslíš Ukrajina, Rusko, NATO.
Na Ukrajině se očekává převrat a Rusko bude pozváno jako řešitel.
Proč chce USA rozmístit rakety u nás mi není jasné, není důvod.
salmo1cz.
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » stř 22. pro 2021 21:02:46


Né... to by byla jasná školácká chyba... v tom UK grafu jsou neočkované mrtvoly vztaženy k neočkovaným živým... hmm, teď mě ale napadá, jestli to není metodická chyba ve jmenovateli (živí totiž nejsou statisticky mrtví)... :-).
Nicméně stejné je to i u očkovaných, takže by se to při poměřování mělo vzájemně eliminovat... nebo ne...?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků