Co mě napadá II

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 13:30:28

Já žádnou morálku nemám,

nebo máš pocit že morálka není plánování jak co má být ???



Víš jak se tydle sračky dělaj ?

Vezmeš nějakej popis osvícenýho nebo vysvobozenýho, kterej už sám o sobě je nepřesný,

např. že osvícený člověk není násilný,

a to pak naočkuješ na ego a to je pak morálka...


Jenže osvícený může být násilný,

jenže ne tak jako byl násilný třeba Ježíš, když rozházel kupčíkům v chrámu jejich krámky,

to jednal sice v přítomnosti jenže zcela ovlivněn židovskou ideologií...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 13:39:31

okrem násilia a negativity


Jenže já nejsem násilnej a už vůbec ne negativní,

to máš prostě smůlu,

násilní a negativní jste tady vy,

akoráte vo tom víte jako vobvykle hovno,

páč jste se zamrdali do nějaký morálky a duchovních konceptů...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 13:44:40

Nejnegativnější je tady ta hnupka Jana s tou svou propagací trpícího ega a iluzorního světa,

a zároven je tady také nejagresivnější s tou svou propagací nákýho štěstí...


Chytrýmu můžeš napovědět, ale co s blbci ???

S těmi musíš chodit stále dokola jak na kolotoči a musíš je furt kopat do prdele, aby s ním trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » stř 14. říj 2020 14:12:32

Absolutno píše:
Chytrýmu můžeš napovědět, ale co s blbci ???

S těmi musíš chodit stále dokola jak na kolotoči a musíš je furt kopat do prdele, aby s ním trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji...


To právě to tvoje násilí, tvoje dobroserství provokované nějakým mindrákem. Proč by si zrovna Jana nemohla také dělat a psát co chce?

Zkrátka ty s tím musíš něco udělat, protože tohle Boží dílo bys měl Pánu Bohu napravit :D

Koukej se rekreovat a nech druhé si dělat a psát co chtějí. Vůbec nemusíš chodit stále dokola...atd.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod dodo » stř 14. říj 2020 14:13:49

Absolutno píše:Nejnegativnější je tady ta hnupka Jana s tou svou propagací trpícího ega a iluzorního světa,

a zároven je tady také nejagresivnější s tou svou propagací nákýho štěstí...


Chytrýmu můžeš napovědět, ale co s blbci ???

S těmi musíš chodit stále dokola jak na kolotoči a musíš je furt kopat do prdele, aby s ním trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji...


Áááááále ..., len kecáš ako furt...

Alebo plánuješ, ako má čo byť ???
dodo
 
Příspěvky: 714
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 14:22:29

miroslav píše:
Absolutno píše:
Chytrýmu můžeš napovědět, ale co s blbci ???

S těmi musíš chodit stále dokola jak na kolotoči a musíš je furt kopat do prdele, aby s ním trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji...


To právě to tvoje násilí, tvoje dobroserství provokované nějakým mindrákem. Proč by si zrovna Jana nemohla také dělat a psát co chce?

Zkrátka ty s tím musíš něco udělat, protože tohle Boží dílo bys měl Pánu Bohu napravit :D

Koukej se rekreovat a nech druhé si dělat a psát co chtějí. Vůbec nemusíš chodit stále dokola...atd.


Pak by ovšem Vostál přestal plnit ten svůj plán, kterým je přímo posedlý - stále dokola jak na kolotoči druhé "furt kopat do prdele, aby s tím trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji..."
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 14:30:50

To právě to tvoje násilí, tvoje dobroserství provokované nějakým mindrákem. Proč by si zrovna Jana nemohla také dělat a psát co chce?


A vona nemůže ty blbečku ???

To jsi zase vypotil hovadinu, neplet si mě se sebou...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 14:36:25

Pak by ovšem Vostál přestal plnit ten svůj plán, kterým je přímo posedlý - stále dokola jak na kolotoči druhé "furt kopat do prdele, aby s tím trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji..."


No jasně, to je můj plán,

kterým jsem přímo posedlý,

přijde ti na tom snad něco v nepořádku ???


Nebo si myslíš že jsem blbeček kterej neumí serfovat ???

Mrdá tě to co, umím to líp než ty, dostaneš nálož až se posereš...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 14:42:10

Absolutno píše:
Pak by ovšem Vostál přestal plnit ten svůj plán, kterým je přímo posedlý - stále dokola jak na kolotoči druhé "furt kopat do prdele, aby s tím trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji..."


No jasně, to je můj plán,

kterým jsem přímo posedlý,

přijde ti na tom snad něco v nepořádku ???


Nebo si myslíš že jsem blbeček kterej neumí serfovat ???

Mrdá tě to co, umím to líp než ty, dostaneš nálož až se posereš...


Kdepak, je mi to k smíchu :D
Sám děláš to, co pořád znovu druhým otloukáš o hlavu :)

:phew:
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 14:52:39

No jenže já to dělám vědomně ty idiote,

zatímco vy to děláte nevědomně...

A to je ten rozdíl,

já se na tom mohu učit zatímco vy se do toho akoráte zamotáváte čím dál tím víc,

ale i to má svou nezpochybnitelnou cenu...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 15:07:09

Když člověk něco dělá vědomě, může přitom brát v úvahu, co se jeho jednáním zaktivuje na energetické úrovni - podle principu akce a reakce, tudíž i v karmickém dopadu jeho počínání.

Pokud je ale někdo tak zaslepený, že ho úplně ovládlo nutkání znovu a znovu napadat a urážet ostatní diskutující, které ani osobně nezná a kteří mu nijak neublížili, není mu opravdu co závidět.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 15:36:32

Vostál a je agresivní protože je impotent
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 15:46:42

Návštěvník píše:Vostál a je agresivní protože je impotent


Agresivita není důsledkem impotence; bývá důsledkem nezpracovaných negativních zkušeností z minulosti, často i z předchozích inkarnací.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » stř 14. říj 2020 15:54:28

Absolutno píše:
To právě to tvoje násilí, tvoje dobroserství provokované nějakým mindrákem. Proč by si zrovna Jana nemohla také dělat a psát co chce?


A vona nemůže ty blbečku ???

To jsi zase vypotil hovadinu, neplet si mě se sebou...


No naštěstí může, ale ty seš z toho jurodivej :D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » stř 14. říj 2020 16:18:35

Absolutno píše:Von problém není v násilí,

problém je v PLÁNOVÁNÍ a to čehokoliv...

Obzvláště pak tý budoucnosti kdy budeme konečně štastní....

No a jak třeba meješ okna, chaoticky? Máš určitej grif, jedeš podle plánu, nejdřív nastříkáš okenu tamhe do rohu, pak vezmeš stěrku atd.
Když jedeš k zákazníkovi, tak musíš jet podle plánu, mapky, jinak se zamotáš do jednosměrek/zákazů. No a ten plán, to město, to někdo naplánoval, podle určitých pravidel, aby tam lidi mohli vedle sebe bydlet a tys tam mohl jezdit mejt okna. Tak buď vděčen plánu, děkuj mu a líbej jej, díky němu neživoříš hlady.
I svoji odpověď si nejdříve naplánuješ v hlavě, akorát si toho nejsi vědom, furt si nasranej :).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 16:39:38

Pak by ovšem Vostál přestal plnit ten svůj plán, kterým je přímo posedlý - stále dokola jak na kolotoči druhé "furt kopat do prdele, aby s tím trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji..."


Absolutno píše:No jasně, to je můj plán,

kterým jsem přímo posedlý,

přijde ti na tom snad něco v nepořádku ???


Absolutno píše:problém je v PLÁNOVÁNÍ a to čehokoliv...


Když si tohle uvědomuješ, zajímalo tě někdy tvoje PLÁNOVÁNÍ, proč tě tak ovládá potřeba pořád ty ostatní napadat a urážet?
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 17:44:53

Návštěvník píše:
Pak by ovšem Vostál přestal plnit ten svůj plán, kterým je přímo posedlý - stále dokola jak na kolotoči druhé "furt kopat do prdele, aby s tím trošku pohnuli a přestali se válet v hnoji..."


Absolutno píše:No jasně, to je můj plán,

kterým jsem přímo posedlý,

přijde ti na tom snad něco v nepořádku ???


Absolutno píše:problém je v PLÁNOVÁNÍ a to čehokoliv...


Když si tohle uvědomuješ, zajímalo tě někdy tvoje PLÁNOVÁNÍ, proč tě tak ovládá potřeba pořád ty ostatní napadat a urážet?


Absolutno píše:mně je u prdele náký mý plánování...


Takže tě nezajímá ani příčina tvého jednání, ani důsledky, ke kterým to může vést jak u tebe, tak u ostatních diskutujících.

hm
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 18:10:24

Tobě je taky u prdele příčina tvýho jednání takže co ti vadí ???

To že tě zajímaj nějaký osobní příčiny (navíc zřejmě jen ty mý) má také svoji příčinu,

nebo ne ???

Už jsem vám jeblým psychoanalitikům to tady psal mnohokráte, ale to vy máte mohutně u prdele...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 18:36:00

Absolutno píše:Tobě je taky u prdele příčina tvýho jednání takže co ti vadí ???

To že tě zajímaj nějaký osobní příčiny (navíc zřejmě jen ty mý) má také svoji příčinu,

nebo ne ???

Už jsem vám jeblým psychoanalitikům to tady psal mnohokráte, ale to vy máte mohutně u prdele...


Budeš se možná divit, ale mě příčiny mého jednání zajímají, i způsoby, kterými se dají rozpoznat.
Proč tedy reaguju na to co sem píšeš?

Především proto, že nejen pro mě, ale i pro ty kteří to tu čtou může být docela inspirativní sledovat, nakolik je možné použít jakékoliv, často i zcela nelogické vysvětlení v potřebě zareagovat na ostatní diskutující agresivně. Agresivita je totiž forma sebeobrany, která se projevuje ponižováním druhých a sebeprosazováním za každou cenu, ber kde ber. To se dá dělat buď naprosto primitivně, nebo naopak velmi mazaně, například v oblasti politiky.

Taky se dá během internetové diskuse rozpoznat, nakolik je i takový doteď silně agresivní člověk ochotný upustit od svých navyklých postojů a dokáže akceptovat poznatky, které mu zatím unikaly, přesto že by mu mohly být docela užitečné. Míra v jaké k tomu může dojít je u každého jiná, záleží na tom, jak silně je dotyčný závislý na svých dosavadních negativních zkušenostech.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 19:00:41

Furt stejný bláboly,

běž s tím laskavě do prdele,

vůbec nechápeš co jsem ti napsal,

to je rozhovor jak s idiotem nebo Janou,

když ji něco napíšeš tak taky spustí tu svoji tyrádu...



A pak se divíš že vás pošlu do prdele, jinak vás to nerozhejbe...
Absolutno
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků