Co mě napadá II

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 19:06:51

nakolik je i takový doteď silně agresivní člověk ochotný upustit od svých navyklých postojů


Já jsem agresivní ???

To ses posral, ne....

Ty jsi agresivní v té své nesmyslné neuvědomnělé potřebě zjištovat nějaký příčiny a nemůžeš vod toho upustit...


Neházej na mě svý svinstvo !!!
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 19:11:23

přesto že by mu mohly být docela užitečné.


Já ti dám užitečno !!!
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » stř 14. říj 2020 19:29:24

Absolutno píše:
nakolik je i takový doteď silně agresivní člověk ochotný upustit od svých navyklých postojů


Já jsem agresivní ???

To ses posral, ne....

Ty jsi agresivní v té své nesmyslné neuvědomnělé potřebě zjištovat nějaký příčiny a nemůžeš vod toho upustit...


Neházej na mě svý svinstvo !!!


No, budeš se divit, ale jediný opravdu agresivní jsi tu ty a to svoje svinstvo na druhé házíš akorát ty.

Normálně je s tebou docela legrace a občas i nějaký ten dobrý postřeh vyprodukuješ.

Ale jakmile se někdo dotkne tvého mindráku, tak se stáváš tím idiotem atd. ty a odreagováváš si to na druhých. Prostě se pradneš do svého idiotského světa.
Ale to je v pořádku, když tě to baví.
A mám dojem, jak to delší dobu sleduji, tak se ta tvoje potřeba "sebeobhajoby" , když se ozve tvůj mindrák, čím dál více stupňuje.
Možná si v tom momentě myslíš, že těmi nadávkami něco změníš, že to přehodíš na druhé - jako to u vulgárních lidí bývá.

Na mne to nijak nepůsobí. Já tyhle tvoje vulgární projevy (nejen tvoje) například vnímám čistě jako projev nemocného člověka, který nemůže jinak a potřebuje si ulevit, "vybrečet se".
:'-(

P.S.
A nejspíš za to může Honzam, protože ten si myslí, že může za všechno. :D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3573
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 19:33:53

Absolutno píše:
nakolik je i takový doteď silně agresivní člověk ochotný upustit od svých navyklých postojů


Já jsem agresivní ???

To ses posral, ne....

Ty jsi agresivní v té své nesmyslné neuvědomnělé potřebě zjištovat nějaký příčiny a nemůžeš vod toho upustit...


Neházej na mě svý svinstvo !!!


:phew:
Zřejmě neškodí občas připomenout definici významu některých slov.

Takže: zájem zjišťovat příčiny je vyvoláván zvídavostí, naší ochotou se poučit; zájem o příčiny nám umožňuje rozpoznat, proč něco nastalo - v nás, v přírodě kolem nás i v ostatních tvorech. Příčiny našich reakcí mohou být psychické, někdy ale i zčásti fyzické, může jít i o jejich vzájemnou kombinaci a o procento, ve kterém se jednotlivé spouštěče zaktivují. Když někdo například trpí silnou bolestí v těle a nic mu v dané chvíli nepomáhá, může to v něm vyvolat i náhlou agresivitu při reakcích na ostatní lidi i na to, co se právě děje.

Rozpoznávat jaké příčiny vedou k určitým důsledkům může být tedy docela zajímavé, pokud ovšem člověk nelpí na svých dosavadních představách.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » stř 14. říj 2020 19:54:54

Ještě kdyby se tak ve vás ztratila potřeba na Petra reagovat, jako se ztratila potřeba reagovat na Janu, hned by to bylo celkově přínosnější...
No ale kdo musí, tak musí...

Jinak, Lído, mě už ty tvoje psychoanalýzy taky docela štvou, ale zase, když musíš, tak musíš....

:hm:
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 20:04:35

To nepomůže,

ego se totiž v duchovnu může chytit pouze a jen dvou sraček,

jednou je touha dosáhnout poznání a druhou je touha rozpustit ego...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 20:13:32

jednou je touha dosáhnout poznání a druhou je touha rozpustit ego...


Když máme spoustu volného času, může objevit docela obyčejný zájem podělit se o svoje dosavadní poznatky a dozvědět se, co tomu říká ten druhý. Jeho i naše reakce leccos naznačí a to může pomáhat nejen nám samým - že si je líp uvědomíme, ale i některým z těch, kteří tyhle diskuse čtou.

:)
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » stř 14. říj 2020 20:22:52

Tara píše:Ještě kdyby se tak ve vás ztratila potřeba na Petra reagovat, jako se ztratila potřeba reagovat na Janu, hned by to bylo celkově přínosnější...
No ale kdo musí, tak musí...

Jinak, Lído, mě už ty tvoje psychoanalýzy taky docela štvou, ale zase, když musíš, tak musíš....

:hm:

Mně neštvou a také mne zajímá proč Petr a jemu podobní jsou tací, jací jsou. Proto na něj stále reaguji (podobně jako dříve na Janu) A na rozdíl od tebe mne nic v diskuzích neštve.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3573
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 20:33:17

Když máme spoustu volného času, může objevit docela obyčejný zájem podělit se o svoje dosavadní poznatky a dozvědět se, co tomu říká ten druhý. Jeho i naše reakce leccos naznačí a to může pomáhat nejen nám samým - že si je líp uvědomíme, ale i některým z těch, kteří tyhle diskuse čtou.



Už to víš co na to říkám,

a víš dobře jaký budou moje reakce na zkoušení nějakých mých reakcí,

prostě tě pošlu do prdele...

Mně to je jedno, u mě s tímhle prostě neuspěješ,

dostane se ti pravého opaku než co si přeješ, a můžeš si o tom blábolit co chceš...

Tady nejsi na zahrádce u Tomášů, já jsem ochoten použít cokoliv co jen mně přijde vhodný,

a můžeš si to svý uvědomění strčit za klobouk...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 20:53:21

Absolutno píše:
Když máme spoustu volného času, může objevit docela obyčejný zájem podělit se o svoje dosavadní poznatky a dozvědět se, co tomu říká ten druhý. Jeho i naše reakce leccos naznačí a to může pomáhat nejen nám samým - že si je líp uvědomíme, ale i některým z těch, kteří tyhle diskuse čtou.


dostane se ti pravého opaku než co si přeješ...


Ale kdež, naštěstí si nic nepřeju - to bych ti asi to co píšu vnucovala stejně jako ...
(každý si může doplnit sám, kdo tady komu co vnucuje ;) :) )

Spíš mě jen baví dát řeč s lidmi, kteří se o tyhle věci taky už poměrně dlouho zajímají ... a dozvědět se z jejich reakcí jednak jaký je jejich pohled to diskutované téma, případně z jejich vlastní zkušenosti něco, co obohatí náš pohled na to o čem je řeč.

Někdy to co druhý píše může být - celkem pochopitelně - pořád stejný, může se ale stát, že někdo z nás zareaguje jinak, než by ten druhý čekal, a pak ten pokec může vést k docela překvapivému výsledku, jaký by nás ani ve snu nenapadnul.

Žádná nuda :D
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 20:58:42

Ale kdež, naštěstí si nic nepřeju


Ta Jana je koukám nakažlivá,

no vždyt jsem to psal vlastně už dneska, že pitomost je tisíckráte nakažlivější než virus...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 21:00:01

Mně neštvou


Ta Jana je koukám nakažlivá,

no vždyt jsem to psal vlastně už dneska, že pitomost je tisíckráte nakažlivější než virus...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 21:02:54

Návštěvník píše:Vostál a je agresivní protože je impotent


Já a agresivní ???

No to může tvrdit leda idiot...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 21:05:19

Někdy to co druhý píše může být - celkem pochopitelně - pořád stejný, může se ale stát, že někdo z nás zareaguje jinak, než by ten druhý čekal, a pak ten pokec může vést k docela překvapivému výsledku, jaký by nás ani ve snu nenapadnul.


No proč ne,

já úplně klidně přejdu jenom k vulgaritám,

uvidíme jak dlouho vydržíte než se poserete jako se tady stalo již vícekrát,

tak vytáhni ty svoje tomášovský hnidy a dostane se ti stejně jako Janě...


Uvidíme výsledek...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 21:09:20

furt si nasranej


No na debily jako jsi ty určitě,

páč debilovéjako jsi ty pak s tím maj problém že jsem furt nasranej...

Blbý co, když si hnup jako ty myslí, že bych neměl bejt nasranej,

no já si myslím, že klidně mohu bejt nasranej...


Proč bych proboha nemohl bejt nasranej ???

Já mohu bejt jakejkoliv....
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 21:14:14

No a jak třeba meješ okna, chaoticky? Máš určitej grif, jedeš podle plánu, nejdřív nastříkáš okenu tamhe do rohu, pak vezmeš stěrku atd.
Když jedeš k zákazníkovi, tak musíš jet podle plánu, mapky, jinak se zamotáš do jednosměrek/zákazů. No a ten plán, to město, to někdo naplánoval, podle určitých pravidel, aby tam lidi mohli vedle sebe bydlet a tys tam mohl jezdit mejt okna. Tak buď vděčen plánu, děkuj mu a líbej jej, díky němu neživoříš hlady.



Tak holt bys měl něco začít dělat abys věděl jak věci fungují bez plánování,

to by bylo užitečnější než psaní těhle pitomostí jak že meju okna....

Jak to mám doprdele vědět jak meju okna ???

Na to potřebuješ nějaký to uvědomění abys věděl...
Absolutno
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. říj 2020 21:23:17

Absolutno píše:
Mně neštvou


Ta Jana je koukám nakažlivá,

no vždyt jsem to psal vlastně už dneska, že pitomost je tisíckráte nakažlivější než virus...


Pokud vím, Jana si už dost dlouho přeje přesvědčit všechny, že vše je láskou...

Něco takového mi opravdu nehrozí :-)))
Mám zájem si tu akorát trochu pokecat, protože mám spoustu volného času

Snaha druhé přesvědčovat - v tom nejlepším úmyslu - mě už dávno přestala bavit.
Proč?

Protože je to - slušně řečeno - na nic.

Dokud někdo za tebou nepřileze a nepoprosí tě, abys mu poradil v něčem, s čím si neví rady, bude jakoukoliv tvou snahu poradit mu vnímat jako že ho chceš poučovat a proto - celkem pochopitelně - bude na to co říkáš zvysoka kašlat.
Návštěvník
 

Re: Co mě napadá

Nový příspěvekod miroslav » stř 14. říj 2020 21:29:19

No není to zajímavý, jak se v tom ten Vostál mlátí?
Všichni jsou v pohodě, akorát Vostál vyskakuje jak čertík z krabičky a kope kolem sebe.

Na něm je vidět jak mindrák může člověku zakalit rozum a vůbec vnímání a prožívání.
Takhle nějak funguje pekelná říše.

Třeba mu to nakonec dojde, když se to podaří u něj vyprovokovat do extrému, že to není ani relaxace (bohužel jen laxace :D ) ani osvobození ani probuzení ani wuwei.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3573
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Co mě napadá

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 21:34:18

No není to zajímavý, jak se v tom ten Vostál mlátí?
Všichni jsou v pohodě, akorát Vostál vyskakuje jak čertík z krabičky a kope kolem sebe.


Tak jo, jak chceš ty tomášovskej mindráku,

strč si to svoje čurákoviny do prdele !!!

Uvidíme jak dlouho vydrží to tvý duchovno...
Absolutno
 

Re: Co mě napadá

Nový příspěvekod Absolutno » stř 14. říj 2020 21:45:29

Všichni jsou v pohodě


Aha,

zase nějaký to starý dobrý vyprcaný uvědomění a ještě ke všemu nazdobený duchovní sračkou jak jsi v pohodě...

Bla, bla Jano...
Absolutno
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků