Mistr

Re: Mistr

Nový příspěvekod Jana » pon 05. úno 2024 16:10:06

Pedriito píše:
Už zas vyskakuješ jedovatý drzý trpaslík ?

Sa mierni a chovaj sa slušne. To je varovanie.

Ty drž hubu. Petra jste zabanovali. Tak kdo vám má říct jaký jste mrchy?
Chovejte se slušně a nebuďte kurvami,
a všichni žili šťastně až do smrti,
naprosto jednoduchý.


Hádej proč byl Petr Vostál všude, kam přišel, zabanovaný?

A hádej, co asi udělám, kdykoliv budeš na těchhle stránkách vulgární?

Můžeš si klidně IP adresy obnovovat, uvidíme, koho to bude déle bavit. Jestli Tebe se tady předvádět, nebo mě bude bavit banovat Tvé IP adresy.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7210
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Mistr

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 05. úno 2024 16:13:35

Návštěvník
 

Re: Mistr

Nový příspěvekod miroslav » pon 05. úno 2024 17:30:17

Jana píše:
Hádej proč byl Petr Vostál všude, kam přišel, zabanovaný?

A hádej, co asi udělám, kdykoliv budeš na těchhle stránkách vulgární?

Můžeš si klidně IP adresy obnovovat, uvidíme, koho to bude déle bavit. Jestli Tebe se tady předvádět, nebo mě bude bavit banovat Tvé IP adresy.


Myslím, že si to moc bereš a proto zapomínáš čím ve skutečnosti Pedrito je. A tak stejně jako všechno ostatní je i Pedrito boží i to co píše je boží a nemá to chybu. Čí by to jinak bylo?

Dívej se na Pedrita jako na Nejvyšší Pravdu, která ústy jeho těla k tobě promlouvá.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3633
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Mistr

Nový příspěvekod Jana » pon 05. úno 2024 17:56:12

miroslav píše:
Jana píše:
Hádej proč byl Petr Vostál všude, kam přišel, zabanovaný?

A hádej, co asi udělám, kdykoliv budeš na těchhle stránkách vulgární?

Můžeš si klidně IP adresy obnovovat, uvidíme, koho to bude déle bavit. Jestli Tebe se tady předvádět, nebo mě bude bavit banovat Tvé IP adresy.


Myslím, že si to moc bereš a proto zapomínáš čím ve skutečnosti Pedrito je.


Neboj, neberu a nezapomínám.

Právě, že je Boží, tak v něm jsou potencionálně všechny možnosti, jako v každém z nás.

A jestli se prezentuje jako hrubý pytel, tak unese hrubou záplatu.


A tak stejně jako všechno ostatní je i Pedrito boží i to co píše je boží a nemá to chybu.


Ano, nemá to chybu. Netuším, jestli se taky směješ od ucha k uchu.

Napadlo mě, jak by bylo krásné si jít napsat taky postěžování na VP na vlákno "Kopie z textů poradny pro případ vymazání", ale Pedrito mě předběhl.

:D :D :D

Čí by to jinak bylo?


Ano, je to Boží.


Dívej se na Pedrita jako na Nejvyšší Pravdu, která ústy jeho těla k tobě promlouvá.


Tak, tak, přesně tak. Tím pádem nemusíme mít o Pedrita žádnou starost, on si i s tím zabanováním v životě poradí.

On se neztratí.

Mysleme na něj s láskou, ať je chlapec šťastný, ať se mu daří, ať si stvoří nebo najde web, kde to bude podle jeho představ a kde bude spokojený.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7210
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Mistr

Nový příspěvekod miroslav » pon 05. úno 2024 19:06:27

Jana píše:
Dívej se na Pedrita jako na Nejvyšší Pravdu, která ústy jeho těla k tobě promlouvá.


Tak, tak, přesně tak. Tím pádem nemusíme mít o Pedrita žádnou starost, on si i s tím zabanováním v životě poradí.

On se neztratí.


O Pedrita starost nemám, ale o tebe. :(
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3633
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Mistr

Nový příspěvekod Jana » pon 05. úno 2024 19:21:41

To je od Tebe moc hezký, že jsi tak starostlivý. Nicméně, jestli na mě nemyslíš, jako bych byla tělem, ale vždy nejvyšší pravdou, tak Tě ta starost nepochybně zcela jistě rychle přejde, viď, že ano.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7210
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Mistr

Nový příspěvekod miroslav » pon 05. úno 2024 20:08:53

Jana píše:To je od Tebe moc hezký, že jsi tak starostlivý. Nicméně, jestli na mě nemyslíš, jako bych byla tělem, ale vždy nejvyšší pravdou, tak Tě ta starost nepochybně zcela jistě rychle přejde, viď, že ano.

Nemám starost o to, "čím ve skutečnosti jsi", ale mám starost o to tvoje tělo a hlavně o tvůj rozum. To je totiž to, co sem píše a vydává to, co píše, za něco duchovního a tím oprávněně dělá v lidech, kteří to případně čtou negativní pocity z duchovních lidí a duchovnosti vůbec, A to si myslím, není dobré. Prostě představuješ špatný nenásledování hodný příklad.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3633
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Mistr

Nový příspěvekod Jana » pon 05. úno 2024 21:26:51

miroslav píše:
Jana píše:To je od Tebe moc hezký, že jsi tak starostlivý. Nicméně, jestli na mě nemyslíš, jako bych byla tělem, ale vždy nejvyšší pravdou, tak Tě ta starost nepochybně zcela jistě rychle přejde, viď, že ano.

Nemám starost o to, "čím ve skutečnosti jsi", ale mám starost o to tvoje tělo a hlavně o tvůj rozum. To je totiž to, co sem píše a vydává to, co píše, za něco duchovního a tím oprávněně dělá v lidech, kteří to případně čtou negativní pocity z duchovních lidí a duchovnosti vůbec, A to si myslím, není dobré. Prostě představuješ špatný nenásledování hodný příklad.


Miroslave, tenhle web je především službou těm, kteří mají zájem o to, co říkají Probuzení.
Chápu, že se sbírka duchovních videí, textů a citací nemusí někomu líbit a je nesmysl aby se tady trápil někdo, pro koho jsou texty Probuzených jen fantazíí a má z toho, co dosud nepoznává, negativní pocity.
Ten, na koho to tady nepůsobí dobře, by měl být soudný a nechodit sem.
Pro pohodu všech, kdo sem chodí rádi, se vynasnažím, aby odtud zmizely všechny vulgarity, aby tady bylo pokud možno kultivované prostředí.
Jestli má někdo potřebu vyžívat se ve vulgaritách a agresi, tak si s tím může chodit na vp.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7210
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Mistr

Nový příspěvekod Tara » pon 05. úno 2024 22:34:08

Jana píše:
miroslav píše:
Jana píše:To je od Tebe moc hezký, že jsi tak starostlivý. Nicméně, jestli na mě nemyslíš, jako bych byla tělem, ale vždy nejvyšší pravdou, tak Tě ta starost nepochybně zcela jistě rychle přejde, viď, že ano.

Nemám starost o to, "čím ve skutečnosti jsi", ale mám starost o to tvoje tělo a hlavně o tvůj rozum. To je totiž to, co sem píše a vydává to, co píše, za něco duchovního a tím oprávněně dělá v lidech, kteří to případně čtou negativní pocity z duchovních lidí a duchovnosti vůbec, A to si myslím, není dobré. Prostě představuješ špatný nenásledování hodný příklad.


Miroslave, tenhle web je především službou těm, kteří mají zájem o to, co říkají Probuzení.
Chápu, že se sbírka duchovních videí, textů a citací nemusí někomu líbit a je nesmysl aby se tady trápil někdo, pro koho jsou texty Probuzených jen fantazíí a má z toho, čemu zatím nerozumí a dosud nepoznává, negativní pocity.
Ten, na koho to tady nepůsobí dobře, by měl být soudný a nechodit sem.
Pro pohodu všech, kdo sem chodí rádi, se vynasnažím, aby odtud zmizely všechny vulgarity, aby tady bylo pokud možno kultivované prostředí.
Jestli má někdo potřebu vyžívat se ve vulgaritách a agresi, tak si s tím může chodit na vp.

Jani, kdyby tady byly jen a výhradně citace probuzených, nemám k tomu ani popel. Tady je problém hlavně to, že ty citace ty, ano ty, rozebíráš, komentuješ, vysvětluješ atd., aby jsi si tím "nabarvila peří", dokázali jsi, že tu rozumíš a přesně že to, co říkají odpovídá tvé TEORII o tom, jak to vše nemá chybu, je láskou atd. A to je velký problém. To je ten PROBLÉM, který vadí většině, snad kromě doda, který dá jen na slova.

Takže to, co píšeš a na co já nyní reaguje, je z tvé strany opět manipulativní lež.

Kdyby jsi jen zveřejňovala to co, je a nejlépe z důvěřivých zdrojů a tím to skončilo, bylo by vše ok. Ať si každý vybere, co s ním rezonuje, jen prosím přestaň je rozebírat a bude vše tak, jak píšeš. Ku pomoci, informovanosti těch, kteří hledají.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Mistr

Nový příspěvekod Jana » pon 05. úno 2024 22:46:44

Tara píše:
Jana píše:
Miroslave, tenhle web je především službou těm, kteří mají zájem o to, co říkají Probuzení.
Chápu, že se sbírka duchovních videí, textů a citací nemusí někomu líbit a je nesmysl aby se tady trápil někdo, pro koho jsou texty Probuzených jen fantazíí a má z toho, čemu zatím nerozumí a dosud nepoznává, negativní pocity.
Ten, na koho to tady nepůsobí dobře, by měl být soudný a nechodit sem.
Pro pohodu všech, kdo sem chodí rádi, se vynasnažím, aby odtud zmizely všechny vulgarity, aby tady bylo pokud možno kultivované prostředí.
Jestli má někdo potřebu vyžívat se ve vulgaritách a agresi, tak si s tím může chodit na vp.


Jani, kdyby tady byly jen a výhradně citace probuzených, nemám k tomu ani popel. Tady je problém hlavně to, že ty citace ty, ano ty, rozebíráš, komentuješ, vysvětluješ atd., aby jsi si tím "nabarvila peří", dokázali jsi, že tu rozumíš a přesně že to, co říkají odpovídá tvé TEORII o tom, jak to vše nemá chybu, je láskou atd. A to je velký problém. To je ten PROBLÉM, který vadí většině, snad kromě doda, který dá jen na slova.


Diskuzí, pokud tady jsou, se účastním, jako všichni, kdo tady mají zájem diskutovat.

Pedrito opakovaně protestuje proti citacím a konkrétně tady protestoval proti textu od Papádžího.

Pedriito píše:Tohle je pro většinu posluchačů jen fantazie. Jak to sem vůbec může někdo dát, a spousty dalšího, jako prdů z něčí alergie.. Kdo si plete diskusní fórum s lucernou či rudolfinem... Kdo tu vráží do čehokoliv, co mu nesedí. Agresivní, už ne skrytá, ani nevím co to je... Sorry formo, obsah musí do ohně.
..


Takže k tomu zbytku, co píšeš nemám co dodat.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7210
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Mistr

Nový příspěvekod Tara » pon 05. úno 2024 22:53:17

To je jen tvůj úhybný manévr.
Zkus, aspoň chvíli, ponechat Poradnu jen jako sbírku citací, videí a promluv probuzených.

A uvidíš, uvidíme, jestli se atmosféra Poradny změní.

Ostatně takto jsi i Poradnu před chvílí představila. Jako sbírku citací, promluv probuzených atd.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Mistr

Nový příspěvekod Jana » pon 05. úno 2024 22:56:55

... jak to vše nemá chybu, je láskou....


Tohle je asi to, co z osobního pohledu dráždí nejvíc.

Ale dobrou zprávou je, že tohle poznání není fantazií.

Trvalé štěstí pravého Já není fantazií.

Je to poznání, kdo skutečně jsi, jsme.

A nádherné na tom je, že všichni Probuzení, kteří jsou tady citovaní, jsou ve službách každé bytosti, která má zájem tuhle skutečnost poznat.

O tom mluví vlastně v té citaci Papádží.

Nikdy Tě neopustí, kamkoliv jdeš, jde s Tebou, protože je Tvou vlastní moudrostí.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7210
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Mistr

Nový příspěvekod miroslav » pon 05. úno 2024 22:58:24

Jana píše:
Miroslave, tenhle web je především službou těm, kteří mají zájem o to, co říkají Probuzení.


To je v pohodě, nic proti tomu. Naopak, to vkládání videí a souvislých citací mimo tvoje komentáře je docela chválihodné.
Ale ty tvoje komentáře a dezinterpretace, nechápavost, míchání všeho dohromady - to sis ještě nevšimla, že to návštěvníkům tady hodně vadí? Ne slova probuzených, ale tvoje slova! Vadí to a nutí k odmítání, zvláště když je to stále dokola a dokola. Stejně jako když někdo píše lži o důležitých věcech života, je třeba na to upozorňovat.
Je to jako když na koncertě klasické hudby někdo na podiu vyleze dopředu a začne do toho hrát falešně a nahlas. A když obecenstvo začne pískat, tak si myslí, že se obecenstvu nelíbí ten orchestr za ním.

Jediný, kdo to takhle ještě nevidí je jenom Dodo. Nebo víš ještě o někom jiném?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3633
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Mistr

Nový příspěvekod Jana » pon 05. úno 2024 23:01:52

Tara píše:To je jen tvůj úhybný manévr.
Zkus, aspoň chvíli, ponechat Poradnu jen jako sbírku citací, videí a promluv probuzených.

Ostatně takto jsi i Poradnu před chvílí představila. Jako sbírku citací, promluv probuzených atd.


Už delší dobu tu sbírku pročišťuju, diskuze přesouvám do subfór "Cokoliv je libo" a "Co mě napadá" a své příspěvky z diskuzí většinou mažu.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7210
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Mistr

Nový příspěvekod Jana » pon 05. úno 2024 23:11:08

miroslav píše:
Jana píše:
Miroslave, tenhle web je především službou těm, kteří mají zájem o to, co říkají Probuzení.


To je v pohodě, nic proti tomu. Naopak, to vkládání videí a souvislých citací mimo tvoje komentáře je docela chválihodné.
Ale ty tvoje komentáře a dezinterpretace, nechápavost, míchání všeho dohromady - to sis ještě nevšimla, že to návštěvníkům tady hodně vadí? Ne slova probuzených, ale tvoje slova! Vadí to a nutí k odmítání, zvláště když je to stále dokola a dokola. Stejně jako když někdo píše lži o důležitých věcech života, je třeba na to upozorňovat.
Je to jako když na koncertě klasické hudby někdo na podiu vyleze dopředu a začne do toho hrát falešně a nahlas. A když obecenstvo začne pískat, tak si myslí, že se obecenstvu nelíbí ten orchestr za ním.



Miroslave, to, co se Ti jeví jako "dezinterpretace, nechápavost, míchání všeho dohromady" nemusí být zrovna záležitost toho, komu nerozumíš.

Jediný, kdo to takhle ještě nevidí je jenom Dodo. Nebo víš ještě o někom jiném?


Jistě, můžeš mi najít jediného z Probuzených citovaných na těchto stránkách, který by tu Dokonalost, krásu, blaženost, lásku, štěstí pravého Já nepoznával?

Ale na druhé straně jsou jistě miliardy lidí, kteří Ti potvrdí, že trvalé štěstí pravého Já může poznávat jen blázen v blázinci.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7210
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Mistr

Nový příspěvekod miroslav » pon 05. úno 2024 23:27:58

Jana píše:
Jediný, kdo to takhle ještě nevidí je jenom Dodo. Nebo víš ještě o někom jiném?


Jistě, můžeš mi najít jediného z Probuzených citovaných na těchto stránkách, který by tu Dokonalost, krásu, blaženost, lásku, štěstí pravého Já nepoznával?

Ale na druhé straně jsou jistě miliardy lidí, kteří Ti potvrdí, že trvalé štěstí pravého Já může poznávat jen blázen v blázinci.


Vidíš, už do toho zase meleš o probuzených, místo abys odpověděla konkrétně, jestli víš ještě o někom jiném než je Dodo, komu by nevadily ty tvoje výklady, sebeobhajoby a zaštiťování těch tvých blábolů citacemi probuzených.
O slovech probuzených se s tebou nebavím. Bavím se s tebou o tvých slovech, tak do toho netahej ty probuzené.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3633
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Mistr

Nový příspěvekod Tara » pon 05. úno 2024 23:32:55

Jani, je těžké pro tebe ty citace probuzených, videa atd. nějak dál nekomentovat?
Nechat je jen jako sdílený odkaz?

Bez rozebírání atd.?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Mistr

Nový příspěvekod Tara » pon 05. úno 2024 23:35:22

Miroslave, tenhle web je především službou těm, kteří mají zájem o to, co říkají Probuzení.
Chápu, že se sbírka duchovních videí, textů a citací nemusí někomu líbit a je nesmysl aby se tady trápil někdo, pro koho jsou texty Probuzených jen fantazíí a má z toho, čemu zatím nerozumí a dosud nepoznává, negativní pocity.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Mistr

Nový příspěvekod Tara » pon 05. úno 2024 23:36:42

Sbírka nevadí.
Vadí to tvoje rozebírání a vysvětlování toho, co kdo tím určitě myslel.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Mistr

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 05. úno 2024 23:39:18

Nevidím něčí obhajování se, ale spíš neschopnost vysvětlit svou zkušenost lidem, kteří takovou zkušenost nemají.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků