Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Moderátor: rafael

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:07:28

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:ale možná je dost dobře možné, že jsou realizovaní lidé co ti dokáží vyčarovat hmotný růžový olejíček z virtuálního obrazu, ale o tom přece realizace vůbec není ...

nakonec Ježíš také dělal zázraky a přeměnil vodu ve vínu, nechával vstávat lidi z mrtvých, nakrmil chlebe a pár rybami tisíce lidí ... :)

a Sai Bába vyčarovával různé prsteny a nechával sypat posvátný popel atd. (někdo tvrdí že to byly triky, někdo že částečně to byly triky, někdo, že to triky nebyly ... :what: )

a je spousta světců se uměli vyskytovat na několika místech na jednou a činili spousty zázraků ...


Jo, taky jsem viděla studenou tavbu kamene na plastelínu, přetvoření na jiný tvar a opětné jeho vytvrzení na původní tvrdost...a to pouhou myšlenkou... :D



tak jsem ti Poli zkoušela, abych ti udělala radost :) najít nějaký ty svatý, co dělali zázraky a koukám, že i sama církev tvrdí, že ty tzv. zázraky nečiní ten svatý, ale Bůh skrze něj :)
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:10:40

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše:ale možná je dost dobře možné, že jsou realizovaní lidé co ti dokáží vyčarovat hmotný růžový olejíček z virtuálního obrazu ...


já takového nikoho neznám, ale možné to je :) ale to nemá co společného s realizací ... tj. ze ztrátou pocitu oddělenosti já od všeho ostatního ... :what:


Je to v kontextu s tvrzením, že je někdo Vším.....když je někdo Vším, tudíž je i kouzelník a ovládá fšechny siddhis, ne že ne.... :D


v tom nesouhlasím ...

ty se pořád džíš jen té jedné strany jsem vším a vůbec nebereš v potaz, že jsa ničím, jsem vším ...
a zázraky a siddhis s tím němají co dělat

zázraky a používat siddhis umí i kouzelníci a magici, kteří naopak mají velmi silný pocit sebe-vědomí ve formě odděleného ega :)
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:14:03

Návštěvník píše:tak jsem ti Poli zkoušela, abych ti udělala radost :) najít nějaký ty svatý, co dělali zázraky a koukám, že i sama církev tvrdí, že ty tzv. zázraky nečiní ten svatý, ale Bůh skrze něj :)


Ještě aby církev připustila, že to dělá nějaký člověk.
Víš, co by se pak mezi příslušníky církve i mezi ostatním lidem dělo?
Kdekdo by si nadělal plné putýnky vína z vody, rozmnožoval potraviny, neplatil mýtné na mostě, protože by řeku přešel po hladině vody, oživoval lidi, co dala církev usmrtit, cestoval mimo rodnou obec bez dovolení vrchnosti a církve, atd..... :crazy:
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:18:15

Návštěvník píše:v tom nesouhlasím ...

ty se pořád džíš jen té jedné strany jsem vším a vůbec nebereš v potaz, že jsa ničím, jsem vším ...
a zázraky a siddhis s tím němají co dělat

zázraky a používat siddhis umí i kouzelníci a magici, kteří naopak mají velmi silný pocit sebe-vědomí ve formě odděleného ega :)

nemusíš souhlasit... :D
beru v potaz že" jsa ničím, jsem vším"....doslova a do písmena....píšu celou dobu pouze jen o tom.....to jen někteří si to dělí na spoustu různých vjěcí, jako zázraky, kouzelnictví a siddhis.... ;)
Návštěvník
 

levitace v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:24:25

Obrázek

jj vzpomínám že Robert Nový několikrát v soukromí předvedl levitaci ... a nebyl to žádný trik :)
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:26:47

Návštěvník píše:jj vzpomínám že Robert Nový několikrát v soukromí předvedl levitaci ... a nebyl to žádný trik

A já si zase vzpomínám, jak jedna kamarádka vyprávěla, že se její děti uměli občas zneviditelnit.....a dost jí to děsilo...
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:28:06

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:tak jsem ti Poli zkoušela, abych ti udělala radost :) najít nějaký ty svatý, co dělali zázraky a koukám, že i sama církev tvrdí, že ty tzv. zázraky nečiní ten svatý, ale Bůh skrze něj :)


Ještě aby církev připustila, že to dělá nějaký člověk.
Víš, co by se pak mezi příslušníky církve i mezi ostatním lidem dělo?
Kdekdo by si nadělal plné putýnky vína z vody, rozmnožoval potraviny, neplatil mýtné na mostě, protože by řeku přešel po hladině vody, oživoval lidi, co dala církev usmrtit, cestoval mimo rodnou obec bez dovolení vrchnosti a církve, atd..... :crazy:


no já myslím, že i tak dostala jak církev, tak hlavně ti co šli po ranných křesťanech dost zabrat tím, když setnutá hlava světce přiskočila zpátky a dotyčný se zvedl a dělala jakože nic, nebo když spokojeně vylezl nepoškozen z kotle plného vroucího oleje, nebo když po celodenním mučení a lámání kostí atd. ho ráno našli v cele naprosto nepoškozeného a ještě vypadajícího mladším a krásnějším než před tím :)
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:30:02

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:jj vzpomínám že Robert Nový několikrát v soukromí předvedl levitaci ... a nebyl to žádný trik

A já si zase vzpomínám, jak jedna kamarádka vyprávěla, že se její děti uměli občas zneviditelnit.....a dost jí to děsilo...


věřím ... Makoň občas svým blízkým také mizel ... sám o tomto fenoménu říkal, že o tom ví, ale neumí to volně vyvolat ...

poprvé se to stalo, když zmizel z očí dozorce, který ho chtěl ubít k smrti :what:
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:35:13

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:A já si zase vzpomínám, jak jedna kamarádka vyprávěla, že se její děti uměli občas zneviditelnit.....a dost jí to děsilo...


věřím ... Makoň občas svým blízkým také mizel ... sám o tomto fenoménu říkal, že o tom ví, ale neumí to volně vyvolat ...

poprvé se to stalo, když zmizel z očí dozorce, který ho chtěl ubít k smrti :what:

ty děti o tom nevěděly, zjistily to až teprve, když se před nimi kamarádka po nich v malém pokojíku marně sháněla a neviděla je , jak oni spokojeně sedí v klidu každý na své posteli....když se pohnuly, tak zase byly vidět...
Návštěvník
 

kouzelnické kousky ...

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:36:28

Břetislav Kafka - Experimentální psychologie

"Po divadelní zkoušce mne žádala si. Š., pochybující o jasnovidnosti, o přesvědčení pokusem. Uspal jsem přítomného herce, subjekta p. H. a spojil magneticky se slečnou, aby si ji zapamatoval. Vyslovila přání, aby subjekt popsal jejich obydlí, v němž ani já, ani uspaný jsme nikdy nebyli. Na moje přání, aby "šel" směrem, odkud slečna přišla, popisoval subjekt: "Jsem v místnosti. U prahu jsou konve a skříně, poblíž postel, v níž někdo leží. Jdu se podívat. Hm", povídá zklamaně, "stará bába. Vzadu je druhá postel a leží v ní starší pán s dlouhými vousy. Víte, zatáhnu ho za ně." Namítl jsem, aby tak nečinil a nebudil spícího, subjekt se však usmál a neodpověděl. Ptal jsem se slečny, zda popis souhlasí a ona mně i společnosti vysvětlila, že vše je správné: v první bližší posteli spí matka, ve druhé otec, který má plnovous. Poté jsem řekl subjektu: "Popiš, co vše jiného v místnosti vidíš!" - "Naproti je stůl se židlemi. Slyším hodiny, ale nevidím je. Aha, jsou vedle v pokoji. Zarazím je, aby netikaly " Potom popisoval dále věci, umístění nábytku v místnostech a slečna přisvědčila vždy ke správnosti. Přerušil jsem pokus stáhnutím subjekta zpět a probuzením jej. Jakmile však si. Š. přišla z divadla domů, našla byt rodičů osvětlen a rodiče zděšeně vypravující lidem z domu, co hrozného se u nich dělo: "Chodilo to po světnici, pohybovalo konvemi, prohlíželo skříně, stálo u postelí, vzbudilo to otce taháním za vousy, v pokoji se zastavily hodiny, ač byly nataženy, takže samy se zastavit nemohly. Najednou však všechno přestalo, ztichlo." Slečna prohlížela hodiny a shledala, že zůstaly stát ve stejné době, kdy byl pokus konán. Marně vysvětlovala rodičům konaný pokus. Teprve později podanému vysvětlení vldp. Š. uvěřili a zbavili se domněnky, že pokus byl konán za pomoci nějakého zlého ducha."
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:39:33

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše:jj vzpomínám že Robert Nový několikrát v soukromí předvedl levitaci ... a nebyl to žádný trik

A já si zase vzpomínám, jak jedna kamarádka vyprávěla, že se její děti uměli občas zneviditelnit.....a dost jí to děsilo...


věřím ... Makoň občas svým blízkým také mizel ... sám o tomto fenoménu říkal, že o tom ví, ale neumí to volně vyvolat ...

poprvé se to stalo, když zmizel z očí dozorce, který ho chtěl ubít k smrti :what:


no on věděl, že najednou se stane neviditelným, nevěděl jak to dělá, ani čím je to způsobeno ... věděl to podle reakcí lidí, které to absolutně děsilo

ten dozorce hrůzou utekl a od té doby se tam Makoně nikde neodvážil ani dotknout, mohl si chodit volně po celém koncentráku jak chtěl a kdy chtěl, nakonec se ho zbavili tak, že ho raději propustili ...

pak se mu to mizení stávalo doma, většinou během jeho soustředěného psaní, nebo když byl hodně zabrán do nějaké jiné činnosti, tak najednou svému okolí prostě zmizel z očí :) píše o tom v jedné ze svých knih ...
Návštěvník
 

a dematerializaci těla Petr Chobot

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:43:24

"Lze dematerializovat své vlastní tělo?

Když srovnám tyto dva stavy na základě své vlastní i všeobecné zkušenosti s nimi, mohu mezi nimi najít mnoho podstatných shod, ale také mezi nimi zjišťuji velký rozdíl.

Za prvé – naučit se opouštět fyzické tělo metodou astrálního cestování je poměrně snadné a podle mě je schopen se to naučit při troše trpělivosti každý. Naproti tomu dematerializace fyzického těla je veliká vzácnost a dochází k ní zatím velice výjimečně. Já osobně od raného dětství takřka denně opouštím vědomě svoji fyzickou schránku.

Ovšem stav rozplynutí se fyzické hmoty svého těla jsem za celý svůj život zažil pouze několikrát – během určitého výjimečného období a za zcela výjimečných podmínek. Když prožíváte stav hmotného rozplynutí, nemusíte si v tu chvíli vůbec uvědomovat, že k něčemu tak zásadnímu došlo a můžete se domnívat, že právě pouze astrálně cestujete. Způsob pohybu prostorem je přitom velice podobný. Rozdíl se projeví, když chcete nějakým způsobem působit na fyzickou realitu. Jako astrální cestovatel to máte v tomto směru velice těžké – musíte vynaložit obrovské úsilí na to, abyste fyzickou hmotu ovlivnili. Několikrát se mi po opuštění fyzického těla podařilo pohnout nějakým předmětem, ale vždy to vyžadovalo velké úsilí. Když se vaše tělo rozplyne, jste schopni ho v jiném místě opět zhmotnit. Můžete v tomto místě zcela hmotně působit a mohou vás přitom vidět i jiní lidé.

Mám za sebou takovouto zkušenost. Zprvu jsem svůj stav po rozplynutí fyzického těla vnímal jako běžnou astrální projekci a vlastně jen díky svědkům, kteří se nacházeli v místě, kde se mé tělo zpětně zhmotnilo, i v místě, kde se rozplynulo, jsem získal důkaz o tom, že nešlo o pouhou astrální projekci. Myslím, že naučit se vědomě se vytělesňovat je naším současným evolučním úkolem, zatímco naučit se „odhmotňovat“ své fyzické tělo je evolučním úkolem naší budoucnosti. Jisté je, že disponujeme mechanismem, pomocí kterého dokážeme biologickou hmotu svých těl během zlomku sekundy doslova rozmělnit na subkvantové částice a pak nějakým způsobem „vtáhnout“ do své duše, do svého Já. Domnívám se, že tento mechanismus spočívá v prudké změně v činnosti naších tří spodních energetických center - centra v břiše, pánvi a kostrči.

Musíme si uvědomit, že naše fyzické tělo je ve skutečnosti jen řídký oblak sestávající z kvant energie – a kdybychom tato kvanta energie všechna stáhli do jednoho místa, vešla by se pohodlně na špičku špendlíku. V jistých situacích dochází ke spuštění tohoto mechanismu samovolně. Spouštěcím mechanismem může být například silný strach.

Z Evropy jsou známy případy takovýchto spontánních dematerializací, kdy se člověk změnil ve shluk vznášejícího se průsvitného vědomí, z doby druhé světové války. Například někteří Židé – v situaci, kdy byli obklíčeni ve svých domech, zažili tyto stavy. Jejich pronásledovatelé pečlivě prohledali místnost, aniž je mohli spatřit, protože oni se v této místnosti vznášeli jako neviditelní pozorovatelé, kteří „ze strachu“ dematerializovali svá těla. Pokud se nám v budoucnu podaří vědomě tento mechanismus dematerializace ovládnout, bude to znamenat, že jsme dosáhli toho největšího vítězství nad fyzickou hmotou. Budeme moci být hmotní dle potřeby – pouze tehdy, když budeme chtít. Je zřejmé, že mnoho mimozemských ras již dosáhlo tohoto stupně. "




Petr Chobot
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:51:34

Za prvé – naučit se opouštět fyzické tělo metodou astrálního cestování je poměrně snadné a podle mě je schopen se to naučit při troše trpělivosti každý.

Astrálně cestovat já nedokážu.
Zkoušela jsem to trpělivě mockrát, ale astrální tělo mám tak přilepené k hmotnému, že nešlo nikdy vědomě oddělit. :what: :D
Návštěvník
 

pro Poli další příklady :-)

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 16:56:14

"Mysl mění vlastnosti hmoty

psycho4.jpgNěkteří lidé dokáží silou své myšlenky ovlivnit strukturu a vlastnosti hmoty. Ze superpevné oceli či jiného kovu vytvoří hmotu tvárnou, jako plastelina, aby z ní po chvíli opět silou své mysli udělali pevný kov. Nejznámějším člověkem, který to dokázal je Izraelec Uri Geller narozený r. 1946. Kovový předmět dokázal zlomit silou vůle již v osmi letech. Proslul především jako mentální ohýbač lžiček a vidliček. Jeho schopnosti zkoumalo několik vědců, například Gerald Feinberg, fyzik z Kolumbijské univerzity. Uri Geller své schopnosti využíval pro svou výdělečnou činnost. Pořádal řadu představení pro veřejnost a údajně spolupracoval i s tajnými službami. Možná díky tomu jednoho dne o svou schopnost do značné míry přišel. Řád světa je přísný. Schopnosti které jsou nám dány do vínku tu nejsou pro naše obohacení. Pokud je využíváme jen pro osobní pospěch časem je ztratíme, či jsme jinak osudem postiženi.

Mysl ovlivňuje hmotné děje

Tak jak je možné měnit vlastnosti hmoty, tak je možné ovlivňovat i průběh nejrůznějších přírodních či technických procesů.

Je možné ovlivnit průběh a rychlost krystalizace hmoty, chemické reakce i tok elektrického proudu ve vodiči. Je možné ovlivnit činnost přístrojů a elektrických zařízení. Jsou lidé, kteří fakticky nemohou pracovat s počítačem. Jejich přítomnost v jeho okolí vede okamžitě k jeho poruše.

Někteří lidé díky výcviku nebo v mimořádné situaci dokáží provést mimořádné výkony. V okamžiku v sobě zkoncentrují nesmírně velké množství životních sil a dokáží je přeměnit v jiné formy energie. Existují svědectví o ženě, která v okamžiku zemětřesení dokázala v rukou udržet tunu vážící auto nad svým dítětem. Někteří jogíni v Tibetu dokáží přeměnit životní energii na teplo a v mrazu -20st roztopit i okolní sníh ve vzdálenosti několika metrů od svých těl. Jiní zase dokáží přeměnit životní energii na statickou elektřinu a ve svém těle hromadit velký elektrický náboj (elektrokineze).

Mysl a biologický magnetismus

psycho13.jpgKaždý člověk ví, že magnet přitahuje železné předměty. Málokdo ví, že tuto schopnost má také poměrně hodně lidí. Hovoříme zde o biomagnetismu. Na rozdíl od magnetismu fyzikálního dokáže člověk udržet na svém těle i vyloženě nemagnetické objekty jako je papír či dřevo.

Fenomenální schopnosti spojené s tělesným magnetismem předvedl jistý p. Roman Valíček z Frýdku-Místu před několika lety. Na své hrudi dokázal udržet34 kg vážící činku, či 54kg vážící ženu, čímž se dostal do Guinessovy knihy rekordů. Jeho schopnosti byly studovány i vědci na ostravské univerzitě. Přístroje v okolí pana Valíčka nenaměřili žádné elektrické či magnetické pole, ani animální tepelné záření, které by tento jev dokázalo vysvětlit. Sám Valíček byl pouze po svém vystoupení hodně unaven. Úsměvné vysvětlení podal klub skeptiků Sysifos. Za vše je prý odpovědný pot muže. Pan Vaníček na to skeptikům vzkázal, že se před vystoupením myje a případný pot ještě před obecenstvem utře ručníkem.

Mysl a pohyby předmětů

psycho6.jpgNa různých místech světa stojí obří megalitický stavby tvořené tisíci obrovskými kamennými bloky. Ať již se jedná o egyptské pyramidy, chrámy v Peru a Bolívii či zbytky staveb na tichomořských ostrovech. Domorodci ve svých legendách tvrdí, že ony balvany samy létaly při stavbě vzduchem mentálním působením kněžích.

Dnes jsou tyto schopnosti u lidí již velkou vzácností. Žijeme v jiném typu civilizace a jiné době. Přesto se občas člověk, který dokáže manipulovat s předměty objeví. Příkladem byla ruská žena v domácnosti Nina Kulagina (1926-1990). Třebaže se jednalo spíše o lehčí předměty do 400g které přemisťovala, dosahovala významných úspěchů. Svojí schopnost prokázala před více než 40 vědci z nichž dva byli nositelé Nobelových cen. V některých experimentech byla tělesa umístěna pod vzduchotěsným krytem, jindy dokonce pod vodou. Na výsledky experimentu to nemělo vliv. Paní Kulagina dokázala vůlí přemisťovat i několik předmětů najednou. +

Levitace

psycho8.jpgKaždý jistě zná příběh o Ježíši, který chodil po vodě. Méně se již ví, že postupy, jak se naučit odpoutat od zemské přitažlivosti jsou součástí dávných tibetských textů. Ze středověku se zachovala vyprávění o levitaci několika svatých během mystických vytrženích.

Historicky nejznámějším levitujícím médiem se stal v 19.stol. Angličan Daniel Home. Za přítomnosti mnoha svědků mnohokrát předvedl své levitační schopnosti v místnosti i venku.

Uznávaný britský fyzik William Crookes (1832 – 1919), který levitaci Daniela D. Homa zkoumal při více než padesáti příležitostech, rezolutně tvrdil: „Události, které bych zde chtěl dosvědčit, jsou mimořádné a velmi odporují zakořeněným základům věd, mezi jiným všudypřítomnosti a neustálé účinnosti gravitační síly. Když si vzpomínám na události, jejichž očitým svědkem jsem byl, vzniká v mém duchu rozpor mezi rozumem, který prohlašuje tyto události za nemožné, a jistotou, že mne mé oči nezklamaly.“

Teleportace

Teleportace je jev, kdy předmět či člověk zmizí a náhle se objeví na zcela jiném místě. Jev např. před svědky předvedl Uri Keller, když 22.7.1973 přemístil víc než kilogram těžký meteorit z uzavřené nádoby z jedné místnosti do druhé silou své mysli za přísně kontrolovaných podmínek.

Teleportace je jev, který lze vysvětlit narušením časoprostoru a vytvořením červí díry mezi dvěma místy prostoru. Fyzika popisuje tvorbu červích děr při silných gravitačních polích. Lze předpokládat, že téhož lze dosáhnout s využitím jiných typů silového pole, jakým je elektromagnetismu či samotné biopole.

Dematerializace a Materializace

V křesťanském náboženství hraje klíčovou roli Ježíšovo zmrtvýchvstání. Ježíšovo tělo uložené do hrobu náhle zmizelo. Jev lze popsat jako typický případ dematerializace hmoty. Dokladem je Turinské plátno s otiskem ukřižovaného lidského těla z prvního století.. Poslední výzkumy prokazují pravost této relikvie a naznačují, že za vznikem obrazu stály pro konvenční fyziku dnes obtížně pochopitelné síly projevené při zmizení těla z hrobu.

Ježíš se po smrti několikrát zjevil svým učedníkům a to ve hmotné podobě. Bylo to díky opačnému procesu materializace-zhmotnění.

Kromě Bible existují ještě další doklady a popisy materializace předmětů a dokonce i živých tvorů včetně lidí zdánlivě „z ničeho“. K částečným či úplným, dočasným či trvalým materializacím dochází nejčastěji při spiritistických seancích, často doprovázených i dalšími projevy, jako jsou levitace či teleportace. Měření odhalilo výrazné snížení hmotnosti spiritistického média o bioenergii či bioplazmu, kterou médium v tranzu uvolní a kterou poté využívá nevtělená bytost k vyvolání těchto fenoménů.

Pro řadu čtenářů je existence takových jevů za hranici chápání. Přesto na jevu není nic nadpřirozeného, když plně přijmeme poznatek, že hmota je jen energie a myšlenka.Tak jak se mění energie tepelná v mechanickou, tak podobně se zase za jiných okolností může měnit energie hmoty v jiné podoby energie. "

:) :) :)
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 17:00:17

Návštěvník píše:
Za prvé – naučit se opouštět fyzické tělo metodou astrálního cestování je poměrně snadné a podle mě je schopen se to naučit při troše trpělivosti každý.

Astrálně cestovat já nedokážu.
Zkoušela jsem to trpělivě mockrát, ale astrální tělo mám tak přilepené k hmotnému, že nešlo nikdy vědomě oddělit. :what: :D


no já teda nevím jestli jde přímo o astrální cestování, ale jako malá holka jsem si večer před usnutím hrála tak, že jsem zvedala nohy a ruce ze svého těla a pak jsem i celá se vznášela nad tělem ležícím v posteli

ale nelezla jsem nikam vedle do místnosti, ani do jiných světů nebo sfér ... prostě mne to ani nenapadlo nějak více se vzdalovat od těla než tak maximálně na dva metry :what:

ani nevím kdy jsem si tak přestala hrát a rozhodně bych si s tím nezahrávala ani to nepovažuji za nějak zvláště přínosné ... i když bezesporu je to zajímavá věc :)
Návštěvník
 

konečně jsem našla někoho kdo materializuje hmotné předměty

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 17:09:31

Poli, já ti našla někoho kdo by ti tvé přání mohl splnit :) i když on nematerializuje oleje, ale kameny a posvátný popel :)

"[/i]Materializace a Védská věda

Je materializace pouhé vyjádření víry oddaných?
Je to podvod, magie či věda?
Je to reálné?

Dokonce ani dnes nejsou nejlepší mozky světové vědecké komunity schopny vysvětlit tyto události, které jsou běžnou věcí v 90.000 let staré indické védské tradici, kterou Paramahamsa Nithyananda reprezentuje.

Obrázek

Podle védské kosmogonie, byl náš vesmír jako takový stvořen z myšlenkovou silou boha Brahmy. Svaté Písmo Yoga Vaashishta popisuje, jak velmi pokročilí jogíni mohou vytvářet objekty silou mysli, a to prostřednictvím vzácné kombinace dokonalé vizualizace a jogínské síly stvoření (praakaamya). Praakaamaya je jedním z Ashta Mahá Siddhis neboli osmi mocných jogínských sil, kterých lze dosáhnout jen mnoha životy jogínské disciplíny, a milosti Boží. Bohužel, tyto mimořádné vědy dnešní lidstvo téměř ztratilo.

I přesto je i v dnešní době několik vzácných jedinců, kteří jsou schopni zhmotnit položky - jako nepoříklad posvátný popel - na vlastním těle nebo na objektech, které nesou jejich energetický otisk. Ale Nithyananda je pravděpodobně jediná známá bytost na naší planetě se schopností materializovat hmotu z energie v řádu několika málo minut, v tělech lidí, kteří sedí tisíce kilometrů daleko - pouze použitím svých vlastních nepředstavitelných jogínských sil!

Snadným pohybováním se mezi dimenzí energie a hmoty, Nithyananda rozkládá a sestavuje molekuly ve vzduchu, vytváří, rozptyluje a znovuvytváří objekty, v materiálech tak různorodých jako kámen, drahokam a organické sloučeniny. Dne 1. září 2011, prostřednictvím jediného divyashareeri (energetického kanálu), Nithyananda zhmotnil 103 drahých kamenů v časovém rozmezí několika hodin. Přírodě by trvalo tisíce let vytvořit každý z nich.

Ale jak sám Nithyananda objasňuje, není žádná taková věc jako zázrak! Všechny takzvané zázraky jsou dokonale vědecké události, na bázi přírodních zákonů, které jsme jen dosud plně nepochopili.

Materializace a kvantová fyzika

Vědecky řečeno, proces materializace patří do oblasti kvantové fyziky.
Teorie "kvantové zápletky" se pokusí o vysvětlení toho, jak se materializace může dít. Zápletka je termín používaný v kvantové teorii k popisu toho, jak se částečky hmoty/energie mohou dostat do vzájemného vztahu, aby předvídatelně komunikovaly spolu navzájem bez ohledu na to, jak daleko od sebe jsou. Což znamená, že činnost a stav jedné z těchto částic může mít vliv na činnost a stav jiné částice procesem ovlivňování.

Během procesu materializace je energeticky kanál natolik přizpůsoben Nithyanandovi, že cílové tělo/mysl dočasně převezme vlastnosti osvícení. Jinými slovy, divyashareeri (energetický kanál - cílový člověk) se stává prodloužením vlastního vnitřního prostoru prostoru Nithyanandy. Nithyananda toto nazývá "fyziologií pocitu propojení". To znamená, že Nithyananda, pouze silou své myšlenky, si může představit jakýkoli objekt a přenést energii jeho vizualizace do těla skrz divyashareeri (energetický kanál - člověka) - kde je okamžitě převeden do hmoty.

Pro mysl je toto vrávoravě-mystické, nicméně je to pravda!

Materializace a Nadvědomí

Je třeba podotknout, že na rozdíl od objektů hypnózy nebo seance médií, Nithyanandovy divyashareeris (energetické kanály - cílové osoby) jsou ve vzácném zvýšeném stavu mysli, který se vyznačuje vysokým množstvím energie, míru a blaženosti, jak při procesu přenosu energie, tak po něm. I když tyto dva procesy mohou netrénovanému oku připadat podobné, ve skutečnosti stojí na dvou opačných koncích spektra vědomí. Zatímco objekty hypnózy nebo média fungují právě ve stavu nevědomí, divyashareeris se dotýkají stavu nadvědomí."



Obrovský příliv pozitivní energie při těchto událostech nastaví proces tiché transformace v celém systému mysli/těla jedince. Divyashareeris pravidelně vykazují spontánní hojení chronických onemocnění, viditelné zpomalení stárnutí a snadné očištění se od celoživotních negativních mentálních modelů. Hodnocení těchto osob ukazuje, že dlouhodobé účinky tohoto přílivu energie se rozšířily natolik, že čím dál více ovlivňují jejich schopnost řešení problémů a schopnost rozhodování, stejně tak jako jejich mezilidské vztahy.




Vědecké potvrzení materializace
Dnes se Nithyananda snaží překlenout propast mezi tradiční védskou moudrostí a moderní vědou doslova "položením se pod skener. Specializovaný tým lékařů a výzkumníků vložili své odborné znalosti, čas a zdroje do snahy zdokumentovat tyto události pro budoucnost - ve prospěch vědy a lidství.

Při nejnovější řadě studií provedených tímto týmem byly testy provedeny na Poornimě, mladé podnikatelce z Ománu.




Dne 6. září 2011 byly provedeny tři různé studie po dobu 4 hodin, během nichž Paramahamsa Nithyananda zhmotnil řadu objektů prostřednictvím této osoby, včetně posvátného popela a drahých kamenů.
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 17:13:54

tady třeba takový on prý zmaterializoval :)

Obrázek

Obrovský příliv pozitivní energie při těchto událostech nastaví proces tiché transformace v celém systému mysli/těla jedince. Divyashareeris pravidelně vykazují spontánní hojení chronických onemocnění, viditelné zpomalení stárnutí a snadné očištění se od celoživotních negativních mentálních modelů. Hodnocení těchto osob ukazuje, že dlouhodobé účinky tohoto přílivu energie se rozšířily natolik, že čím dál více ovlivňují jejich schopnost řešení problémů a schopnost rozhodování, stejně tak jako jejich mezilidské vztahy.

Vědecké potvrzení materializace

Nithyananda se snaží překlenout propast mezi tradiční védskou moudrostí a moderní vědou doslova "položením se pod skener. Specializovaný tým lékařů a výzkumníků vložili své odborné znalosti, čas a zdroje do snahy zdokumentovat tyto události pro budoucnost - ve prospěch vědy a lidství.

Při nejnovější řadě studií provedených tímto týmem byly testy provedeny na Poornimě, mladé podnikatelce z Ománu.

Obrázek


Tyto studie byly:

1. CT celého těla Poornimy
2. Současné QEEG Nithyanandy a Poornimy


1. CT celého těla Poornimy
2. Základní CT celého těla Poornimy prokazující, že neexistují žádné skryté objekty v těle a jejím okolí
3. Po přenosu energie od Nithyanandy k Poornimě, opakované vyšetření jasně ukazuje náhlou přítomnost radiačně-neprůhledného cizího tělesa v dutině ústní bez zpoždění nebo repozice
4. Záznamy spirálního CT po materializaci odhalily přítomnost materializovaných objektů jak v oddílech, tak ve 3D formátu
5. Současné QEEG Nithyanandy a Poornimy"

:)



QEEG záznam Nithyanandy i Poornimy uskutečněný během procesu přenosu energie jasně prokázal synchronicitu mozkových vln obou jedinců během procesu materializace, což dokazuje, že proces propojení se skutečně v tu dobu skutečně odehrál.




Dne 6. září 2011 byly provedeny tři různé studie po dobu 4 hodin, během nichž Paramahamsa Nithyananda zhmotnil řadu objektů prostřednictvím této osoby, včetně posvátného popela a drahých kamenů.
Návštěvník
 

Re: konečně jsem našla někoho kdo materializuje hmotné předm

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 17:30:32

Návštěvník píše:Poli, já ti našla někoho kdo by ti tvé přání mohl splnit :) i když on nematerializuje oleje, ale kameny a posvátný popel :)


:D no, je to jen částečná realizace, poněvadž ještě neumí Všechno......ale je to pořád lepší, než citáty o plné Realizaci (jsa ničím, jsem vším) a jinak kde nic, tu nic, žádné ověření, jestli je to Pravda.....
Návštěvník
 

Re: Hraje touha na cestě k realizaci Boha nějakou roli?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 17:39:08

no jo no ... ale ti tento jógín tvrdí, že


"V Existenci není nic takového, jako samostatná, oddělená identita!

I když ne vždy to tak cítíme v našem každodenním životě, jsme všichni důvěrně propojeni na té nejhlubší úrovni.

Jak pracujeme s hlubšími a hlubšími vrstvami sebe sama, začneme vidět tuto pravdu. Na úrovni fyzického těla je každý jedinec zřetelně oddělen.

Na úrovni mysli si možná myslíte, že jste oddělení - ale my všichni si neustále předáváme a přijímáme myšlenkové signály bez našeho vědomí! I svými emocemi se vzájemně ovlivňujeme, aniž bychom museli říci jediné slovo. Jak jdeme hlouběji, zjistíme, že jsme čím dál více spojeni s kolektivním vědomím. Na nejhlubší úrovni bytí jsme všichni jen součástí jednoho celku." :) :what:
Návštěvník
 

Re: konečně jsem našla někoho kdo materializuje hmotné předm

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 20. úno 2015 17:40:40

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:Poli, já ti našla někoho kdo by ti tvé přání mohl splnit :) i když on nematerializuje oleje, ale kameny a posvátný popel :)


:D no, je to jen částečná realizace, poněvadž ještě neumí Všechno......ale je to pořád lepší, než citáty o plné Realizaci (jsa ničím, jsem vším) a jinak kde nic, tu nic, žádné ověření, jestli je to Pravda.....


tak jestli v tomto vidíš důkaz, tak to bude pro ten správný příklad osvícené bytosti, teda i když ne úplně, když neumí všechno :)
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Rafael

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků