konec vztahu?

konec vztahu?

Nový příspěvekod Anonymka321 » úte 25. úno 2014 10:51:41

jh
Anonymka321
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 15. kvě 2013 20:10:07

Re: konec vztahu?

Nový příspěvekod Anonymka321 » úte 25. úno 2014 12:34:07

Jana píše:Jak vypadá Tvůj život, pokud nejsi zrovna s tím klukem ? Máš nějaké zájmy ? Nějaké koníčky ? Děláš něco, co Tě baví ?
Má on nějaké zájmy, koníčky ?

mám kroužky, ale mám spíš volný čas, který bych chtěla trávit pořád s ním, vídáme se dvakrát tejdně i po škole...
moc věcí co mě baví není...chci být pořád s ním...
on je na tom s kroužkama stejně jako já
Anonymka321
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 15. kvě 2013 20:10:07

Re: konec vztahu?

Nový příspěvekod Anonymka321 » úte 25. úno 2014 13:33:20

vostalpetr píše:No už máte společný kroužek,
a to je pevný základ na kterém můžete svůj kroužek rozšířit i o jiné společné aktivity

O tom si pak můžete popovídat....


Většinou lidem dojde takto dech až po delší době,
což pak vyřešej tím,
že se budto rozejdou nebo si udělaj dítě,
takže potom mají opět společnou aktivitu o který si pak mohou klidně povídat dalších 25 let a často i déle...

Děkuji, ale ten jsem probrali už tisíckrát... nenapadá vás ještě něco, o čem si můžeme povídat? O čem si povídáte vy třeba?
Anonymka321
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 15. kvě 2013 20:10:07

Re: konec vztahu?

Nový příspěvekod Honzam » úte 25. úno 2014 16:53:59

Anonymka321 píše:Děkuji, ale ten jsem probrali už tisíckrát... nenapadá vás ještě něco, o čem si můžeme povídat? O čem si povídáte vy třeba?


O pohádkách. :)
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: konec vztahu?

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 26. úno 2014 0:00:24

Anonymka321 píše:Děkuji, ale ten jsem probrali už tisíckrát... nenapadá vás ještě něco, o čem si můžeme povídat? O čem si povídáte vy třeba?

No já nevím, o čem si pubertální mládež mezi sebou povídá, když nejsem poblíž nebo když tzv. randí, to opravdu nevím.
Ale hodně často se stává, že mi moji dva puberťáci zaberou celou kuchyň nebo obývák, někdy oboje najednou, když jim přijdou na návštěvu kamarádky a kamarádi, a normálně si povídají o všem - o škole, o jiných kamarádech, o učení, o politice, o internetu, o školních akcích, o domácích zvířátkách, o filmech, o hrách, dneska třeba i o esperantu, hraje jim u toho hudba, pijí čaj nebo bílý kafe a přikusují sušenky. Bývá u toho i velký rámus, protože mluví nahlas a všichni najednou....celé odpoledne.....
Občas si říkám, že bych si měla konečně koupit pár ucpávek do uší. :D
Návštěvník
 

Re: konec vztahu?

Nový příspěvekod nop » stř 26. úno 2014 0:50:54

Vzpomeň si na dětská léta a zeptej se ho na jeho dojmy z dětství, bude ho to bavit.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: konec vztahu?

Nový příspěvekod nop » pát 28. úno 2014 13:32:16

vostalpetr píše:Tak se spolu začněte hádat, a hnedka máte o čem konverzovat...
Začal bych třeba tím, že bych ho obvinil z toho, že furt mlčí.... :D

Neber doslova co tu Petr Vostál píše, on je satirik a humorista, potřebuješ čas, abys ho nebrala vážně doslova, ale jako estrádu slov. Srovnej třeba co napsal zde a zůstaň vyvážená:
Re: Podpora na Zivotni Ceste
od vostalpetr » čtv 27. úno 2014 18:36:00
Kdo umí ten umí,
kdo neumí, ten čumí...

já umím i to co neumím, to mně jde ostatně nejlíp,
nebot mé kroky vede bůh, intuice a děda Mráz

Navíc, mně se líhnou myšlenky v hlavě zcela bez úsilí,
takže nemusím ani přemýšlet
a ani tomu věnovat moc pozornosti,
stačí to jen stihnout zapsat, než to zapomenu

Je to smutný ? No já nevím, mě to vcelku baví...
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: konec vztahu?

Nový příspěvekod lklknml » čtv 06. bře 2014 21:07:26

Tak velmi pěkně se k danému tématu vyjadřuje Tolle:
http://www.youtube.com/watch?v=Gni-0IFuYT8
Protože je duše celou svou mohutností pohlcena vnějším světem, fascinací jeho forem, začne si – skrze tyto formy - vytvářet ve své mysli příběh o svém já, kterému bezezbytku věří. A protože každá forma je jen dočasná, vzniká trýznivá frustrace (jejíž předzvěstí je ono popisované ticho mezi dvěma intimnostmi), kterou lze (dočasně) přebít fascinací jinou formou (sex má největší fascinační potenciál).
Tolle doporučuje uniknout z tohoto vězení skrze pozorování přítomného okamžiku:
http://www.youtube.com/watch?v=iJo2OCRzBX0
Z mé zkušenosti (a jistě nejen mé) je zdaleka nejúčinnější cesta právě skrze utrpení, je-li ovšem dostatečně silné (nikoli příliš silné, to končívá sebevraždou). Protože umožňuje se, byť třeba jen na chvíli, probudit. Z tohoto úhlu pohledu bys pak mohla, Anonymko321, považovat svůj trýznivý rozchod s chlapcem za to nejlepší, co tě v životě potkalo. To píšu, abys nebyla smutná :) .
lklknml
 


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron