Koronavirus

Moderátor: Pelvan

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pát 25. čer 2021 21:33:44

Ahoj Pedrito


Mě na té situaci štve, že lidi se do mě se"ou.

Známá mi vystřihla a dala přečíst článek z novin, jak jsme my nenaočkovaní nezodpovědní a bezohlední vůči ostatním naočkovaným.
Všude se píše, jak epidemie poklesla díky očkování a nikoho nenapadne, že loni touto dobou poklesla epidemie také a bez očkování.
Samé lži a výmysly všude vidím a slyším, a lidi tomu věří.

Se svými spolužáky se už asi nikdy nesejdu na pivu. Oni jsou naočkovaní a mě se jako nenaočkovaného bojí.
Časem mi stát tu hospodu stejně asi zakáže.


Svět se zbláznil, se domnívám, a zdravím.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pedrito » sob 26. čer 2021 0:25:31

Ahoj Pelvane,

je to zapeklitá situace. Já jsem se naočkovat nechal, aniž bych byl na jedné či na druhé straně
Alibisticky ať to vidí alibista, protiočkař proti očkařsky a proočkař pro... Mě je to u prdele, nezastupuju
tu žádnou ideologickou skupinu, jde mi jen o praktické věci. A covid i vakcínu mám stejně u bobku.
Až mě něco zabije, budu zabitej.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 21:27:50

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pedrito » sob 26. čer 2021 0:42:48

Dosavaď to nebyl ani pád ze skály, ani pálení munice, ani šťourání se v elektro rozvodně ani topení v řece....... vše ovšem mělo následky (socialní) Sorry že odbíhám..
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 21:27:50

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » sob 26. čer 2021 21:51:54

Ahoj Pedrito


Mně vadí ta trvalá přetvářka a neustálé vrstvení lží.
Proč mám dělat to, že tomu věřím, a nechat se očkovat, když tomu nevěřím?

Mainstream nás neustále více a více oblbuje, je to jen neustálá lež pokládaná na další lež.
Tohle je typická psychopatická manipulace a vytváření falešné reality za účelem oslabení obětí, říká se tomu "gasslichting".
Prostě nám vládnou narcističtí psychopati. Hezky se o tom mluví v následujícím videu od času 22:45.

https://www.youtube.com/watch?v=3x2oPn6 ... F%C3%89NIX
Oběť manipulace: "Je to můj problém?"


Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » ned 27. čer 2021 12:45:14

Většina květnových úmrtí na onemocnění covid-19 ve Spojených státech byla mezi lidmi, kteří se nenechali očkovat. Vyplývá to z dat od Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), které získala agentura Associated Press (AP).


Pouze 150 lidí z celkových více než 18 tisíc v USA za minulý měsíc zemřelo na covid-19 navzdory ukončenému očkování. Naopak 99,2 procenta zemřelých na tuto nemoc očkování nemělo.

Ještě méně očkovaných pak bylo mezi hospitalizovanými. Z více než 853 tisíc hospitalizovaných kvůli covidu-19 jich necelých 1200 mělo ukončenou vakcinaci. Odpovídá to 0,1 procenta, jak uvádí analýza AP.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/argument-pro-ockovani-data-o-umrtich-z-usa-ukazuji-jak-funguje-168345#seq_no=4&source=hp&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » ned 27. čer 2021 12:50:37

Přemlouvat ty, kteří se nechtějí očkovat? Novinář a režisér Radek Bajgar navrhuje nechat věcem volný průběh. Dát příležitost něčemu tak vyzkoušenému, jako je přirozený výběr. Stará dobrá darwinovská evoluce.


Dostal jsem druhou dávku vakcíny a jsem za to vědě a civilizaci vděčný. Kéž by to udělali všichni a měli jsme od covidu pokoj. Jenže část spoluobčanů se očkovat nenechá, hodí nám do toho vidle. Mají na to argumenty na úrovni – asi jako že země je placatá, ale názor dneska může mít každý.

Co s tím?

Máme v zásadě tři blbé možnosti. Buď udělat očkování povinné, což není úplně reálné. Nebo investovat obrovské peníze do reklamní kampaně a zkusit je přesvědčit, ale víme, jak reklamní kampaně v rukou státu dopadají, takže by těch odpíračů pravděpodobně spíš přibylo. No anebo ten covid pas, což je, jako že očkovaní budou smět něco, co neočkovaní smět nebudou. Ale to nese tolik nevraživosti a konfliktů, že si taky nemyslím, že to projde.

Mám tady čtvrtou variantu – a skoro přemýšlím, jestli se smí říkat nahlas. Nechat tomu volný průběh. Ať se každý rozhodne, jak chce, a dá se příležitost něčemu tak vyzkoušenému, jako je přirozený výběr. Prostě stará dobrá darwinovská evoluce. Evolučně výhodné chování znamená, že nositel přežije. A když děláte kraviny, tak vyhynete. Tak prosté to je.

Jaké to bude mít důsledky? Tak zaprvé se může stát, že žádné, že je to úplně jedno, protože očkovaní udrží ten virus pod kontrolou a neočkovaní se s tím svezou. Druhá možnost je, že odpírači mají pravdu, že ta vakcína je opravdu škodlivá, a v tu chvíli vymřeme. Já si myslím, že to nenastane, protože tomu věcně fakt nic neodpovídá. No a pak je tady taková třetí možnost, a to, že těch odpíračů začne tak nějak pomalu ubývat…

Jako jednotlivců mně bude líto, protože mezi nimi mám svoje přátele a ti jsou jinak v pořádku. Ale genofondu to prospěje a nám ostatním vlastně taky, protože oni, když čtou na ruských webech všechny ty kraviny o vakcíně, tak u toho čtou i jiné blbosti, a podle toho pak volí.

Připadá vám to cynické? Připadá vám cynické, když se poslanec Volný ukáže jako slepá vývojová linie? Mně ne. Mně to připadá svobodné, protože každý se může rozhodnout. Jenom si holt musí uvědomit, že mít názor má taky nějaké důsledky.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » ned 27. čer 2021 13:04:33

Ahoj


Co dělají v této pandemii manipulátoři?

1. Napadnou náš vlastní instinkt a přirozený odhad. Ztratíme tím samostatnost a staneme se závislými na nich.
My všichni přece moc dobře poznáme, kdy začínáme být nemocní, kdy na nás "něco leze".
To teď není důležité, důležitý je výsledek jejich zázračného testu. Místo abychom vnímali, jak se cítíme, lezeme do jejich testovacích center.

2. Sníží naši sebedůvěru a kompetenci se sami o sebe postarat.
Pokud budeme mít dobrou imunitu, žádná nemoc nebude mít fatální následky. Přinejhorším onemocníme a imunitu si tím proděláním nemoci zvýšíme.
O imunitě se nemluví, vše se přesouvá mimo prosté lidi na bedra takzvaných odborníků.

3. Potom nás vystraší. Tito odborníci udělají hlupáky nejen z nás ale udělají trouby i ze sebe samých a tvrdí, že tuto nemoc nelze léčit.

4. Nakonec navrhnou předem vybrané řešení, které je pro ně finančně i mocensky výhodné.
Kvůli tomuto pseudořešení byla celá tato záležitost pracně a nákladně zkonstruována.

Výsledkem této grandiózní manipulace je to, že jsme zbaveni své intuice, jsme bez sebedůvěry, bojíme se a jsme zdravotně i finančně poškozeni.


Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » ned 27. čer 2021 13:48:21

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... 0XCxnTIAk0

„Manipulují s vámi.“ Profesor Beran: Pravda o mutaci delta. Očkování a důchodci
22.06.2021 8:07 | Rozhovor
Delta mutace je zatím krátká na ty, kteří onemocnění prodělali, a je jedno, zda onemocnění bylo prokázáno pozitivním PCR testem na začátku nemoci, nebo zda šlo o průkaz jen na základě pozitivity protilátek po prodělaném onemocnění. Tak komentuje profesor Jiří Beran hlasy těch, kteří varují před delta variantou koronaviru, dříve označovanou jako indická mutace. Uznávaný epidemiolog a vakcinolog se také pozastavuje nad tím, že každodenně umírají osoby starší šedesáti let a my vesele očkujeme mladé a chystáme se i na kojence.



„Manipulují s vámi.“ Profesor Beran: Pravda o mutaci delta. Očkování a důchodci
Foto: Repro XTV
Popisek: Vakcinolog, profesor Jiří Beran
reklama
V Česku všechno nasvědčuje tomu, že doba koronavirová je za námi a život v zemi se může vrátit do obvyklých kolejí. Ozývají se však hlasy varující před delta variantou koronaviru, dříve označovanou jako indická mutace, kvůli které se muselo v Británii odložit rozvolňování. Jaké nebezpečí pro nás představuje?

Anketa
Považujete policejní zákrok vůči mrtvému teplickému Romovi za chybný?

Ano, zákrok byl chybný
2%
Ne, zákrok byl v pořádku
96%
Nevím / Je mi to jedno
2%
hlasovalo: 19826 lidí
Při hodnocení vycházím z dat ze Spojeného království. Celkový počet případů s mutací delta do 14. června činil ve Spojeném království 60 655. Z těchto nakažených zemřelo 73 osob, což je 0,1 procenta, tedy jedno promile. Jde tak o smrtnost 20x nižší, než je smrtnost současné převažující mutace v ČR alfa, označované dříve jako britská. Hospitalizováno bylo 488 osob, což je 0,8 procenta, tedy 8 promile, a je to dva a půlkrát méně než u převažující současné mutace alfa. Z diagnostikovaných cca 60 tisíc vzorků bylo 35 tisíc osob neočkovaných, jak se v dokumentu píše na stranách 8 až 10.

Z očkovaných onemocnělo za více než 14 dní po aplikaci druhé dávky okolo čtyř tisíc lidí a cca 13 500 po aplikaci první dávky, jak se uvádí v dokumentu na straně 12.

Začíná doba dovolených s předpokládaným prudkým nárůstem cestování mezi zeměmi. Dá se cestování považovat za ohrožení momentálně velmi příznivého vývoje?

Anketa
Je Alena Schillerová dobrá ministryně financí?

Ano
67%
Ne
31%
Nevím / Je mi to jedno
2%
hlasovalo: 6193 lidí
Cestování osob se neukazuje jako významný faktor ovlivňující šíření viru, jak se v dokumentu uvádí na stranách 20 až 26. Ve zprávě je zmíněna i studie SIREN, která dlouhodobě zjišťuje ochranu osob proti nové infekci po prodělaném onemocnění a v tuto chvíli se sledují dvě skupiny s cca 44 tisíci osobami a se závěrem, který je uveden na straně 32:

During the period of time that Delta became prevalent, there has been no increase in PCR-positive participants in the SIREN cohort overall and reinfections remain at very low numbers in individuals previously either PCR positive or seropositive.

Znamená to, že delta mutace je zatím krátká na ty, co onemocnění prodělali, a je jedno, zda onemocnění bylo prokázáno pozitivním PCR testem na začátku nemoci, nebo zda šlo o průkaz jen na základě pozitivity protilátek po prodělaném onemocnění.

Některá medializovaná data o indické, resp. delta mutaci nás tedy zneklidňovat nemají?

K tomu musím říct, že je neuvěřitelné, jak se u nás s čísly o delta mutaci manipuluje.

Je nutné u nás přestat mudrovat o očkování dětí, doočkovat seniory a začít sledovat dva zásadní ukazatele pro vyhodnocení klinických a epidemiologických aspektů mutací. Sledování těchto ukazatelů je potřeba ve společnosti, ve které je již většina osob, které onemocnění prodělaly nebo jsou očkovány alespoň jednou dávkou vakcíny proti covidu-19.

Psali jsme:


,,Za chvíli umře. Děti jsou mu jedno." Očkování dětí: Zvedla se bouře, silná slova


Spisovatel: Covid? Přijde zlé probuzení. Pro zdánlivé přežití starých obětujeme mladé


„Až 49 z 59 pozitivních bude falešných.“ Právník roku: Zrůdnost. A kam tečou peníze


Profesor Beran: Zásadní. Sledují 6 000 těch, kdo měli covid. Chytli ho znovu? A ty mutace?
Jaké jsou ty dva zásadní ukazatele pro vyhodnocení klinických a epidemiologických aspektů mutací?

Prvním ukazatelem je počet nově – sekundárně, podruhé – infikovaných mezi osobami, které v minulosti covid-19 prodělaly, a také počet nových infekcí u lidí, kteří byli v minulosti proti covidu-19 očkováni. Sledování obou čísel ukáže epidemiologický význam mutací.

Pokud je mutace z epidemiologického pohledu významná, pak bez ohledu na předchozí imunitu vytvořenou očkováním nebo proděláním onemocnění se snadno šíří v populaci, zvyšuje počty hospitalizovaných a počty zemřelých. Tyto údaje je vhodné vykazovat jako týdenní přírůstky mezi nově pozitivně testovanými osobami. Pokud se takto zvýší počet druhotných onemocnění v jednom okrese nebo městě, je vhodné provést i genetickou analýzu vzorků. Tomuto postupu se říká epidemiologický záchyt mutací a neměl by probíhat obráceně, tedy že by se sekvenovaly tisíce vzorků s cílem zachytit mutaci bez ohledu na to, zda má epidemický potenciál.

Co dalšího slouží pro vyhodnocení klinických a epidemiologických aspektů mutací?

Druhým faktorem je sentinelové sledování klinického průběhu onemocnění covid-19 u osob, které jsou PCR pozitivní. Sentinelový způsob znamená, že z každodenní skupiny pozitivně testovaných se podle randomizačního kódu upraveného podle základních charakteristik – osoba, místo čas – vybere cca deset procent osob, kterým se z telefonního centra zavolá v den 5 a den 10 a zjistí se, kdo z nich měl příznaky, kdo je hospitalizován, a později se případně zaznamenají úmrtí. Pokud je v populaci v jeden den například 500 PCR pozitivně testovaných, stačí zavolat jen jedné desetině náhodně vybraných osob a zjištěné výsledky extrapolovat na všechny pozitivně testované.

Co když nadprůměrně porostou počty hospitalizací a úmrtí?

Pokud se bude objevovat trend zvýšeného počtu hospitalizací a úmrtí oproti průměrné hodnotě, pak je třeba sekvenovat kauzální virus a prokázat tento klinický význam mutace viru.

Sekvenování by se ale nemělo dělat obráceně, tedy jako vyhledávání.

Před chvilkou jste zmínil, že je nutné u nás přestat mudrovat o očkování dětí, což je v posledních dnech dost frekventované téma. Podle vás je nesmysl o očkování těch nejmenších byť jen uvažovat?

Je jasné, že potřebujeme především proočkovat vnímavou a ohroženou skupinu obyvatel, což jsou osoby starší 60 let.

Bez plného proočkování se nikam nepohneme a je zcela zbytečné očkovat třeba třicetileté a není třeba vůbec očkovat děti jakéhokoliv věku.

Proočkovanost rizikové skupiny k 17. červnu podle dat Ministerstva zdravotnictví je nízká. Proočkovat alespoň jednou dávkou vakcíny chybí podle věkových kategorií:

80+ 93 372 osob
70–79 196 239 osob
65–69 172 936 osob
60–64 204 338 osob
Celkem 666 885 osob

Osoby starší 60 let přispívají k 95 procentům všech úmrtí. Každodenně umírají osoby starší 60 let a my vesele očkujeme mladé a chystáme se i na kojence!
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » ned 27. čer 2021 14:05:03

https://www.patriotmagazin.cz/objev-z-o ... LG_JPwghss

Objev z Ostravy: Lék Imunor může zabránit nakažení covidem
Studie Fakultní nemocnice Ostrava zjistila, že pravidelné užívání léku IMUNOR může zabránit nakažení covidem 19 nebo alespoň zmírnit jeho příznaky.


Ilustrační foto: pixabay.com
Lékaři Oddělení klinické imunologie a alergologie FN Ostrava už znají výsledky klinické studie, do které se zapojilo 53 zdravotníků různého věkového složení, kteří přicházeli do kontaktu s covid pozitivními pacienty na lůžkových odděleních nebo v ambulancích nemocnice.

Skupina v období od ledna do března 2021 pravidelně užívala registrovaný lék IMUNOR. Za sledované období onemocněly lehkou formou nemoci covid-19 jen dvě zdravotnice.

Klinickou studii, schválenou Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) a Etickou komisí Fakultní nemocnice Ostrava, inicioval primář Oddělení klinické imunologie a alergologie FN Ostrava Jaromír Bystroň.

„V prvním čtvrtletí roku 2021, kdy v ČR vrcholila další vlna onemocnění Covid-19 a denní nárůstky onemocnění se pohybovaly mezi deseti až šestnácti tisíci případy, bylo u nás ve fakultní nemocnici denně kvůli onemocnění covid-19 až 70 sester v pracovní neschopnosti," připomněl Bystroň.

V tomto období ve sledovaném souboru zdravotníků, kteří pravidelně užívali IMUNOR, onemocněly pouze 2 zdravotní sestry, které po lehkém průběhu nastoupily po klasických 14 dnech do práce.

"IMUNOR působí aktivačně a imuno-normalizačně na kompetentní buňky přirozené imunity a podaný preventivně může vyvolat účinnou aktivaci buněčné imunity proti viru SARS-Cov2, ale i proti různým variantám tohoto viru a proti zcela odlišným virům,“ vysvětlil účinky léku, který je v ČR registrován přes 20 let, docent Bystroň.

A dodal, že byla potvrzena 20ti násobně nižší potřeba pracovní neschopnosti, než u ostatních nemocných sester na stejných pracovištích. U těch, které onemocněly, se potvrdil i výrazně mírnější průběh nemoci, ve srovnání s onemocněním rodinných příslušníků, žijících s nimi ve společné domácnosti.

Lék ale není volně dostupný, může jej předepsat jen imunolog, a v současné době je plně hrazen ze zdravotního pojištění pouze u pacientů s potvrzenou poruchou buněčné imunity.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pon 28. čer 2021 17:43:12

https://www.youtube.com/watch?v=_zjvDnn ... 2%80%93AKV
MZ SR podporuje dezinformácie, neistotu, frustráciu a vzdor!

"Pán doktor, nepredpokladám, že by Vám odpovedali, tak odpoviem za nich.
Nie, nehanbia sa a ani sa neboja. Nás iste nie. Predovšetkým z toho dôvodu, že za sebou cítia veľmi silnú Moc zo zahraničia a vedia, že ich v tom podrží a že konajú podľa jej želaní. A "podržiavať" ich ani veľmi nebude musieť, pretože stádo je dezorientované a čoraz viac vystrašené. Možno už ani nie tak "strašným smrtiacim vírusom", ako skôr hrôzou z vrchnosti. Z vrchnosti, ktorá aj takýmito vyjadreniami dáva najavo, že necúvne pred ničím a jediné čo je ochotná akceptovať, je bezpodmienečná kapitulácia a totálne podriadenie sa, bez ohľadu na to, aké sú konkrétne tvrdenia a požiadavky nezmyselné, až absurdné.
Ešte 20-30 rokov dozadu by takýto bezohľadný nátlak vyvolal v obyvateľstve odpor, ale teraz sa prejavuje skôr snahou zavďačiť sa Moci a vystáť si rad na očkovanie. Áno, pohŕdajú nami a považujú nás za dobytok - ale úprimne, keď sa nad tým tak zamyslíme - môžeme sa im diviť? Prejavujeme sa ešte stále ako rozumní, mysliaci, suverénni občania, alebo ako konzumné stádo?
Urobia len to, čo im my dovolíme. A minimálne tu na Slovensku im dovolíme proste VŠETKO. To som pochopil už pamätného novembra minulého roku a odvtedy sa to len potvrdilo.
Na jeseň čakajme brutálny nátlak a poľovačku na nezaočkovaných."
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » pon 28. čer 2021 20:12:38

Pelvane, já jsem očkovaný, manželka je očkovaná, děti jsou očkované, rodiče jsou očkovaní - pohoda
Ten strach z očkování nechápu. Ale to je asi moje chyba, že to nechápu.
Čeho ty se bojíš?
Nějakých vzácných vedlejších účinků nebo čeho?
Covid bych nerad riskoval. To může být opravdu v těle svinstvo.
Ten si v tvém organismu řádí - množí, jak mu příroda - tvůj organismus dovoluje.
Vždyť už si to zažil.
A nové mutace budou třeba na ten tvůj organismus mnohem agresivnější.

Ale to je příroda, že jo.

Ale ty vakcíny...
Pán Bůh mne před nimi chraň!
:D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pon 28. čer 2021 21:01:45

Ahoj Miroslave

Jste prostě odolný rod, gratuluji

a zdravím.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » pon 28. čer 2021 21:19:30

miroslav píše:Pelvane, já jsem očkovaný, manželka je očkovaná, děti jsou očkované, rodiče jsou očkovaní - pohoda
Ten strach z očkování nechápu. Ale to je asi moje chyba, že to nechápu.
Čeho ty se bojíš?
Nějakých vzácných vedlejších účinků nebo čeho?
Covid bych nerad riskoval. To může být opravdu v těle svinstvo.
Ten si v tvém organismu řádí - množí, jak mu příroda - tvůj organismus dovoluje.
Vždyť už si to zažil.
A nové mutace budou třeba na ten tvůj organismus mnohem agresivnější.

Ale to je příroda, že jo.

Ale ty vakcíny...
Pán Bůh mne před nimi chraň!
:D

Spíše je podivná ta tvoje selektivní slepota. Ve vedlejším vlákně jsou protiargumenty imunologů naznačeny.
Já k tomu dodávám i nebezpečí neodzkoušené produkce spike proteinu (způsobující onemocnění např. srdečního svalu).

Ale řekl bych, že ty je vidět možná ani nejsi schopen, podobně jako Lída není schopna připustit kritiku Hawkinse. Neboť byste se vystavili ohrožení dosavadního světozoru, což podvědomí vyloučí, u tebe tak ochrání placebo efekt, u Lídy pozitivní výsledky psychoterapie, obojí je potřebné.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pedrito » pon 28. čer 2021 23:10:32

Pelvan píše:Ahoj Pedrito


Mně vadí ta trvalá přetvářka a neustálé vrstvení lží.
Proč mám dělat to, že tomu věřím, a nechat se očkovat, když tomu nevěřím?

Mainstream nás neustále více a více oblbuje, je to jen neustálá lež pokládaná na další lež.
Tohle je typická psychopatická manipulace a vytváření falešné reality za účelem oslabení obětí, říká se tomu "gasslichting".
Prostě nám vládnou narcističtí psychopati. Hezky se o tom mluví v následujícím videu od času 22:45.

https://www.youtube.com/watch?v=3x2oPn6 ... F%C3%89NIX
Oběť manipulace: "Je to můj problém?"


Zdravím


Ahoj, ahoj

zprávy se snažim sledovat minimálně, ale v praci se vždy něco proflákne.

žádné zprávy, žádný virus, žádná civilizace, žádné zprávy... žádná vakcína, žádné cokoliv.

ale tak to není. Takže je, co je.

Každopádně, nějaký problém zřejmě lidem působí kombinace jejich osobností versus médialní zvěsti.
Těm prostě je potřeba nasrat. Ne samotným událostem, ale těm prezentacím...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 21:27:50

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 29. čer 2021 8:20:56

Ahoj Zdeňku

Děkuji Ti za odkaz na zajímavé informace:
Pravda za klinickými testy vakcín proti covidu-19 [DOKUMENT]
https://rumble.com/vi6tz9-pravda-za-kli ... ument.html

Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 29. čer 2021 8:33:13

Ahoj Pedrito (a Miroslave)


Nemohu říci, že se po mediálních prezentacích pídím, samy mi jdou do cesty a to ve dvou verzích, jsou buď takové nebo jsou i makové.
Jestliže mi ale jedna prezentace z těchto dvou rozdílných verzí tvrdí, že bílá je skutečně bílá, tak si to jsem schopný i nějak sám zkontrolovat.

Například mám spoustu hlášení mých známých o zdravotních komplikacích po covid očkování.
Spektrum obtíží začíná u zdánlivě nevinných příznaků, jako je bolest a slabost ruky a očkovaného ramene.
Ale zasahuje toto spektrum až po několikadenní horečky, v podstatě se ve skutečnosti jedná o onemocnění covidem po naočkování proti němu.

O takové dárky od naší strany a vlády osobně rozhodně nestojím


a zdravím.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » úte 29. čer 2021 10:01:55

A co takhle létat letadlem se nebojíš, Pelvane.
Někdy je to přímo smrtící záležitost.
A co přecházet přes přechod?
Na to už zemřela spousta lidí...
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pedrito » úte 29. čer 2021 10:12:36

No já tě nepřesvědčuju, že vakcína je 100% pro každýho bezpečná. Žádná vakcína a žádný lék není pro každýho 100% bezpečný.

Mimochodem mě covid taky projel, a nebylo to nic strašnýho. Moh bych si teda myslet, že vakcína je pro mě zbytečná, což zhlediska zdraví asi je. Ale protože v tom nejsem ideologicky angažovanej, můžu myslet na praktické důvody holt v týhle covidový době. Každý očkování prostě cejtíš, cítíš místo vpichu, protože tudy ta látka proniká do oběhu. A to je z 99% procent vše. Pokud je někdo nějakej velkej alergik na léky a séra, je to pro něj risk. Ale i tak je pro něj větší risk virus sám, myslim.

Ne každý měl, má a bude mít mírný průběh. Což dopředu asi těžko kdo ví. Sejmulo to i sportovce zdravé jak řípa, atp. Sejmulo to milióny lidí, to je sakra jasná informace. Tak to srovnej kolik lidí sejmula vakcína, a vynech mediální "pro" a "proti". Však jestě není covidu the end. Další milióny potencionálních mrtvol jsou na cestě...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 21:27:50

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » stř 30. čer 2021 20:42:19

Ahoj kluci


To jste hodní, že mi píšete takové ty obvyklé common argumenty, abych neblbnul.
Je to asi otázka preferencí a je to také otázka důvěry.

Chápu, že naší vrchnosti věříte, je to staletími a možná tisíciletími ověřená zvyklost. Ale to už z mého hlediska okolo 100 let neplatí.
Já naší vrchnosti (politici, úředníci a bankéři za nimi) nevěřím, pro mě je to sebranka prolhaná, zlodějská a, když není zbytí, i vražedná.

Takže to, co je v médiích, vy přijímáte jako události možné a pravděpodobné.
Já mediální zvěsti již od začátku vnímám jako podezřelé mystifikace.

Pro vás jsou vakcíny ověřené a prospěšné věci.
Pro mě jsou to jenom neověřené manipulační akce za účelem maximálního zisku a případné poškození očkovaných je tu dokonce vítáno.
Lidí je víc než dost a nějak se nás přece zbavit musí.

Pro vás je vakcinace proti covidu jenom formalita.
Pro mě se jedná o principiální záležitost.
Za prvé tomu nevěřím, a proto to ani nechci podstupovat, zradil bych tím naočkováním se i sám sebe. A samozřejmě se i trochu bojím zbytečného zdravotního rizika, které bych tím podstoupil.
A za druhé to není jednorázová (i když u většina výrobců zdvojená) záležitost. Tenhle seriál očkování bude pokračovat neustálým přeočkováváním do nekonečna minimálně 1x ročně - kšefty se musí přece hýbat.
A za třetí hrozí při tomto nevyhnutelném přeočkovávání různé kolize s očkováním od různých výrobců vakcín s nepředvídatelnými zdravotními následky pro takto přeočkované lidi.


Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » stř 30. čer 2021 21:04:32

https://www.youtube.com/watch?v=-kzWZke ... v%C5%AFtek
Jaroslav Dušek: Vymývání mozků. Kam se poděl zdravý rozum? - 2. 7. 2020
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

PředchozíDalší

Zpět na Péče o tělo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků