Koronavirus

Moderátor: Pelvan

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pát 04. bře 2022 19:50:11

KOPÍRUJI!!!!!
OPAKOVÁNÍ!!!!!
TAK NEVÍM, JESTLI ALESPOŇ POLOVINA NÁRODA CHODILA DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY.
Dost o tom pochybuji. I kdyby nebyli všichni zrovna jako Marie Curie Sklodowská nebo Albert Einstein, tak rozhodně základní informaci o tom, že CO2 - tedy oxid uhličitý - je bezbarvý plyn bez chuti a zápachu; při vyšších koncentracích může mít v ústech slabě nakyslou chuť. Je těžší než vzduch, a zvyšující se koncentrací ve vzduchu se snižují kognitivní funkce člověka. JAK ČASTO ŘVEME, ŽE VYSOKÁ KONCENTRACE V OVZDUŠÍ OVLIVŇUJE NAŠE ZDRAVÍ, láteříme hutnickým firmám, že na nás pouštějí "to svinstvo" a k lékařů chodíme s astmatem, alergiemi apod.
TAKŽE:
Koncentrace do 1000 ppm se považuje za dobrou. V ČR je uvnitř budov limit 1500 ppm. V kabině auta dosahují koncentrace i několik tisíc ppm.
Koncentrace nad 5000 ppm (tj. 0,5 %) způsobují nepříjemný pocit a bolesti hlavy a koncentrace nad 5 % tlumí centrální nervovou soustavu a dýchací centrum. Při 20 % se člověk náhle zhroutí a nastává smrt.
TAK POKUD NOSÍTE TY ZOBÁKOVÉ NÁHUBKY, TAK BĚHEM 30 VTEŘIN se dostanete na hodnotu 5000 ppm. UŽ VÍTE, PROČ JE TOLIK NAKAŽENÝCH, KDYŽ DÝCHÁTE SVŮJ VYDÝCHANÝ VZDUCH PLNÝ BAKTERIRÍ, VIRŮ, PLÍSNÍ A NEBEZPEČNÝCH PLYNŮ?
Noa jdu si otevřít okno a hluboce dýchat. Udělejte to taky.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » pon 07. bře 2022 7:54:28

Kam zmizel koronavirus, ptám se.

U nás skoro nic, v sousedním Rakousku 30 000 nových přírůstků.

Že by to bylo jak říkají esoterici, "kam jde pozornost, tam jde energie"? A my teď máme plně zaměstnanou pozornost v nenávisti k Rusku, tak nám na covid moc času nezbývá?

:shock:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » pon 07. bře 2022 9:31:33

Zdeněk píše:Kam zmizel koronavirus, ptám se.

U nás skoro nic, v sousedním Rakousku 30 000 nových přírůstků.

Že by to bylo jak říkají esoterici, "kam jde pozornost, tam jde energie"? A my teď máme plně zaměstnanou pozornost v nenávisti k Rusku, tak nám na covid moc času nezbývá?

:shock:

Covid už neplní krizově nemocice a hřbitovy, tak teď už probíhá přirozené "doočkování"
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod rosada » pon 07. bře 2022 10:31:24

Ano teď je to tak, míň testování, míň prokázané pozitivity. Ve školách a firmách už se u nás netestuje v Rakousku zřejmě ano.
Teď mohou anitiwaxeři vesele volat my jsme vám to říkali už dávno, když nebudete testovat nebudou nemocní.
Ale omikron je něco jiného něž delta a prvotní virus. Netestování dříve by mělo katastrofické dopady na zdravotnictví a počet obětí.
Že je omikron něco jiného, vidím i na své rodině. Pozitivní byli nedávno můj ex-manžel (na jaře očkovaný a na podzim prodělaný), můj syn (neočkovaný, na podzim prodělaný) i dcera (na podzim očkovaná), ta byla teď úplně bez příznaků, ti dva chrchlali a byli unavení ještě 14dní po.


Na JIPu nemocnice, kam chodím je teď 7 pacientů (ta moje rehabilitační je tam po skončení ambulance chodí rehabilitovat, tam mám přehled), takže i když se o tom u nás přestalo psát , tak úplný konec koronaviru to není, teď se to do léta asi uklidní, ale uvidíme, co na podzim.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » úte 08. bře 2022 19:41:24

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 08. bře 2022 20:40:25

https://doktorka.cz/node/187461


V USA je nejvyšší mateřská úmrtnost za posledních 50 let
7. Březen 2022
Rodina a děti

Ve Spojených státech vzrostla meziročně mateřská úmrtnost o 18 procent a dostala se na nejvyšší úroveň za posledních 50 let. Vyplývá to z dat Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), která mimo jiné ukazují, že černoškám hrozí v těhotenství, při porodu a v šestinedělí třikrát větší riziko úmrtí než ženám světlé pleti.

Podle expertů stojí do určité míry za nárůstem úmrtnosti pandemie covidu-19.

V USA loni zemřelo v souvislosti s těhotenstvím nebo porodem 861 žen, míra mateřské úmrtnosti tak vychází na 23,8 případu na 100.000 žen. Tento údaj přitom rychle stoupá již dva roky po sobě, je například o 37 procent vyšší než v roce 2018.

Spojené státy v tomto ohledu výrazně zaostávají za ostatními vyspělými zeměmi. V České republice se mateřská úmrtnost dlouhodobě pohybuje kolem tří případů na 100.000 žen.

K nárůstu z posledních dvou let podle Donnay Hoyertové, která se na zprávě CDC podílela, přispěla pandemie covidu-19. Nemoc podle ní však není zmíněna u 88 procent všech případů úmrtí a je tak přímo zodpovědná jen za část nárůstu úmrtnosti.

CDC nicméně vydala loni studii, podle níž těhotné ženy umíraly po nákaze koronavirem ve větší míře než jiné ženy v reprodukčním věku. Během koronavirových uzávěr se rovněž přesouvala nebo rušila řada předporodních kontrol a někde se i dočasně omezovaly služby nemocnic. V roce 2020 rovněž v USA vzrostl o 20 procent počet domácích porodů.

Mateřská úmrtnost začala ve světě klesat během 20. století, a to zejména ve vyspělých státech díky pokrokům ve zdravotní péči. V USA se nicméně tento trend po přelomu tisíciletí na rozdíl od většiny dalších vyspělých zemí obrátil. Spojené státy měly podobnou míru mateřské úmrtnosti jako loni naposledy v roce 1968.

Údaje u USA přitom ukazují značnou nerovnost u žen různého etnického původu. Nejvyšší nárůst úmrtnosti mezi lety 2019 a 2020 nastal u hispánských žen, a to o 44 procent. U černošek byl růst 26 procent a u bělošek sedm procent. Největší nepoměr panuje mezi ženami tmavé a světlé pleti. U černošek registrovalo loni CDC mateřskou úmrtnost v míře 55,3 případu na 100.000 žen, u bělošek to bylo 19,1 na 100.000.

"Už mnohokrát bylo prokázáno, že se černošským ženám (v USA) nedostává stejné úrovně zdravotní péče," řekla agentuře AFP lékařka a expertka na nerovnosti ve zdravotnictví Ebony Hiltonová.

ČTK
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 08. bře 2022 20:49:11

Protiproud je zpět:

https://protiproud.info/

Covid se neřeší, válka má přednost.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pát 11. bře 2022 19:44:58

https://www.youtube.com/watch?v=NKoKA54MzkI&t=4459s

Vyhlášení CHARTY 2022 – tisková konference, 10. 3. 2022 (celý záznam)
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » sob 12. bře 2022 8:01:39

Ahoj

Nevím, ono to nějak spolu souvisí, ten koronavirus a válka na Ukrajině.
Nemusím o válce psát na vláknu o koronaviru, když to nebudete chtít.
Zakládat vlákno o válce se mi nechce, bude to podobné jako to bylo a je s koronavirem.
Teď o té válce nic nevíme a až se dopracujeme postupně k tomu, jaký podvod za tou válkou stojí, tak se to smete ze stolu a přijde něco horšího.
A tak dál a tak dál...

Zdravím,
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » sob 12. bře 2022 11:48:00

Určitě to spolu, Pelvane souvisí. Jen pořád nechápu, proč se někomu hodí, aby byli lidé "porobeni", ochromeni strachem. Ekonomicky zbídačeni a psychicky ovládnutí.
Proč? Kdo to tak chce a proč?
Všechno tomu spěje, bohužel i i u nás díky těm fialovým tajtrdlíkům, které většina zvolila spolu se starosty a Piráty, kteří pějí píseň EU.

Jak už jsem kdysi dávno psala, V. Klaus starší, ale i mladší mi mluví z duše, už dávno. Byli a jsou proti EU, zavedení eura atd. moc dobře si vědomi totální ztráty sebeurčenosti, sebenáležitosti, věděli, tušili :-), o jaký diktát se bude jednat a ten zažíváme už mnoho let .... Nyní jejich názory, blízké zastává Trikolora, která se bohužel nedostala přes 5% podíl, kterou založil Klaus mladší. Zastává zdravé názory, které jsou i mými...

Bohužel, vše záleží na voličské většině, když zůstanu doma. Nejvíce hlasů získalo ANO, Babiš a potom koalice ODS, starostů, Pirátů, nezávislých. V naší rodině naprostá většina volila ODS, Fialu.
Dnes to "mají", máme to všichni. Bohužel. Zákaz webů, jejichž názory nejsou tolerovány dnešní vládou, schválení pandemického zákona (myslím, že se ještě budeme divit, k čemu bude použit) - vysvětlován nynější vládou - nutný prostředek pro podzimní (možný!!!!) výskyt epidemie. Už dnes vláda ví (je to naplánováno), že na podzim tu bude zase nějaký výskyt kdoví čeho. Strašení tvrdými tresty, až vězením za nepatřičné řeči, za šíření dezinformací atd. Snaha umlčet lidi a hodně z nich se už skutečně bojí cokoli veřejně napsat, říct. Zaregistrovala jsem např. na FB na stránkách Zdenky Blechové (možná mnozí znáte, mimochodem tato paní není můj šálek kávy, ale to s tím neosuvisí), že tento týden napsala na svém profilu, že se na základě možných represí vůči své osobě zdrží psát svůj názor. Ukončila to dovětkem: že vlastně neví, co bude dál lidem předávat. Podlehla strachu. A takových lidí je a bude ještě více.
A jak jsem psala, strach z projevu slova vede ke strachu zdravě myslet, a to bohužel vede až ke zmrzačení charakteru.

A jsem zpátky u toho, čím jsem začala.
Proč se toto, co se děje, někomu hodí do plánu.
Do jakého?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » sob 12. bře 2022 11:52:42

Našla jsem na FB to od Z. Blechové, ze 7.3.2022:

Milí přátelé,
PROMLUVY Č. 79 JSEM STÁHLA Z DŮVODU TOHO, ŽE VYŠLO NAŘÍZENÍ, ŽE POKUD SE NĚKDO BUDE VYJADŘOVAT K SOUČASNÉ SITUACI, HROZÍ MU AŽ 3 ROKY VĚZENÍ. BYLO I MNOHO WEBU ZABLOKOVÁNO VČETNĚ SVOBODNÉHO VYSÍLAČE.
JEN NEVÍM, CO VÁM BUDU PŘINÁŠET ZA INFORMACE, KDYŽ NEMŮŽU ŘÍKAT TO, CO CÍTÍM.
Na vaši žádost vypisuji mimořádně tyto semináře:

21. 4. Numerologie prostřednictvím hudby - Prožijete si své životní číslo. Necítíte své vztahy, vaši životní cestu a dozvíte se to, co se nikde v knize nedozvíte
22. 4. Minulé životy - v Egyptských lázních zažijete setkání s minulostí
23. 4. Rodinné konstelace na vaše vlastnosti - protřednictvím konstelací si uvědomíte, kterou vlastnost máte nejblíže, jak jste na tom s odvahou, jak se mezi sebou perou vaše vlastnosti a další zajímavosti
24. 4. Učíme se channeling - prostřednictvím různých cvičení se o sobě něco dozvíte a dostanete návod na to, jak pracovat na tom, abyste mohli dělat channeling
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » sob 12. bře 2022 14:15:37

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pedrito » sob 12. bře 2022 14:20:33

Mění se tím něco jiného, že jen tu chceš ukázat svůj postoj?
Co se zamyslet, není to zakázaně??
Hledání si koně, zatím tě vždy každý nasral, a střídalas..
No proč ne. Trochu víme, proč to vše, ne? To mimo, ten mimo, oni mimo, hurá já to cítím, já to vím, já to tak mám, tak víte co mi můžete... A kdo ni to načne, tfuj, manipulátor... Kdekoliv to půjde, zbořím zeď.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 20:27:50

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Makak » sob 12. bře 2022 14:55:03


Média straší. Zdeněk nás uklidňuje.
Tak já slibuji za celou svou opičí bandu, že se nezačneme bát. :)
Makak
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned 04. srp 2013 12:27:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 15. bře 2022 15:37:07

https://www.youtube.com/watch?v=OIf8h623q4M

Jiří Beran: Podařilo se zaregistrovat lék s účinnou látkou inosin pranobex
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. bře 2022 9:17:21

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. bře 2022 9:20:23

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » pát 18. bře 2022 22:14:27

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod salmo1cz » pát 18. bře 2022 22:49:18

Mě umřela sousedka v pondělí.V pátek třetí posilující dávka v pondělí plicní embolie, 45 min.resuscitace v sanitce, exitus.
salmo1cz
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 15. kvě 2021 9:53:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » sob 19. bře 2022 11:32:09

Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

PředchozíDalší

Zpět na Péče o tělo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník