Pro Miroslava

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod dodo » pon 27. zář 2021 15:07:42

Zdeněk píše:Ahoj Dodo. Netvrdím, že tvoje argumentace "ty si ale škaredej" by nemohla odlehčit diskuzi směrem k humoru. Ale furt to mlít dokola a žádné argumenty k věci nepřinášet, to už je na chlapa trochu trapné, no.


Ahoj Zdenku. Takže tvoja vlastná (podľa teba humorná) medicína „ty si škaredý / á“ ktorou tu výdatne kŕmiš Janu, Miroslava a ďalších, ti nechutí ?

A argumenty tu sú, aj keď len náznakovo. Som na tom, že si dosť bystrý na to, aby si ich objavil sám.
Precestoval si predsa kus sveta, prečítal horu duchovných kníh, presedel hodiny či dni v meditácii, atd... Ako to, že ich nevidíš ? - (Tvoja obľúbená fráza)
dodo
 
Příspěvky: 673
Registrován: stř 01. črc 2015 0:01:01

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod dodo » pon 27. zář 2021 15:27:20

Zdeněk píše:V této souvislosti si vzpomínám, Dodo, na to tvoje neochotné No dobre, když jsi po mě žádal o nalezení buddhistické analogie křesťanského vzdání se Boha.

Místo abys alespoň poděkoval tvl, protože to je pro poutníka docela zásadní věc. Odtud jsou zřejmé i priority nás obou a tudíž i diskuzní "nedorozumění".


Som si to prečítal znovu Zdenku a na mojej odpovedi by som ani teraz nič nezmenil. Hlavne nie v druhom odseku. Snáď by som len vynechal to „No dobre“, alebo ho nahradil inými slovami súhlasu k tvojej verzii chápania predmetnej veci, ale nie súhlasu s podstatou veci samotnej, tak ako ju uvádzaš.
dodo
 
Příspěvky: 673
Registrován: stř 01. črc 2015 0:01:01

Re: Pro Zdenka

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 27. zář 2021 15:51:00

Zdeněk píše:
Jana píše:Oshovo bohatství mi opravdu nevadí, řekla bych, že jeho bohatství momentálně není z tohoto světa.

Zastíráš podstatu: jde o nesmyslné (protože ho nelze utratit) nasyslené bohatství z tohoto světa v nuzném okolí boháče. Kde opravdu např. děti, co si nevyžebrají, to nemají, jak jsem ti kdysi psal. A ty se tu místo toho dojímáš nad vztekajícím se kocourem.

Jdi doprdele.

Na Zdeňkovi se mi líbí, že nenechá žebravé děti v Kalkatě umírat hlady a proto nemá tolik Rolls-Royců jako Osho. Ne proto, že by byl méně schopný, než Osho, ale proto, že je Zdeněk tak šlechetný.
Návštěvník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » ned 21. lis 2021 22:19:58

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » úte 14. pro 2021 21:09:16

Jak jsme propojeni...¨

Mě jsem dlouholetého blízkého kamaráda Bedřicha M. už ze základní školy.
Později já měl rodinu, on měl rodinu, tak už jsme se stýkali méně často. Ale byli jsme si stále blízcí.
No pak jsme se asi rok neviděli a od jeho manželky mi přišlo parte - pohřeb tehdy a tehdy atd.
No já jako duchovňák jsem to bral, co budu chodit na pohřeb - to je přece jen symbol atd.
V té době můj otec zhruba rok po smrti matky onemocněl zápalem plic. Jaksi najednou jeho tělo přestalo bojovat o život a duch následoval milovanou ženu.

A tak jsem jednou jeli na chatu a při té cestě že si vyzvedneme urnu mého otce u krematoria na Vinohradech. Zaparkovali jsme a já šel do zařízení krematoria si vyzvednout urnu s popelem mého otce. Vešel jsem dovnitř, dal jim příslušné lejstro a paní odešla někam dozadu do skladu pro urnu. Za chvíli se objevila (asi to nebyla ona) s urnou a dala mi ji do ruky. OK, vzal jsem ji do rukou ... a na ní bylo napsáno Bedřich M. ...
Takže jsem v ruce držel urnu s popelem mého přítele Bedřicha M. ....
Tak jsem se s ním přeci jen - takto rozloučil... Blíže než na oficiálním pohřbu.
Ve stínu tam, jsem teprve uviděl, stála (čekající) jeho žena. A tak jsem se dozvěděl, že zemřel na rakovinu slinivky, což šlo velmi rychle.
Pak přinesli urnu s popelem mého otce....


Zdroj?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » úte 14. pro 2021 21:35:45

Tara píše:Zdroj?

To je můj skutečný příběh.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » úte 14. pro 2021 21:38:02

miroslav píše:
Tara píše:Zdroj?

To je můj skutečný příběh.

Nechci se s tebou přít, ale tento příběh - jsem na příběhy, to víš :-) - už jsem někde četla a to doslova... takže v tomto ti nevěřím...

Takže zdroj?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » stř 15. pro 2021 8:43:41

Tara píše:
miroslav píše:
Tara píše:Zdroj?

To je můj skutečný příběh.

Nechci se s tebou přít, ale tento příběh - jsem na příběhy, to víš :-) - už jsem někde četla a to doslova... takže v tomto ti nevěřím...

Takže zdroj?


Možná jsem to už někde dříve popisoval. Stalo se to už více než před deseti lety. Zkus si to vygůglit, třeba to najdeš, kde jsem to už popisoval.

Nejsem zas tak blbej, abych vydával něčí příběhy za své. Proč bych to dělal?

Naopak mi teď přijde, že takové svým způsobem poučné události si sebou odnést do hrobu by bylo škoda.
Tak jsem teď sdílnější.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » stř 15. pro 2021 10:11:19

No jo,

to když mně přítelkyně šoupla do ruky urnu s jejím tátou, abych ji šel uložit do hrobu,

tak když hrobník vodsunul desku tak místí obecní rozhlas začal vyhrávat nákou dechovku,

takže to měl její táta milovník dechovky i s tou dechovkou,

asi byl taky nějak na tu dechovku propojenej,

nejraději zpíval sprostácký lidovky a bušil u toho do piána....


Já se ovšem nechám vysypat do Gangy, nebot koupele jsou ozdravné a smývají negativní energie,

to je vo moc lepčejší nežli zádušní mše nebo čtení do ouška Tibetskou knihu mrtvých...
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Jana » stř 15. pro 2021 13:53:07

To babička, když odsunuli desku z hrobu, aby se tam mohla uložit urna mého táty, a uviděla pod deskou smetí, si povzdechla, že nevzala sebou lopatku a smetáček, po chvíli přemýšlení dodala: "Tak si to sebou vezmu příště."

A nějak ji ani nezaskočila myšlenka, že je z celé rodiny zdaleka nejstarší.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » stř 15. pro 2021 17:54:49

Nejsem zas tak blbej, abych vydával něčí příběhy za své. Proč bych to dělal?


Protože jsi vopice,

takže jsi blbej jak ta vopice...
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » stř 15. pro 2021 19:32:58

No vidíš Taro, mezi jakejma blbcema tady mám dělat "rabína"...
Doufám, že alespoň ty k nim nepatříš.
:) :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » stř 15. pro 2021 20:09:04

miroslav píše:Nejsem zas tak blbej, abych vydával něčí příběhy za své. Proč bych to dělal?

Nóóó Miroslave... je fakt, že ze živého setkání s Tarou jsi se umně vyhnul. Prostě ti ta virtuální identita vyhovuje mnohem více. A protože je sama o sobě fiktivní, proč jí neokořenit drobným internetovým příběhem z krematoria... Je to takové hezké a nikomu to neublíží... když zralý muž s lehkostí a laskavou moudrostí vypráví své drobné příběhy ze života.. :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » stř 15. pro 2021 22:52:32

Představ si, jak ti někdo tvrdí o tobě něco, co ty víš více než nepochybně, že to není pravda. Co ti tím říká?
Jaký má čuch na lidi a na to, co píší.
To je jako by třeba tobě Zdenku někdo psal, že jsi v žádné Barmě nikdy nebyl a že si to vymýšlíš abys...?
Co si asi o něm budeš myslet?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » čtv 16. pro 2021 5:28:25

miroslav píše:To je jako by třeba tobě Zdenku někdo psal, že jsi v žádné Barmě nikdy nebyl a že si to vymýšlíš abys...?
Co si asi o něm budeš myslet?

A byl jsem tam někdy? Vždyť na to mám jen vzpomínky. Co bylo, už není. Třeba se mi to jen zdálo. Nebo mi to někdo vsugeroval.

Takže si o tom někom mohu myslet, že mě třeba jen tak zkouší, aby odhadl, jak na tom jsem. Jestli se třeba neidentifikuju se svými vzpomínkami a příběhy. To by pak bylo dobré, kdyby mi to nějak naznačil. Abych se nad sebou mohl zamyslet.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » čtv 16. pro 2021 7:21:40

Mě jsem dlouholetého blízkého kamaráda Bedřicha M. už ze základní školy.


Mrdoslave,

my tě známe takže poznáme kdy nám lžeš,

takovej blb jako jsi ty přece nemívá žádného dlouholetého přítele, takže prostě jsi jen vokopíroval něčí cizí příběh...

Se sebestředným idiotem posedlým strkáním do druhých nikdo nekamarádí dokonce ani krátkodobě natož dlohodobě a nebo dokonce tak silně, že by se s ním chtěl setkat i po smrti...


8)
VOSTÁLNÍK
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » čtv 16. pro 2021 11:29:01

Tara píše:
miroslav píše:
Tara píše:Zdroj?

To je můj skutečný příběh.

Nechci se s tebou přít, ale tento příběh - jsem na příběhy, to víš :-) - už jsem někde četla a to doslova... takže v tomto ti nevěřím...

Takže zdroj?


Tak to jsi četla nejspíš tady:
http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3978&p=40209&hilit=urnu#p40209
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » čtv 16. pro 2021 11:58:09

Možná jsem to už někde dříve popisoval. Stalo se to už více než před deseti lety. Zkus si to vygůglit, třeba to najdeš, kde jsem to už popisoval.

Nejsem zas tak blbej, abych vydával něčí příběhy za své. Proč bych to dělal?

Naopak mi teď přijde, že takové svým způsobem poučné události si sebou odnést do hrobu by bylo škoda.
Tak jsem teď sdílnější.

Takto slovo od slova? Má to duši, vodící červenou nitku... ty takto nepíšeš.
Ale "zasáhl jsi", to zase ano.

Tak takových příběhů více :-)

A s tím setkáním má Zdeněk pravdu, jsi posera, který si potřebuje na něco hrát, tvoje volba.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » čtv 16. pro 2021 12:07:47

Tara píše:Takto slovo od slova? Má to duši, vodící červenou nitku... ty takto nepíšeš.


"Vodící červenou nitku" má celý můj život.
A na nic si nehraju - ale když ty to tak vidíš, tak to má jistě nějaký důvod.
Je to nejspíš tvoje ochrana...
:)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » čtv 16. pro 2021 12:19:05

Nebo tvoje... ale to víííí snad jen Bůůůůhhhhh a ten to nepovíííí :-)

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků