Pro Miroslava

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » čtv 16. pro 2021 14:16:22

"Vodící červenou nitku" má celý můj život.


Ano, to je jeden z poznávach znaků všech komoušů, autoritářů a kolektivistů,

ale hlavním poznávacím znakem je, že dotyčný je hup a sráč s potřebou nasírat se do druhých
VOSTÁLNÍK
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » čtv 16. pro 2021 16:56:12

Jako osinu v prdeli...
Takhle se projevují ty mindráky "intuice", když o ně někdo nechtěně brnkne.

Obrázek
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » čtv 16. pro 2021 17:11:07

:)


25 pravidel pro výběr správného chlapa...

1. Pokud tě muž nechce teď, nebude tě chtít ani později.
2. Pokud s tebou nemluví utíkej.
3. Pokud mluví moc utíkej.
4. Pokud neměl vztah před tebou delší než 5-9 let, ty to s ním taky nevydržíš.
5. Pokud nemá přátele, nepočítej s tím, že bude umět být přítelem tobě.
6. Pokud mu nevadí, že je odpojený sám od sebe a vyhovuje mu to, nečekej že se sebou později začne něco dělat.
7. Pokud nemá potřebu být dobrým člověkem, nečekej, že někdy bude dobrým partnerem.
8. Pokud nic nedělá tak se sním zblázníš.
9. Pokud toho dělá moc, tak se s ním taky zblázníš.
10. Pokud má problém s alkoholem utíkej.
11. Pokud se nezajímá o nic jiného než o sebe utíkej rychleji.
12. Dívej se jak se chová ke svojí mámě, k tobě se bude chovat časem stejně.
13. Nemakačenko nemakačenkem zůstane.
14. Pokud je sobec, tak sobcem zůstane a ty s tím nic neuděláš.
A to se dá zjistit hned na začátku. Podívej se jak žije. Pokud svůj volný čas věnuje jen sám sobě a svojí zábavě a nikomu a ničemu jinému, tak je prostě sobec a žádná sebevětší láska k tobě to nezmění.
15. Nebuď naivní.
16. Sama máš chyby.
Ty to víš a proto si najdi někoho, kdo neutíká před svými chybami a před životem. Pokud utíká před svými chybami, tak budeš muset řešit svoje chyby a ještě i ty jeho.
17. Nejsi matka Tereza, tak si na ni nejhraj.
Nezachraňuj a už vůbec ne ty, kteří zachráněni být nechtějí.
18. Nikdo není dokonalý. Ale jsou lidé, kteří dělají problémy, ale snaží se je řešit, snaží se z nich poučit.
A pak jsou lidé, kteří dělají problémy, protože to jinak nechtějí. Problémy dělat budou vždycky a nikdo to nezmění.
19. Pokud myslíš, že žádný normální muž neexistuje, tak se pleteš. Jen je nevidíš.
20. Začni si to řešit, samo se to neudělá. Pokud chceš chlapa, který přijímá zodpovědnost za svůj život, nejdřív to musíš udělat ty sama.
21. Pokud ti vztahy nevychází, tak se z toho hlavně neposer. Takových lidí jako ty, kteří v tom plavou je plná planeta.
22. Dřív nebo později se najde normální muž, kterému budeš případat úžasná i když jsi občas nemožná. A je jedno kdy to bude.
I když už ti bude stopadesát. No a co. Aspoň se s ním nebudeš rozčilovat dlouho.
23. Máš jen jednu vrásku a na té si sedíš.
24. Hlavně nespěchej. Nic není míň přitažlivé, než žena která má pocit, že si musí někoho rychle najít, nebo jí ujede vlak.
25. Věk je jenom hloupé číslo a jestli propadáš strachu že ve věku o tebe nebude mít nikdo zájem, tak tvůj problém není v tom, že nejsi hezká, ale tvůj problém je, že jsi prostě hloupá.

Autor Simona Lawandovska
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » čtv 16. pro 2021 20:12:05

25 pravidel pro výběr správného chlapa...

1. Pokud tě muž nechce teď, nebude tě chtít ani později.
2. Pokud s tebou nemluví utíkej.
3. Pokud mluví moc utíkej.
4. Pokud neměl vztah před tebou delší než 5-9 let, ty to s ním taky nevydržíš.
5. Pokud nemá přátele, nepočítej s tím, že bude umět být přítelem tobě.
6. Pokud mu nevadí, že je odpojený sám od sebe a vyhovuje mu to, nečekej že se sebou později začne něco dělat.
7. Pokud nemá potřebu být dobrým člověkem, nečekej, že někdy bude dobrým partnerem.
8. Pokud nic nedělá tak se sním zblázníš.
9. Pokud toho dělá moc, tak se s ním taky zblázníš.
10. Pokud má problém s alkoholem utíkej.
11. Pokud se nezajímá o nic jiného než o sebe utíkej rychleji.
12. Dívej se jak se chová ke svojí mámě, k tobě se bude chovat časem stejně.
13. Nemakačenko nemakačenkem zůstane.
14. Pokud je sobec, tak sobcem zůstane a ty s tím nic neuděláš.
A to se dá zjistit hned na začátku. Podívej se jak žije. Pokud svůj volný čas věnuje jen sám sobě a svojí zábavě a nikomu a ničemu jinému, tak je prostě sobec a žádná sebevětší láska k tobě to nezmění.
15. Nebuď naivní.
16. Sama máš chyby.
Ty to víš a proto si najdi někoho, kdo neutíká před svými chybami a před životem. Pokud utíká před svými chybami, tak budeš muset řešit svoje chyby a ještě i ty jeho.
17. Nejsi matka Tereza, tak si na ni nejhraj.
Nezachraňuj a už vůbec ne ty, kteří zachráněni být nechtějí.
18. Nikdo není dokonalý. Ale jsou lidé, kteří dělají problémy, ale snaží se je řešit, snaží se z nich poučit.
A pak jsou lidé, kteří dělají problémy, protože to jinak nechtějí. Problémy dělat budou vždycky a nikdo to nezmění.
19. Pokud myslíš, že žádný normální muž neexistuje, tak se pleteš. Jen je nevidíš.
20. Začni si to řešit, samo se to neudělá. Pokud chceš chlapa, který přijímá zodpovědnost za svůj život, nejdřív to musíš udělat ty sama.
21. Pokud ti vztahy nevychází, tak se z toho hlavně neposer. Takových lidí jako ty, kteří v tom plavou je plná planeta.
22. Dřív nebo později se najde normální muž, kterému budeš případat úžasná i když jsi občas nemožná. A je jedno kdy to bude.
I když už ti bude stopadesát. No a co. Aspoň se s ním nebudeš rozčilovat dlouho.
23. Máš jen jednu vrásku a na té si sedíš.
24. Hlavně nespěchej. Nic není míň přitažlivé, než žena která má pocit, že si musí někoho rychle najít, nebo jí ujede vlak.
25. Věk je jenom hloupé číslo a jestli propadáš strachu že ve věku o tebe nebude mít nikdo zájem, tak tvůj problém není v tom, že nejsi hezká, ale tvůj problém je, že jsi prostě hloupá.


26. Pokud jsi to dočetla až sem, znamená že jsi nejen prostě hloupá, ale ještě ke všemu seš i pitomá
VOSTÁLNÍK
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pát 17. pro 2021 10:12:05

:yes:
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Réza » pát 17. pro 2021 19:44:25

VOSTÁLNÍK píše:26. Pokud jsi to dočetla až sem, znamená že jsi nejen prostě hloupá, ale ještě ke všemu seš i pitomá


:sos: :sos: :sos:
Réza
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pát 17. pro 2021 19:48:05

Noooo, ono těch 25 bodů, co jsem tu vložila, bylo spíše pro odlehčení atmosféry, vlákna, ani jsem ty body moc nečetla...

Ale byly využity jako cíl střelby. Tož snad na něco byly :-)

Jak pro Vostála, tak pro Miroslava.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pát 17. pro 2021 20:20:14

Tara píše:Noooo, ono těch 25 bodů, co jsem tu vložila, bylo spíše pro odlehčení atmosféry, vlákna, ani jsem ty body moc nečetla...

Ale byly využity jako cíl střelby. Tož snad na něco byly :-)

Jak pro Vostála, tak pro Miroslava.


Mně to přišlo vtipný a Vostálův závěr odlehčující a toho si cením.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » čtv 06. led 2022 16:34:20

Ahoj Miroslave,

tak co říkáš na ty závěry německých vědců z pitev očkovaných? Myslíš, že přehánějí? Nebo že si to celé vymysleli?

Dovedeš si představit, co by mohlo indikovat to jejich:
Not a single death was brought into any possible association with the vaccination by the coroner or the public prosecutor; this association was only established by our autopsy findings.
?
MUDr. Waksmundská hovoří o zvýšených poruchách vidění například.

Pokud by se tato podezření byť jen zčásti potvrdila, budeš si říkat "ale já jsem nevěděl"? Nebo že "já jsem to myslel dobře, to ONI za to můžou"?

Čím více očkovaných, tím horší průkaznost. Kdyby všichni byli očkovaní, nebylo by s čím porovnávat a tak by se nemělo svědomí o co opřít. A tak by mlčelo. Že?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pát 07. led 2022 0:16:24

Já důvěřuji osudu. Ty asi také.
Tak já se nebojím očkování ty zase covidu.
Když vidím, jaké dopady mívá covid a jak mnohem vzácnější dopady má očkování, tak mi přijde normální se očkovat, když se mi to samo nabízí.
Já covid dostanu, ty také. A mám dojem, že očkování mi pomůže tím bez větších zdravotních následků projít a relativně hladce tím donaučit můj imunitní systém na tenhle virus a jeho mutace.
Obecně mám rád (a obdivuji tu moderní možnost) očkování - obrna, tetanus, neštovice, chřipka atd.
A také obdivuji lékaře a zubaře. Hodně mi pomohli a pomáhají. Jsem jim vděčný - i tomu farmaceutickému "průmyslu". Ráno beru opravdu velkou směs léků, které mi umožňují kompenzovat různé nedostatky těla, které se postupně věkem objevují. Možná bych tu bez nich už ani nebyl. I moje blízké lékaři zachránili - například od rakoviny.
Ty se bojíš (možných následků) očkování více než covidu?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pát 07. led 2022 0:25:12

Díky, Miroslave, za takové psaní..... to jsi ty.... a vůbec k tomu, co teď píšeš, nemám a nemohu mít připomínky....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pát 07. led 2022 9:58:17

miroslav píše:Já důvěřuji osudu. Ty asi také.
Tak já se nebojím očkování ty zase covidu.
Když vidím, jaké dopady mívá covid a jak mnohem vzácnější dopady má očkování, tak mi přijde normální se očkovat, když se mi to samo nabízí.
Já covid dostanu, ty také. A mám dojem, že očkování mi pomůže tím bez větších zdravotních následků projít a relativně hladce tím donaučit můj imunitní systém na tenhle virus a jeho mutace.
Obecně mám rád (a obdivuji tu moderní možnost) očkování - obrna, tetanus, neštovice, chřipka atd.
A také obdivuji lékaře a zubaře. Hodně mi pomohli a pomáhají. Jsem jim vděčný - i tomu farmaceutickému "průmyslu". Ráno beru opravdu velkou směs léků, které mi umožňují kompenzovat různé nedostatky těla, které se postupně věkem objevují. Možná bych tu bez nich už ani nebyl. I moje blízké lékaři zachránili - například od rakoviny.
Ty se bojíš (možných následků) očkování více než covidu?

Vždyť to tvrdíš furt dokola. Je přeci jasné, že očkování vymýtilo dětskou obrnu, tuberkulózu atpod. Je přeci jasné, že se i díky lékařské péči prodloužil lidský život.

Avšak vektorové (=DNA) a mRNA vakcíny jsou nová technologie a očkovat při vrcholu virové epidemie je imunologický nesmysl (jak praví prof. Turánek, vypěstují se tak odolnější druhy). Tímto způsobem se sice prodá velké množství vakcín, ale za cenu ohrožení lidské populace nevyzkoušenou vakcínou. Což může mít nedozírné následky (viz varování PharmDr. Jana Žambocha ohledně podávání thalidomidu v Británii v 50. letech). To je jádro problému.

Varování špičkových vědců ohledně tohoto však bagatelizuješ a dokonce je pomlouváš. A když jsou ti předloženy hrozivé indicie, díváš se stranou. A tak podporuješ a jsi na straně těch, co tento bezohledný byznys vymysleli a udržují jej v chodu. I kdyby žádné nedozírné následky nebyly, jsi tím vinen. Neboť jako muž bys rozumem rizika vidět měl. Vakcína na klasické bázi totiž dosažitelná je. Vitamín D je k dispozici. I léky účinné raném stádiu se díky všeobsáhlé vakcinační kampani používají jen minimálně.

Ale mimo to, ony následky experimentálních vakcín postupně nabývají kontury. Že před nimi zavíráš oči, na tom nic nemění. Až budeš po smrti, neunikneš tomu pohledu.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pát 07. led 2022 10:08:16

Vidíš se Miroslave? To je vlak do Auschwitzu. Ty jsi ten hezounek uprostřed.
Sice jsi tušil, že něco je v zásadě špatně, ale byl jsi Hitlerovi vděčný, že postavil zemi z naprostého chaosu zase na nohy, dal lidem práci a zavedl pořádek. Tak co by ses staral, že?! Vždyť se starají vědci tam nahoře.

Obrázek
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pát 07. led 2022 11:07:20

A že mi to tam sluší :)

Já nikoho neposílám na smrt, naopak jdu příkladem.

Podle mého názoru a znalostí je mRNA v pohodě a někteří jedinci, velice vzácně na ní reagují nějakými komplikacemi případně smrtí.
Je to takové maličké prodělání covidu. Skutečný covid komplikuje či zabíjí nesrovnatelně více - hlavně ty neočkované.
I náš neočkovaný zedník má po měsíci těžkého marodění poškozené plíce. Já jsem na rozdíl od něj po očkování v pohodě.
Kdo je alergický na ten spike protein, u koho vyvolává autoimunitní reakci, tak toho by skutečný covid s největší pravděpodobností zabil.
Tak to vidím já.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pát 07. led 2022 12:30:58

miroslav píše:Já nikoho neposílám na smrt, naopak jdu příkladem.

Nu však, to jsi si tenkrát na tom nádraží říkal taky.
Kdyby ti lidé věděli, co je čeká, nenastupovali by tak ochotně do vlaku. Pak už ale bylo pozdě.

Ty jsi tu mašinerii udržoval v chodu, nechal jsi se rád ovlivňovat vládní propagandou a byl jsi hrdý na svou uniformu.

miroslav píše:Podle mého názoru a znalostí je mRNA v pohodě

To je jádro problému. A za to budeš souzen. Protože jako muži ti byl rozum dán.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pát 07. led 2022 19:12:28

Zdeněk píše:
miroslav píše:Já nikoho neposílám na smrt, naopak jdu příkladem.

Nu však, to jsi si tenkrát na tom nádraží říkal taky.
Kdyby ti lidé věděli, co je čeká, nenastupovali by tak ochotně do vlaku. Pak už ale bylo pozdě.

Nějak to přirovnání nesedí. Já bych jel s nimi a viděl, co se s nimi, potažmo se mnou tam děje.
A protože já a mí blízcí jsme "tam" dojeli, nic se nám zlého nestalo, naopak jsme teď odolnější proti covidu.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pát 07. led 2022 21:06:34

miroslav píše:
Zdeněk píše:
miroslav píše:Já nikoho neposílám na smrt, naopak jdu příkladem.

Nu však, to jsi si tenkrát na tom nádraží říkal taky.
Kdyby ti lidé věděli, co je čeká, nenastupovali by tak ochotně do vlaku. Pak už ale bylo pozdě.

Nějak to přirovnání nesedí. Já bych jel s nimi a viděl, co se s nimi, potažmo se mnou tam děje.
A protože já a mí blízcí jsme "tam" dojeli, nic se nám zlého nestalo, naopak jsme teď odolnější proti covidu.

Ty jsi šílený konspirátor :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pát 07. led 2022 22:22:35

Tara píše:
Ty jsi šílený konspirátor :-)


Nevím čím to je, ale ať napíšeš cokoli, vždy mne to pohladí po duši. (Když nemáš ráda ten pojem "potěší")
:)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pát 07. led 2022 22:36:19

miroslav píše:
Tara píše:
Ty jsi šílený konspirátor :-)


Nevím čím to je, ale ať napíšeš cokoli, vždy mne to pohladí po duši. (Když nemáš ráda ten pojem "potěší")
:)

No protože je mezi námi něco více, než jen hlava...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pát 07. led 2022 22:37:39

Ale možná je to jen "přání otcem myšlenky"...., kdo ví.....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků