Pro Miroslava

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » stř 30. srp 2023 20:06:50

Drahoušek, Joo, Joo, ještě, to mi dělá tooobře :-) a huš huš na duchovní fórum, huš huš :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » ned 17. zář 2023 18:26:07

Miroslave, mám k tobě dotaz.

Ten obraz od Ringa na vlákně Cokoli je libo, mířil na Taru, Janu (usmevacek, co pak smazala), nebo jsi ho tam dal jen tak, že tě něčím zaujal?

Snad se ptám dost konkrétně...
Za a)
Za b)
Za c)

Diiiiky.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » ned 17. zář 2023 20:44:25

za c. Připadá mi humorně erotický.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » ned 17. zář 2023 21:20:30

Díky za jasnou odpověď.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pon 18. zář 2023 15:59:40

Miroslave, jak vůbec víš o nějaké zopotce, pokud se dobře pamatuju, tak jsi nebyl přítomen našich diskuzí atd.

A potom, proč zrovna ona tě tak zajímá?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pon 18. zář 2023 18:59:31

Tara píše:Miroslave, jak vůbec víš o nějaké zopotce, pokud se dobře pamatuju, tak jsi nebyl přítomen našich diskuzí atd.

A potom, proč zrovna ona tě tak zajímá?


Diskutoval jsem s ní. Připadla mi taková energická. A hlavně proto, že si jí vzal jáčko. Tak na ní něco musí být.
Taky je zajímavé, že se přestala účastnit diskuzí - že by se naplnily její potřeby seberealizace mateřstvím a pod.?
Třeba bys to mohla zjistit.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pon 18. zář 2023 19:42:33

miroslav píše:
Tara píše:Miroslave, jak vůbec víš o nějaké zopotce, pokud se dobře pamatuju, tak jsi nebyl přítomen našich diskuzí atd.

A potom, proč zrovna ona tě tak zajímá?


Diskutoval jsem s ní. Připadla mi taková energická. A hlavně proto, že si jí vzal jáčko. Tak na ní něco musí být.
Taky je zajímavé, že se přestala účastnit diskuzí - že by se naplnily její potřeby seberealizace mateřstvím a pod.?
Třeba bys to mohla zjistit.

Určitě nic zjišťovat nebudu :-) a máš více informací, než já, že si ji jáčko vzal atd. :-) Ale proč ne. Byli si vždy nejblíže.
Píšeš o jejim mateřství, a že se možná díky tomu odmlčela z diskuzí - opět víš více než já, která jsem o její nové roli matky dlouho nic nevěděla atd. atd. a ty to víš.
Ale není to podstatné.
Co je podstatné je, že si čím dál tím více myslím, že prostě hraješ nějakou hru a nevím proč. Co tím sleduješ?
Ale nemusíš odpovídat, to je spíše taková řečnická otázka...

Jo a prosím tebe, kdyby se to řízením nějakých božských zákonů přece jen uskutečnilo, to setkání, tak přiber s sebou i svou krásnou, chytrou (ten tvůj výraz si nemůžu nechat ujít) duchovní manželku, na tu bych byla zase zvědavá já. :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pon 18. zář 2023 20:27:50

Tara píše: na tu bych byla zase zvědavá já. :-)


No vidíš. To je pokrok. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pon 01. led 2024 18:23:02

Miroslave, máš, prosím, někde uložený ten obrázek Pána ohně?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » pon 01. led 2024 19:29:10

https://www.4kids.cz/lego-hero-factory-2235-pan-ohne


Kup si lego a poskládej si to sama

https://www.4kids.cz/lego-hero-factory-2235-pan-ohne
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pon 01. led 2024 20:11:30

Tara píše:Miroslave, máš, prosím, někde uložený ten obrázek Pána ohně?

Příležitostně najdu :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » pon 01. led 2024 20:40:51

A nechceš třeba obrázek našeho pána Ježíše Krista ???

A kdyby snad jo, tak chceš ten hnedka po narození nebo ten hnedky po smrti nebo hnedky po zmrtvých vstání ?

Ale pokud de vo ohen, taky znám tedy ohnivýho tygra :

https://www.youtube.com/watch?v=Dq2Tg4ir1yo
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » pon 01. led 2024 21:05:08

Vostálník píše:A nechceš třeba obrázek našeho pána Ježíše Krista ???

A kdyby snad jo, tak chceš ten hnedka po narození nebo ten hnedky po smrti nebo hnedky po zmrtvých vstání ?

Ale pokud de vo ohen, taky znám tedy ohnivýho tygra :

https://www.youtube.com/watch?v=Dq2Tg4ir1yo

Já mám doma jen tři obrázky. Jednu nahou tipuju amazonku. Jednu krajinu jak od Bimba, ty tu zbyly po předcchozim majiteli, a jeden od Vladěny, která zas začala prudit..

Už jsem si dávno chtěl pomalovat stěny sám sebou, ale vždycky jsem zjistil, že jsem si ještě nekoupil barvy...
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pon 01. led 2024 21:07:32

Tygra znám, a jestli se nepletu, ty jsi taky v čínském horoskopu tygr :-), někde jsem četla, že bych měla být bílý tygr nebo tak něco, ale to už nevím, co to bylo :-)
Ty budeš určitě ten černý :-)



Lidé narození ve znamení tygra v čínském horoskopu jsou obvykle známí svou silou, odvahou a charismatem. Jsou to ti, kteří dokáží být velmi nezávislí a rozhodní a kteří se nebojí riskovat. Jsou obvykle velmi aktivní a mají spoustu energie, kterou dokáží využít k dosažení svých cílů.

Tygři mají také velmi silnou intuici a dokážou často přesně předvídat události. Jsou to ti, kdo se nebojí postavit za své přesvědčení a hájit svůj názor. Mohou být velmi loajální vůči svým přátelům a rodině, ale zároveň mají rádi svoji svobodu a nezávislost.

Tygři jsou také velmi vášniví a mají silný smysl pro spravedlnost a férovost. Díky svému charismatu a energii dokážou být velmi úspěšní v různých oblastech, včetně umění, sportu a politiky.


https://www.izlato24.cz/blog/znameni-a- ... -n532.html
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pon 01. led 2024 21:10:26

A jestli se nepletu, tak Miroslav bude narozený ve znamení draka (mimochodem od 10.2.24 nastává rok draka)....

Lidé narození ve znamení draka jsou známí pro svou odvahu, energii a charisma. Jsou to výjimečné osobnosti, které vynikají svými vysokými ambicemi a schopnostmi. Mají silný charakter a umí prosadit svou vůli.

Osoby narozené v tomto znamení jsou také velmi sebevědomé a mají tendenci být náročné na sebe i na jiné. Jsou vynikajícími lídry a jsou schopni motivovat ostatní, aby dosáhli svých cílů. Vzhledem k jejich nadprůměrnému sebevědomí však mohou být někdy i arogantní nebo náchylní k sobeckosti.

Mají silný cit pro spravedlnost a neustále se snaží chránit slabší. Obvykle jsou velmi velkorysí a přátelští, a proto mají spoustu přátel. Avšak přátelství pro ně mohou být náročná, protože očekávají loajalitu a upřímnost.

Lidé narození ve znamení draka mají také silnou kreativitu a mohou být velmi inovativní v různých oblastech. Obvykle mají zájem o umění, kulturu a historii. Mají tendenci být nadaní v oblastech, jako jsou design, architektura, hudba nebo film.

Celkově se lidé narození ve znamení draka v čínském horoskopu považují za odvážné, ambiciózní a charismatické osobnosti. Mají silnou vůli a umí dosáhnout svých cílů. Avšak jejich silná osobnost se může někdy jevit jako příliš náročná a arogantní.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » pon 01. led 2024 21:17:21

Tara píše:A jestli se nepletu, tak Miroslav bude narozený ve znamení draka (mimochodem od 10.2.24 nastává rok draka)....

Lidé narození ve znamení draka jsou známí pro svou odvahu, energii a charisma. Jsou to výjimečné osobnosti, které vynikají svými vysokými ambicemi a schopnostmi. Mají silný charakter a umí prosadit svou vůli.

Osoby narozené v tomto znamení jsou také velmi sebevědomé a mají tendenci být náročné na sebe i na jiné. Jsou vynikajícími lídry a jsou schopni motivovat ostatní, aby dosáhli svých cílů. Vzhledem k jejich nadprůměrnému sebevědomí však mohou být někdy i arogantní nebo náchylní k sobeckosti.

Mají silný cit pro spravedlnost a neustále se snaží chránit slabší. Obvykle jsou velmi velkorysí a přátelští, a proto mají spoustu přátel. Avšak přátelství pro ně mohou být náročná, protože očekávají loajalitu a upřímnost.

Lidé narození ve znamení draka mají také silnou kreativitu a mohou být velmi inovativní v různých oblastech. Obvykle mají zájem o umění, kulturu a historii. Mají tendenci být nadaní v oblastech, jako jsou design, architektura, hudba nebo film.

Celkově se lidé narození ve znamení draka v čínském horoskopu považují za odvážné, ambiciózní a charismatické osobnosti. Mají silnou vůli a umí dosáhnout svých cílů. Avšak jejich silná osobnost se může někdy jevit jako příliš náročná a arogantní.


To my vepři si jen tak rochníme. Ale jak to sakra bylo v tom Vrchním Prchni?
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 01. led 2024 23:27:36

Tara píše:A jestli se nepletu, tak Miroslav bude narozený ve znamení draka (mimochodem od 10.2.24 nastává rok draka)....



Není tygr jako ty? :what: Ročník 1950.
Návštěvník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pon 01. led 2024 23:40:27

Návštěvník píše:
Tara píše:A jestli se nepletu, tak Miroslav bude narozený ve znamení draka (mimochodem od 10.2.24 nastává rok draka)....



Není tygr jako ty? :what: Ročník 1950.


Já su tygrrrr.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pon 01. led 2024 23:44:55

Aha, tak nevím proč si myslím, že je rok 1952...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » pon 01. led 2024 23:54:46

Já jsem bůvol 1961...
Vostálník
 

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků