Pro Miroslava

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » pon 01. led 2024 23:59:20

Jsem přece znám svou spolehlivostí, trpělivostí a pracovitostí....

:D
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » úte 02. led 2024 1:59:57

Tak koukám že jsem kovový vepř :D

Kovový Vepř má větší charisma a sebevědomí. Rád se předvádí a je viděn, ale je stále Vepřem, na kterého se dá plně spolehnout. Je zábavný a má neskutečný smysl pro humor.
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 2:17:41

Obrázek
Mudrc
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » úte 02. led 2024 2:25:44

Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 10:00:47

Souboj, který změnil svět bojových umění:



Je to příliš dlouhé, ve zkratce – Američana styl je na pohled efektní, ale i efektivní – ze začátku s ním dosáhl soupeřovo odpočítávání. Oproti tomu soupeře styl je jednoduchý až primitivní, ale velmi tvrdý, a také je Američana protivník schopen neuvěřitelně mnoho vydržet.

Nakonec tímto stylem Amíka honil po ringu a tak mu nakopal prdel, doslova, že ho musela odvést sanitka. A jak se praví, tenhle zápas změnil svět bojových umění.

„Není zač, rádo se stalo.“

Komu bys tato svá slova přiřknul?

Neodpovídej, stejně by to byla zas nějaká hovadina.
Mudrc
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 10:14:33

Komu bys tato svá slova přiřknul?



Ježíš ?

Budha ?

Ramana Mahariši ?

Putin ?

Švejk ?


Co život to poněkud jiný příběh, ale říct to mohl každý...
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 10:22:15

Asi to byl ten Švejk, ten to vlastně říkal každou svou větou,

a moc nechybělo a dopadl by jako Sokrates,

který dojel na rouhání se bohům a kažení mládeže...

https://www.youtube.com/watch?v=x6Fv5w9meUU
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 10:28:28

Neodpovídej, stejně by to byla zas nějaká hovadina.


„Není zač, rádo se stalo.“

:)
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » úte 02. led 2024 10:32:45

Mudrc píše:Souboj, který změnil svět bojových umění:



Je to příliš dlouhé, ve zkratce – Američana styl je na pohled efektní, ale i efektivní – ze začátku s ním dosáhl soupeřovo odpočítávání. Oproti tomu soupeře styl je jednoduchý až primitivní, ale velmi tvrdý, a také je Američana protivník schopen neuvěřitelně mnoho vydržet.

Nakonec tímto stylem Amíka honil po ringu a tak mu nakopal prdel, doslova, že ho musela odvést sanitka. A jak se praví, tenhle zápas změnil svět bojových umění.

„Není zač, rádo se stalo.“

Komu bys tato svá slova přiřknul?

Neodpovídej, stejně by to byla zas nějaká hovadina.

No já s tim souhlasím. Ale mimochodem kdysi jsi sem ty bojové sporty zatáh ty, viz samuraiské ukázky, no a protože nějaký zkušenosti s tim odvětvím prostě mám. Tak proč o tom nedát řeč, žejo. Jenže, jak je tvým zvykem, co není přesně tvým cítěním něčeho, no tak je to hovadina. Což evokuje, ale nejen u tebe, k jaksi ironizujícím reakcím. Mistr bojových umění nejsem, ale nějakou průpravu jsem kdysi dostal, toť vše. A vůbec nebudu mít za machra kohokolov, kdo se s tím též setkal, a nějaký čas věnoval. A nejen s tím, že ano. :-)
Jsem dycky říkal, že nejsilnější meč je ten, co není nikdy vytažen. A upřímně, mě už rozhodně nebaví sledovat reálné boje, mma, a tak, protože je v tom soupeření, prachy a bolest. A občas i zbytečná smrt...
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 10:49:36

Pedriito píše:Jenže, jak je tvým zvykem, co není přesně tvým cítěním něčeho, no tak je to hovadina.

No, hovadina, to je takový eufemizmus, přesnější by bylo asi slovo nestoudnost.

Miroslav se prostě nestydí. On zřejmě ani neví proč by se měl stydět. Jakožto pravá negativní entita.

Christýnka někde na videu říká něco v tom smyslu, že "oni nejsou jako my, kteří bychom nespali, kdybychom něco takového udělali. Ono je jim to jedno".

A je to zajímavé, nahlédnout do psyché druhého, proto to sem píšu. Po pravdě řečeno, nějak vás nedokážu pochopit, vcítit se do vás. Je mi to prostě cizí.
Mudrc
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 11:00:05

Vostálník píše:
Komu bys tato svá slova přiřknul?



Ježíš ?

Budha ?

Ramana Mahariši ?

Putin ?

Švejk ?


Co život to poněkud jiný příběh, ale říct to mohl každý...

No, to měl být takový oslí můstek, že to bude amíka soupeř, který tak Miroslavovi karmicky odpoví. Až mu nakope prdel.
Mudrc
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » úte 02. led 2024 11:40:36

Po pravdě řečeno, nějak vás nedokážu pochopit, vcítit se do vás. Je mi to prostě cizí.


Protože vůbec nedokážeš respektovat individualitu druhých, teda krom těch, co ti nějak pocitově a intelektuálně vyhovují. A do druhých kopeš. Ty nápadně a někdo nenápadně. Asi ti to dává pocit chlapství, bereš komunikaci jako boj. A to bylo vždy cizí mě, a vůbec mě na tu hru nebaví přistupovat, ale jsem prostě komunikativní, páč mě osudy a mysl druhých zajímají. Pochop že projev je prostě individualitách, kdyby Tvořitel chtěl mít všechny v jedný lajně, neupozorňoval by na ten strom poznání. Věděl přesně, co nastane. To je Božská hra a pointa...
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 11:44:52

Pedriito píše:
Po pravdě řečeno, nějak vás nedokážu pochopit, vcítit se do vás. Je mi to prostě cizí.


...bereš komunikaci jako boj.


Bojujete pomocí komunikace oba dva. Kdo má víc pravdu, kdo si ji vybojuje větším urážením druhého... :(
Návštěvník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 11:58:26

Boj je přece umění a zároven hra,

není třeba být až tak praštěně hravej a štastnej jako Jana,

která jen dokola vopakuje tu svoji voblbovačku,

hra má být improvizací,

a mrdat a mrdat a mrdat je také dost tvůrčí činnost,

tedy pokud nezůstanete jen u posílání do prdele...

Není třeba se nějak vcitovat do druhých (na to se může každej v pohodě vysrat)

je tady něco řečeno a to pak lze jak kritizovat tak i prohlubovat,

a obojí je pak tvůrčí činnost...

Boj je naprosto v pohodě, pokud vede k improvizaci a ne jen k sebevoblbování...


I diskuze může být tvůrčí činností, nebo jen naopak sebevoblbováním a sebeutvrzováním...
Vostálník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » úte 02. led 2024 12:01:26

Návštěvník píše:
Pedriito píše:
Po pravdě řečeno, nějak vás nedokážu pochopit, vcítit se do vás. Je mi to prostě cizí.


...bereš komunikaci jako boj.


Bojujete pomocí komunikace oba dva. Kdo má víc pravdu, kdo si ji vybojuje větším urážením druhého... :(

Mě urážení druhých docela bolí, všimni si že se to snažím rozklíčovat, ale někdo rozumí jen tomu, boji, někdo na jemné rovině a druhý na hrubé a někdo mezi tím. A to rozplétání je jim "cizí" a hovadina. Asi aby je to trklo.
Tak jedu na jejich frekvenci. Vostáník to má podobně, jen trošku jinak. :-)
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 12:08:41

Vostálník píše:Boj je přece umění a zároven hra,

není třeba být až tak praštěně hravej a štastnej jako Jana,

která jen dokola vopakuje tu svoji voblbovačku,

hra má být improvizací,

a mrdat a mrdat a mrdat je také dost tvůrčí činnost,

tedy pokud nezůstanete jen u posílání do prdele...

Není třeba se nějak vcitovat do druhých (na to se může každej v pohodě vysrat)

je tady něco řečeno a to pak lze jak kritizovat tak i prohlubovat,

a obojí je pak tvůrčí činnost...

Boj je naprosto v pohodě, pokud vede k improvizaci a ne jen k sebevoblbování...


I diskuze může být tvůrčí činností, nebo jen naopak sebevoblbováním a sebeutvrzováním...


Váš názor se jeví poněkud kontroverzní. Z pohledu seberealizace je velká důležitost míru a harmonie. Skutečné umění a hra by měly být zdrojem radosti a štěstí, nikoli konfliktu nebo boje.

Nesouhlasím s názorem, že “boj je umění a zároveň hra”. Hra by měla být zdrojem radosti a míru, nikoli stresu nebo konfliktu. Také nesouhlasím s názorem, že není třeba se vcítit do druhých. Soucit s porozuměním druhým je pro realizaci nezbytný.

Relativní souhlas je s myšlenkou, že hra by měla být improvizací a tvůrčí činností nebo, že kritika a prohlubování názorů mohou být formou tvůrčí činnosti.

Každý má právo na svůj vlastní názor a interpretaci toho, čím realizace je.
Návštěvník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 12:09:27

Pedriito píše:
Po pravdě řečeno, nějak vás nedokážu pochopit, vcítit se do vás. Je mi to prostě cizí.


Protože vůbec nedokážeš respektovat individualitu druhých, teda krom těch, co ti nějak pocitově a intelektuálně vyhovují. A do druhých kopeš. Ty nápadně a někdo nenápadně. Asi ti to dává pocit chlapství, bereš komunikaci jako boj. A to bylo vždy cizí mě, a vůbec mě na tu hru nebaví přistupovat, ale jsem prostě komunikativní, páč mě osudy a mysl druhých zajímají. Pochop že projev je prostě individualitách, kdyby Tvořitel chtěl mít všechny v jedný lajně, neupozorňoval by na ten strom poznání. Věděl přesně, co nastane. To je Božská hra a pointa...

Obrázek
Mudrc
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 12:19:05

Návštěvník píše:Váš názor se jeví poněkud kontroverzní. Z pohledu seberealizace je velká důležitost míru a harmonie. Skutečné umění a hra by měly být zdrojem radosti a štěstí, nikoli konfliktu nebo boje.

Nesouhlasím s názorem, že “boj je umění a zároveň hra”. Hra by měla být zdrojem radosti a míru, nikoli stresu nebo konfliktu. Také nesouhlasím s názorem, že není třeba se vcítit do druhých. Soucit s porozuměním druhým je pro realizaci nezbytný.

To je prostě pojetí cesty negativní a pozitivní entity, podle Ra.

Já jsem v zásadě pozitivní, ale Vostálovo pojetí je takové oživující, řekl bych. Než to Vaše cukrkandlové ňuňuňu.

Takže já jsem pozitivní entita na ženský a negativní na muže asi bych řek, no.
Mudrc
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 12:26:51

Mudrc píše:Takže já jsem pozitivní entita na ženský a negativní na muže asi bych řek, no.

Ale blbost, na tuhle entitu já nemůžu být negativní, to prostě nejde.
Obrázek

Takže já jsem negativní entita na negativní parchanty, to jo.
Mudrc
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 12:29:40

Mudrc píše:Takže já jsem negativní entita na negativní parchanty, to jo.

Takže já ke svému vývoji potřebuju negativní parchanty taky.

:(
Mudrc
 

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků