Pro Miroslava

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » pon 17. led 2022 8:00:05

Došly kvalitní boty... Necpěte do těch vakcín hovězinu!
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pon 17. led 2022 10:57:07

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pon 17. led 2022 13:06:31

Jo, to by tak odpovídalo mé představě a mnohé doosvětlovalo.
Obrázek

Totiž Guržijev (a okrajově i mimozemšťan Ra) mluví o krystalizaci, kterou je nutno, je-li nesprávným způsobem provedena, opět rozpustit, ovšem za cenu nesmírného utrpení. Podle mé interpretace se jedná o materiální struktury v mozku, skrze výraz tváře poněkud identifikovatelné (ostatně, proto se taky ne moc rád dívám do zrcadla a svou fotku sem dávat nebudu :-).

Proto Miroslave nejsi schopen přijmout mé argumenty resp. vyvodit z nich konsekvence. V tomto smyslu jsi robot, ani nepotřebuješ mít vakcinační čipy v krvi :-).

Určitě nejsi sám. Teď je otázka, co s vámi? Prostě vám nevěnovat pozornost, jak v podstatě radí Jiří Ledvinka? Hmm, nevím, ale asi jo...

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » pon 17. led 2022 13:27:22

Už delší čas koukám, že vzniká nová sorta duchovňáků - rafinovaní zákeřní intelektualisti.
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod věrka » pon 17. led 2022 13:39:07

To mohu jen potvrdit.
Ty krychličky v hlavě. Dřív tam dávali o kolečko víc a teď? To si vyjdeš na CTčko a krychliček, že by ses nedopočítal.


No ale s tím rozpouštění opatrně, aby z mozku ještě něco zůstalo, aspoň na to duchovňácké legendární zavazování tkaniček.
věrka
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod breberka » pon 17. led 2022 13:40:06

Věrko nech se vyšetřit, jsi mimo téma i mimo mísu. :)
breberka
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod větka » pon 17. led 2022 13:51:05

Pedriito píše:Došly kvalitní boty... Necpěte do těch vakcín hovězinu!


No takto je skandál, sce ito to nemělo označení Vegan, ale já jak vegetarián protestuju. A vůbec to není žádná svoboda, já chtěla veganskou vakcínu !!!
a teď v mém těle kolují kousky kovu, lamina ze skříní ... no s tím se nějak smířím, ale určitě umřu na hovězinu. 15let vegan, i med jsem se ostýchala, když se včelkám bere násilím a teď todlecto toto. Kolik měsíců života mi dávate? A dostanu se do ráje? Kolik jen volů muselo padnout na ten výluh do jedné dávky. Propadám peklu. Už to cítím začínají mě olizovat ohňová jazyky.
Poraďte, poraďte, co teď. Že já nána na to očkování vůbec lezla. No ale to furt Jitka do mě hučela dej se očkovat, zklátí tě to a v nemovnici veganskou stravu nedostaneš. To mě popadl takový strach, hrůza. Podlehla jsem. Cítím se teď oklamaná, podvedená, ztracená. :sos: :sos: :sos:
větka
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod brebětka » pon 17. led 2022 13:56:27

Věrko, uklidni se. Jsi se vypovídala, to bude dobré.
Zase přijdou do života i pěkné chvíle. Třeba zas i své jméno napíšeš někdy správně.
brebětka
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » pon 17. led 2022 14:32:02

určitě umřu na hovězinu. 15let vegan, i med jsem se ostýchala, když se včelkám bere násilím a teď todlecto toto. Kolik měsíců života mi dávate? A dostanu se do ráje?


Umřít musíš tak jako tak. I když senescence je pokládána za nejpřirozenější způsob smrti... A obětovat něco ze sebe holt taky musíš. Většinou to, co je pro tebe nejdražší a nejhodnotnější... A nemysli si že plodiny, co pěstuješ na zahrádce jsou košer. Nacpat se jima člověk před tisíci lety, pravděpodobně to s nim sekne. Už jen pár nádechů dnešního ovzduší by s ním myslím švihlo.
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pon 17. led 2022 14:45:58

větka píše:15let vegan, i med jsem se ostýchala, když se včelkám bere násilím

:D

A to víš, že Hitler byl zapřísáhlý vegetarián? A že se osobně zasadil za zákony, zabraňující týrání zvířat (což bylo v tehdejší Evropě ojedinělé)?

Tak. A tohle už nevydejcháš.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod věrka » pon 17. led 2022 14:48:44

Umřít musím? Ale já nechci.
Vím, že je nejlepší nejíst vůbec. Brzo na to bude mé tělo připravené.
Tedy, jestli mě nějak nepoškodí to očkování.
Ta senescence je z toho očkování? Je lepší umřít na to nebo na covid?
Ty si ze mě děláš srandu? Hodně lidí mi říká , že jsem úplně blbá. I Jitka mi říká, že nepoznám, kdy si ze mě lidi dělaj srandu.
věrka
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod věrka » pon 17. led 2022 14:50:10

Zdeněk píše:
větka píše:15let vegan, i med jsem se ostýchala, když se včelkám bere násilím

:D

A to víš, že Hitler byl zapřísáhlý vegetarián? A že se osobně zasadil za zákony, zabraňující týrání zvířat (což bylo v tehdejší Evropě ojedinělé)?

Tak. A tohle už nevydejcháš.


Zřejmě to byl hodný člověk. Kdo to byl?
věrka
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » pon 17. led 2022 15:23:31

věrka píše:Umřít musím? Ale já nechci.
Vím, že je nejlepší nejíst vůbec. Brzo na to bude mé tělo připravené.
Tedy, jestli mě nějak nepoškodí to očkování.
Ta senescence je z toho očkování? Je lepší umřít na to nebo na covid?
Ty si ze mě děláš srandu? Hodně lidí mi říká , že jsem úplně blbá. I Jitka mi říká, že nepoznám, kdy si ze mě lidi dělaj srandu.

Momentálně jsem si srandu nedělal. Sranduješ ty, dělaje blbého. Humorem nejlépe je reagovati na zabedněnost.. Senescence je proces stárnutí až k úmrtí. V tom ti ani nejezení nepomůže, genom neošálíš. A neošálí ho ani covid ani vakcína. Už v něm je dána odolnost organismu, defakto je v něm dáno vše. Jo a aby se tělo zbavilo toxinů z jídla, stačí mu jíst jednou denně. To mu dá má času akorát - na vytrávení a následnou detoxikaci.
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod věrka » pon 17. led 2022 15:52:00

Takže smrt a nebo stáří...
To jsou vyhlídky.
věrka
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pon 17. led 2022 15:56:21

věrka píše:
Zdeněk píše:
větka píše:15let vegan, i med jsem se ostýchala, když se včelkám bere násilím

:D

A to víš, že Hitler byl zapřísáhlý vegetarián? A že se osobně zasadil za zákony, zabraňující týrání zvířat (což bylo v tehdejší Evropě ojedinělé)?

Tak. A tohle už nevydejcháš.


Zřejmě to byl hodný člověk. Kdo to byl?

No dyť ti to píšu – byl něco jako ty, vegetarián.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » pon 17. led 2022 16:27:01

věrka píše:Takže smrt a nebo stáří...
To jsou vyhlídky.

A co bys chtěla, věčné své tělo? :-)
Nebo máš představu, jak dlouho by to tělo mělo žít? K nějaké tvé spokojenosti?
Stejně jak neošálíš genom, neošálíš ani osud.
Už teď je vše dané, jen neznámé, neviditelné...
Pedriito
 

Re: Věrce

Nový příspěvekod Linda » pon 17. led 2022 16:36:33

věrka píše:Takže smrt a nebo stáří...
To jsou vyhlídky.


Vyhlídky na stáří člověk zřejmě ocení až když zestárne. Stáří totiž může mít i spoustu výhod - aspoň podle mé zkušenosti.

Bylo mi 87 let a užívám si život naplno: učím se ze všeho, jako malej prcek, život mě baví díky pochopení, že lidský mozek zareaguje automaticky na dění podle momentální vibrační úrovně, na které v daném okamžiku vibruje jedinec i celek, jehož jsme všichni součástí. A že není nezbytné ztotožnit se s touto svou prvotní reakcí: protože v nás bývá spuštěná nějakou emocí, uloženou v podvědomí, je možné nechat tuhle první reakci na dění ve vědomí proběhnout... tiše ji pozorovat... až se rozpustí... A pak nás napadne něco rozumnějšího
:)

Ono ulpět na svém dosavadním pochopení (ať se to týká vědy, nebo vlastních motivací, proč co dělám já nebo někdo druhý) a pak to prosazovat kudy chodím znamená zblbnout.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod verka » pon 17. led 2022 16:50:35

Já o rom takto, ještě nepřemýšlela.
Žiju přítomností. Myšlenky na stáří a smrt nemám, ani jedbo nevím jaké je.
Líbí se mu, co píše Linda, že stáří nemusí být jen důchodci nahrnutí v obchoďáku, když je sleva na cokoliv.
Nevím nic o vibracích. Nejsem v učení mic dobrá, nečtu.
Reaguji někdy moc rychle, pak mě to mrzí. Chci, aby mě lidi měli rádi. Ale jsem nešikovná.
verka
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Jana » pon 17. led 2022 16:52:22

Linda píše:...užívám si život naplno: učím se ze všeho, jako malej prcek...


Lído, díky. Ano, někdo věkem dozrává jak víno.

Obdivovala jsem mou maminku, jak poslední roky svého života byla jako sluníčko, zářivá, láskyplná, radostná jak malé dítě. Z ničeho si nedělala hlavu. Říkala: "Co nemohu změnit, neřeším."

Poslední její vzkaz všem potomkům byl: "Život je hezkej."

Obrázek
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7132
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Věrce

Nový příspěvekod miroslav » pon 17. led 2022 17:41:26

Linda píše:
věrka píše:Takže smrt a nebo stáří...
To jsou vyhlídky.


Vyhlídky na stáří člověk zřejmě ocení až když zestárne. Stáří totiž může mít i spoustu výhod - aspoň podle mé zkušenosti.

Bylo mi 87 let a užívám si život naplno: učím se ze všeho, jako malej prcek, život mě baví díky pochopení, že lidský mozek zareaguje automaticky na dění podle momentální vibrační úrovně, na které v daném okamžiku vibruje jedinec i celek, jehož jsme všichni součástí. A že není nezbytné ztotožnit se s touto svou prvotní reakcí: protože v nás bývá spuštěná nějakou emocí, uloženou v podvědomí, je možné nechat tuhle první reakci na dění ve vědomí proběhnout... tiše ji pozorovat... až se rozpustí... A pak nás napadne něco rozumnějšího
:)

Ono ulpět na svém dosavadním pochopení (ať se to týká vědy, nebo vlastních motivací, proč co dělám já nebo někdo druhý) a pak to prosazovat kudy chodím znamená zblbnout.


"Mé srdce vzlétá jako sokol" už jsem se smiřoval s tím, že už třeba ani nejsi - třeba kvůli kovidu.
Jsem velice rád, že stále jsi a že nám sem i něco napíšeš.
:)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron