Pro Miroslava

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » úte 11. kvě 2021 21:49:39

Aira píše:holt než to píchnou do těla, už naočkovali mozky
čímž vytvořily dvě zbrusu nové kategorie občanů
teď, jde o to, o co komu jde, jestli jen o svý železobetonový blůzky
o svou ochranu, očkování či neočkováním, o svůj kredit, sebeobranu

Jó, jó, to píchání naočkuje mozek fakt fest no... :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 21:54:18

Zdeněk píše:
Aira píše:holt než to píchnou do těla, už naočkovali mozky
čímž vytvořily dvě zbrusu nové kategorie občanů
teď, jde o to, o co komu jde, jestli jen o svý železobetonový blůzky
o svou ochranu, očkování či neočkováním, o svůj kredit, sebeobranu

Jó, jó, to píchání naočkuje mozek fakt fest no... :)

a nedá pokoj s tím sexem a nedá :)
Aira
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 22:05:30

neměl bys mít takové asociace, jako buddhista
Aira
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » úte 11. kvě 2021 22:12:58

Aira píše:neměl bys mít takové asociace, jako buddhista

Neměl, no... ale mam o tebe starost, jak správně píšeš, "tohle vážně nemusí dopadnout dobře"...
:)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 22:33:47

Zdeněk píše:
Aira píše:neměl bys mít takové asociace, jako buddhista

Neměl, no... ale mam o tebe starost, jak správně píšeš, "tohle vážně nemusí dopadnout dobře"...
:)

toho si vážím, ale je to složitější, než prosté ano nebo ne
někdy jde o věci jiné, než se zdá, život není jen stať naučná
je to real, nauka co vzniká pravě teď, a ne že já preferuji to a basta
vzdát se něčeho za sebe, ti přinese pohodu sebevzdání
vzdát se ale toho svého za druhého, ti může přinýst bolest
volba je vždy otevřená
Aira
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » úte 11. kvě 2021 22:53:13

Nevím, čeho se bojíte. Očkování jen provokuje imunitní systém na danou sekvenci viru bez živého vira.
Mně to přijde geniální.
Lidé jsou podělaní z teoretického, hypoteticky možného rizika a to reálné riziko, nebezpečí - z nákazy si myslí, že je ochrání jejich aura nebo co.
Horší a už vyzkoušené jsou dlouhodobé následky covidu.
Vakcína se na rozdíl od viru v těle nemnoží a neničí buňky plicní, cévní, mozkové, jaterní atd.
To je riziko - chytnout a nechat v sobě rozmnožit tohodle vira.
A je to riziko jak pro mne - já to třeba přežiju v pohodě, ale hlavně pro všechny moje blízké i ostatní, se kterými přicházím do styku.
Covid je neuvěřitelně nakažlivý - hlavně mluvením - aerosolem, který vzniká při mluvení na hlasivkách.
Proto ty roušky a respirátory jsou tak důležité.
A nejlepší jsou sousedi, co když si povídají, tak si sundají roušku, aby jim bylo lépe rozumět. To tady mohu pozorovat.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » úte 11. kvě 2021 22:55:53

Aira píše:volba je vždy otevřená

Ale kdež. Ra praví o neuhasitelnosti touhy zablokované v oranžovém paprsku. Jistě, formy jsou různé a nemusí být ani tak drastické. Nicméně Čas sluhů je tu, tak si to užij -

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 23:04:44

Covid je neuvěřitelně nakažlivý - hlavně mluvením

to jsem si oddech, ještě že ne psaním

plácáš teď hypotézy, které se rovnají hypotézam těch, co to razantně odmítají
nové informace stále přicházejí, a já bych s konečným verdiktem ještě vyčkal
Aira
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » úte 11. kvě 2021 23:05:43

miroslav píše:Nevím, čeho se bojíte. Očkování jen provokuje imunitní systém na danou sekvenci viru bez živého vira.
Mně to přijde geniální.

RNA vakcína nebyla dostatečně odzkoušena. Dělal bys za normální situace při vývoji vakcíny ze sebe pokusného králíka? Přišlo by ti to geniální?
Nu vidíš, a teď to děláš a zadarmo. A rád a jsi toho propagátor. Jak málo stačilo, že? Trochu bububu a je to. :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 23:09:03

Zdeněk píše:
Aira píše:volba je vždy otevřená

Ale kdež. Ra praví o neuhasitelnosti touhy zablokované v oranžovém paprsku. Jistě, formy jsou různé a nemusí být ani tak drastické. Nicméně Čas sluhů je tu, tak si to užij -


Můžeš mi lidsky, tak nějak selsky, říct kdo je to ten Ra?
Aira
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Miri » úte 11. kvě 2021 23:14:58

Aira píše:já mám ženskou stopadesát kilometrů daleko a i když bych se jinak naočkovat nenechal, kvůli ní to udělám


To jako tady v ČR nebo v zahraničí?
Chceš se očkovat kvuli cestování po ČR?

My se zrovna o tom bavili s mým ex-manželem. Že se asi naočkovat necháme, když to zjednoduší cesty do zahraničí, zrovna otevírají naše ročníky (koukám, že jsme 20let za Poláky), on se tedy zaregistroval hned, já ještě vyčkávám. Doufám, že u nás k povinnosti nedojde. Oba jsme se shodli na tom, že naše děti, očkovat nechceme dát. My už to do hrobu nějak doklepem, ale děti budou mít děti a dlouhý život před sebou. Jinak vidím to obdobně jako Aira , je to zvláštní situace a není vymyšlená, nevidím to jako konspiraci, spíš je na celé té situaci vidět, jaké systém jsme si my lidé na sebe upletli. Že to, co jme žili před koronou prostě už nebylo k žití.
Miri
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » úte 11. kvě 2021 23:16:20

Aira píše:Můžeš mi lidsky, tak nějak selsky, říct kdo je to ten Ra?

Ra je mimozemšťan, který chanelingoval nějaké lidi v USA v minulém století. Hlavní organizátor Don Elkins pak spáchal sebevraždu čímž chanelingování skončilo.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 23:17:18

i Buddha byl sluha, nemyslíš?
a co Ježís, dělal neco pro sebe?
proč vše převádíš na nízký pud vztahu?
Aira
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 23:19:47

Zdeněk píše:
Aira píše:Můžeš mi lidsky, tak nějak selsky, říct kdo je to ten Ra?

Ra je mimozemšťan, který chanelingoval nějaké lidi v USA v minulém století. Hlavní organizátor Don Elkins pak spáchal sebevraždu čímž chanelingování skončilo.

to je přesně to, čemu ale vůbec nerozumím

a jak jsi k němu sakra přišel?
Aira
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Stopař » úte 11. kvě 2021 23:25:26

Já myslím, e celá ta korona situace ukazuje, že každý žijeme v jiném světě.

Mě se někdo ptal loni v létě, jestli se nechám očkovat. Rozumíte loni v létě to ještě ty vakcíny vůbec nebyly, hlavně se mě ptal někdo, kdo má jindy plnou pusu přítomného okamžiku (v reálu ne tady na fóru).
Já třeba to vidím optimisticky, starý svět se hroutí. Bude to ještě mazec, ale za pár generací, kdo vdychne po koronaviru? Teď se ukazuje, jak věci vlastně fungují, jak funguje zdravotnictví, jak funguje školství, jak politika.
Odhaluje se to, bortí a pak bude možné vystavět nové snad lepší. :-)

Já se na čas sluhů nechystám, naopak cítím se svobodnější než před rokem. Na spiknutí nevěřím, leda že by to bylo spiknutí boží. Vypadá to, že je, ale ve výsledku si myslím, že to bude k dobrému. Že je to velká šance, mnohé věci ať už kolem nebo v sobě odhalit.
Stopař
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Stopař » úte 11. kvě 2021 23:26:11

Zdeněk píše:
Aira píše:Můžeš mi lidsky, tak nějak selsky, říct kdo je to ten Ra?

Ra je mimozemšťan, který chanelingoval nějaké lidi v USA v minulém století. Hlavní organizátor Don Elkins pak spáchal sebevraždu čímž chanelingování skončilo.

Zdá se spolehlivý zdroj.
Stopař
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » úte 11. kvě 2021 23:34:00

Aira píše:
Zdeněk píše:
Aira píše:Můžeš mi lidsky, tak nějak selsky, říct kdo je to ten Ra?

Ra je mimozemšťan, který chanelingoval nějaké lidi v USA v minulém století. Hlavní organizátor Don Elkins pak spáchal sebevraždu čímž chanelingování skončilo.

to je přesně to, čemu ale vůbec nerozumím

a jak jsi k němu sakra přišel?

No na netu jsem ho našel, když jsem pátral po čakrách. On to vysvětluje v docela hlubších souvislostech. Tak mě to zaujalo, protože ten jeho výklad dává docela smysl (byť je to náročný na pochopení žejo, chápat mimozemšťana).
Přesto si myslím, byť jsem o miliardy let mladší než on, že tu cestu k osvobození zmáknu trochu jináč a rychlejc :).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 23:38:08

Miri píše:
Aira píše:já mám ženskou stopadesát kilometrů daleko a i když bych se jinak naočkovat nenechal, kvůli ní to udělám


To jako tady v ČR nebo v zahraničí?
Chceš se očkovat kvuli cestování po ČR?

My se zrovna o tom bavili s mým ex-manželem. Že se asi naočkovat necháme, když to zjednoduší cesty do zahraničí, zrovna otevírají naše ročníky (koukám, že jsme 20let za Poláky), on se tedy zaregistroval hned, já ještě vyčkávám. Doufám, že u nás k povinnosti nedojde. Oba jsme se shodli na tom, že naše děti, očkovat nechceme dát. My už to do hrobu nějak doklepem, ale děti budou mít děti a dlouhý život před sebou. Jinak vidím to obdobně jako Aira , je to zvláštní situace a není vymyšlená, nevidím to jako konspiraci, spíš je na celé té situaci vidět, jaké systém jsme si my lidé na sebe upletli. Že to, co jme žili před koronou prostě už nebylo k žití.

na moravě
ono se ještě neví jak to bude, tak říkám, jen kdyby to prostě jinak nešlo, teleportovat se fakt neumím

konspirace to určitě není, mrtvých přibývá
Indie je v kolapsu
...
Aira
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » úte 11. kvě 2021 23:39:57

Aira píše:proč vše převádíš na nízký pud vztahu?

Spíš bych se ptal proč zrovna u tebe to převádím na nízký pud vztahu.
Tak mi to nějak přijde no :).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Aira » úte 11. kvě 2021 23:48:03

No na netu jsem ho našel, když jsem pátral po čakrách. On to vysvětluje v docela hlubších souvislostech. Tak mě to zaujalo, protože ten jeho výklad dává docela smysl (byť je to náročný na pochopení žejo, chápat mimozemšťana).
Přesto si myslím, byť jsem o miliardy let mladší než on, že tu cestu k osvobození zmáknu trochu jináč a rychlejc :).

a to není příběh, že máš důvěru v tyhle věci? nic ve zlém, jen mě to překvapuje
to bylo před klášterem, nebo po?
Aira
 

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků