Kokot

Moderátor: ryunin

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedriito » sob 12. srp 2023 15:50:33

Zajímavé je, že Vostálpetr ryuninovi nenadával. Podle mne mu chtěl pomoci a ne poučovat. :D


Taková spanilá duchovňajda, a takhle si to idealizuješ.

Petr nezná kategorie, svůj vlastní rebel. Málo takových.
Co ho nasere, s tim ti utře frňák.

Janu už asi fakt poslal k šípku. Tak to asi převezmu :D
Pedriito
 

Re: Kokot

Nový příspěvekod Jana » sob 12. srp 2023 16:25:57

Pedriito píše:
Janu už asi fakt poslal k šípku. Tak to asi převezmu :D


A čeho bys tím, Pedríto, rád dosáhl?

Jde Ti jen o to si na někom, kdo Ti to nebude oplácet stejným, schladit žáhu, uvolnit páru?

Byl bys rád, abych to tady sbalila?

Nebo bys chtěl, abych sem psala jen to, co vyhovuje Tvým představám, že bych měla psát?

Toužíš po pocitu moci?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7521
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedro » sob 12. srp 2023 17:07:18

Ty umíš ale rozesmát :D byl to vtip, Vostal je nenahraditelný.

Ale stejně jako jemu je mi to uplně uprdele, co se tu tvýma rukama integruje za Mistry...Když už budu si chtít něco znovu vyslechnout, bude to při svíčkách a voňavém santalu.. ne v téhle krčmě.
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Kokot

Nový příspěvekod miroslav » sob 12. srp 2023 17:23:54

Návštěvník píše:
Aha, takže ryunin si ted lépe rozumí s Vostálpetrem, protože mu nadával a urážel ho?


Nás pokročilejší nemá co urazit. My si na ničem nezakládáme.
Nadávání a urážení je lepší než potlačování nebo vytěsňování, jako to dělá Jana.
Nebo žalování, jako to děláš ty. :)

Jak to řeší Toltékové?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3769
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Kokot

Nový příspěvekod Jana » sob 12. srp 2023 17:28:19

miroslav píše:Nadávání a urážení je lepší než potlačování nebo vytěsňování, jako to dělá Jana.


Je tu ještě třetí možnost, Miroslave.

Nebrat si nic osobně.

Pak Tě nemá co naštvat a nepotřebuješ to ventilovat nadáváním a urážením.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7521
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedro » sob 12. srp 2023 17:34:05

Přece je to vše jen iluze, zahrady plné pěstěných květů. Hřbitovy dětí, co se jen narodily v zemích, kde je zabíjení něco jako zvyk. A zdejší zmrdskej mozek, aby se z toho neposral, tak to vychcaně zařadí do tzv iluze. A tyhle příšernosti mysli, kterými atakují ty, co s nimi nesouhlasí, pokládají za blaženost. Nasrat
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Kokot

Nový příspěvekod miroslav » sob 12. srp 2023 17:40:48

Jana píše:
Nebrat si nic osobně.

Pak Tě nemá co naštvat a nepotřebuješ to ventilovat nadáváním a urážením.



U tebe to bude hlavně to vytěsňování.
Jinak by ses tomu tak nebránila - rychlými reakcemi - těmi "duchovními" přesmyčkami, jako že kdo je..., kdo spočívá..., probuzený, atd. tak druhé neposuzuje.

Já jsem naopak rád, když mne lidé posuzují - alespoň vidím, jak mne vidí.
To ty preferuješ spíš tu slepotu, aby se tvůj blažený hrad z písku náhodou nesesypal.
Že jo.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3769
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Kokot

Nový příspěvekod Jana » sob 12. srp 2023 18:09:58

miroslav píše:
Jana píše:
Nebrat si nic osobně.

Pak Tě nemá co naštvat a nepotřebuješ to ventilovat nadáváním a urážením.



U tebe to bude hlavně to vytěsňování.
Jinak by ses tomu tak nebránila - rychlými reakcemi - těmi "duchovními" přesmyčkami, jako že kdo je..., kdo spočívá..., probuzený, atd. tak druhé neposuzuje.

Já jsem naopak rád, když mne lidé posuzují - alespoň vidím, jak mne vidí.
To ty preferuješ spíš tu slepotu, aby se tvůj blažený hrad z písku náhodou nesesypal.
Že jo.


Vidíš to, jak to vidíš, ale do mě, kamaráde, vůbec nevidíš.

To, co je v nás blažené, se nemá šanci sesypat, to bys jako ostřílený duchovňák mohl vědět. Pravé Já je věčné. Sesypat se může len to ego. A občas, když se sesypává, tak hledá co je na kde kom špatně, aby se cítilo silnější a lepší.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7521
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Kokot

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 12. srp 2023 18:17:10

Pedro píše:Přece je to vše jen iluze, zahrady plné pěstěných květů. Hřbitovy dětí, co se jen narodily v zemích, kde je zabíjení něco jako zvyk. A zdejší zmrdskej mozek, aby se z toho neposral, tak to vychcaně zařadí do tzv iluze. A tyhle příšernosti mysli, kterými atakují ty, co s nimi nesouhlasí, pokládají za blaženost. Nasrat


Klidně zlepšuj svět, když myslíš, že to jde. Nebo ti jde jen o to probírat, jaké příšerné věci se dějou a sprostě nadávat těm, kteří to vidí jinak než ty?

Z pohledu mudrce se opravdu nikdy nic nestalo a nic se neděje. Ale k tomuhle poznání se skoro nikdo nedostane. Samozřejmě k tomu patří i soucit s těmi, kteří trpí, protože pro ně je to opravdová skutečnost, z které kolikrát nevidí žádné východisko. Povídat jim cosi o iluzi, jim nepomůže.
Návštěvník
 

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedro » sob 12. srp 2023 18:22:50

když se sesypává, tak hledá co je na kde kom špatně, aby se cítilo silnější a lepší.


Jako třeba teď? A takhle mnohokrát? Jak ví dokonalá láska vůbec něco o egu, jak ho poznala? A proč ho ordinuje?
PS. Láska v tom je nevině. Tvor jménem Jana perlí, včera dnes a zítra. Gut film.
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedro » sob 12. srp 2023 18:26:48

Návštěvník píše:
Pedro píše:Přece je to vše jen iluze, zahrady plné pěstěných květů. Hřbitovy dětí, co se jen narodily v zemích, kde je zabíjení něco jako zvyk. A zdejší zmrdskej mozek, aby se z toho neposral, tak to vychcaně zařadí do tzv iluze. A tyhle příšernosti mysli, kterými atakují ty, co s nimi nesouhlasí, pokládají za blaženost. Nasrat


Klidně zlepšuj svět, když myslíš, že to jde. Nebo ti jde jen o to probírat, jaké příšerné věci se dějou a sprostě nadávat těm, kteří to vidí jinak než ty?

Z pohledu mudrce se opravdu nikdy nic nestalo a nic se neděje. Ale k tomuhle poznání se skoro nikdo nedostane. Samozřejmě k tomu patří i soucit s těmi, kteří trpí, protože pro ně je to opravdová skutečnost, z které kolikrát nevidí žádné východisko. Povídat jim cosi o iluzi, jim nepomůže.

Di doprdele s těmahle kokotárnama, napřed pochop, co kdo říká a pak budem parťáci v témě.
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Kokot

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 12. srp 2023 18:29:53

Jana píše:
miroslav píše:Nadávání a urážení je lepší než potlačování nebo vytěsňování, jako to dělá Jana.


Je tu ještě třetí možnost, Miroslave.

Nebrat si nic osobně.

Pak Tě nemá co naštvat a nepotřebuješ to ventilovat nadáváním a urážením.

:)


Naučit se nebrat sám sebe vážně, naučit se se sám nad sebou smát. :)
Návštěvník
 

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedro » sob 12. srp 2023 18:31:33

Základní známka inteligece, je podepsat se.
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Kokot

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 12. srp 2023 18:33:20

Pedro píše:
Návštěvník píše:
Pedro píše:Přece je to vše jen iluze, zahrady plné pěstěných květů. Hřbitovy dětí, co se jen narodily v zemích, kde je zabíjení něco jako zvyk. A zdejší zmrdskej mozek, aby se z toho neposral, tak to vychcaně zařadí do tzv iluze. A tyhle příšernosti mysli, kterými atakují ty, co s nimi nesouhlasí, pokládají za blaženost. Nasrat


Klidně zlepšuj svět, když myslíš, že to jde. Nebo ti jde jen o to probírat, jaké příšerné věci se dějou a sprostě nadávat těm, kteří to vidí jinak než ty?

Z pohledu mudrce se opravdu nikdy nic nestalo a nic se neděje. Ale k tomuhle poznání se skoro nikdo nedostane. Samozřejmě k tomu patří i soucit s těmi, kteří trpí, protože pro ně je to opravdová skutečnost, z které kolikrát nevidí žádné východisko. Povídat jim cosi o iluzi, jim nepomůže.

Di doprdele s těmahle kokotárnama, napřed pochop, co kdo říká a pak budem parťáci v témě.


Vždyt jsem úplně jinde než ty - díky Bohu. Hrubosti, urážení a nadávaní do mého světa nepatří. Tobě to - jak je vidět - naopak vyhovuje. Každý podle svého... :)
Návštěvník
 

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedro » sob 12. srp 2023 18:33:50

Nebo jsi vyšla z pralesa a neumíš ani tři křížky?
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Kokot

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 12. srp 2023 18:37:56

Pedro píše:Základní známka inteligece, je podepsat se.


Podle mne je podpis, jak se kdo projevuje. Jestli jeho projev, je známka inteligence nebo ne je jiná otázka... :)
Návštěvník
 

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedro » sob 12. srp 2023 18:43:24

Vždyt jsem úplně jinde než ty - díky Bohu. Hrubosti, urážení a nadávaní do mého světa nepatří. Tobě to - jak je vidět - naopak vyhovuje. Každý podle svého... :)


To jsi na velkém omylu, nejsem milovník hrubosti. A pravděpodobně teď vím, kdo jsi.
Se vší úctou, není to fér, tu s někým argumentovat jako anonym.
A není fér, což už není o tobě, se chovat jako hovado, byť v šatech mistrovských, tím větší zhovadilost.

Takže ne podle mého, ale podle vašeho, kapišto?
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Kokot

Nový příspěvekod miroslav » sob 12. srp 2023 19:10:08

Jana píše:
To, co je v nás blažené, se nemá šanci sesypat, to bys jako ostřílený duchovňák mohl vědět. Pravé Já je věčné. Sesypat se může len to ego. A občas, když se sesypává, tak hledá co je na kde kom špatně, aby se cítilo silnější a lepší.

:)


Podstata, pravé Já nebo jak to chceš nazývat je blažené. Ale to neznamená, že co je blažené, je podstatou, pravým Já. Taková blaženost je naopak iluzorní, je to blaženost ega.


"když se sesypává, tak hledá co je na kde kom špatně, aby se cítilo silnější a lepší."
To soudíš podle sebe. Probuzený vidí, co je na kom špatně a chce-li mu pomoci, tak ho na to vhodně upozorní.
I když jsou i takoví duchovňáci, kteří to dělají z důvodu, který uvádíš - například Trini.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3769
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Kokot

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 12. srp 2023 19:42:39

Pedro píše:
Vždyt jsem úplně jinde než ty - díky Bohu. Hrubosti, urážení a nadávaní do mého světa nepatří. Tobě to - jak je vidět - naopak vyhovuje. Každý podle svého... :)


To jsi na velkém omylu, nejsem milovník hrubosti.


V poslední době se tak projevuješ.
Návštěvník
 

Re: Kokot

Nový příspěvekod Pedriito » sob 12. srp 2023 20:04:37

Návštěvník píše:
Pedro píše:
Vždyt jsem úplně jinde než ty - díky Bohu. Hrubosti, urážení a nadávaní do mého světa nepatří. Tobě to - jak je vidět - naopak vyhovuje. Každý podle svého... :)


To jsi na velkém omylu, nejsem milovník hrubosti.


V poslední době se tak projevuješ.

Ne v poslední době, kdykoliv se někdo choval agresivně (a to není o jemnosti či hrubosti slov), nechal jsem se jím "pozvat".
A vypůčil si z jeho skrytého arzenálu, co halí do duchologických přejatých slov. Nejen Jana. Už jsem myslel, že to nebude nutné, soukromá komunikace s Janou byla ok.. Zdálo se, že chápe. Splet jsem se. Chtěl jsem to tu zabalit, ale trklo mi, neutíkej..

Hele, pamatuju časy, kdy z tebe agresivita jen sršela. Ale už tenkrát si se prezentovala jako In, jako ta kdo rozumí Mudrcům, Mistrům, a jaksi všemu. Takže se to někam pohnulo?
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Zen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron