Licence na pravdu - Buddhistická pravda

Moderátor: ryunin

Re: Licence na pravdu - Buddhistická pravda

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 27. srp 2012 15:58:41

Návštěvník píše:
Luck píše:
Povídal jsem Ryunine, že by se na ta dvě slovíčka možná dalo kouknout trochu zblízka.
Co se při tom dozvíme, to se ukáže.

:-)


taky je dobrý všímat si skladby těch slovíček, řádně zblízka, aby se zahlédlo, že odpovídáš na otázku ryu/ninovi a ne Ryuninovi

Ryunin i ryu-nin se tu objevoval už před časem a působilo to na mě jako příspěvky jednoho člověka. Možná píše odjinud a z technických důvodů bez přihlášení.
Návštěvník
 

Re: Licence na pravdu - Buddhistická pravda

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 27. srp 2012 16:07:26

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Luck píše:
Povídal jsem Ryunine, že by se na ta dvě slovíčka možná dalo kouknout trochu zblízka.
Co se při tom dozvíme, to se ukáže.

:-)


taky je dobrý všímat si skladby těch slovíček, řádně zblízka, aby se zahlédlo, že odpovídáš na otázku ryu/ninovi a ne Ryuninovi

Ryunin i ryu-nin se tu objevoval už před časem a působilo to na mě jako příspěvky jednoho člověka. Možná píše odjinud a z technických důvodů bez přihlášení.



mno :D
Návštěvník
 

Re: Licence na pravdu - Buddhistická pravda

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 27. srp 2012 16:27:54

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Luck píše:
Povídal jsem Ryunine, že by se na ta dvě slovíčka možná dalo kouknout trochu zblízka.
Co se při tom dozvíme, to se ukáže.

:-)


taky je dobrý všímat si skladby těch slovíček, řádně zblízka, aby se zahlédlo, že odpovídáš na otázku ryu/ninovi a ne Ryuninovi


a když se podíváš ještě blížeji, pod ta slova, z jakýho projevu energie vychází, tak zjistíš kdo ti tu píše :crazy:


To se máš čím chlubit, ještě chybí nějaké vysvětlení, proč to děláš, to ta energie, co z toho vychází, s tebou provádí. :sos:
Návštěvník
 

Re: Licence na pravdu - Buddhistická pravda

Nový příspěvekod ryunin » pon 27. srp 2012 18:19:57

myslím, že tady řešíte pěkný blbosti

ryunin, ryu-nin nebo ryu/nin jsem pořád já

a co se týká slov "objevení pravdy" a "nahrazení skutečnosti slovy", nevidím tam při nejlepší vůli problém, spíš zabývání se nesmysly
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10

Re: Licence na pravdu - Buddhistická pravda

Nový příspěvekod ryunin » pon 27. srp 2012 18:20:57

občas se příhlásím z mobilu nebo internet exploreru a nemám po ruce heslo totiž, tak musím znát holt azbuku...
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10

Re: Licence na pravdu - Buddhistická pravda

Nový příspěvekod Luck » pon 27. srp 2012 20:28:20

a co se týká slov "objevení pravdy" a "nahrazení skutečnosti slovy", nevidím tam při nejlepší vůli problém, spíš zabývání se nesmysly

Taky jsem Ryunine rád, že už se těmi nesmysly dál nezabýváme.

:)
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 15:56:36

Předchozí

Zpět na Zen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron