Návštěvníkům vstup zakázán

Moderátor: ryunin

Návštěvníkům vstup zakázán

Nový příspěvekod ryunin » úte 08. led 2013 3:01:12

tak jsem zase skočil na lep jednomu chytrolínovi, nebo chytrolíně, co se vlísal pod záminkou debaty o buddhismu a nakonec se z něho, z ní, vyklubal agresor, který mi přišel vysvětlit, co to je buddhismus

takových jsou přeplněná fora o buddhismu na celém internetu,

jsou to ti největší škůdci dharmy

místo, aby se upřímně pokusili studovat a cvičit dharmu

na základě své nafoukanosti a vychytralosti chodí na fora a říkají tam lidem, co je a co není buddhismus

pro ty tu není na tomto mém foru místo

takže příště, milí anonymové, se buď přihlaste pod nějakým aspoň nickem, oznamte jasně, co máte za lubem,

nebo bude váš příspěvek záhy smazán

v buddhismu není pro neupřímnost a vychytralost místo
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10

Re: Návštěvníkům vstup zakázán

Nový příspěvekod ryunin » úte 08. led 2013 9:04:46

Ano, cesta je otevřená pro lidi, co mají otevřenou mysl, ne pro lidi, kteří mají v úmyslu rozbíjet a škodit a podvádět. Bohužel prakticky všechna fora na celém internetu jsou těmito lidmi prošpikovaná. Nechci, aby se totéž dělo tady, takže kdo příjde se zlým úmyslem, jeho příspěvek bude smazán. Jak už jsem řekl, tohle je virtuální zenové forum a ani v lotosovém centru nejsou zváni lidé, kteří tam budou chodit místní instruktory poučovat a ironizovat. Takoví lidé jsou všude v buddhistických kruzích požádání, aby odešli, popřípadě ve staré Číně jim byl vypráskán kožich. Ironické poznámky, zesměšňování a podobně nepovažuju za "opravdový zájem o zen". A neustále omílané klišé, že všechny cesty vedou k témuž cíli nepovažuji za důvod další nekonečné intelektuální a abstraktní debaty.
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10

Re: Návštěvníkům vstup zakázán

Nový příspěvekod ryunin » úte 08. led 2013 9:58:52

Je tu taky celkem praktické vysvětlení.

Brad Warner měl blog. Napsal článek a pod tím článkem vždycky vznikla diskuze. Která by mohla být zajímavá, ale bohužel tam víc než polovina lidí chodili jen chytračit nebo plivat. Takže pokud jste se chtěli na diskuzi podílet, museli jste se prokousat nekonečnou kupou nesmyslů nebo i sprostých poznámek na adresu Brada. Když už komentáře nebraly konce a každý druhý přispěvovatel byl anonym, který sprostě nadával, Brad to zabalil a udělal si nový web, kam anonymové a trollové přispívat nemůžou. Teď se tam v klidu diskutuje a je to fajn. Já nemám zdaleka tolik čtenářů jako Brad a pochybuju, že by se tu rozvinula nějaká delší přátelská diskuze, jaako tomu je, když se scházíme v Lotus centru, ale aspoň chci zabránit hádkám a nepřátelství ze strany přispěvovatelů na mým foru. Když se pak někdo přijde kouknout na tohle forum, nebude se muet probírat balasem intelektuálních diskuzí nebo dokonce nějakými osobními invektivy.
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10

Re: Návštěvníkům vstup zakázán

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 08. led 2013 13:44:35

Brad to zabalil a udělal si nový web, kam anonymové a trollové přispívat nemůžou. Teď se tam v klidu diskutuje a je to fajn.

Taková místa jsou vzácná jak zlaté kapradí. Taky mě nijak zvlášť netěší hledat, kde se tu a tam objeví nějaký příspěvek, který se nesnaží jen obhajovat sebe a napadat jiné. Mě zajímá to podstatné, popsané tady http://www.zivotvpritomnosti.cz/clanky/ ... tollifson/
Mohl bys sem dát odkaz na Bradovu diskusi? Zajímala by mě. Díky.
Návštěvník
 

Re: Návštěvníkům vstup zakázán

Nový příspěvekod ryunin » úte 08. led 2013 14:55:06

Návštěvník píše:
Brad to zabalil a udělal si nový web, kam anonymové a trollové přispívat nemůžou. Teď se tam v klidu diskutuje a je to fajn.

Taková místa jsou vzácná jak zlaté kapradí. Taky mě nijak zvlášť netěší hledat, kde se tu a tam objeví nějaký příspěvek, který se nesnaží jen obhajovat sebe a napadat jiné. Mě zajímá to podstatné, popsané tady http://www.zivotvpritomnosti.cz/clanky/ ... tollifson/
Mohl bys sem dát odkaz na Bradovu diskusi? Zajímala by mě. Díky.



Mohl, nebo mohla by sis zvolit nějakou přezdívku a přispívat pod ní, pokud máš opravdu zájem o věcech se mnou diskutovat?
Já když nemám po ruce heslo, nejsem na svém počítači, zvolím si jméno, větžinou ryu.nin a vyplním třetí písmo abecedy. Je to tak velkej problém to udělat?

Brad si založil web, kam do diskuze můžou přistpívat jen registrovaní, čili žádní anonymové. Problém s hádkami, nenávistí, trolly a spamem byl jednoduše vyřešen. Já aspoň žádám, protože nemůžu žádat registraci, aby sem nepřispívali lidé anonymně, pod hezkým jménem návštěvník.

Bradův web bez anonymů je zde:

http://hardcorezen.info/ - je tam možné v přátelské a slušné atmosféře podebatovat

Bradův bývalý blog, kde bylo nekonečné množtsví balastu a urážek, protože mohli psát všichni co chtěli, "protože pravda je pro všechny" je zde:

http://hardcorezen.blogspot.cz/ - je to jako hospoda, kde sprostě křičí jeden přes druhého a Brad ty komentáře většinou ani nečetl, protože neměl čas a ni chuť se tím hnojem probírat
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10

Re: Návštěvníkům vstup zakázán

Nový příspěvekod plm » úte 08. led 2013 15:29:28

ryunin píše:
Návštěvník píše:
Brad to zabalil a udělal si nový web, kam anonymové a trollové přispívat nemůžou. Teď se tam v klidu diskutuje a je to fajn.

Taková místa jsou vzácná jak zlaté kapradí. Taky mě nijak zvlášť netěší hledat, kde se tu a tam objeví nějaký příspěvek, který se nesnaží jen obhajovat sebe a napadat jiné. Mě zajímá to podstatné, popsané tady http://www.zivotvpritomnosti.cz/clanky/ ... tollifson/
Mohl bys sem dát odkaz na Bradovu diskusi? Zajímala by mě. Díky.



Mohl, nebo mohla by sis zvolit nějakou přezdívku a přispívat pod ní, pokud máš opravdu zájem o věcech se mnou diskutovat?
Já když nemám po ruce heslo, nejsem na svém počítači, zvolím si jméno, větžinou ryu.nin a vyplním třetí písmo abecedy. Je to tak velkej problém to udělat?

Brad si založil web, kam do diskuze můžou přistpívat jen registrovaní, čili žádní anonymové. Problém s hádkami, nenávistí, trolly a spamem byl jednoduše vyřešen. Já aspoň žádám, protože nemůžu žádat registraci, aby sem nepřispívali lidé anonymně, pod hezkým jménem návštěvník.

Bradův web bez anonymů je zde:

http://hardcorezen.info/ - je tam možné v přátelské a slušné atmosféře podebatovat

Bradův bývalý blog, kde bylo nekonečné množtsví balastu a urážek, protože mohli psát všichni co chtěli, "protože pravda je pro všechny" je zde:

http://hardcorezen.blogspot.cz/ - je to jako hospoda, kde sprostě křičí jeden přes druhého a Brad ty komentáře většinou ani nečetl, protože neměl čas a ni chuť se tím hnojem probírat

Dík a omlouvám se, čtu jen obsah a nějak mi uniklo, co se píše v nadpise, že se Návštěvníci mají identifikovat :-)))
plm
 

Re: Návštěvníkům vstup zakázán

Nový příspěvekod ryunin » úte 08. led 2013 23:15:44

tedy měl bych to upřesnit - návšttěvníkům vstup zakázán vůbec není, ale prosím je, aby sem nepsali, pokud jim dělá problém si vymyslet nějakou přezdívku a krátce vysvětlit, co tu hledají...

a opět všechny prosím, abychom to nepěstovali religionistiku, což je věda, která srovnává různá náboženství

píšu tu proto, abych lidi vedl k buddhovství, ne k chápání rozdílů a styčných bodů různých náboženství a filozofií

od toho je ta religionistika
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10


Zpět na Zen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků