Poradna přes email

Moderátor: ryunin

Poradna přes email

Nový příspěvekod ryunin » stř 27. bře 2013 10:08:34

milí přátelé , vzhledem k tomu, že moje malé forum o buddhismu bylo v poslední době opět napadeno trolly, kteří sem chodí jen obtěžovat, ale řžádnou radu ohledně buddhismu nehledají, a tento způsob diskuzí a komentářů obtěžuje ty, co by se rádi o buddhismu něco dozvěděli, bude nejlepší, když místo komentáře pod textem napíšete rovnou email mě osobně a můžeme diskutovat bez účasti rušivých elementů - opravdu nemám čas hodin denně se probíérat nekonečnými komentáři ze strany lidí, kteří všechno vědí lépe než já, protože tu a tam se mezi tou spoustou balastu najde upřímná otázka nebo zajímavý postřeh - opravdu není smyslem mého života probírat se denně stovkami názorů na to, co je a není buddhismus

takže berte to tak, že ani reakce na tento text nebudu číst ale můžete psát emaily

email mi totiž píšou jen lidi, které opravdu něco zajímá - např když tu jeden návštěvník napsal - můžeš dát kontakt na svého učitele- a já mu napsal, aŤ mi napíše email , email nenapsal. a to je typický případ - lidi předstírají zájem, ale když přijde na věc, ukáže se, že jim šlo o něco jiného... bůhví o co...

jak říkám, článek občas vložím, ale komentáře řešit nebudu, trollové mají volné pole působnosti
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10

Re: Poradna přes email

Nový příspěvekod ryunin » stř 27. bře 2013 10:11:03

ještě email

www.myogen2003@yahoo.com

případně navštivte blog romanvalek@blogspot.cz


každému, kdo by se se mnou chtěl o něčem ohledně zazenu nebo buddhismu poradit, velmi rád poradím
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10


Zpět na Zen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků