Rozhovor Petra Pavlíka s Obyčejnou Nulou

Re: Rozhovor Petra Pavlíka s Obyčejnou Nulou

Nový příspěvekod petr vostál » pát 08. říj 2021 11:35:56

Jana píše:A geniální způsob, jak se osvobodit od hraní stínohry proti slunci, je ten, co objevil František Drtikol:

A viděl Bůh, že je to dobré

A viděl Bůh, že je to dobré – tím jsem tedy začal. Tedy, já nemám právo Mu kritizovat Jeho Dílo, nebo hanět neb tím opovrhovat. Tím jsem si ohromně zjednodušil celou moji cestu. Tedy jsem začal považovat vše za dobré, neb On to učinil.

Seš cvok ???

To není způsob jak se osvobodit, copak neumíš číst co píše,že si tímto jen usnadnil další cestu ???

:green:
petr vostál

Nový příspěvekod petr vostál » pát 08. říj 2021 11:40:35

Ale to hostitelka neříkala, když zvala na hostinu, že chce oslavovat sebe (asi tušila mrška jedna, že by jí tam nikdo nepřišel).

:D :D :D

Měla si to napsat do pravidel fora, že každý musí uznávat že je největší Láska ze všech největších Lásek,

takhle se ji může stát, že ji někdo (podle ní zototožněný s myslí) bude považovat za největší Blbku...

Jo, takhle to dopadne, když to Lásce nemyslí...
petr vostál

Nový příspěvekod petr vostál » pát 08. říj 2021 11:44:15

Máš to drobátko popletené. Tobě není účtováno nic. Ani nemusíš být obtěžován reklamami, jako na mnohých jiných webech. Nejsi sem zván kvůli nějakým placeným službám.

Ale tváříš se, jako bys byl tím, kdo rozhoduje, že Tvůj hostitel se nesmí hostiny účastnit, jinak bys mu podsunul představu, že se tím oslavuje.

Ty seš pokora stejně jak ten Mrdoslav,

ty bys měla druhým líbat nohy že ti sem píšou a ne naopak,

že oni by ti měli líbat prdel že sem mohou psát...

Běž si zaplatit fakturu, jinak ti sem nebude nikdo psát :D :D :D
petr vostál

Nový příspěvekod Jana » pát 08. říj 2021 11:57:08

Máš pravdu, všechna pokora stranou. Jsem hrdá na to, že sem píše takové eso, jako jsi Ty, nebo exot, jako je Zdenek.
Jana
moderátor

Nový příspěvekod Zdeněk » pát 08. říj 2021 12:40:41

Jana píše:
Zdeněk píše:
Jana píše:Ach Dodo, díky, ano.

Zdenek, kterému jsou otevřeny dveře na hostinu, si osobuje právo říkat, že by se hostitelka neměla hostiny účastnit.

:D

Ale to hostitelka neříkala, když zvala na hostinu, že chce oslavovat sebe (asi tušila mrška jedna, že by jí tam nikdo nepřišel).

:)

Zdeněk píše:Vidíš, já si neúčtuju nic

Máš to drobátko popletené. Tobě není účtováno nic. Ani nemusíš být obtěžován reklamami, jako na mnohých jiných webech. Nejsi sem zván kvůli nějakým placeným službám.

Ale tváříš se, jako bys byl tím, kdo rozhoduje, že Tvůj hostitel se nesmí hostiny účastnit, jinak bys mu podsunul představu, že se tím oslavuje.

Jen jsem ocitoval biblického Pavla z Tarsu. Je snad zde svatý Pavel zakázán? Je snad hřích, držeti se stanoviska jednoho z nejvýznamnějších apoštolů?

Tak vidíš. Tiše se kaj a bude ti odpuštěno.
Zdeněk

Nový příspěvekod Jana » pát 08. říj 2021 12:48:50

Bylo by dobré, kdybys tu Bibli přečetl celou a nezasekl se jen na tom, co by ti mohlo zvedat sebevědomí. Pro současnost momentálně platí tohle:

Není už rozdíl mezi židem a pohanem, otrokem a svobodným, mužem a ženou. Vy všichni jste jedno v Kristu Ježíši.
Galatským 3,28
Jana
moderátor

Nový příspěvekod Zdeněk » pát 08. říj 2021 13:07:36

Jana píše:Bylo by dobré, kdybys tu Bibli přečetl celou a nezasekl se jen na tom, co by ti mohlo zvedat sebevědomí. Pro současnost momentálně platí tohle:

Není už rozdíl mezi židem a pohanem, otrokem a svobodným, mužem a ženou. Vy všichni jste jedno v Kristu Ježíši.
Galatským 3,28

Tak pochopitelně. Avšak biblické jedno v podstatě, nikoli v atributech. Pokud pata skutečně realizuje jedno, nebude chtít být hlavou, bude vědět, že její místo je dole, a že chodit po hlavě byla by katastrofa.

Tak se mě nesnaž přechytračit, milá Jano, takové jednání nesluší se pokorné a bohabojné hostitelky.
Zdeněk

Nový příspěvekod Jana » pát 08. říj 2021 13:12:07

Zdenku, můžeš si hrát na cokoliv libo, ale nesnaž se ze mě dělat něco, co nejsem.

Jana
moderátor

Nový příspěvekod miroslav » pát 08. říj 2021 15:01:09

petr vostál píše:
miroslav píše:P.S. Prdel a hovna, to je tvůj svět, který si Petře promítáš na druhé.
Tak to zkrátka je, ať se ti to líbí nebo nelíbí.

To si jen promítáš na druhé, že oni si něco promítají....

Prdel a hovno je tvůj svět, páč tě ta prdel a hovno tlačí do tvý svatouškovský prdele,

pocitářskej blbečku...

To ty s tím máš problém, duchovní šašku, já ne, ufnukaná sračko....

Běž si postěžovat JiHovi,

vlastně, von tě poslal do prdele (do lepších časů)

tam se ovšem zmrdi nedostanou i když po tom nadrženě touží,

jelikož je každý hovno tlačí do jejich svatouškovský prdele...

No vidíš ty svoje představy? Já nejsem ani pocitářskej blbeček, ani mne nic netlačí. Jsou to jen tvé představy.
miroslav

Nový příspěvekod Tara » pát 08. říj 2021 15:06:12

Miroslave, že ty dycky tak skočíš na ty Petrovy voloviny a diskutuješ jak o dušu :D
Tara

Nový příspěvekod petr vostál » pát 08. říj 2021 16:12:59

No vidíš ty svoje představy?

Vidím, vidím,

a což teprve tvoje představy :

Já nejsem ani pocitářskej blbeček, ani mne nic netlačí. Jsou to jen tvé představy.
petr vostál

Nový příspěvekod petr vostál » pát 08. říj 2021 16:15:05

Tara píše:Miroslave, že ty dycky tak skočíš na ty Petrovy voloviny a diskutuješ jak o dušu :D

No von jenom cykluje pitominy...
petr vostál

Nový příspěvekod dodo » pát 08. říj 2021 19:18:04

Zdeněk píše:
dodo píše:Písal som ti minule, že mám za to, že si dosť bystrý, ale ty robíš všetko pre to, aby si mi to vyvrátil.
Celkom sa ti to darí. A zrejme nie len u mňa.

Předpokládám Dodo, že máš řadu vynikajících vlastností (sice vůbec netuším jakých, ale já jsem přející člověk). Ale předpokládat, že své názory budu korigovat podle ctěné libosti jakéhosi Doda z internetu.... poslouchej, nepřeháníš to trochu s tím svým sebevědomím?

Zdeněk ve své Všeobecné deklaraci píše:
Je mi úplně jedno, co si kdo zde o mě myslí.

K tvojmu vystupovaniu (bez ohľadu na moju ľubovôľu ) len celkom prirodzene vo mne vyvstáva otázka, prečo svoje názory a s nimi spojené vystupovanie, nekoriguješ podľa náuky dharmy, ked už si ten buddhista.

Alebo je ti Buddhova dharma s jej poukazmi k praxi týkajúcimi sa celobytostnej premeny, (teda okrem iného aj správania či vystupovania) rovnako fuk, ako to čo si tu o tebe kto myslí podľa zásad tvojej deklarácie? Dúfam, že nie .
dodo

Nový příspěvekod Zdeněk » pát 08. říj 2021 20:21:29

dodo píše:
Zdeněk píše:
dodo píše:Písal som ti minule, že mám za to, že si dosť bystrý, ale ty robíš všetko pre to, aby si mi to vyvrátil.
Celkom sa ti to darí. A zrejme nie len u mňa.

Předpokládám Dodo, že máš řadu vynikajících vlastností (sice vůbec netuším jakých, ale já jsem přející člověk). Ale předpokládat, že své názory budu korigovat podle ctěné libosti jakéhosi Doda z internetu.... poslouchej, nepřeháníš to trochu s tím svým sebevědomím?

Zdeněk ve své Všeobecné deklaraci píše:
Je mi úplně jedno, co si kdo zde o mě myslí.

K tvojmu vystupovaniu (bez ohľadu na moju ľubovôľu ) len celkom prirodzene vo mne vyvstáva otázka, prečo svoje názory a s nimi spojené vystupovanie, nekoriguješ podľa náuky dharmy, ked už si ten buddhista.

Alebo je ti Buddhova dharma s jej poukazmi k praxi týkajúcimi sa celobytostnej premeny, (teda okrem iného aj správania či vystupovania) rovnako fuk, ako to čo si tu o tebe kto myslí podľa zásad tvojej deklarácie? Dúfam, že nie .

Tvůj slaměný buddhizmus je mi k smíchu
ty hliněná nádobo, plná hříchu
Mé srdce buddhisty je pokojné, leč
nepřišel jsem rozsévati pokoj, ale meč!
Zdeněk

Nový příspěvekod dodo » pát 08. říj 2021 20:35:54

Zdeněk píše:Tvůj slaměný buddhizmus je mi k smíchu
ty hliněná nádobo, plná hříchu

Oj, či si ma len urazil a vyľakal, ty celkom netradičný buddhista s mečom. :D

Len dávaj pozor, aby si si ním neublížil. To vieš, vraj: "Kto mečom zaobchádza, ten mečom zchádza..."
dodo

Nový příspěvekod petr vostál » pát 08. říj 2021 23:05:19

Nepleteš si takhle náhodou Budhu s Ježíšem ?

To se občas stavá třeba Gándhí si popletl zase Krišnu s Ježíšem...

No a mě se zase dost často plete Jana s Miroslavem, páč ti dva furt něco pletou, čímž mě pak spletou vtom kdo je větší trouba...
petr vostál

Nový příspěvekod Zdeněk » sob 09. říj 2021 6:40:51

petr vostál píše:

Nepleteš si takhle náhodou Budhu s Ježíšem ?

Tomu se říká "tvůrčí umělecké zpracování tématu" tvl.
Zdeněk

Nový příspěvekod miroslav » sob 09. říj 2021 8:13:04

Tara píše:Miroslave, že ty dycky tak skočíš na ty Petrovy voloviny a diskutuješ jak o dušu :D

No, já si na něm dlouhodobě nacvičuju jak diskutovat na veřejnosti o duchovnu s blbcem.
Ale uvažuji, že už jsem se to docela naučil, tak že už ho budu asi nadále ignorovat.
miroslav

Nový příspěvekod Tara » sob 09. říj 2021 8:17:45

miroslav píše:

No, já si na něm dlouhodobě nacvičuju jak diskutovat na veřejnosti o duchovnu s blbcem.
Ale uvažuji, že už jsem se to docela naučil, tak že už ho budu asi nadále ignorovat.

Ale nemusíš, alespoň se pořád něco děje. :)
Tara

Nový příspěvekod petr vostál » sob 09. říj 2021 14:25:45

No zkus to, aspon nebudu muset číst ty tvoje hnupárny že vše co vidíme na tobě jsou jen naše projekce,

a že tudíž rozhodně nemůžeš bejt kretén,

ale na těch tvých blábolech si vždycky smlsmu a odpadne mě ten tvůj sebevobranej kolovrátek vo hovnu...

Doufám, že jsi nezapomněl na wuwei a šel volit štastnou budoucnost dle svých pomatených představ jak co má být...
petr vostál

PředchozíDalší

Zpět na Jana