Vědomí

Re: Vědomí

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 29. kvě 2023 16:20:36

Obrázek

Být ve formě Lidského Bytí je velmi důležité, protože je to nejpokročilejší forma na této planetě a jste si vědomi toho, že jste si vědomi. Takže musíte udržovat své tělo a mysl zdravé, abyste mohli být pozorní.
Návštěvník
 

Re: Vědomí

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 15. čer 2023 6:47:08



Jedna věc je, že u lidí je možný stav vědomí, kdy jste plně vědomi bez aktivity konceptuálního myšlení, což je také například podstatou zenu, a já bych řekl, že ve skutečnosti je podstatou veškeré spirituality nalézt tento stav vědomí v sobě, kde můžete být bdělí, vědomí, ale v mé mysli není žádná konceptualizace.

Neznamená, že to tak zůstane po dlouhou dobu, pak se vrátíte do myšlení, ale pokud jste schopni vstoupit do dimenze v sobě, již nejste posedlí vaší myslící myslí, již nejste používáni vaší myslící myslí, jste ve skutečnosti schopni používat svou mysl místo toho, aby ona používala vás.
Návštěvník
 

Re: Vědomí

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 13. črc 2023 17:45:32



Vědomí je vždy s námi,
každý ví, že jsem, nikdo nemůže popřít své vlastní bytí.
Návštěvník
 

Re: Vědomí

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 08. srp 2023 6:29:52



Vědomí je celý Vesmír, vědomí je v každém atomu Vesmíru, Vědomí je také prostor. Je tomu skutečně tak? Kolik buněk má vaše tělo? A přesto říkáš, že jsi jedno já, ano? Je tedy těžké vidět, že vědomí je všude a všechno?
Návštěvník
 

Re: Vědomí

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 27. říj 2023 6:32:52

Návštěvník
 

Re: Vědomí

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. pro 2023 15:06:30

Návštěvník
 

Re: Vědomí

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 19. bře 2024 18:09:51



Právě teď jsi tady. Právě teď víš, že jsi tady.

To je vědomí.

Kde bys měl začít?

Myslím, že opakovaně říkali, že můžeš vždycky začít jen tam, kde jsi.

Nemůžeš začít někde, kde nejsi.
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Inspirativní myšlenky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků