TAO

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: TAO

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 13. pro 2023 9:12:34

„Pouze tehdy, narušíme li poklyd Tao svými úsudky, začne nám podle veršú dúvěřující mysly, unikat Jeho řád...“
Návštěvník
 

Re: TAO

Nový příspěvekod Mudrc » stř 13. pro 2023 9:37:52

Návštěvník píše:„Pouze tehdy, narušíme li poklyd Tao svými úsudky, začne nám podle veršú dúvěřující mysly, unikat Jeho řád...“

Jo tak poklyd, jo, Pedrito.... :-)
Mudrc
 

Re: TAO

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 13. pro 2023 10:10:06

:D
Návštěvník
 

Re: TAO

Nový příspěvekod Mudrc » stř 13. pro 2023 14:44:18

Návštěvník píše:„Pouze tehdy, narušíme li poklyd Tao svými úsudky, začne nám podle veršú dúvěřující mysly, unikat Jeho řád...“

Píšeš z mobilu, hádám. Tak proč nepoužíváš google klávesnici? Ta ti červenou vlnovkou chyby podtrhne. Jasně, šmíruje, ale co má na tobě co vyšmírovat, ty veskrze prorežimní pohůnku? :-)

Podobně proč používáš VPN? Dnešní mocní mají jiné praktiky než měla KGB... a jsou taky mnohem úspěšnější (proto ostatně vyhráli studenou válku).

Paranoia vychází z pocitu vlastní důležitosti. Pravda je však taková, že se nikdo na tebe ani nevysere tyvole.
Mudrc
 

Re: TAO

Nový příspěvekod Pedriito » stř 13. pro 2023 15:29:19

To jsem já nepsal, ty intuitivní vševěde.. ten názor o tau mi nic neříká. A takhle to s tebou je. Milovník dezinformací a manipulátor. A sráč si do vlastní hlavy. No tos teda pokročil...

Mimochodem. VPN používám jen v práci, páč dokáže oblbout jinak nepřístupnou podnikovou síť. Ale dokáže to jen jedna jediná aplikace, žádná jiná.. což je zajímavé. Ty jako velký kodér bys moh důvod znát.
Pedriito
 

Re: TAO

Nový příspěvekod Mudrc » stř 13. pro 2023 15:49:44

Pedriito píše:To jsem já nepsal, ty intuitivní vševěde.. ten názor o tau mi nic neříká. A takhle to s tebou je. Milovník dezinformací a manipulátor. A sráč si do vlastní hlavy. No tos teda pokročil...

:(

Pedriito píše:VPN používám jen v práci, páč dokáže oblbout jinak nepřístupnou podnikovou síť. Ale dokáže to jen jedna jediná aplikace, žádná jiná.. což je zajímavé. Ty jako velký kodér bys moh důvod znát.

:what:
Mudrc
 

Re: TAO

Nový příspěvekod dodo » stř 13. pro 2023 16:41:15

Prečo transdimenzionálny lakmusový papierik si neskúsil ? Tým rozpoznáš Tao, morušu a možno aj to, že som to písal ja a nie Pedro.

Na Slováka to nie je najhoršia čeština, bez použitia prekladača, nie ?
Schválne, skús to napísať bez prekladača a kontroly pravopisu, slovensky. A nepodvádzaj, lebo karma si ťa nájde. :D

P.S. Tú chybu môžeš brať ako podprahový signál. Ak by to bolo bezchybné, ani by si o to nezakopol, takto sa tým zaoberáš už hodnú chvíľu.
:)
dodo
 
Příspěvky: 673
Registrován: stř 01. črc 2015 0:01:01

Re: TAO

Nový příspěvekod Pedriito » stř 13. pro 2023 16:53:21

Návštěvník píše:„Pouze tehdy, narušíme li poklyd Tao svými úsudky, začne nám podle veršú dúvěřující mysly, unikat Jeho řád...“

Pokud je to citát z Tao Te tingu, tak z jakého překladu, z které edice? Či odkud?
A ten, kdo ho sem takhle schválně zpaskvil, pro jaký asi záměr, že ano? Tak ho tímto zmrvil a sebe zidiotizoval.
Pedriito
 

Re: TAO

Nový příspěvekod Pedriito » stř 13. pro 2023 16:55:36

dodo píše:Prečo transdimenzionálny lakmusový papierik si neskúsil ? Tým rozpoznáš Tao, morušu a možno aj to, že som to písal ja a nie Pedro.

Na Slováka to nie je najhoršia čeština, bez použitia prekladača, nie ?
Schválne, skús to napísať bez prekladača a kontroly pravopisu, slovensky. A nepodvádzaj, lebo karma si ťa nájde. :D

P.S. Tú chybu môžeš brať ako podprahový signál. Ak by to bolo bezchybné, ani by si o to nezakopol, takto sa tým zaoberáš už hodnú chvíľu.
:)

Jo tak to soráč Dodo, to mění situaci, to beru zpět. :)
Pedriito
 

Re: TAO

Nový příspěvekod Mudrc » stř 13. pro 2023 17:38:17

dodo píše:Schválne, skús to napísať bez prekladača a kontroly pravopisu, slovensky. A nepodvádzaj, lebo karma si ťa nájde. :D

Já to nenapíšu skoro ani česky tvl.

(nějaká lehká forma dysgrafie/dyslexie či co, ale naučil jsem se to už na základce nějak zamaskovat a tak proplout všemi druhy škol, tenkrát se o tom ještě nevědělo)

:)
Mudrc
 

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron