Co mě napadá

Re: Miluj každého (Neem Karoli Baba)

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 11. srp 2022 10:38:15

Pak mi ukradli telefon i hodinky, co jsem zrovna dostal jako dárek. Nastoupím vám s hodinkama do trolejbus, a vystoupím bez nich. A to ješťe bez marek. Páč jsem chtěl jet do německa! A teď jsem si vzpoměl, že se tam tehdy na mě tiskla jedna krásná holka... No ona dělala jen svou práci, moh jsem si za to sám.
Pedriito
 

Re: Miluj každého (Neem Karoli Baba)

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 12. srp 2022 19:31:50

Návštěvník
 

Re: Miluj každého (Neem Karoli Baba)

Nový příspěvekod Pedro » čtv 18. srp 2022 9:50:29

Mě zaujala jediná věc, mezi těmi všemi... kdy se ptali Maharaje na Ježíše... začal strašně plakat...
Tím bych řek, že nebyl falešnej.
Pedro
 

Re: Od ega k srdci

Nový příspěvekod Pedriito » ned 03. pro 2023 0:23:22

Co dělal Maharaj jako žák, když ještě nevěděl vůbec nic? Třeba by to mohlo někomu pomoci. V dalším rozletu. Či zbourání kurníku.
Jinak, prasátko je učenlivé. Nedoporučuji jakoukoliv deakci, vše si nasadí...
Pedriito
 

Re: Od ega k srdci

Nový příspěvekod Pedriito » ned 03. pro 2023 7:56:26

Nejspíš, ale, nevím, vyvýjel to obrovský úsilí, o kterým později mluvil, že musí být dokonáno. Jak jinak by o tom věděl? Lízat jen med, z toho co pak řek, nestačí k procitnutí, co zažil on a mnozí. Není to, že si to někdo zrovna vyčte, a je to.
Pedriito
 

Re: Od ega k srdci

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 03. pro 2023 8:40:56

.


OD KURNÍKU

Pedriito píše:Co dělal Maharaj jako žák, když ještě nevěděl vůbec nic? Třeba by to mohlo někomu pomoci. V dalším rozletu. Či zbourání kurníku.
Jinak, prasátko je učenlivé. Nedoporučuji jakoukoliv reakci, vše si nasadí...


K SRDCI


Všiměte si, že vaše srdce je laskavé, mírumilovné a šťastné, ať jste kdokoli, ať jste kdekoli.

Návštěvník
 

Re: Od ega k srdci

Nový příspěvekod Pedriito » ned 03. pro 2023 11:47:42

Návštěvník píše:.


OD KURNÍKU

Pedriito píše:Co dělal Maharaj jako žák, když ještě nevěděl vůbec nic? Třeba by to mohlo někomu pomoci. V dalším rozletu. Či zbourání kurníku.
Jinak, prasátko je učenlivé. Nedoporučuji jakoukoliv reakci, vše si nasadí...


K SRDCI


Všiměte si, že vaše srdce je laskavé, mírumilovné a šťastné, ať jste kdokoli, ať jste kdekoli.



Asi nějak hovno.
Pedriito
 

Re: Od ega k srdci

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 03. pro 2023 17:11:22

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:.
Nisargadatta hlavně doporučoval nepřebírat to, co někomu řekl. Bylo to pro toho dotyčného. Když s tím někdo souzní, je to ok, ale vydávat to za všeobecně platnou pravdu je nesmyslné.


Proč?

Protože na tutéž otázku, kterou mu položí jednotliví zájemci, odpoví skutečně Probuzený každému trochu jinak.
Skutečně Probuzený totiž rozpozná, na jaké úrovni pochopení dotyčný tazatel je a jaká odpověď mu proto může být právě nápomocná.


Podle toho se dá také poznat, že se jedná o opravdu probuzeného.
:)
Návštěvník
 

Re: Od ega k srdci

Nový příspěvekod Pedriito » ned 03. pro 2023 18:39:52

Podle toho se dá také poznat, že se jedná o opravdu probuzeného.
:)


To už vydrží s neměným pohledem Clinta leda Zdenda...
Pedriito
 

Předchozí

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků