Světová proroctví

Světová proroctví

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 08. čer 2023 11:00:05



Proroctví z roku 2003. Eckhart Tolle, původním jménem Ulrich Leonard Tolle, narozený 16. února 1948 v Německu, je německý filozof a duchovní učitel. V Německu strávil prvních třináct let života. Po ukončení studia na Londýnské univerzitě odešel do Cambridge, kde pracoval jako badatel a odborný asistent. Když mu bylo devětadvacet let, hluboká duchovní transformace radikálně změnila směr jeho života. Následujících několik let strávil integrováním a prohlubováním této osobní transformace, která byla začátkem intenzivní duchovní cesty….

Kapitoly:
00:00 Úvod
05:27 Proroctví první
Návštěvník
 

Re: Světová proroctví

Nový příspěvekod Vostálník » čtv 08. čer 2023 12:45:52

Udivuje mně ten optimismus,

trvá to už dva tisíce let,

a furt se tomu věří...

Jediný, co tam říká správně, že stáří je příležitost k realizaci,

vždyt takto se to povedlo nakonec i Tomášovi...
Vostálník
 

Re: Světová proroctví

Nový příspěvekod Vostálník » čtv 08. čer 2023 13:30:20

Nejvíc mě ovšem udivuje ten odpor všech těch osvícenců vůči projevu,

budto si myslej že to Bůh nějak posral a je to nějak špatně a je to třeba napravit,

nebo rovnou popíraj projev coby iluzi která neexistuje,

a přitom

jediné co se stalo je to,

že to co se dříve nehýbalo se nyní hýbe a je tím fascinováno že se hýbe..


To je asi tak vše co se děje,

ale to snad by ti osvícenci měli vidět, nebo alespon teoreticky vědět...


Ale je to sranda, když propagátor přítomného okamžiku začne špekulovat o budoucnost a činí tak ke všemu ještě podle Bible...
Vostálník
 

Re: Světová proroctví

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 08. čer 2023 13:57:42



Před každým jednotlivým proroctvím, které vidíme, čteme a slyšíme, je třeba si uvědomit, že je vždy eventualitou, nikoli faktem. Je dobré si připomenout s kolika jsme se v životě setkali a kolik se jich skutečně naplnilo v námi žité realitě. Je to vždy soubor jedné z kompletních realit utvořených našimi vlastními rozhodnutími. Proroctví jsou varováním a jsou buď ignorována nebo se jim slepě propadá. Abychom zvážili, jaké jsou možnosti, jak k proroctvím přistupovat, vydali jsme toto úvodní slovo. Nechceme přinášet strach a další hrozby, ale uvědomění, že lze aktivovat potenciál nás všech volit jinou budoucnost naší vědomou přítomností. Naše vnímání a přispění k realitě není vůbec bezvýznamné. Proroci zahlédli to, co jsme pomohli způsobit svým spánkem. A tak se společně s nimi podíváme do plamenů a spálíme sny, abychom neuhořeli….

Kapitoly:
00:00 Znělka
00:36 Proroctví a lidský život
02:54 Co je to proroctví?
05:53 Náš přístup k proroctví
11:55 Proč některá zveřejníme
Návštěvník
 

Re: Světová proroctví

Nový příspěvekod Vostálník » čtv 08. čer 2023 16:44:27

Člověk by se nemusel zaobírat budoucností,

kdyby nebyl posranej z minulosti,

etatisti vydávaj zákony aby ovlivnovali budoucnost (páč jsou ze světa posráni nebot za každým rohem číhá vlk)

a přiblbla vymýšlej proroctví (páč jsou ze světa posráni nebot za každým rohem číhá vlk)

a tak se stále blbne osvědčeně a postaru :

víra, naděje, láska...


Kdo má rád proroctví, at se dá k Jehovistum, ti maj konec světa dvakráte za každé desetiletí...
Vostálník
 

Re: Světová proroctví

Nový příspěvekod Vostálník » čtv 08. čer 2023 17:17:05

byste neřekli,

tak mám taky jedno světové proroctví v rukávu

(není moje, četl jsem jej v nějakém vědeckém časopise, jen jej vhodně upravím, aby bylo veselejší)

V roce 2084

lidstvo přejde k opětovnému spalování fosilních paliv a ropy,

nebot se zjistí, že CO2 je málo a hrozí mám nikoliv globální oteplení ale zamrznutí,

bude také zjištěno, že tento tragický omyl způsobila přiblblá aktivistka Greta, která v roce 2010 záměrně posunula

desetinou čárku v hodnotách CO2 takže způsobila že jsme si mysleli že CO2 desetkáte více než skutečně bylo,

devadesátiletá Greta se vskutku přizná a jako důvod svého činu uvede, že nesnášela smrad z Volva jejího otce.

Mladí aktivisté opět vyrazí do ulic vybaveni ocelovými tyčemi,

budou rozbíjet a demolovat nejenom eletromobily ale i solární panely na střechách domů,

které se jich majitelé pořídli za státní dotace...


Jen mě mrzí že to již nezažiju, jak mladí voblbenci budou opět demontrovat a blbnout za štastnou budoucnost,

ale vono stačilo že jsem je viděl už před lety na Národní třídě, jak tito voblbenci manifestují za záchranu světa...
Vostálník
 


Zpět na Inspirativní myšlenky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 99 návštevníků