Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 04. dub 2015 15:42:16

Pavla píše:Něčemu skálopevně věříš, pak se stane něco a už to člověk vidí jinak, na nějaký čas a po čase se to klidně zase změní... Plynutí...proto pro mne ani realizace, není nic konečného a statického...


Tady zase někteří věří tomu, že když někdo má jakoukoli psychickou schopnost, tak že vlastně vrátil zpátky, před duchovní začátek, a že na svých schopnostech ulpěl, protože je dosud má. Kdyby na nich neulpěl, tak by se jich už dávno zbavil a byl čistý jako lilie a tudíž přijatelný v jejich očích.
Té schopnosti vidět auru by jsi se měla podle nich urychleně zbavit.
Návštěvník
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Pavla » sob 04. dub 2015 15:47:49

Návštěvník píše:
Pavla píše:Něčemu skálopevně věříš, pak se stane něco a už to člověk vidí jinak, na nějaký čas a po čase se to klidně zase změní... Plynutí...proto pro mne ani realizace, není nic konečného a statického...


Tady zase někteří věří tomu, že když někdo má jakoukoli psychickou schopnost, tak že vlastně vrátil zpátky, před duchovní začátek, a že na svých schopnostech ulpěl, protože je dosud má. Kdyby na nich neulpěl, tak by se jich už dávno zbavil a byl čistý jako lilie a tudíž přijatelný v jejich očích.
Té schopnosti vidět auru by jsi se měla podle nich urychleně zbavit.
:D tak to mě ani nenapadne... ani nevím,jak bych to udělala :D Zas tak velká schopnost to podle mě není. Asi se to dá i snadno naučit,existují návody,jak na to. Mně se to stalo po zasvěcení do 1. stupně reiki. Tak nějak samo. Používám to jen pro svoje potěšení. :)
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 04. dub 2015 15:57:37

Pavla píše:
Návštěvník píše:
Pavla píše:Něčemu skálopevně věříš, pak se stane něco a už to člověk vidí jinak, na nějaký čas a po čase se to klidně zase změní... Plynutí...proto pro mne ani realizace, není nic konečného a statického...


Tady zase někteří věří tomu, že když někdo má jakoukoli psychickou schopnost, tak že vlastně vrátil zpátky, před duchovní začátek, a že na svých schopnostech ulpěl, protože je dosud má. Kdyby na nich neulpěl, tak by se jich už dávno zbavil a byl čistý jako lilie a tudíž přijatelný v jejich očích.
Té schopnosti vidět auru by jsi se měla podle nich urychleně zbavit.
:D tak to mě ani nenapadne... ani nevím,jak bych to udělala :D Zas tak velká schopnost to podle mě není. Asi se to dá i snadno naučit,existují návody,jak na to. Mně se to stalo po zasvěcení do 1. stupně reiki. Tak nějak samo. Používám to jen pro svoje potěšení. :)

:)
Také nevím, jak se toho lidi zbavují. Nejspíš se to u nich projevuje dál, ale oni tvrdí, že u né, že oni už ne tento (vědomě lžou)..

Možná by jsi byla dobrá senzibilní dvojka s Miroslavem, který tady také vybočuje z průměru. Ten barvu aury u lidí vidí i na dálku, ty by jsi zvládla to ostatní - rostliny a zvířátka. :)
Návštěvník
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Pavla » sob 04. dub 2015 16:10:43

Návštěvník píše:Také nevím, jak se toho lidi zbavují. Nejspíš se to u nich projevuje dál, ale oni tvrdí, že u né, že oni už ne tento (vědomě lžou)..

Možná by jsi byla dobrá senzibilní dvojka s Miroslavem, který tady také vybočuje z průměru. Ten barvu aury u lidí vidí i na dálku, ty by jsi zvládla to ostatní - rostliny a zvířátka. :)



Když ono ti senzibilové málokdy mají takové schopnosti, že by byly k něčemu užitečné. Třeba při pátrání po pohřešovaných moc velkou úspěšnost nemají...Ono něco jiného je něco vidět a něco jiného to pak správně a reálně interpretovat. A to podle mě chce mnohaleté intenzivní zkušenosti, mnoho pokusů a omylů,aby si člověk mohl být jistý, že VÍ,co vidí. A v tom vidím pro sebe námahu a násilí,které mi kazí užívání si krásy toho viděného. A možná i to, ten záměr, je důvodem ,proč senzibilové, přesto že věřím,že schopnosti mají,tak ve chvíli,kdy je mají"použít" a najít třeba ztracené dítě, tak se to nedaří....
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 04. dub 2015 16:53:08

Pavla píše:Když ono ti senzibilové málokdy mají takové schopnosti, že by byly k něčemu užitečné. Třeba při pátrání po pohřešovaných moc velkou úspěšnost nemají...Ono něco jiného je něco vidět a něco jiného to pak správně a reálně interpretovat. A to podle mě chce mnohaleté intenzivní zkušenosti, mnoho pokusů a omylů,aby si člověk mohl být jistý, že VÍ,co vidí. A v tom vidím pro sebe námahu a násilí,které mi kazí užívání si krásy toho viděného. A možná i to, ten záměr, je důvodem ,proč senzibilové, přesto že věřím,že schopnosti mají,tak ve chvíli,kdy je mají"použít" a najít třeba ztracené dítě, tak se to nedaří....

Mne vidění aury nějak těsně minulo, takže jsem sice párkrát auru u jiných lidí na okamžik zahlédla ( u osob, které jsem dobře znala), ale pak to samo pominulo. Ani se to u mne nedalo žádnými technikami přivolat zpět, abych mohla získat nějaké další zkušenosti. Později jsem si v příručkách o aurických barvách a jejich významu přečetla, že to, co jsem viděla, přesně odpovídalo tomu, v jakém stavu se ty osoby nalézaly - povaha, nemocí :D
Návštěvník
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod .Petra » sob 04. dub 2015 18:02:50

Pavla píše:
.Petra píše:
Pavla píše:Něčemu skálopevně věříš, pak se stane něco a už to člověk vidí jinak, na ějaký čas a po čase se to klidně zase změní... Plynutí...proto pro mne ani realizace, není nic konečného a statického...


Jestli ještě někdy začnu něčemu věřit, tak si to vyzkouším... :D

:)


tak teď nevím,co ti mám na toto napsat...? :) Děláš si ze mně srandu,viď :D
Tvé psaní je odrazem toho, čemu věříš.


Tomu opravdu věříš? :what:
:)
.Petra
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod .Petra » sob 04. dub 2015 18:28:27

.Petra píše:
Pavla píše:
.Petra píše: :)


tak teď nevím,co ti mám na toto napsat...? :) Děláš si ze mně srandu,viď :D
Tvé psaní je odrazem toho, čemu věříš.


Tomu opravdu věříš? :what:
:)


Tvé psaní je odrazem toho, čemu věříš? Je to založené na víře a ne na realitě? To jsem opravdu překvapená.
:what:
.Petra
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod .Petra » sob 04. dub 2015 19:37:55

Pavla píše:
Evangelia byla sepsána asi 100 let po Ježíšovi. To je jako by jsi ty teď napsala knihu o tom, co se stalo před 100 lety, aniž by jsi měla sbírku nahraných záznamů řeči,kterou Ježíš vyslovil, jen ze zdrojů,které by ti někdo pověděl... Ze zdrojů,které by se sto let předávaly jen ústně. A to víš jak to je. Každý ve sděleníém"slyší"trošku něco jiného a dle toho to zase podá dál...
TAkže bohužel není ani jasné,jestli ten výrok vůbec řekl Ježíš atd...
Ale my (včetně mě) :D tomu samozřejmě věřit chceme... :)


Mám to trochu jednodušší než ty, Pavlo. Mně je totiž úplně jedno, jestli Ježíš někoho vyléčil nebo ne, jestli chodil po vodě, měnil vodu ve víno nebo jestli vstal z mrtvých. O to mi vůbec nejde. Jde mi o ty slova, která byla napsána. A napsána byla. Jestli ten příběh k nim byl vymyšlen nebo ne, mi také není důležité. Ale ta slova jsou slova realizovaného, at už to byl, kdo chtěl.

Dívala jsem se na časovou tabulku:

27-30 Působení Ježíše v Palestině
50 -67 Pavlovy dopisy
2.pol. 1.st. - sepsání čtyř evangelii
125 - nejstarší zachovaná část Nového zákona

Takže nepotřebuji věřit, nebot ty slova tady jsou. A ta energie s nimi spojená...
:)
.Petra
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 04. dub 2015 19:49:56

.Petra píše:
Pavla píše:
.Petra píše: :)


tak teď nevím,co ti mám na toto napsat...? :) Děláš si ze mně srandu,viď :D
Tvé psaní je odrazem toho, čemu věříš.


Tomu opravdu věříš? :what:
:)


Já jsem dosud neměla žádnou vizi s Ježíšem Kristem, i když jsem ho před více než 20 lety v tom Světle Víry, v savikalpě, přivolávala, aby se mi zjevil. Slibovala jsem mu za to hory doly, ale nikdy se mi neukázal, nezjevil, nezazářil...
Takže nyní je pro mne pouhá historická osobnost, o které se toho sice hodně napovídalo a napsalo, ale skutečnost byla nejspíš úplně jiná... :D
Návštěvník
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod .Petra » sob 04. dub 2015 20:14:42

Návštěvník píše:
.Petra píše:
Pavla píše:
Tomu opravdu věříš? :what:
:)


Já jsem dosud neměla žádnou vizi s Ježíšem Kristem, i když jsem ho před více než 20 lety v tom Světle Víry, v savikalpě, přivolávala, aby se mi zjevil. Slibovala jsem mu za to hory doly, ale nikdy se mi neukázal, nezjevil, nezazářil...
Takže nyní je pro mne pouhá historická osobnost, o které se toho sice hodně napovídalo a napsalo, ale skutečnost byla nejspíš úplně jiná... :D


Nevím, jestli je ten přiběh realitou, ale myslím si, že to je velmi dobře možné.
:)
.Petra
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod irulan » ned 05. dub 2015 0:05:20

.Petra píše:
Iru píše:
Pavla píše:

zkušenosti nejsou nikdy konečné,takže tuto praktiku můžeme používat pořád...

:yes: :yes: :yes:



Nebylo by lepší ji praktikovat u toho "vím, že zkušenosti nejsou nikdy konečné"?
Jak můžeš vědět, že právě toto přesvědčení nebrání určitým zkušenostem, aby se objevily?
Není lepší "nevím"?
:)

:D ;) no jo, nebylo receno, ze to vím, prozatím to tak je. Zkusenost s "konečnem" prozatím osobně nemám :what: coz me ale nenutí připustit i druhou moznost. Leč zatim neprozitou, tož musím operovat jen s prozitym, neříkám ze dogmaticky. Pokud me přesvědčí jina zkusenost, proc ne......
(Jakpak se ti stalo, ze jsi přišla o sve "nevim"?)
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Pavla » ned 05. dub 2015 7:34:51

.Petra píše:


Tvé psaní je odrazem toho, čemu věříš? Je to založené na víře a ne na realitě? To jsem opravdu překvapená.
:what:

Tak uvažuj. Co je realita?
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod .Petra » ned 05. dub 2015 7:40:53

Pavla píše:
.Petra píše:


Tvé psaní je odrazem toho, čemu věříš? Je to založené na víře a ne na realitě? To jsem opravdu překvapená.
:what:

Tak uvažuj. Co je realita?


O realitě se musí uvažovat? Podle mne je právě to, o čem se nemusí uvažovat, realita. To, co je, přímé vnímání.
O čem se musí uvažovat, to jsou představy.

:)
.Petra
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Pavla » ned 05. dub 2015 7:41:32

.Petra píše:


Nevím, jestli je ten přiběh realitou, ale myslím si, že to je velmi dobře možné.
:)
[/quote]
Uvolnění přijde, když přijmeš, že se ten příběh taky možná nikdy nestal. Že ten muž, Ježíš je výmysl. Tehdy se mysl otevře pro osvobozující Nevím... Tehdy, když začne být jedno, jestli byl nebo nebyl...
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod .Petra » ned 05. dub 2015 7:44:07

irulan píše:
.Petra píše:
Iru píše:
Nebylo by lepší ji praktikovat u toho "vím, že zkušenosti nejsou nikdy konečné"?
Jak můžeš vědět, že právě toto přesvědčení nebrání určitým zkušenostem, aby se objevily?
Není lepší "nevím"?
:)

:D ;) no jo, nebylo receno, ze to vím, prozatím to tak je.


Ok.
Myslíš si, že to tak je. Normálka.
:)
.Petra
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod .Petra » ned 05. dub 2015 7:47:28

Pavla píše:
.Petra píše:


Nevím, jestli je ten přiběh realitou, ale myslím si, že to je velmi dobře možné.
:)

Uvolnění přijde, když přijmeš, že se ten příběh taky možná nikdy nestal. Že ten muž, Ježíš je výmysl. Tehdy se mysl otevře pro osvobozující Nevím... Tehdy, když začne být jedno, jestli byl nebo nebyl...


Ty to zřejmě nechápeš. Ten, kdo řekl, či napsal ta slova, existoval. Jinak by tady nemohla být. A ten je "můj" Ježíš.
:)
.Petra
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Pavla » ned 05. dub 2015 7:49:30

.Petra píše:
Pavla píše:
.Petra píše:


Tvé psaní je odrazem toho, čemu věříš? Je to založené na víře a ne na realitě? To jsem opravdu překvapená.
:what:

Tak uvažuj. Co je realita?


O realitě se musí uvažovat? Podle mne je právě to, o čem se nemusí uvažovat, realita. To, co je, přímé vnímání.
O čem se musí uvažovat, to jsou představy.

:)
přímé vnímání..... Jsi si jistá, že to, co navnímáš, je REALITA? Neřekla bych. Vyhodnocení navnímatého dělá mysl. Když jí vjem zapadá do něčeho známého, má pocit, že ví.
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Pavla » ned 05. dub 2015 7:51:14

.Petra píše:
Pavla píše:
.Petra píše:


Nevím, jestli je ten přiběh realitou, ale myslím si, že to je velmi dobře možné.
:)

Uvolnění přijde, když přijmeš, že se ten příběh taky možná nikdy nestal. Že ten muž, Ježíš je výmysl. Tehdy se mysl otevře pro osvobozující Nevím... Tehdy, když začne být jedno, jestli byl nebo nebyl...


Ty to zřejmě nechápeš. Ten, kdo řekl, či napsal ta slova, existoval. Jinak by tady nemohla být. A ten je "můj" Ježíš.
:)

Chápu velice dobře. Tedy jsi ulpělá na této předstaě a od toho se mnohé odvíjí.
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 05. dub 2015 7:54:05

Pavla píše:
.Petra píše:
Pavla píše:Uvolnění přijde, když přijmeš, že se ten příběh taky možná nikdy nestal. Že ten muž, Ježíš je výmysl. Tehdy se mysl otevře pro osvobozující Nevím... Tehdy, když začne být jedno, jestli byl nebo nebyl...


Ty to zřejmě nechápeš. Ten, kdo řekl, či napsal ta slova, existoval. Jinak by tady nemohla být. A ten je "můj" Ježíš.
:)

Chápu velice dobře. Tedy jsi ulpělá na této předstaě a od toho se mnohé odvíjí.


O jaké představě píšeš? Co si podle tebe představuji?
:)
Návštěvník
 

Re: Projevuje se realizace na osobě nebo ne?

Nový příspěvekod .Petra » ned 05. dub 2015 7:57:15

Pavla píše:
.Petra píše:
Pavla píše:Tak uvažuj. Co je realita?


O realitě se musí uvažovat? Podle mne je právě to, o čem se nemusí uvažovat, realita. To, co je, přímé vnímání.
O čem se musí uvažovat, to jsou představy.

:)
přímé vnímání..... Jsi si jistá, že to, co navnímáš, je REALITA? Neřekla bych. Vyhodnocení navnímatého dělá mysl. Když jí vjem zapadá do něčeho známého, má pocit, že ví.


Ty se ptáš, když něco vnímáš, jestli je to realita? Podle čeho to posoudíš jako realitu? Není to potom jen vyhodnocení mysli?
:)
.Petra
 

PředchozíDalší

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků