Nové fórum

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » čtv 29. kvě 2014 18:23:20

Jani, má zablokovanou IP adresu, tzn., že zde nemůže ani číst ani psát jako Návštěvník?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2799
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » čtv 29. kvě 2014 18:27:01

Návštěvník píše:
Alaja. píše:
Tara píše:Pro Janu: Byla Petře zablokovaná i IP adresa, tzn., že zde nemůže psát ani jako Návštěvník a ani nevidí, co se zde píše?

Hmm...a už ani není vidět v seznamu členů... :confused:

PS: nezměnila si nick?


Petra píše na stránkách Pepy Šťastnýho, SZ od Miroslava a od Tary si už nemohla přečíst ... :what:

Mluvila jsem před chvílí s Pepou Šťastným, ty stránky nejsou vhodné pro diskuze, byť je tam hovorna. Navíc Pepa za ně platí a není vhodné, aby přesáhly určitý limit, tzn. znovu, že skutečně nejsou vhodné pro diskuze. Ráda bych dala petře jiný kontakt, ale nevím jak a kde, i proto se ptám, jestli zde aspoň může petra číst.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2799
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » čtv 29. kvě 2014 18:28:23

Návštěvník píše:
Alaja. píše:
Tara píše:Pro Janu: Byla Petře zablokovaná i IP adresa, tzn., že zde nemůže psát ani jako Návštěvník a ani nevidí, co se zde píše?

Hmm...a už ani není vidět v seznamu členů... :confused:

PS: nezměnila si nick?


Petra píše na stránkách Pepy Šťastnýho, SZ od Miroslava a od Tary si už nemohla přečíst ... :what:

už jsem si toho všimla.
před pár dny jsem se chtěla podívat na pepovy stránky, odkaz jsem měla mezi oblíbenými, ale ukazovalo mi to, že už nejsou...tak jsem to dál nezkoumala.
asi se od té doby, co jsem tam byla naposledy se dívat, něco v adrese změnilo. :D
no - už jsem si odkaz nahradila tím novým.

Ale asi tam plkat nepůjdu, s Petrou moc velké kamarádky nejsme.....pomohla zrušit JZ... :'-(
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod irulan » čtv 29. kvě 2014 18:29:34

Jsem z toho volaká zmetená... Jste se tady děvčata zase tahala za vlasy? Tak spolu navzajem nemluvite? Něco se nelíbí, tak ho vyhodime? No.... To je řešení hodné dospelaka. Připomíná mi to základní školu, "nemluvím s tebou, si fakt pitomá". :D :D :D
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 18:30:39

Tara píše:Mluvila jsem před chvílí s Pepou Šťastným, ty stránky nejsou vhodné pro diskuze, byť je tam hovorna. Navíc Pepa za ně platí a není vhodné, aby přesáhly určitý limit, tzn. znovu, že skutečně nejsou vhodné pro diskuze. Ráda bych dala petře jiný kontakt, ale nevím jak a kde, i proto se ptám, jestli zde aspoň může petra číst.


Mohu, Evo. Napiš mi, prosím, ten kontakt.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » čtv 29. kvě 2014 18:31:16

Tara píše:Mluvila jsem před chvílí s Pepou Šťastným, ty stránky nejsou vhodné pro diskuze, byť je tam hovorna. Navíc Pepa za ně platí a není vhodné, aby přesáhly určitý limit, tzn. znovu, že skutečně nejsou vhodné pro diskuze. Ráda bych dala petře jiný kontakt, ale nevím jak a kde, i proto se ptám, jestli zde aspoň může petra číst.

Máte ještě básně psané na vodu, přece... http://diskutuj.blogspot.cz/search?upda ... -results=2

:)
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 18:33:13

irulan píše:Jsem z toho volaká zmetená... Jste se tady děvčata zase tahala za vlasy? Tak spolu navzajem nemluvite? Něco se nelíbí, tak ho vyhodime? No.... To je řešení hodné dospelaka. Připomíná mi to základní školu, "nemluvím s tebou, si fakt pitomá". :D :D :D


stalo se akorát to, že Jana zabanovala Armína i Petru :what: Armin teď píše pod registrací Miroslav a Petra nevíme jestli má zabavanou i IP adresu nebo jen registraci na Petru :what:
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 18:36:23

Jana píše:
Tara píše:Petra píše na stránkách Pepy Šťastnýho, SZ od Miroslava a od Tary si už nemohla přečíst ... :what:

Mluvila jsem před chvílí s Pepou Šťastným, ty stránky nejsou vhodné pro diskuze, byť je tam hovorna. Navíc Pepa za ně platí a není vhodné, aby přesáhly určitý limit, tzn. znovu, že skutečně nejsou vhodné pro diskuze. Ráda bych dala petře jiný kontakt, ale nevím jak a kde, i proto se ptám, jestli zde aspoň může petra číst.

Testovala jsem, co Petra tady může, ale něco v systému nefunguje, takže si nejsem jistá, mě to ukazuje, že tady číst může.[/quote]

a pročpak jsi Pepovi Jani volala ? snad by bylo na místě, aby se s ním domluvila přímo Petra, tebe se to přece netýká, ty jsi si to vyřídila tak, že jsi ji zabanovala :)
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » čtv 29. kvě 2014 18:37:20

irulan píše:Jsem z toho volaká zmetená... Jste se tady děvčata zase tahala za vlasy? Tak spolu navzajem nemluvite? Něco se nelíbí, tak ho vyhodime? No.... To je řešení hodné dospelaka. Připomíná mi to základní školu, "nemluvím s tebou, si fakt pitomá". :D :D :D

Já nikoho nevyhodila. Ale díky ní jsem kdysi přišla o JZ, kterou jsem měla ráda.
A jestli se jí na Janiných stránkách nelíbí přítomnost Jany, tak s tím ji opravdu nemohu pomoci. Pak by bylo opravdu lepší, kdyby mohla diskutovat na stránkách, které Janě nepatří... :what:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » čtv 29. kvě 2014 18:37:54

Návštěvník píše:
Tara píše:Mluvila jsem před chvílí s Pepou Šťastným, ty stránky nejsou vhodné pro diskuze, byť je tam hovorna. Navíc Pepa za ně platí a není vhodné, aby přesáhly určitý limit, tzn. znovu, že skutečně nejsou vhodné pro diskuze. Ráda bych dala petře jiný kontakt, ale nevím jak a kde, i proto se ptám, jestli zde aspoň může petra číst.


Mohu, Evo. Napiš mi, prosím, ten kontakt.

Ahoj, chtěla jsem ti dát na sebe e-mail, aby se úplně nepřerušilo spojení. Můj e-mail je: evanada@seznam.cz
Jinak jsem ti psala SZ, že ani já ani Miroslav zatím necítíme potřebu vytvářet nové forum a uvažujeme, kde jinde by se dalo scházet.
Alaja tu teď dala odkaz na stránky, které kdysi založil Miroslav: http://diskutuj.blogspot.cz/, které ale nejsou zdaleka tak dobře uzpůsobené jako tyto, ale zatím se tam scházet dá.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2799
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod irulan » čtv 29. kvě 2014 18:41:44

Návštěvník píše:
irulan píše:Jsem z toho volaká zmetená... Jste se tady děvčata zase tahala za vlasy? Tak spolu navzajem nemluvite? Něco se nelíbí, tak ho vyhodime? No.... To je řešení hodné dospelaka. Připomíná mi to základní školu, "nemluvím s tebou, si fakt pitomá". :D :D :D


stalo se akorát to, že Jana zabanovala Armína i Petru :what: Armin teď píše pod registrací Miroslav a Petra nevíme jestli má zabavanou i IP adresu nebo jen registraci na Petru :what:

Nejaka volovina, ne? Jani prosím te, co až tak zlého udělali? Nejaka čistka nebo co? Je mi jasny, ze tu moc veta mas, ale myslela jsem, ze ti jde o poznani a o svobodu :what: , všechno a vsichni jsou láska, ale tady se něco vyhazuje, tož to smrdí nějakou tou vydelenosti a oddelenosti od celku, nooo to jsou mi veci, ze by nakonec nejake to ego existovalo?
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 18:43:27

Tara píše:
Návštěvník píše:
Tara píše:Mluvila jsem před chvílí s Pepou Šťastným, ty stránky nejsou vhodné pro diskuze, byť je tam hovorna. Navíc Pepa za ně platí a není vhodné, aby přesáhly určitý limit, tzn. znovu, že skutečně nejsou vhodné pro diskuze. Ráda bych dala petře jiný kontakt, ale nevím jak a kde, i proto se ptám, jestli zde aspoň může petra číst.


Mohu, Evo. Napiš mi, prosím, ten kontakt.

Ahoj, chtěla jsem ti dát na sebe e-mail, aby se úplně nepřerušilo spojení. Můj e-mail je: evanada@seznam.cz
Jinak jsem ti psala SZ, že ani já ani Miroslav zatím necítíme potřebu vytvářet nové forum a uvažujeme, kde jinde by se dalo scházet.
Alaja tu teď dala odkaz na stránky, které kdysi založil Miroslav: http://diskutuj.blogspot.cz/, které ale nejsou zdaleka tak dobře uzpůsobené jako tyto, ale zatím se tam scházet dá.


Ok, díky, Evo.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 18:46:20

irulan píše:
Návštěvník píše:
irulan píše:Jsem z toho volaká zmetená... Jste se tady děvčata zase tahala za vlasy? Tak spolu navzajem nemluvite? Něco se nelíbí, tak ho vyhodime? No.... To je řešení hodné dospelaka. Připomíná mi to základní školu, "nemluvím s tebou, si fakt pitomá". :D :D :D


stalo se akorát to, že Jana zabanovala Armína i Petru :what: Armin teď píše pod registrací Miroslav a Petra nevíme jestli má zabavanou i IP adresu nebo jen registraci na Petru :what:

Nejaka volovina, ne? Jani prosím te, co až tak zlého udělali? Nejaka čistka nebo co? Je mi jasny, ze tu moc veta mas, ale myslela jsem, ze ti jde o poznani a o svobodu :what: , všechno a vsichni jsou láska, ale tady se něco vyhazuje, tož to smrdí nějakou tou vydelenosti a oddelenosti od celku, nooo to jsou mi veci, ze by nakonec nejake to ego existovalo?


volovina to není, to je fakt

a lidi toho nakecaj spoustu a pak jejich činy tomu neodpovídaj, tak to v životě prostě chodí

proto se říká po ovoci poznáte je, ne podle toho co říkaj :what:
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 19:20:33

viewtopic.php?f=67&t=3468&start=80

kdo by na to měl nervy, tak si to může projít :confused:
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 19:44:25

Petra píše:
armin píše:Tady je to jinak v pohodě a nevím, jaká pravidla fóra by mohla být lepší.


Armin jasně vyjádřil, že zde žádnou újmu netrpí. Přesto mu to bylo podsunuto a zřejmě je nebo bude zabanován.
Že jsme zde většina neustále a to neuvěřitelně agresivně a vulgárně napadáni ( než by to kdy Armin svedl), administrátorku nezajímá.

Podle změn v dědičném právu je poznat, že se sem pravidla západního EU blíží, a tak jednou takové věci se nebudou moci dít ani zde. Jsou tam totiž určena pravidla, podle kterých musí veřejné fórum fungovat a jestliže to administrátor nedokáže zajistit, tak se fórum zavře a on zaplatí vysokou pokutu. Urážení, sprosté nadávání atd. se tam netrpí.
Než se to dostane sem, tak se samozřejmě administrátor může vyřádit podle své libovůle/svévole.

:)
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 19:48:30

vostalpetr píše:

Nejlepší bude, když vy, co se vám tu nelíbí a v jednom kuse si ztěžujete půjdete do prdele

Proč si nezaložíte svý forum, dyž se vám tady nelíbí ????????????????????????????????????????

Já vám to povím :

protože jste kreteni
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 19:55:04

irulan píše:
Návštěvník píše:
irulan píše:Jsem z toho volaká zmetená... Jste se tady děvčata zase tahala za vlasy? Tak spolu navzajem nemluvite? Něco se nelíbí, tak ho vyhodime? No.... To je řešení hodné dospelaka. Připomíná mi to základní školu, "nemluvím s tebou, si fakt pitomá". :D :D :D


stalo se akorát to, že Jana zabanovala Armína i Petru :what: Armin teď píše pod registrací Miroslav a Petra nevíme jestli má zabavanou i IP adresu nebo jen registraci na Petru :what:

Nejaka volovina, ne? Jani prosím te, co až tak zlého udělali? Nejaka čistka nebo co? Je mi jasny, ze tu moc veta mas, ale myslela jsem, ze ti jde o poznani a o svobodu :what: , všechno a vsichni jsou láska, ale tady se něco vyhazuje, tož to smrdí nějakou tou vydelenosti a oddelenosti od celku, nooo to jsou mi veci, ze by nakonec nejake to ego existovalo?


Jana píše:
PS: Udělám vše, co je v mých možnostech, abys tady už nikdy nebyla tady na tomhle fóru napadána.


= zabanování ip adresy.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 20:05:19

Banuješ a banuješ o ono nic, vid.
Někdy je i technika silnější než nenávist.
:)
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 20:13:31

Jana píše:Proto jsem Petrovi vděčná, když místo jaké to je, se začne tlachat o tom, jak to má někdo druhej špatně a jinak, než má mít, tak jsem mu vděčná za to, že sem vlítne jako uragán a vypucuje to.

vostál coby ViP:

Mě přijde rozumné používat vulgarismy k odklonění agresivního útoku,
tedy obrany před zdejšími prudiči,
a zároven je používám k agresivnímu protiútoku

Přijde mně to mnohem jednodušší, nežli se bavit nějak na úrovni se zdejšími psychotickými idioty,
diskuze s těmito lidmi je vcelku zbytečná a je v podstatě ztrátou času...

Co si taky myslet o lidech, kteří o sobě prohlašují, že "oni jsou ti dobří" ?

Jsou to jen hnusní vředi na mý prdeli a zasloužej si vymáčknout...

Nejsou zde dovoleny následující projevy: spam, pokusy o poškození diskusního serveru, jakékoli osobní výpady a hodnocení ostatních, porušování tohoto pravidla se trestá banem.

Co dodat?
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod ViP » čtv 29. kvě 2014 20:22:18

Já k Tobě, Petro, žádnou nenávist nemám.


Já jo, já po tobě půjdu jako slepice po flusu a nedám pokoj, dokud si neseženeš nový forum.

Zničila JZ a tady to chceš zničit taky

Já jsem svině, počítej s tím...

A to je výhružka...
ViP
 

PředchozíDalší

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník