Nové fórum

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:25:55

armin píše:Takže pokud někdo je té vůle založit fórum, kam by se Jana ani Petr se svými produkty nedostali, tak se tam rád přestěhuji.

Nikdo se k tomu nemá. Ty jsi už kdysi fórum měl, praxi s tím máš, tak bys ho mohl založit.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:31:51

vostalpetr píše:Jana bude tančit a já se blahem poseru...

Bude tady božský klid
Díky bože za ty dary, je vidět, že jsi vyslyšel mé modlitby a splnil mi mé přání...

Jen se moc neraduj. Nikomu se do založení nového fóra nechce a nejspíš ti nezbyde než odložit tu blaženost na neurčito.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:36:26

Blaženost z blažených představ... koho mi to jen připomíná ??? :confused:
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » stř 28. kvě 2014 0:38:37

armin píše:Samozřejmě konstruktivní fórum by muselo eliminovat taková individua jako je Jana a na druhé straně Petr. Jana vše zamoří tím svým předváděním se a duchovními frázemi a Petr zase vše, co nezformuluje sám, destruuje nejhrubším způsobem, který je možný.
Takže pokud někdo je té vůle založit fórum, kam by se Jana ani Petr se svými produkty nedostali, tak se tam rád přestěhuji. Tady je to jinak v pohodě a nevím, jaká pravidla fóra by mohla být lepší. Jde v podstatě jen po tyto dvě konkrétní osoby.

P.S.
Na rozdíl od Jany je Petr OK, má dobrý postřeh a je to taková štika v rybníku. Jen Jana ho za ta léta trochu zkazila. Já kdybych ji léta četl, viděl a poslouchal, tak bych také asi po čase už o ničem jiném, než o hovnech a prdeli nemluvil. Takové extrémní pokrytectví pravdymilovného člověka zkrátka po čase nasere.

Zkus to sám, třeba tady - ovšem nevím, jaké tam mají možnosti :

http://www.forum-zdarma.cz/

Ale asi by jsi byl spokojený na takovém, jaká bývala na kdysi Quicku, který je ovšem už před lety zrušil. Byla to uzavřená diskusní fora, nebyla vidět z venku.....ale také neměla takové vymoženosti, jako má třeba poradnazdarma, to je fakt. :)
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:42:10

vostalpetr píše:
Návštěvník píše:Blaženost z blažených představ... koho mi to jen připomíná ??? :confused:


No nejspíš ty, co chtěj nový forum,
proč by to jinak taky dělali,
nablažej se svých představ a zůstanou tady....

Ale kdepak, vedle jak ta jedle

zkus to znovu ;)

nápověda: počet vět na Poradně, obsahujících slova láska a blaženost

:D
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:46:36

Tak žádný výmluvy a koukejte kontruktivně mazat pryč, šupito presto...

Co ty na to, armine? Za pokus by to možná stálo, nechat tu ty dva samotný ;)
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:47:25

vostalpetr píše:jsem asi tři roky nepsal na JZ

Kecáš
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:48:55

Návštěvník píše:
vostalpetr píše:jsem asi tři roky nepsal na JZ

Kecáš

Tak dlouho jsi zabanovanej nebyl
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » stř 28. kvě 2014 0:49:50

Já zůstanu tady, já tu mám kočky.
:D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » stř 28. kvě 2014 0:51:05

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
vostalpetr píše:jsem asi tři roky nepsal na JZ

Kecáš

Tak dlouho jsi zabanovanej nebyl

Třeba myslí celkový součet banů...?
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:52:51

Ke konci JZ to bylo jen krátce, to by dohromady tři roky nedalo
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:54:58

Ježíš že byl zabanovanej?????

:confused: ježiš :confused:
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » stř 28. kvě 2014 0:56:25

zabanovanej jsem byl Miroslavem asi tři dny, ale to se stalo i Jonášovi, když jej spolkla verlyba a i Ježíšovi, když jej šoupli do hrobu


Jéé, Velryba...kde jsi ji vyhrabal? Já tam sice nebyla, ale četla jsem o tom na JZ...bylo to dost divoké... :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. kvě 2014 0:59:11

vostalpetr píše:Pro mě tyhle připitomnělý nápady s novým forem nejsou žádná novinka

To víš, v posranostech v kombinaci s cukrkandlovou polevou je život pro normální lidi dost náročný :D
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » stř 28. kvě 2014 1:11:20

vostalpetr píše:Ted zrovna nám jedna mnouká pod vokny,
já ti ji chytím a vylisuju v herbáři a můžeš si ji vzít s sebou na nové konstruktivní forum...

Na jiných forech taky píšeš sprostě a vyháníš odtamtud lidi? :confused:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod malpan » stř 28. kvě 2014 7:38:36

jste se tu rozjeli :D

mě osobně zaujaly tři postřehy
arminův, že Petr je štikou s dobrým postřehem - s tím souhlasím. Je to kluk s velkým nadhledem i nestandardním projevem
Petra s Romanem tu řešili "jen tlachání" - osobně tlachání považuju za ztrátu času, je to přešlapováním na místě
Irulan - tady vidí svobodu - v podstatě v tom vidí svou svobodu - svůj postoj
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » čtv 29. kvě 2014 6:54:57

armin píše:Tady je to jinak v pohodě a nevím, jaká pravidla fóra by mohla být lepší.


Armin jasně vyjádřil, že zde žádnou újmu netrpí. Přesto mu to bylo podsunuto a zřejmě je nebo bude zabanován.
Že jsme zde většina neustále a to neuvěřitelně agresivně a vulgárně napadáni ( než by to kdy Armin svedl), administrátorku nezajímá.

Podle změn v dědičném právu je poznat, že se sem pravidla západního EU blíží, a tak jednou takové věci se nebudou moci dít ani zde. Jsou tam totiž určena pravidla, podle kterých musí veřejné fórum fungovat a jestliže to administrátor nedokáže zajistit, tak se fórum zavře a on zaplatí vysokou pokutu. Urážení, sprosté nadávání atd. se tam netrpí.
Než se to dostane sem, tak se samozřejmě administrátor může vyřádit podle své libovůle/svévole.

:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » čtv 29. kvě 2014 7:10:53

No, nazdar. To jsem si udělala pěknou karmu, že jsem hájením člena (který meztím podléha čím dál tím častěji nepříčetným stavům) v zájmu demokracie přivolala zrušení JZ a připravila tak slušné a dobré lidi o prostor komunikace, umožněný vynikajícím administrátorem Jihem. Měl pravdu i co se týče toho člena, kterého jsem hájila, a já blbec to neviděla.
:(
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 12:04:51

Podle změn v dědičném právu je poznat, že se sem pravidla západního EU blíží, a tak jednou takové věci se nebudou moci dít ani zde. Jsou tam totiž určena pravidla, podle kterých musí veřejné fórum fungovat a jestliže to administrátor nedokáže zajistit, tak se fórum zavře a on zaplatí vysokou pokutu. Urážení, sprosté nadávání atd. se tam netrpí.

Toho se bohužel asi nedožijem :(
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 12:40:11

Petra píše:Podle změn v dědičném právu je poznat, že se sem pravidla západního EU blíží, a tak jednou takové věci se nebudou moci dít ani zde. Jsou tam totiž určena pravidla, podle kterých musí veřejné fórum fungovat a jestliže to administrátor nedokáže zajistit, tak se fórum zavře a on zaplatí vysokou pokutu. Urážení, sprosté nadávání atd. se tam netrpí.


Pak není divu, že se někdo bojí vytvořit vlastní veřejné fórum, vrazí do toho čas, peníze a když nedokáže zajistit, aby ho neuráželi a nebyli na něj sprostý, tak ještě zaplatí vysokou pokutu.

:)
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků