Vzpomínka na Jitřřní zem

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Jana » ned 05. kvě 2024 10:39:48

Paradox píše:
Pedriito píše:Ona se ti teď bude Paradoxy mstít, to je v poho. Je to její boj.

Jojo, je to její boj. A ta její jemná manipulace, skoro bych ji mohla citovat nějak takhle: buď mě budeš poslouchat a nebo vypadni :)


Buď Tě promluvy Probuzených přitahují, pak je tady můžeš bez problémů vnímat, nechávat se inspirovat, nechávat je na sebe působit, případně je doplňovat svým poznáním, ptát se, odpovídat na dotazy, doplňovat vším, co Tě oslovilo jakožto osvobozující, nebo tady chceš řešit to osobní, k tomu účelu jsou jiné weby.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7332
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 10:46:08

Paradox píše:
Jana píše:
Pedriito píše:Ona se ti teď bude Paradoxy mstít, to je v poho. Je to její boj.


Jestli předpokládáš, Pedrito, z mé strany mstu, tak si pozvi si všechny dotčené do svého Posezeníčka, tam vás nebudu nijak rušit.


Tyhle stránky nejsou tady určené k boji a mstě, ale k prohlédnutí iluze a poznávání toho, co poznávají Probuzení.

Hele a zase to jemný podsouvání, tentokrát abys vypadnul ty :)

Veřejné diskuzní fórum, je holt jeřejné diskusní fórum, a když admin neunese názory lidí, kterým k tomu dává prostor, tak banuje a maže, a trolí.. Dvakrát mě to nadzvedlo, to jo, bylo to poučné... :-)
Na posezeníčko samosebou každý může. Vzniklo z podnětu některých zdejších.
Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 10:55:44

Jana píše:
Pedriito píše:Ona se ti teď bude Paradoxy mstít, to je v poho. Je to její boj.


Jestli předpokládáš, Pedrito, z mé strany mstu, tak si pozvi si všechny dotčené do svého Posezeníčka, tam vás nebudu nijak rušit.

Tyhle stránky nejsou tady určené k boji a mstě, ale k prohlédnutí iluze a poznávání toho, co poznávají Probuzení.

Jasně víme, známe, slyšeli už nejmíň 108x...

A co jsi zaslechla ty, s láskou tobě věnovaným sdělením?

Jen sama sebe a tornáda ve svý mysli.
Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod dodo » ned 05. kvě 2024 11:07:19

Paradox píše:
Jana píše:
Pedriito píše:Ona se ti teď bude Paradoxy mstít, to je v poho. Je to její boj.


Jestli předpokládáš, Pedrito, z mé strany mstu, tak si pozvi si všechny dotčené do svého Posezeníčka, tam vás nebudu nijak rušit.


Tyhle stránky nejsou tady určené k boji a mstě, ale k prohlédnutí iluze a poznávání toho, co poznávají Probuzení.

Hele a zase to jemný podsouvání, tentokrát abys vypadnul ty :)


Tak aby to bolo jasné tebe aj Pedritovi, nebudem používať ohľaduplný a láskavý jazyk Jany, lebo taký na vás zjavne neplatí.

Sú to stránky Jany a jasne napísala, k čomu sú určené a čomu majú slúžiť.

Ak to nechcete rešpektovať a máte evidentný záujem tomu škodiť a zmariť to, jedno či zaobaľovaním vašej podvratnej činnosti do rečičiek o rádoby duchovne, alebo neskrývane agresívne ako Vostál, tak sa nemôžete diviť, že budete odtiaľ vykázaní.

Je to jasné ?
dodo
 
Příspěvky: 740
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 11:19:54

Tak aby to bolo jasné tebe aj Pedritovi, nebudem používať ohľaduplný a láskavý jazyk Jany, lebo taký na vás zjavne neplatí.

Sú to stránky Jany a jasne napísala, k čomu sú určené a čomu majú slúžiť.

Ak to nechcete rešpektovať a máte evidentný záujem tomu škodiť a zmariť to, jedno či zaobaľovaním vašej podvratnej činnosti do rečičiek o rádoby duchovne, alebo neskrývane agresívne ako Vostál, tak sa nemôžete diviť, že budete odtiaľ vykázaní.

Je to jasné ?


Ano je to jasné. Veřejné stránky s tórem "Cokoliv je libo, a s možností psát i neregistrovaným, jsou určené jen, kdo s adminy souhlasí. A jejich pojetí Mistrů. Nezbývá než nás všechny, co nesplňují předpoklady, zabanovat. Do toho!
:-)
Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Návštěvník » ned 05. kvě 2024 11:21:22

Sú to stránky Jany a jasne napísala, k čomu sú určené a čomu majú slúžiť.

Ano, k rozkrývání pravdy.
K rozpoznání iluze a skutečnosti.

A přesně to se tu děje.

Akorát nevím, proč ty a Jana jste v menšině ;)
Návštěvník
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Návštěvník » ned 05. kvě 2024 11:25:33

Tyhle stránky nejsou tady určené k boji a mstě, ale k prohlédnutí iluze a poznávání toho, co poznávají Probuzení.


Taky, zcela vyjímečně, požiji citaci jednoho moudrého, ale bohužel už nevím, kdo to řekl.

"Musí to být TVOJE!"
Návštěvník
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Jana » ned 05. kvě 2024 11:29:24

Pedriito píše:
Tak aby to bolo jasné tebe aj Pedritovi, nebudem používať ohľaduplný a láskavý jazyk Jany, lebo taký na vás zjavne neplatí.

Sú to stránky Jany a jasne napísala, k čomu sú určené a čomu majú slúžiť.

Ak to nechcete rešpektovať a máte evidentný záujem tomu škodiť a zmariť to, jedno či zaobaľovaním vašej podvratnej činnosti do rečičiek o rádoby duchovne, alebo neskrývane agresívne ako Vostál, tak sa nemôžete diviť, že budete odtiaľ vykázaní.

Je to jasné ?


Ano je to jasné. Veřejné stránky s tórem "Cokoliv je libo, a s možností psát i neregistrovaným, jsou určené jen, kdo s adminy souhlasí. A jejich pojetí Mistrů. Nezbývá než nás všechny, co nesplňují předpoklady, zabanovat. Do toho!
:-)

A tohle právě teď píšeš do fóra "Probuzení". Tady je služba Probuzených těm, kdo mají zájem o poznávání Pravdy.


Cokoliv je libo je tady.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7332
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Jana » ned 05. kvě 2024 11:32:25

Návštěvník píše:
Sú to stránky Jany a jasne napísala, k čomu sú určené a čomu majú slúžiť.

Ano, k rozkrývání pravdy.
K rozpoznání iluze a skutečnosti.

A přesně to se tu děje.

Akorát nevím, proč ty a Jana jste v menšině ;)


Protože Probuzených je zatím menšina, to dá rozum, ne?

:D

Když přestanete blbnout, tak může být Probuzených brzy většina, protože budete jakožto Probuzení probouzet další.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7332
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 11:37:38

Jana píše:
Pedriito píše:
Tak aby to bolo jasné tebe aj Pedritovi, nebudem používať ohľaduplný a láskavý jazyk Jany, lebo taký na vás zjavne neplatí.

Sú to stránky Jany a jasne napísala, k čomu sú určené a čomu majú slúžiť.

Ak to nechcete rešpektovať a máte evidentný záujem tomu škodiť a zmariť to, jedno či zaobaľovaním vašej podvratnej činnosti do rečičiek o rádoby duchovne, alebo neskrývane agresívne ako Vostál, tak sa nemôžete diviť, že budete odtiaľ vykázaní.

Je to jasné ?


Ano je to jasné. Veřejné stránky s tórem "Cokoliv je libo, a s možností psát i neregistrovaným, jsou určené jen, kdo s adminy souhlasí. A jejich pojetí Mistrů. Nezbývá než nás všechny, co nesplňují předpoklady, zabanovat. Do toho!
:-)

A tohle právě teď píšeš do fóra "Probuzení". Tady je služba Probuzených těm, kdo mají zájem o poznávání Pravdy.


Cokoliv je libo je tady.


Aha. Sorry. Já mysllel že do Probuzených maj přístup jen registrovaní. No tak jsem se splet..
:-) Ošetři si to. Diskuse k Probuzeným, by byla lepší v dodatečném vláknu.
A mrkni do admin rozhraní, i když jsi s Dodem skrytá, jste vidět ;-)
Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Návštěvník » ned 05. kvě 2024 11:40:52

Jana píše:Samotný rozum nestačí k poznání nejvyšší Skutečnosti, protože rozum je omezený a funguje na základě dualit, tedy rozdělení na subjekt a objekt, já a ostatní, vnímání a vnímané. Rozum se zabývá koncepty, myšlenkami a idejemi, které jsou vždy omezené a relativní.

Na druhou stranu, moudrost, o které mluví Nisargadatta Maharaj a další probuzení, je bezprostřední, přímé poznání, které přesahuje dualitu a koncepty. Je to stav, kdy “jsem nic”, což znamená, že nejsem omezen na jakoukoli konkrétní formu nebo identitu. Toto poznání je něco, co nelze dosáhnout prostřednictvím rozumu, protože rozum je vždy omezen na formy a koncepty.

Proto je zapotřebí probudit moudrost, která poznává, že nejsem ničím. Toto probuzení často vyžaduje praxi, jako je meditace, sebepozorování nebo duchovní praxe, které nás vedou k přímému poznání naší pravé podstaty. Toto poznání je často popisováno jako osvícení nebo probuzení.

Tady si dovolím s tebou nesouhlasit.
Moudrost, teda jak ji vnímám, je dokonalá rovnováha, spolupráce, harmonie ROZUMU a CITU.
Aby mohl člověk jít, potřebuje k tomu nohy, aby mohl racek létat, potřebuje dvě křídla a aby ta chůze, létání bylo ladným pohybem, je třeba mít obé v dokonalé rovnováze. Pak ani (skoro) neví, že jde, že létá, proč by si měl takovou pro něj samozřejmost uvědomovat.?

Jde a nejde, létá a nelétá, kdos, který v oblacích má "nos" a zem je jeho přístavem, navždy spojen jedným, jediným Domovem.
Jsoucnem Prázdna.
Návštěvník
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod miroslav » ned 05. kvě 2024 11:53:21

dodo píše:Ak to nechcete rešpektovať a máte evidentný záujem tomu škodiť a zmariť to, jedno či zaobaľovaním vašej podvratnej činnosti do rečičiek o rádoby duchovne


Já jsem agent Sí Aj Ej
jsem nebezpečnej
a jsem zlej.

Motivace přispěvatelů je právě ve prospěch pravdivosti, probuzení a rozkrývání duchovních iluzí, kterým někteří, zejména Jana podléhají.
A to je v souladu s promluvami opravdu Probuzených, které sem Jana dává.

Proč by dělal někdo nějakou podvratnou činnost?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3681
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 12:14:18

Já jsem agent Sí Aj Ej
jsem nebezpečnej
a jsem zlej.


Ó...

Tahle je taky hezká :-)

Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 12:23:35

Tady si dovolím s tebou nesouhlasit.
Moudrost, teda jak ji vnímám, je dokonalá rovnováha, spolupráce, harmonie ROZUMU a CITU.
Aby mohl člověk jít, potřebuje k tomu nohy, aby mohl racek létat, potřebuje dvě křídla a aby ta chůze, létání bylo ladným pohybem, je třeba mít obé v dokonalé rovnováze. Pak ani (skoro) neví, že jde, že létá, proč by si měl takovou pro něj samozřejmost uvědomovat.?

Jde a nejde, létá a nelétá, kdos, který v oblacích má "nos" a zem je jeho přístavem, navždy spojen jedným, jediným Domovem.
Jsoucnem Prázdna.

Hezky vyjádřené. Já věděl že tu poezii v sobě máš. :-)
Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 12:39:04

Od Paradoxy


Parádní.
Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 12:44:10

Tak ještě jednou :-)

Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod dodo » ned 05. kvě 2024 12:55:54

miroslav píše:
dodo píše:Ak to nechcete rešpektovať a máte evidentný záujem tomu škodiť a zmariť to, jedno či zaobaľovaním vašej podvratnej činnosti do rečičiek o rádoby duchovne


Já jsem agent Sí Aj Ej
jsem nebezpečnej
a jsem zlej.

Motivace přispěvatelů je právě ve prospěch pravdivosti, probuzení a rozkrývání duchovních iluzí, kterým někteří, zejména Jana podléhají.
A to je v souladu s promluvami opravdu Probuzených, které sem Jana dává.

Proč by dělal někdo nějakou podvratnou činnost?



Veľmi nerád sa v tom hnípem, ver mi, len mám takú otázočku. Nemáš ty trám v oku agente ?

Prečo si si založil jeden čas stránky proti istej osôbke motivovanej v prospech pravdivosti ? Veď prečo by niekto robil nejakú podvratnú činnosť, že ?
:)
dodo
 
Příspěvky: 740
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Jana » ned 05. kvě 2024 13:00:50

Pedriito píše:
Jana píše:
Pedriito píše:
Ano je to jasné. Veřejné stránky s tórem "Cokoliv je libo, a s možností psát i neregistrovaným, jsou určené jen, kdo s adminy souhlasí. A jejich pojetí Mistrů. Nezbývá než nás všechny, co nesplňují předpoklady, zabanovat. Do toho!
:-)

A tohle právě teď píšeš do fóra "Probuzení". Tady je služba Probuzených těm, kdo mají zájem o poznávání Pravdy.


Cokoliv je libo je tady.


Aha. Sorry. Já mysllel že do Probuzených maj přístup jen registrovaní. No tak jsem se splet..
:-) Ošetři si to. Diskuse k Probuzeným, by byla lepší v dodatečném vláknu.
A mrkni do admin rozhraní, i když jsi s Dodem skrytá, jste vidět ;-)


Pedrito, díky, přešoupávám tedy celé to, co se netýká Probouzení do Cokoliv je libo. Pište si tam cokoliv je libo a prosím do Probuzených je to, co se tématu opravdu týká.

Jinak, když jsme s Dodem vidět, tak nejsme skrytí, to je v pořádku, ale může se stát že jsem přihlášená, mám otevřený zapnutý počítač, a nejsem u něj, nebo jsem stránku jen nezavřela a zaklapla jen noťas, takže jsem možná vidět, ale nejsem tu.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7332
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod Pedriito » ned 05. kvě 2024 13:01:18

Chudá Veil, takovýhle fláky... :D

K tomu mě napadla jedna komerčka, ale mě se líbí.

Pedriito
 

Re: UNIVERZÁLNÍ ODPOVĚĎ NA VEŠKERÉ DUCHOVNÍ HLEDÁNÍ

Příspěvekod .Petra » ned 05. kvě 2024 13:04:02

Jana píše:
.Petra píše:
Psala jsem, že tobě žádný odkaz už dávat nebudu.


Takže jsi to psala ze své hlavy tak,


Ne, okopírovala jsem to z rozhovorů s E. Tomášem.

Funguješ ted na Poradně jako hlavní vyslýchající?
.Petra
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník