Téma osvícení

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Pedroza » pát 23. pro 2022 12:13:53

Veil píše:
Pedroza píše:Ty jsi číslo. Napřed se omluv ty, odvolej, že Mistři jsou pomatenci, o kterých jsi to řek.. pak si podáme ruku.


Rád se omluvím, když vyvrátíš co říkám. A říkám, že jejich konec cesty (já jsem univerzální vědomí, já jsem nadjá, já jsem bůh) je pořád hluboký sen.

Mě nešlo o to kompletně popsat stůl, a sám jsem ti řek, že na to nejsou kapacity.
Mě šlo o to spojení stolu s podstatou.


Ale kdepak, zase kňučíš, že tobě šlo o něco jiného. Urážel jsi, já tě vyzval ať teda řekneš, kde je chyba. Tys řekl, že chyba je v tom, že je to nepoznatelné. Já tě vyzval ať kompletně popíšeš jakoukoli věc včetně všech částí. Ty ses pokusil a selhal a teď zas smlouváš, že to bylo jinak? Jsi jako malé dítě nachytané na lži. Vzmuž se.

Tak hele, najdi si to, já mluvil o propojenosti a rozpitvání "věci", když sis to interpretoval jako "kompletní" popsání, jasně jsem ti řek, a několikrát i opakoval, že to nejde.
O tom ale poznání není, být si vědom každé vibrace.

Jdeš na to jako rafinovaný psycholog, opakovanost stále jedné ideji, argumentu, stává se "pravdou"..
Šetři dechem, ještě se k tobě vrátím. :)
Pedroza
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Veil » pát 23. pro 2022 12:20:27

Pedroza píše:Tak hele, najdi si to, já mluvil o propojenosti a rozpitvání "věci", když sis to interpretoval jako "kompletní" popsání, jasně jsem ti řek, a několikrát i opakoval, že to nejde.


Řekl jsi, že to jde rozpitvat do mrtě, což nejde a což jsi nedokázal. Teď utíkáš a objevíš se s další urážkou.

O tom ale poznání není, být si vědom každé vibrace.


Nech si své názory. Nemají žádnou hodnotu, protože si za ničím nedokážeš stát. Jsou to jen bláboly, uhýbání a plácání.
Veil
 
Příspěvky: 1653
Registrován: pon 24. srp 2020 13:58:03

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Vostálník » pát 23. pro 2022 12:25:01

Jdeš na to jako rafinovaný psycholog, opakovanost stále jedné ideji, argumentu, stává se "pravdou"..


Ty ses snad posral,

to přece zvládne každá blbá vopice hlásat furt dokola svoji ideologii vybudovanou na nějakým zasraným axiomu,

který samozřejmě nelze dokázat,

kterému je ovšem třeba skálopevně věřit...
Vostálník
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Veil » pát 23. pro 2022 12:44:05

Vostálník píše:Neser mě ty čuráku,

ty sám nemůžeš nic dokázat a po druhých furt chceš důkazy ????


Jak jsem psal, právě jsem tvému kolegovi předvedl, že je to nedefinovatelné a nepoznatelné. Jestli tomu nevěříš, můžeš zkusit co on a zkusit cokoli popsat kompletně. Ale víš, že to nejde a musel bys pak s kňučením a uhýbáním utíkat pryč jako on.

Zmrde zasranej a zajebanej, já ti dám důkazy ty hovado zasraný, tobě leda nasrat na ty hovna co sem sereš


Ó jaká škoda. A já doufal, že se mi třeba něco z těch nesmyslů pokusíš dokázat. Ale nejde to, viď?
Veil
 
Příspěvky: 1653
Registrován: pon 24. srp 2020 13:58:03

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Veil » pát 23. pro 2022 13:05:28

Vostálník píše:
Ó jaká škoda. A já doufal, že se mi třeba něco z těch nesmyslů pokusíš dokázat. Ale nejde to, viď?


Ty zkurvená mrdko,

a co jsi dokázal ty jebe zmrdanej že chceš po druhých nějaký důkazy ?????????????


Tak potřetí: Dokázal jsem, že tohle je nepoznatelné. A jestli to chceš vyvrátit, tak cokoli popiš kompletně. :D
Veil
 
Příspěvky: 1653
Registrován: pon 24. srp 2020 13:58:03

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Pedroza » pát 23. pro 2022 13:28:08

Veil píše:
Pedroza píše:Tak hele, najdi si to, já mluvil o propojenosti a rozpitvání "věci", když sis to interpretoval jako "kompletní" popsání, jasně jsem ti řek, a několikrát i opakoval, že to nejde.


Řekl jsi, že to jde rozpitvat do mrtě, což nejde a což jsi nedokázal. Teď utíkáš a objevíš se s další urážkou.

O tom ale poznání není, být si vědom každé vibrace.


Nech si své názory. Nemají žádnou hodnotu, protože si za ničím nedokážeš stát. Jsou to jen bláboly, uhýbání a plácání.

Já za to nemůžu, jak si věci interpretuješ, vím jak jsem to myslel a tak jsem i napsal.
Co to asi znamenalo "rozpitvání až do mrtě"? Znamenalo to do "morku" - k podstatě.
Neuhýbám, píšu jak to momentálně cítím. Ty mě opakovaně obviňuješ s ubohosti,
já ti na to řek, že mi připomínáš psychologa, s konkretní taktikou. A že neuspěješ.
Já tě nemíním přesvědčovat, o tom jak to vnímám. Řek jsem to, a ber, nebo nech ležet.
Jen jsem měl dojem, že tě to zajímá.
Všechno vidět nemůžeš, ale můžeš poznat to "spojení" čehokoliv s čímkoliv.
Neboť je to jen o vykopnutí pocitu, myšlenky, že je to nějak rozhraničené. Není,
to dělá jen ten myšlenko-pocit. Ale nakonec i ten má reálný základ - žádné letadlo
nevzlétne bez dráhy rozletu.. jen to, co nese, čím bylo naloženo, už pro tebe není
objednávka.
Znát můžeš to, čemu dáš pozornost. Třeba tomu, že vakuum - prázdnota - je plná světla...
A že stůl, jeho díly, jsou z paprsků toho světla, cokoliv. Stejně jako ty, kdokoliv. Jen v rozličných "skupenstvích"...
A duchovní statě nestuduji, těch pár knížek, co jsem asi před třiceti lety přečet, jsem od tý doby neviděl.
Čtu fórum občas, to vydá za komediální melodrama :D
Pedroza
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Veil » pát 23. pro 2022 13:43:30

Pedroza píše:Já za to nemůžu, jak si věci interpretuješ, vím jak jsem to myslel a tak jsem i napsal.


Já to interpretuji jak to píšeš: Urážel si, pak byl vyzván abys označil mou chybu, tu jsi označil, byl vyzván k vysvětlení - k prokázání toho co říkáš, že to není nepoznatelné a na tom jsi shořel a utekl. Jestli to myslíš jinak než píšeš, to už je tvůj problém a pro mě ještě trapnější výmluva, než tvoje výmluvy předchozí.

Co to asi znamenalo "rozpitvání až do mrtě"? Znamenalo to do "morku" - k podstatě.


Ne - do mrtě znamená komplet tak že nic nepoznaného nezbyde. A to nedokážeš.

Neuhýbám, píšu jak to momentálně cítím. Ty mě opakovaně obviňuješ s ubohosti


Z ubohosti tě obviňuju, protože se chováš uboze. Urážíš a nemáš důvod. Chováš se jako dítě, které je nachytané na lži, tak se snaží vymýšlet kde co, teď dokonce, že to tak vůbec nemyslelo. Ubohost.

já ti na to řek, že mi připomínáš psychologa, s konkretní taktikou. A že neuspěješ.


Ale to ty jsi neuspěl s tvými urážkami za kterými nebylo dostatek racia. To ty jsi předvedl, že urážíš kvůli něčemu, co tak vůbec není a přímo to tu ukázal. Že z toho utíkáš místo omluvy je vada charakteru, ne něco za co bych já mohl.

Já tě nemíním přesvědčovat, o tom jak to vnímám. Řek jsem to, a ber, nebo nech ležet.


Debata vůbec nebyla o tom jak to vnímáš, ale jestli tohle je poznatelné. Není, což jsi předvedl i přes všechny ty vytáčky. Všechny tvé ostatní bláboly samozřejmě neberu a nechávám ležet.

Jen jsem měl dojem, že tě to zajímá.


Tvé snové názory mě opravdu nezajímají. Navíc je vidět, že nedokážeš za ničím z toho co řekneš stát a s takovým člověkem se nemá smysl o ničem bavit.
Veil
 
Příspěvky: 1653
Registrován: pon 24. srp 2020 13:58:03

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. pro 2022 13:45:22

Veil píše:
Pedroza píše:Nic jsi mi nevyvrátil


Ale vyvrátil. Tys urážel, já tě vyzval ať řekneš, kde je tedy chyba v tom co se tu píše


Kdo vyvrátil? Veil? A proč? Vždyť vše je osvícené tak proč něco měnit? někomu vyvracet?
Tak když už tě něco nutí psát blbosti, tak se jich alespoň drž. Tedy toho, že vše je sen, jen se jeví a to nikomu a je jenom tohle.
Nebo už ti to přeskočilo zase zpátky do duality?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3825
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. pro 2022 13:49:07

Vostálník píše:
Jen jsem měl dojem, že tě to zajímá.


Toho zajímá jen nic a iluze,

to je totiž to z čeho má krásný pocity...


Krásný proto, že hojí jeho duchovňáckej mindrák a jaksi ho povznášejí.

Ale jak si tu svou neexistenci potřebuje hájit, neřád jeden :D .

No je to smutnej konec duchovňáka.
:'-(
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3825
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Pedroza » pát 23. pro 2022 14:15:14

Veil píše:
Pedroza píše:Já za to nemůžu, jak si věci interpretuješ, vím jak jsem to myslel a tak jsem i napsal.


Já to interpretuji jak to píšeš: Urážel si, pak byl vyzván abys označil mou chybu, tu jsi označil, byl vyzván k vysvětlení - k prokázání toho co říkáš, že to není nepoznatelné a na tom jsi shořel a utekl. Jestli to myslíš jinak než píšeš, to už je tvůj problém a pro mě ještě trapnější výmluva, než tvoje výmluvy předchozí.

Co to asi znamenalo "rozpitvání až do mrtě"? Znamenalo to do "morku" - k podstatě.


Ne - do mrtě znamená komplet tak že nic nepoznaného nezbyde. A to nedokážeš.

Neuhýbám, píšu jak to momentálně cítím. Ty mě opakovaně obviňuješ s ubohosti


Z ubohosti tě obviňuju, protože se chováš uboze. Urážíš a nemáš důvod. Chováš se jako dítě, které je nachytané na lži, tak se snaží vymýšlet kde co, teď dokonce, že to tak vůbec nemyslelo. Ubohost.

já ti na to řek, že mi připomínáš psychologa, s konkretní taktikou. A že neuspěješ.


Ale to ty jsi neuspěl s tvými urážkami za kterými nebylo dostatek racia. To ty jsi předvedl, že urážíš kvůli něčemu, co tak vůbec není a přímo to tu ukázal. Že z toho utíkáš místo omluvy je vada charakteru, ne něco za co bych já mohl.

Já tě nemíním přesvědčovat, o tom jak to vnímám. Řek jsem to, a ber, nebo nech ležet.


Debata vůbec nebyla o tom jak to vnímáš, ale jestli tohle je poznatelné. Není, což jsi předvedl i přes všechny ty vytáčky. Všechny tvé ostatní bláboly samozřejmě neberu a nechávám ležet.

Jen jsem měl dojem, že tě to zajímá.


Tvé snové názory mě opravdu nezajímají. Navíc je vidět, že nedokážeš za ničím z toho co řekneš stát a s takovým člověkem se nemá smysl o ničem bavit.

Nene holenku, ty jsi urážel, a já jsem na jen na to řek, že sám jsi blabla, i se svou autoritou, a jste.
Nedal jsi jediný důkaz vašich tvrzení, ale po ostatních to chceš potvrdit, či vyvrátit...
A když se o to někdo pokusí, je z toho podobná konverzace, jako tahle. Holt nemáme šanci, viď?
A vysvětlil jsem ti to, jak to je s formami, to už je tvoje věc, jak to vezmeš.
Racia máš jen sám pro obhajobu svýho racia.
Do mrtě znamená k podstatě, u mě, vidíme to holt rozdílně.
Já ti nevěřím, a ty mě. Ale důkazy chce jen kokot.
Páč si nevěří. Pochybovat pozitivně o sobě, coby egu, je ale zdravé.
Tady ale nejde o pochybnosti, ale o zkušenosti.
A my si je nevěříme. A tak to i tak zůstane. Páč ty se nehodláš omluvit, za napadání něčeho, na co nemáš to racio.
Ale kdyby ses mě chtěl ještě na něco zeptat, jsem ti k dispozici.
Pedroza
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Veil » pát 23. pro 2022 14:18:11

miroslav píše:Kdo vyvrátil? Veil? A proč? Vždyť vše je osvícené tak proč něco měnit? někomu vyvracet?


253 stran a pořád dokola. Tady není někdo, kdo by něco psal, něco vnímal atd. Není ani u nikoho jiného. Všechno se jen zdánlivě děje včetně dohadování. Že jsou nějaké osvícené osoby je jen pohádka, co ti vypráví tvůj oblíbený mistr aby si udržel živobytí.
Veil
 
Příspěvky: 1653
Registrován: pon 24. srp 2020 13:58:03

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Veil » pát 23. pro 2022 14:28:05

Pedroza píše:Nene holenku, ty jsi urážel, a já jsem na jen na to řek, že sám jsi blabla, i se svou autoritou, a jste.
Nedal jsi jediný důkaz vašich tvrzení, ale po ostatních to chceš potvrdit, či vyvrátit...


Zrovna jsi tu sám několikrát přiznal, že to popsat něco kompletně nejde. Takže jsem ti tvou výtku, že tohle není nepoznatelné objektivně vyvrátil. Jestli si pořád myslíš, že ne, můžeš klidně pokračovat s popisem stolu, i když zatím jsi tedy nic nepředvedl.

A když se o to někdo pokusí, je z toho podobná konverzace, jako tahle. Holt nemáme šanci, viď?


Dokázat, že tohle je poznatelné opravdu nemáš šanci. A stejně to tvrdíš, stejně jako to tvrdí další tady. Jen nikdo nemá tu odvahu si to zkusit. Tys k tomu přidal ještě urážky, tak jsem ti předvedl, že tu šanci to popsat nemáš. Případ uzavřen. Ty místo omluvy vymýšlíš kde co. Ok. Nečekal jsem, že bys měl na to uznat chybu a omluvit se za urážky.

Já ti nevěřím, a ty mě. Ale důkazy chce jen kokot.


Haha, pro tebe to tak určitě je. Důkazy, že neplácáš nesmysly po tobě může chtít jen kokot, protože víš že nesmysly plácáš a nemáš jak co říkáš dokázat. Takže každý kdo řekne: "Vážně? A proč si to myslíš?" je u tebe kokot.

A my si je nevěříme. A tak to i tak zůstane. Páč ty se nehodláš omluvit, za napadání něčeho, na co nemáš to racio.


Ale já na rozdíl od tebe si za tím co říkám stojím a z té diskuze o tom neutíkám. Máš možnost mi vyvrátit co říkám. Máš možnost mě logickými argumenty přesvědčit, že ti tvoji mistři nejsou podvodníci. Že jsi univerzálním vědomím, nebo nějakým jiným výmyslem. Do toho. Jen se nediv, když na tvoje bláboly budu mít dotazy. To pak budu ale zase kokot, viď?
Veil
 
Příspěvky: 1653
Registrován: pon 24. srp 2020 13:58:03

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Pedroza » pát 23. pro 2022 14:45:29

Veil píše:
Pedroza píše:Nene holenku, ty jsi urážel, a já jsem na jen na to řek, že sám jsi blabla, i se svou autoritou, a jste.
Nedal jsi jediný důkaz vašich tvrzení, ale po ostatních to chceš potvrdit, či vyvrátit...


Zrovna jsi tu sám několikrát přiznal, že to popsat něco kompletně nejde. Takže jsem ti tvou výtku, že tohle není nepoznatelné objektivně vyvrátil. Jestli si pořád myslíš, že ne, můžeš klidně pokračovat s popisem stolu, i když zatím jsi tedy nic nepředvedl.

A když se o to někdo pokusí, je z toho podobná konverzace, jako tahle. Holt nemáme šanci, viď?


Dokázat, že tohle je poznatelné opravdu nemáš šanci. A stejně to tvrdíš, stejně jako to tvrdí další tady. Jen nikdo nemá tu odvahu si to zkusit. Tys k tomu přidal ještě urážky, tak jsem ti předvedl, že tu šanci to popsat nemáš. Případ uzavřen. Ty místo omluvy vymýšlíš kde co. Ok. Nečekal jsem, že bys měl na to uznat chybu a omluvit se za urážky.

Já ti nevěřím, a ty mě. Ale důkazy chce jen kokot.


Haha, pro tebe to tak určitě je. Důkazy, že neplácáš nesmysly po tobě může chtít jen kokot, protože víš že nesmysly plácáš a nemáš jak co říkáš dokázat. Takže každý kdo řekne: "Vážně? A proč si to myslíš?" je u tebe kokot.

A my si je nevěříme. A tak to i tak zůstane. Páč ty se nehodláš omluvit, za napadání něčeho, na co nemáš to racio.


Ale já na rozdíl od tebe si za tím co říkám stojím a z té diskuze o tom neutíkám. Máš možnost mi vyvrátit co říkám. Máš možnost mě logickými argumenty přesvědčit, že ti tvoji mistři nejsou podvodníci. Že jsi univerzálním vědomím, nebo nějakým jiným výmyslem. Do toho. Jen se nediv, když na tvoje bláboly budu mít dotazy. To pak budu ale zase kokot, viď?

Já nejsem takovej kokot, abych sám sebe neuznal kokotem.
Ale tobě je těžké něco říkat ve snaze, abys to pochopil.
Já k tobě necítím žádnou zášť atp, a že je magor, řeknu i svýmu nej příteli, a on mě...
Ale to jsem ti ještě neřek, ještě nejsme přátelé.
Pač jsi se neomluvil za urážky na které jsem reagoval
mnohem menší urážkou, pokud to vůbec byla urážka.
Pak jsi chtěl po mě, abych našel chybu. A tam vznikla ta
následná konverzace. Jenže já jsem chybu nehledal, jen
rozvinul myšlenku o "spojení"..
A nikam neutíkám.. já ti to nedokážu vyvrátit, co říkáš...
Ale zároveň říkám, že to nevidíš celistvě.
A to nedokážeš vyvrátit ty mě. 0:0
Pedroza
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Vostálník » pát 23. pro 2022 14:46:02

253 stran a pořád dokola.


Tak to je ale tvůj problém,

že tě to furt tlačí do prdele,

ale vysrat se z toho furt nemůžeš,

ty jsi prostě Jana,

co si uvařila, to ted furt jak ta pitomá káva musí přežvykovat

a to tak dlouho,

dokud se toho konečně nevybleje a nevysere...


pocity, pocity, pocity...
Vostálník
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Jana » pát 23. pro 2022 15:08:27

Vostálník píše: ...co kde vyčetla..


Stejně jako Ty toho taky hodně přečetla. Nicméně, když čítávala o Nirváně, Božím království, o štěstí pravého Já a o takovýchhle věcech, tak si původně také, stejně jako Ty, myslela, že něco takového se může stát teprve, když zemřeme, a to ještě kdoví jestli.

Jenže se ukázalo, že to existuje. Dokonce to je jediná Skutečnost, která doopravdy existuje a která není iluzí, jak tvrdí Mudrcové.

Zpočátku se to jevilo jako něco, co možná lze získat díky dobré karmě nebo díky Boží milosti. Lhala bych kdybych tvrdila, že jsem nedělala svého času všechno možné, aby něco podobného mohly získat všechny bytosti. Proto možná vznikla tyhle stránky Poradna zdarma, které jsou sbírkou všech možných návodů, jak toho dosáhnout.

Jenže pak přišlo docela humorné překvapení. Milovanou bytost není možné dostat do ráje, protože ona tím rájem ve skutečnosti JE.

Za vší tou iluzí, ve které si můžeme myslet, co všechno jsme, co všechno je na nás špatně, je Skutečnost, která je naprosto dokonalá.

A Maharaj to jednoduše definuje:

Obrázek
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7620
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Pedroza » pát 23. pro 2022 15:14:10

Tvl, nenechej prchlivost cloumat svým majestátem :D

To jsem takhle jednou jel do práce na tý koloběžce, a na řece kachny... a volavka..
Tak se ti kochám, a skončim v nemocnici najednou...
Pedroza
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Jana » pát 23. pro 2022 15:52:02

:D

Pedrito, díky moc, taky bych chtěla mít jednou vánoční palce.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7620
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Vostálník » pát 23. pro 2022 18:12:48

Rodiče tě neučili, jak se chovat k ženám?


Ne neučili,

inteligentní lidé předpokládají že jejich děti budou také inteligentní,

a proto výchovu dětí přenechávají na dětech samotných,

moje máma mě peskovala jen když jsem pod vlivem kolektivu sklouznul na úroven kolektivistických opic,

a tehdá mně říkávala :

Kdyby všichni skákali z voken, tak ty budeš taky ???


Tak asi tak...
Vostálník
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Vostálník » pát 23. pro 2022 18:21:29

Achjo, vánoce, a furt se tu tepat...


Vánoce i Václavský náměstí si mohou katolíci strčit do prdele,

já slavím slunovrat a chodím na Konský trh,

který je pojmenován dle toho koně co tam má sochu...
Vostálník
 

Re: Téma osvícení

Nový příspěvekod Pedroza » pát 23. pro 2022 19:09:24

Vostálník píše:
Achjo, vánoce, a furt se tu tepat...


Vánoce i Václavský náměstí si mohou katolíci strčit do prdele,

já slavím slunovrat a chodím na Konský trh,

který je pojmenován dle toho koně co tam má sochu...

Kůň je ok, jen tady se to furt mydlí.. to asi dělá to digitální náměstí.
No.
Pedroza
 

PředchozíDalší

Zpět na Probuzení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků