Téma osvícení

Re: Téma osvícení

Příspěvekod Pedriito » čtv 16. kvě 2024 21:20:07

dodo píše:
miroslav píše:
dodo píše:
Ťa popadli konšpirátorské maniere ? Alebo si len domýšľavý ? Čo to ? :D

Kdo mlčí nebo vyhýbavě odpovídá, ten souhlasí. Zvlášť když je jinak velmi upovídaný.


Tak dlho už čítaš čo píše Jana a stále ju tak málo poznáš. A teraz nemyslím len po duchovnej stránke, ale aj po stránke jej vystupovania a celkového prejavu.
Aj dnes na tvoj hulvátsky príspevok ktorý si jej písal ráno, ti odpovedala vecne, trpezlivo, zdvorilo a bez urážok, na rozdiel od teba. (mimochodom čítal si ho vôbec ?)

Ako Návštevník som tu písal ja. U mňa nečakaj, že budem k tebe zakaždým zdvorilý ako Jana. Na hulváta dokážem reagovať rovnako hulvátsky. To vieš, to "zrkadlo" o ktorom hovoril ktorýsi Majster, čo sa ti tak zapáčilo. ;)
:)

To je tvůj pohled Dodo, jen tvůj, co se vyjímečně shoduje s Janou. Nemá vůbec žádný tah pro nikoho dalšího. Je to svět vás dvou, versus Život.
Pedriito
 

Re: Téma osvícení

Příspěvekod miroslav » čtv 16. kvě 2024 21:40:05

dodo píše:
Ako Návštevník som tu písal ja.


Tak díky za vysvětlení. Taky mne to napadlo, že je to jako bys to psal ty, ale ta perfektní čeština mne zmátla. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3676
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Téma osvícení

Příspěvekod dodo » čtv 16. kvě 2024 22:10:22

Pedriito píše:To je tvůj pohled Dodo, jen tvůj, co se vyjímečně shoduje s Janou. Nemá vůbec žádný tah pro nikoho dalšího. Je to svět vás dvou, versus Život.



Nie je to výnimočne iba môj pohľad zhodujúci sa s Janou. Už viac krát sa to tu potvrdilo. Občas sa tu mihnú aj iní, lenže nie každý z nich chce do diskusie pravidelne vstupovať a iste má na to svoje dôvody, čo chápem.
dodo
 
Příspěvky: 740
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Téma osvícení

Příspěvekod dodo » čtv 16. kvě 2024 22:17:05

miroslav píše:
dodo píše:
Ako Návštevník som tu písal ja.


Tak díky za vysvětlení. Taky mne to napadlo, že je to jako bys to psal ty, ale ta perfektní čeština mne zmátla. :)


Učím sa no, a mám zrejme perfektných učiteľov ... :D
:)
dodo
 
Příspěvky: 740
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Téma osvícení

Příspěvekod Pedriito » čtv 16. kvě 2024 22:44:29

dodo píše:
Pedriito píše:To je tvůj pohled Dodo, jen tvůj, co se vyjímečně shoduje s Janou. Nemá vůbec žádný tah pro nikoho dalšího. Je to svět vás dvou, versus Život.



Nie je to výnimočne iba môj pohľad zhodujúci sa s Janou. Už viac krát sa to tu potvrdilo. Občas sa tu mihnú aj iní, lenže nie každý z nich chce do diskusie pravidelne vstupovať a iste má na to svoje dôvody, čo chápem.

Vidím to jinak. Tohle je tvé (váše) přání a sen. Že někdo, kdo je vašeho přesvědčení, bude takový srab, kdo vás nepodpoří, vůči té nespravedlivé a kamenující (nemlčící) většině. Jako je i sen přesvědčení, že nikdo krom vás dvou nerozumí Mistrům.
To je, z čeho jste si vy dva udělali zaklínadlo. A nemáš Dodo šanci tohle žádnými intelektuálními kličkami obrátit na vaši pravou víru. I kdybys na jazyku udělal stojku.
Pedriito
 

Re: Téma osvícení

Příspěvekod Pedriito » čtv 16. kvě 2024 23:05:38

Vaše převleky za návštěvníky jen ukazují, vaše způsoby. Manipulovat a mást, dělat z lidí blázny a nevědomce.
Vysmívat se, napadat a soudit. Leta letoucí. Ale běda když vám to někdo odrazí stejnou měrou, a na další provokace znásobí. Pak mažete a banujete. To jste to teda dopracovali. A i pravé Mistry si berete do huby.
Pedriito
 

Předchozí

Zpět na Probuzení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron