Osho

Re: Osho

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 22. kvě 2022 6:12:25



"Nejsem politik. To je ta nejošklivější věc, která se může člověku stát. Nejsem diplomat. Nechci, aby se s lidmi slušně manipulovalo. Nejsem pokrytec, prostě říkám pravdu takovou, jaká je. Pokud bolí to, je to tvůj problém."
Návštěvník
 

Re: Osho

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 07. črc 2022 7:28:16

Hudba je prostor mezi myslí a meditací

Návštěvník
 

Re: Osho

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 15. srp 2022 17:37:43



"Všechno je vtip. Život pro mě není vážná záležitost. Je to zábava. Existence bez důvodu, bez účelu, bez cíle, bez konce, jen pro radost z toho. Celý tento Vesmír je jen velký vtip. Proto to nelze vysvětlit...."
Návštěvník
 

Re: Osho

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 06. dub 2024 8:14:57



Úmyslně šokuji tvou mysl a pokračuji v hledání způsobů, jak nikoho neopustit. Lidé se diví, Židé se diví, že možná přijde na ně řada. Počkej, přijde to.

Hodlám mluvit proti všem ideologiím minulosti, všem morálkám minulosti, proti celé minulosti lidstva jako takového, nedělám žádné výjimky. Můj projev k vám není projevem řečníka nebo filozofa, můj rozhovor s vámi je rozhovorem mistra, který ví, jak vás rušit.

Vaším úkolem není nechat se rušit, ať se stane cokoli, ať říkám cokoli. Mohu nazvat Ježíše šílencem, nebojte se. Jen si to užívejte a mějte dobrý čas, pokud vznikne nějaký problém, protože co já mám co do činění s Ježíšem, moje starost je s vámi.

Návštěvník
 

Re: Osho

Nový příspěvekod Tara » sob 06. dub 2024 12:19:14

Jj, Osho byl takový provokatér jako Miroslav, cukr a bič, pozlátko a nic :-)

Mě Osho nikdy moc nezaujal, (stejně jako např. Minařík a další), protože mají jedno společné, což já nemusím.
Vytváření představ kouzla. Jakoby záměr být okouzlen a pak ..... nic.

A tohleto já už prostě asi mám za sebou nebo nevím, pro mě je to zbytečná slepá ulička....

Ale chápu, že někdo si ji potřebuje odžít a odchodit :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2736
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Osho

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 06. dub 2024 17:55:09



"Nejsem učitel, to vůbec ne. Nemám žádné učení. Mám prostě přítomnost, o kterou se s vámi chci podělit – svými slovy, v tichu, v mé přítomnosti, v mé nepřítomnosti." Osho
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Osho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků