potřebuju ke kadeřníkovi

potřebuju ke kadeřníkovi

Nový příspěvekod kate99 » čtv 21. čer 2012 17:34:02

Dobrý den, jak mám prosimvás přemluvit rodiče, abch si mohla u kadeřníka obarvit vlasy ? nemám uz moc casu, maximum tyden a protoze to moc chci potřebuju premluvit mamču učine , prosím radte, diky predem za vsechny rady :)
kate99
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 21. čer 2012 17:29:04

Re: potřebuju ke kadeřníkovi

Nový příspěvekod Jarda Malej » čtv 21. čer 2012 17:43:48

Jestli je ti dvanáct tak se smiř s vědomím že mamča ví co dělá,
a jestli je ti osumnáct nebo třicet, tak se zítra objednej u toho kadeřníka,
protože dneska už to asi nestihneš.


:)
Jarda Malej
 

Re: potřebuju ke kadeřníkovi

Nový příspěvekod kate99 » čtv 21. čer 2012 17:46:07

ano je mi 12, ale chtela bych to skusit, co s emuze stát ? :'-(
kate99
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 21. čer 2012 17:29:04

prosím, tohle je velmi dulezité

Nový příspěvekod kate99 » čtv 21. čer 2012 17:58:12

dobrý den, je mi 12 let a chci s i nabarvit vlasy, jak mam premluvit mamku, nebo spis jakym zpusebem se ji mam zeptat, aby to schvalila ?? dekuju, mooc to pro me znamená ,,,dekuji za jakoukoli radu.. :'-(
kate99
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 21. čer 2012 17:29:04

Re: prosím, tohle je velmi dulezité

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 21. čer 2012 18:25:27

kate99 píše:dobrý den, je mi 12 let a chci s i nabarvit vlasy, jak mam premluvit mamku, nebo spis jakym zpusebem se ji mam zeptat, aby to schvalila ?? dekuju, mooc to pro me znamená ,,,dekuji za jakoukoli radu.. :'-(


A co nějaká paruka, v ceně co by stálo obarvení a učesání tvých vlasů u kadeřníka?
Doma by byl klid, vlasy by jsi měla stále stejné, jak si přeje mamka a mezi kamarádkami by jsi mohla honit vodu v té paruce.

http://www.ptakoviny.biz/index.php?zmeny=PA

:)
Návštěvník
 

Re: potřebuju ke kadeřníkovi

Nový příspěvekod Jarda Malej » čtv 21. čer 2012 18:32:14

Při barvení vlasů může dojít k ledačemus, protože na každý snáší stejně dobře chemická barviva.
Tiskem proběhla například nedávno zpráva o tom, že v anglii zemřela dívka právě v souvislosti s tím, že si chtěla přebarvit hlavu.
Když vyběhla z koupelny kde si ty vlasy barvila, tak křičela bolestí a snažila se ty vlasy v zoufalství si vytrhat.
Převezli jí do nemocnice kde krátce na to zemřela v důsledku silné alergické reakce organizmu na nějaké chemické látky v barvivu obsažené.

Dal bych za pravdu tvým rodičům v tom, že ve dvanácti letech je u dívky opravdu ještě dost času na to, aby si začala barvit vlasy
za pomoci chemických přípravků, což se v kadeřnictví předpokládá.

:)
Jarda Malej
 

Re: potřebuju ke kadeřníkovi

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 21. čer 2012 19:13:14

Ano, tady se to píše:
http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/hr ... vlasu.html

Sedmnáctiletá dívka si obarvila vlasy. Dvacet minut po aplikaci barvy utrpěla extrémní reakci, zkolabovala a v agonických bolestech zemřela! Lékaři ji nedokázali zachránit. Informaci přinesl deník Daily Mail.
Britka Tabatha McCourt z Lanarkshire si na návštěvě u kamarádek aplikovala barvu na vlasy. Chvíli se pak dívala na televizi, najednou začala křičet a běžela do koupelny.

Pozor! Alergie mohou způsobit i barvy na vlasy

Podle zděšených kamarádek si nejprve rvala vlasy a zvracela, potom zkolabovala. Začaly se jí protáčet panenky a dostala tak divoký záchvat, že ji museli držet dva lidé.

Její nejlepší kamarádka Heather Goodhall přivolala záchranku a lékaři Tabathu okamžitě převezli do nemocnice. Tam však dívka extrémní reakci svého těla podlehla. Krátce po převozu zemřela.

„Tabatha často měnila barvu vlasů,“ řekla deníku Daily Mail zlomená Heather. „Nechápu, co se stalo. Bylo to tak strašlivě rychlé. Pořád tomu nemůžu uvěřit.“

Případem se nyní zabývá policie.

A další článek:
http://doma.nova.cz/clanek/krasaamoda/p ... sy.html?:k
Před barvením a po barvení
Obrázek

A další případy:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Návštěvník
 

Re: potřebuju ke kadeřníkovi

Nový příspěvekod terka » pon 01. srp 2016 11:02:14

Dobrý den, je mi 13 a chtěla bych přemluvit mamku, abych si mohla nechat udělat ombré. V mých 12. mi řekla že až si budu chtít obarvit vlasy tak u kadeřníka a že si nejprve o tom promluvíme.
Tak nevím jak jí říct že chci ombré. Předem děkuji za odpověď. :)
terka
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01. srp 2016 10:55:44

Re: potřebuju ke kadeřníkovi

Nový příspěvekod Jana » pon 01. srp 2016 17:03:56

Terko, asi jinou možnost nemáš, než se s tím obrátit na maminku, možná, kdybys jí ukázala fotografie, jak by to mohlo vypadat, tak byste spolu s maminkou třeba i něco vybraly.

Obrázek
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: potřebuju ke kadeřníkovi

Nový příspěvekod Peta6 » úte 25. úno 2020 11:06:12

Ahoj holky, barvení vlasů je super věc, ale opravdu není kam spěchat. Jestli máte ve svém věku krásně zdravé vlasy, tak proč si je tak brzo ničit chemickými barvami. Jinak určitě teda existují alternativy, co by i třeba vaším mamkám nevadily. Mě když bylo 15 tak mi mamka ukázala tenhle způsob barvení vlasů. Je to henna a je to přírodní :) Zkuste na to kouknout.
Peta6
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků