prosím, je to hrozně dulezite, poradte pls

prosím, je to hrozně dulezite, poradte pls

Nový příspěvekod maringotka » úte 17. črc 2012 21:02:11

Ahoj, chci se zeptat. Psala jsem si s jedním hrozně hezkým klukem z tabora, kde mi prislo, ze me trochu balil. Psala jsem si s nim na fb a psala jsem tam hodně smajlíků a on nikdy neodpověděl na otázku nebo větu se smajlíkem, prostě nikdy neudělal smajlíka. Myslíte si, že jsem mu u prdele, nebo ze ma o me zajem. Na tabore to tak vypadalo, a tedko nevím, a navíc odepisoval asi s minutovou prestávkou, co to muze znamenat ??? :sos:
maringotka
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 17. črc 2012 21:00:51

Re: prosím, je to hrozně dulezite, poradte pls

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 17. črc 2012 21:17:04

maringotka píše:.. on nikdy neodpověděl na otázku nebo větu se smajlíkem,... co to muze znamenat ??? :sos:

Není na smajlíky.

Ale jestli ti odpovídal na fb, tak mu nejsi lhostejná.

:yeah:
Návštěvník
 

Re: prosím, je to hrozně dulezite, poradte pls

Nový příspěvekod Bobina » úte 17. črc 2012 21:26:49

Milá Maringotko,
neoplacený smajlík bych řekla že u chlapa (resp. kluka) neznamená vůbec nic, resp. mám za to, že buď nesmailuje, protože nemá kladný
vztah k smajlíkum, a nebo k tomu má jiný důvod, který s tebou nemá nic společného, takže si to jeho neoplácení smajlíků neber osobně.

A minutová přestávka říkáš...? No, jestli jenom minutová, tak to vypadá, že mu tedy rozhodně nejsi lhostejná, až to bude víc jak takových
cca 10-15 minut, potom by se nedalo vyloučit, že ho třeba začínáš malilinko nudit, ale zatím bych řekla, že dobrý, a na kluka hodně dobrý.
;) :)
Bobina
 

Re: prosím, je to hrozně dulezite, poradte pls

Nový příspěvekod Jarda Malej » úte 17. črc 2012 21:32:26

Myslíte si, že jsem mu u prdele, nebo ze ma o me zajem.

Nejlépe když se zeptáš jeho.
Položíš-li tu otázku tak neodolatelným způsobem jako tady,
třeba z toho bude celý naměko.

;)
Jarda Malej
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků