Chodí s mou kamarádkou

Chodí s mou kamarádkou

Nový příspěvekod Anonymka1994 » sob 15. zář 2012 0:00:36

Ahoj, mám takový problém, nevím si s tím rady, hrozně se mi líbil jeden kluk, sama jsem sice tehdy ještě někoho měla, ale tím druhým neznámým jsem byla tak okouzlená, že jsem se na svého "muže" po čase vykašlala a začala jsem se snažit o neznámého, bohužel on celou dobu chtěl mou kamarádku, pořád mi o ni povídal, psal a já už to nevydržela tak jsem mu řekla co k němu cítím a nebýt toho, že se pro něj kamarádka nakonec taky rozhodla tak by byl teď asi se mnou. Ale já tomu opravdu nerozumím, nevím jak nejlépe to mám podat, abych tu psaním nestrávila 2 dny.

Kamarádka je velmi oblíbená, má spousty přátel, kluci po ní letí jak dravá zvěř, zatímco já mám v tomhle dost mizerné zkušenosti. Sama mi řekla, když o ni bojovali ještě nějací další kluci, že by toho mého "neznámého" chtěla jen jako kamaráda a že takhle ho nechce, protože on už jí jednou předtím řekl, že by chtěl být víc než jen kamarád, ale já to tímhle prostě zapečetila, viděla jsem, jak ji on má pořád rád, ale myslela jsem si prostě, že ona o něj nestojí až pak když jsem mu řekla co k němu cítím a jak na tom je u mě, mě napadlo se jí zeptat, abych nebyla sobec, jestli k němu opravdu nic necítí a ona mi doslova vyrazila dech. Od té doby jsem se dala na ústup, oni spolu chodí a jsou šťastní.

Ale nastaly jiné problémy, kamarádka, se semnou bůh ví proč nebaví, je na mě protivná a zlobí se na mě a já nevím co mám dělat, je to zčásti určitě tím, že se s tím naším "neznámým" pořád ještě bavím a abych řekla pravdu dost si rozumíme a i přes to všecko jsme dobří kamarádi. Zezačátku mě to dost mrzelo, tak jsem problémy dělala spíš já, byla jsem na všechny zlá, protože jsem jí tolik záviděla, že má takové štěstí a já ne. Ale už se s tím pomalu smiřuju, že o mě prostě nestojí, že mě má jen jako kamarádku a i když tvrdí, že si mě ohromně váží a že si váží toho jak jsem se zachovala, protože jsem je víceméně spojila, tak si připadám hrozně méněcenná, štve mě, že na mě nemá tolik času jako na ni, štve mě, že se se mnou ona nebaví a zlobí se na mě, jako by se zlobila, že ho mám tak ráda, ale to nejde ho nemít ráda, když on je tak skvělý. Na hodnějšího kluka jsem ještě nenarazila, ale podle něho jsem na ně jen měla smůlu...

Co mám teď dělat? jak zahnat závist? jak na to pořád přestat myslet? vždycky je to to samé, "dneska jsou venku, bůh ví co dělají" vždycky mi to psala když šlo o někoho jiného, nebo i zezačátku když s ním chodila jen ven a teď už mi nenapíše nic, ani mě nepozdraví. Stačí, aby mi napsal něco špatného, něco o ni a už se mám hned špatně a moje nálada klesne pod bod mrazu. Chtěla bych být konečně šťastná, proč mi to dělá takové problémy? a proč to teď ještě ona tak komplikuje? já kdybych byla v její kůži, tak bych byla ráda, že si vybral mě, že je semnou a nic jiného bych neřešila..

Nějaké rady? budu ráda za jakoukoliv dobrou radu. Děkuji :)
Anonymka1994
 

Re: Chodí s mou kamarádkou

Nový příspěvekod Petra » sob 15. zář 2012 9:11:47

Ahoj,

Anonymka1994 píše:Ahoj, mám takový problém, nevím si s tím rady, hrozně se mi líbil jeden kluk, sama jsem sice tehdy ještě někoho měla, ale tím druhým neznámým jsem byla tak okouzlená, že jsem se na svého "muže" po čase vykašlala a začala jsem se snažit o neznámého,


Tohle je - podle mé zkušenosti - problém, za který se vždy nějakým nepříjemným způsobem musí zaplatit - tedy, když opustíš "svého" kluka, protože se ti jiný líbí víc. Jak to nesl? Myslíš si, že ti přeje, aby ti to s tím "novým" vyšlo?

Anonymka1994 píše:bohužel on celou dobu chtěl mou kamarádku, pořád mi o ni povídal, psal a já už to nevydržela tak jsem mu řekla co k němu cítím a nebýt toho, že se pro něj kamarádka nakonec taky rozhodla tak by byl teď asi se mnou.


A ty bys s ním byla, i když jsi věděla, že by byl radši s tvou kamarádkou? Jak by ses cítila, kdyby nějakou dobu byl s tebou a potom by tě opustil kvůli tvé kamarádce, která se mu líbí víc než ty? Hůř než ted? Nejde mi o morálku, ale o to, jak věci fungují. Když se na to přijde a člověk se podle toho zařídí, ušetří si spoustu trápení.

Anonymka1994 píše: ale myslela jsem si prostě, že ona o něj nestojí až pak když jsem mu řekla co k němu cítím a jak na tom je u mě, mě napadlo se jí zeptat, abych nebyla sobec, jestli k němu opravdu nic necítí a ona mi doslova vyrazila dech.


Věděla, že se ti líbí a že bys s ním chtěla chodit?


Anonymka1994 píše:Od té doby jsem se dala na ústup, oni spolu chodí a jsou šťastní.

Ale nastaly jiné problémy, kamarádka, se semnou bůh ví proč nebaví, je na mě protivná a zlobí se na mě a já nevím co mám dělat, je to zčásti určitě tím, že se s tím naším "neznámým" pořád ještě bavím a abych řekla pravdu dost si rozumíme a i přes to všecko jsme dobří kamarádi.


Asi na tebe žárlí.

Anonymka1994 píše: ale to nejde ho nemít ráda, když on je tak skvělý. Na hodnějšího kluka jsem ještě nenarazila, ale podle něho jsem na ně jen měla smůlu...


Aspon víš, komu se tvůj nový kluk bude podobat. ;) Jednou se objeví, chce to jen trochu trpělivosti.

Anonymka1994 píše:Co mám teď dělat?
Chtěla bych být konečně šťastná, proč mi to dělá takové problémy?


Zkus se zabývat něčím jiným, než těma dvěma. Bude to ze začátku jistě těžké, ale když na to soustředíš co nejvíce pozornosti, tak to bude lepší. Potom těm dvoum budeš moct bez problémů přát štěstí a pak se objeví "tvůj nový" kluk a bude bezvadnej.
:)


Každopádně nejsi sama, kdo řeší podobné problémy.

LaFee - Virus




Ty jsi všechno a ještě víc
Tolik ti důvěřuji
Ty jsi moje nejlepší kamarádka
I když naše společná cesta byla někdy těžká
Jsme tu jedna pro druhou
Povíme si všechno, to je jasné
Když jsi byla zcela vyřízená
Byla jsem ti vždy na blízku

A tys mi ho vzala
Ty kousku svinstva
Ty couro jsi takovej křivák
Že to volá do nebe
A ještě se k tomu hloupě ptáš
Jestli jsem naštvaná a proč
Co by mělo být
Jednu ti vrazím

Refrén:
Přeji ti nějaký virus
Přeji ti děsné bedary do obličeje
Přeji ti nějaký bacil
A všechno nejhorší
Přeji ti nějaký virus
Svrab na krku
Přeji ti nějaký bacil
Který tě udělá šerednou a starou
Přeji ti nějaký virus

Byl jsi pro mě ten jediný
Ale ted nenávidím tvůj obličej
Nakecal's mi samé lži
Je to k neuvěření

Tak často jsi mi přísahal
Že ses narodil jen pro mě
A ted ji strkáš chladnokrevně
Svůj jazyk do krku

A ona mi tě vzala
Ten kousek svinstva
Ta coura je takový křivák
Že to volá do nebe
A ty se taky ještě hloupě ptáš
Jestli jsem naštvaná a proč
Co by mělo být
Jednu ti vrazím

Refrén:
Přeji ti nějaký virus...

:green: :( :'-(
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: Chodí s mou kamarádkou

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 15. zář 2012 13:17:58

vostalpetr píše:
Kdo se smíří, netrpí. Takže jsou tady dvě možnosti: dělat si naděje a trpět, nebo to vzít tak, jak to je a pustit to z hlavy.


Jaký smiřování ?
To je pro starý dědky a starý báby,
mládí musí toužit a mít cíle a trpět a být štastný

Jen at trpí, utrpení je zdravá věc... :D

o ještě mladších to ale neplatí

Představuje si snad úplně malý dítě, jako to bude fajn, až ho maminka nakojí?
Návštěvník
 

Re: Chodí s mou kamarádkou

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 15. zář 2012 13:40:12

Jana píše:
Návštěvník píše:Představuje si snad úplně malý dítě, jako to bude fajn, až ho maminka nakojí?


No nevím, jak malé dítě máš na mysli, ale naše 22 měsíční vnučka právě před chvíli, než ji dala dcera po obědě spát, říkala: " Alinka udělá hají. Máma dá mlíko a ještě druhý, no."

Ještě o sobě mluví v třetí osobě? Tak to pořád ještě není to pravý ego, který vyšiluje z představ, co kdyby něco bylo a něco zas naopak nebylo :)
Návštěvník
 

Re: Chodí s mou kamarádkou

Nový příspěvekod Anonymka1994 » ned 16. zář 2012 1:38:13

Jana - Děkuju moc za radu :) a za tvůj názor, moc si toho cením a konečně mi to otevřelo oči! :)

Petra - Zapoměla jsem napsat, že to nebyl jediný důvod, proč jsem se na svého kluka vykašlala, jen díky tomu hodnému neznámému jsem zjistila, co na světě je a já to nemám, můj bývalý partner se ke mě nechoval zrovna nejlépe, nic hrozného to nebylo, ale každopádně mě tohle přimělo k tomu hledat někoho, kdo si mě bude víc vážit.

A máš pravdu, na to jsem vůbec nepomyslela, pravděpodobně bych s ním nebyla když bych věděla, že jí má pořád rád, ale nevím, nemůžu teď řešit co by kdyby..

A ano, věděla, že se mi líbí, ale podle jejich slov to prý nepochopila, nevím sice co je na tom nepochopitelné, když jsem o něm furt mluvila, pořád jsem čekala až půjde na oběd abych se na něho mohla podívat a pozdravit ho...

A asi ano, dnes mi on sám řekl, že s ní o tom mluvil proč se na mě zlobí a ona mu řekla, že se ani tak nezlobí na mě jako na něho, že mě seznámil s jeho kamarády dřív než ji, ale stejně mi příjde, že je mnohem víc naštvaná na mě, potkám ji, jde s kamarádkou a směje se a jak mě uvidí tak nahodí poker face a tváří se strašně vážně jako bych snad já chodila s klukem co se jí líbí nebo co..

A děkuju moc za radu a tak vůbec :) vím, že nejsem sama, na světě je nekonečně mnoho lidí a každý má nějaký problém, ale proč se neporadit, když už to jde, že ano ? :)) a ještě jednou moc děkuju, vážím si toho, že se někdo ozval a nebere můj problém jen jako další pubertální výlev..
Anonymka1994
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků