Můj Kamarád mě tedko nesnáší

Můj Kamarád mě tedko nesnáší

Nový příspěvekod maringotka » pát 19. říj 2012 20:54:25

Ahojky, potřebuji se vám s něčím svěřit, a potřebuji poradit, předem děkuji :
Už od prvního roku školky jsem mela nejlepšího kamaráda kluka. Já byla jeho kamrádkou taky velkou, ale od páté třídy se to zvrtlo. A to proto, že mi vyznal lásku a já ho krutě odmítla, ano vím, z té chyby jsem se poučila, že je to ošklivé ode mě vůči němu, ale on byl ještě malý a já taky a tak jsme to neřesili tak, jako by to bylo teďko (o 4 roky později) v šesté třídě to zkusil znovu, ale to jsem ho zase odmítla, proběhlo to stejně, nic si z toho nevzal, a byl v pohodě a já taky, pořád nej kámoši. Jenže problém nastal v sedmičce. V sedmé třídě někdy v prosinci to zkusil znova, ale to už bylo vážné, já ho zase odmítla, ale jak už je větší, tak to pochopil, furt se snažil až do konce sedmičky, a já se k němu chovala hrozně, strašně jsem mu v chatu naznačovala, jaká je nula a jakej já jsem king, a to proto, že jsem se cítila jako nějaká prostě taková ta vyšší úrovně, než je ten můj kámoš, (chudák, dneska je mi ho strašně líto, a když čtu ty konverzace, je mi do breku) no a potom už mě to začalo štvát a neodpovídala jsem mu asi tak tři měsíce od konce školního roku sedmi třídy se stal takový převrat mezi láskou a nesnášenlivostí. začal se chovat strasne nafoukane, proste (asi tak nak jako ja v tu dobu, co jsem si nad nim připadala jako king) byl na mě naštvaný jako asi fakt hodně, protože od té doby jsme si neřekli ani to stupidní ,, ahoj", začal se bavit s nejvetšíma pitomcema ze třídy a stával se pomalu z něj takovej ten puberťáckej hajzlík, což by ho nečekalo tak krutě zasáhnutí, kdyby se tohle nestalo.
jenomže já k tomu všemu mela jistej důvod, kdybych ho neodmitla a někdy nevím kdy, ale až bychom se rozešli už by to nebylo to staré dobré kamarádství a tomu já jsem se chtěla vyhnout, chtěla jsem ho vždycky za nejlepšího kámoše, vždycky, ale to už asi nepůjde.
A tak vas prosim o dobrou radu, co bych mohla udělat pro to, aby tohle všechno se vymazalo a bylo v nás to staré pevné kamarádství 4ever, prosím, jsem z toho všeho úplně mimo, škola, která mi šla, se stává překážkou, přestávám rozumět učivu a to jen kvůli tomuhle, prosím, chci se toho pocitu zbavit, co mám udělat, děkuji za každou dobrou radu. :(
maringotka.
maringotka
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 17. črc 2012 21:00:51

Re: Můj Kamarád mě tedko nesnáší

Nový příspěvekod Honzam » pát 19. říj 2012 21:10:34

Králové a královny nikdy moc kamarádů neměli. Místo toho bývali obklopeni spoustou zrádců, kteří jim chtěli ublížit nebo je alespoň zbavit moci.

Máš nějaké kamarády?
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Můj Kamarád mě tedko nesnáší

Nový příspěvekod rosada » pon 22. říj 2012 11:45:39

Nic nejde vrátit zpátky, ale jestli ho chceš jako kámoše,
tak mu řekni/napiš na rovinu, jak to bylo a jak to je, co si cítila a proč jsi se tak chovala, a že tě to mrzí. A že o něj, jako kamaráda stojíš.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků