zajímal by mě váš názor

zajímal by mě váš názor

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 01. bře 2013 12:13:57

Po dlouhý době jsem potkala jednoho kamaráda na vesnické zábavě a hned po ní mi začal psát, že by mě chtěl někam pozvat. Byla jsem ráda, protože se mi líbil, ale pracuji jinde a tak i bydlím jinde. Tak jsme se domluvili, že mě pozve až přijedu za rodičema. Celý týden jsme si psali a bylo všechno fajn, pak najednou, že by za mnou přijel a trochu by jsme popili. Vypadalo to všechno hrozně fajn, tak jsem souhlasila. Nakonec přijel jak slíbil, popili jsme něco a pak se ten večer trochu zvrtnu. Musím ale říct, že si začal on. A ráno odjel tak rychle, že jsem si pomalu ani nevšimla a od té doby se mnou nekomunikuje. A tvrdí mi, že má nějaký blok a že to bylo rychlý a že to prostě nejde. Kdybych si začala já, tak to chápu, ale začal si on. Nechápu, jak někdo může ztratit zájem ze dne na den. Byla jsem chviličku po dlouhé době šťastná a zase mám jen oči pro pláč.. Měla bych se na něj vykašlat, nebo něco na něj vymyslet?
Návštěvník
 

Re: zajímal by mě váš názor

Nový příspěvekod rosada » pát 01. bře 2013 13:09:01

Když ti aspoň řekl, že má nějaký blok, tak to s Tebou přece jen trochu komunikuje. Zkus mu navrhnout, abyste si nezávazně promluvili, tj. že po něm nic nechceš, jen tě to zajímá, jaký má blok a co se vlastně stalo, jestli se mu líbíš, ... že jsi zmatená a chceš si to jen ujasnit. Pak uvidíš.
Jestli to tak cítíš, tak mu řekni, že to bylo fajn.

Tedy jestli o něj stojíš. Jestli ne pak nic neřeš a pusť ho k vodě.
Vlastně jsi vůbec nenapsala, jak to máš teď s muži. Hledáš někoho pro trvalý vztah?
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: zajímal by mě váš názor

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 06. bře 2013 9:25:21

Líbí jeden kluk, nom, ale on je docela velký děvkař... Bo možná ani ne, spíš jen dost s každou flirtuje mno nevím, prostě je to takovej "menší" podvraťák... Jednu dobu se mi líbil, pak se mi hnusil (ani nevím, možná to bylo vsugerované okolím které bylo proti němu), pak jsme byli jen přátelé ale už tehdá se mi zamlouval.. Teď však jsem se do něho opravdu zamilovala... A nejspíše se mu líbím i já, nabídl mi abych s ním spala , někdy se se mnou jen tak spontáně pustil do řeči, dvakrát za mnou dokonce i sám přišel když jsem někde tak vysedávala a přemýšlela a začal si se mnou normálně povídat. Bo když jsem seděla na dýze na lavičce tak si ke mně přisedl ale upe tak namáčkl se na mě a ještě byl přeze mě lehce nakloněnej a ještě k tomu když přišel kámoš a zeptal se jestli spolu chodíme, tak on že prej jo :D Něco podobného se stalo když jsme byli spolu sami a on mi cosi vyprávěl, doslova si pro mě přišel.. Šla jsem z.. wc xD A on mi šel na proti, pak se se mnou pustil do řeči, když nás tam někdo objevil tak prej: "A ne že budete dělat nějaké blbosti!" A on tak na hec mě vzal a jakoby mě políbil, ale ne opravdu překryl nás rukou, bo mě také rád česal.. A tak..
ALE..
Když jsem ho vyzvala na dámské volence k tanci, tak mě odmítl! Ani jednou mě ani k tanci nevyzval... Flirtoval i s ostatními a dokonce se předemnou líbal s mojí kámoškou (ale to já už jsem si zvykla ona líbá doslova každého... I třeba o pět let mladšího, a on jen nejspíše využívá, že je schopná dát) A dokonce si mě přestal pomalu všímat... Jsem z něj zmatená a nevím co si myslet, v klucích se moc nevyznám ještě jsem žádný pořádný vztah neměla.. Bojím se s ním pustit do vztahu, a ani nevím, zda by měl zájem, bojím se, že jsem jen jedna z davu, ačkoli jsem ještě neviděla, že by se k jiné choval takto...
Prosím, poraďte mi, a také mi prosím řekněte váš názor navěc.. PROSÍM, POTŘEBUJI NUTNĚ POMOC (HLAVNĚ OD NĚKOHO ZKUŠENĚJŠÍHO..)
Návštěvník
 

Re: zajímal by mě váš názor

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 06. bře 2013 12:18:19

A nejspíše se mu líbím i já, nabídl mi abych s ním spala ....

Hormonům se špatně poroučí, já vím. Jestli bych tedy mohla něco doporučit (když už se ptáš na radu) - zůstala bych s ním zatím pouze ve stavu kamarádském a se "spaním" bych počkala (teda pokud ti to půjde :-)
To, co popisuješ, je normální flirtování, oťukávání se, oňufávání (jako v přírodě), - námluvy a jak se ten vztah vyvrbí do budoucna ukáže čas. Mé tělo je přeci jen poněkud "čistý chrám" na to, abych ho dávala každému, kdo si řekne :-)
Ten vtip znáš? "Já nejsem ku.va, nedám každému, jenom tomu, kdo si řekne."

Btw, kolik ti je let?
Návštěvník
 

Re: zajímal by mě váš názor

Nový příspěvekod rosada » stř 06. bře 2013 13:28:48

Opravdu chceš mít vztah s někým, koho vidí takto?!?

Návštěvník píše:jeden kluk, nom, ale on je docela velký děvkař... Bo možná ani ne, spíš jen dost s každou flirtuje mno nevím, prostě je to takovej "menší" podvraťák...
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: zajímal by mě váš názor

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 06. bře 2013 17:19:17

Návštěvník píše:Líbí jeden kluk, nom, ale on je docela velký děvkař... Bo možná ani ne, spíš jen dost s každou flirtuje mno nevím, prostě je to takovej "menší" podvraťák... Jednu dobu se mi líbil, pak se mi hnusil (ani nevím, možná to bylo vsugerované okolím které bylo proti němu), pak jsme byli jen přátelé ale už tehdá se mi zamlouval.. Teď však jsem se do něho opravdu zamilovala... A nejspíše se mu líbím i já, nabídl mi abych s ním spala , někdy se se mnou jen tak spontáně pustil do řeči, dvakrát za mnou dokonce i sám přišel když jsem někde tak vysedávala a přemýšlela a začal si se mnou normálně povídat. Bo když jsem seděla na dýze na lavičce tak si ke mně přisedl ale upe tak namáčkl se na mě a ještě byl přeze mě lehce nakloněnej a ještě k tomu když přišel kámoš a zeptal se jestli spolu chodíme, tak on že prej jo :D Něco podobného se stalo když jsme byli spolu sami a on mi cosi vyprávěl, doslova si pro mě přišel.. Šla jsem z.. wc xD A on mi šel na proti, pak se se mnou pustil do řeči, když nás tam někdo objevil tak prej: "A ne že budete dělat nějaké blbosti!" A on tak na hec mě vzal a jakoby mě políbil, ale ne opravdu překryl nás rukou, bo mě také rád česal.. A tak..
ALE..
Když jsem ho vyzvala na dámské volence k tanci, tak mě odmítl! Ani jednou mě ani k tanci nevyzval... Flirtoval i s ostatními a dokonce se předemnou líbal s mojí kámoškou (ale to já už jsem si zvykla ona líbá doslova každého... I třeba o pět let mladšího, a on jen nejspíše využívá, že je schopná dát) A dokonce si mě přestal pomalu všímat... Jsem z něj zmatená a nevím co si myslet, v klucích se moc nevyznám ještě jsem žádný pořádný vztah neměla.. Bojím se s ním pustit do vztahu, a ani nevím, zda by měl zájem, bojím se, že jsem jen jedna z davu, ačkoli jsem ještě neviděla, že by se k jiné choval takto...
Prosím, poraďte mi, a také mi prosím řekněte váš názor navěc.. PROSÍM, POTŘEBUJI NUTNĚ POMOC (HLAVNĚ OD NĚKOHO ZKUŠENĚJŠÍHO..)


to mi přípomíná mého jednoho mého kamaráda, co taky rád ... přesně tak se chová. nejprve jsem z toho byla taky zmatená, dneska se tomu usmívám a docela si to užívám :confused:

naposledy se stalo, že jsme seděly s přítelkyní v baru a on tam přišel, seděl chvíli sám a pak se mne přišel zeptat, jestli by si nemohl přisednout. už několikrát jsme ho totiž od stolu vyhazovaly. tentokrát už jsme, ale byly skoro na odchodu, tak jsem na to kývla, ať na chvíli přisedne.

sedl si a výborně jsme se bavili a najednou se zvedl a šel k vedlejšímu stolu, kde seděly takový jedny "cácorky" a vpul mezi ně s grácií Casanovi :D .

kamarádka vykulila oči s tím, že co to má znamenat, já jen pokrčila rameny, že holt Ivan je přelétavý jak motýlek :D a se zamyslela a pak poznamenala, spíš jako MOL :phew:

no a on po 10ti minutách byl najednou zpátky u našeho stolu a nechápal čemu se smějeme :D

prostě muž se širokým srdcem, který nemůže nechat opuštěnou žádnou ženskou sukni


tak takovej chlap je dobrej k pobavení, otázkou je, jestli ti to tak vyhovuje a stačí ? :what:

a to si musíš zodpovědět sama :)
Návštěvník
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků