Rada

Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 9:17:10

Kde a jak nejlíp hledat toho nejlepšího partnera pro život? Podle čeho ho poznat? Jak ho sbalit?
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 11:30:21

Já bych řekla, že toho pravého partnera si vždycky k sobě nějak přitáhneme a je to přesně takový partner, kterého potřebujeme, takže než nějaké nahánění někoho někde (princ na zlatém koni), tak bych byla spokojená s tím, koho mám, tedy pokud někoho mám :-).
Parner totož přesně odráží náš vnitřní vztah k sobě samé. Změním-li se já (uvnitř), změní se i partner (buď stávající), nebo si do života "přitáhnu" někoho nového. Všechno totiž funguje na principu přitažlivosti podobného. Nemůže se neobjevit, to je zákon.
Takže pokud pořád pláču a toužím po princi na zlatém koni a on nepřichází a mám doma starého bručouna, který mi leze na nervy, popř. jsem sama, není to tím, že nemáme štěstí, nebo že na nás všichni kašlou včetně vesmíru, ale jednoduše proto, že udávám Vesmíru takové podmínky, které on plní, jinými slovy - nic jiného pro mě není momentálně možné, protože já si to takto vlastně přeji.

:)
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 11:42:18

Návštěvník píše:Já bych řekla, že toho pravého partnera si vždycky k sobě nějak přitáhneme a je to přesně takový partner, kterého potřebujeme, takže než nějaké nahánění někoho někde (princ na zlatém koni), tak bych byla spokojená s tím, koho mám, tedy pokud někoho mám :-).
Parner totož přesně odráží náš vnitřní vztah k sobě samé. Změním-li se já (uvnitř), změní se i partner (buď stávající), nebo si do života "přitáhnu" někoho nového. Všechno totiž funguje na principu přitažlivosti podobného. Nemůže se neobjevit, to je zákon.
Takže pokud pořád pláču a toužím po princi na zlatém koni a on nepřichází a mám doma starého bručouna, který mi leze na nervy, popř. jsem sama, není to tím, že nemáme štěstí, nebo že na nás všichni kašlou včetně vesmíru, ale jednoduše proto, že udávám Vesmíru takové podmínky, které on plní, jinými slovy - nic jiného pro mě není momentálně možné, protože já si to takto vlastně přeji.

:)

Nejenom přeji, ale udávám takové podmínky, které nic jiného neumožňuje.
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 12:41:17

A co když už dlouhé roky nikoho nepřitahujeme?
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 12:53:51

Návštěvník píše:A co když už dlouhé roky nikoho nepřitahujeme?

Tak už jsi buď vyvanutý (rozpuštěný), nebo si to tak přeješ.
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 13:06:31

Marně toužím po partnerovi, ale nikdo mě nechce, vdávají se i starší, ošklivější, hloupější.
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 13:08:03

Návštěvník píše:Marně toužím po partnerovi, ale nikdo mě nechce, vdávají se i starší, ošklivější, hloupější.

A skutečně si přeješ žít v partnerství s někým?
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 13:12:13

Ano
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. bře 2013 13:15:21

Návštěvník píše:Ano

Tak choď více do společnosti, mezi lidi, tady asi neplatí pravidlo: sedávej panenko v koutě, on si tě najde :)
Návštěvník
 

Re: Rada

Nový příspěvekod PánBů » pon 04. bře 2013 16:58:18

Já teda co se partnerství týče jsem přestal věřit že existuje nějakej jeden dokonalej partner navždy :'-( . Partner je vždy tak vhodnej nakolik odpovídá našim přeferencím, no a protože se člověk vyvíjí tak se vyvíjí i představa partnera. Dokonalej partner je teda ted co si je vědom toho že žádnej dokonalej partner neexistuje ale přesto se mnou půjde do vztahu a bude se snažit bejt dokonalej partner :)
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 17:40:42


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků