Zadržení v Polsku

Zadržení v Polsku

Nový příspěvekod Jakub Southmoor » pát 07. čer 2013 17:41:18

Vypil jsem kousek od ceskych hranic vcera dva piva, nechtel jsem jet , tak jsem lehl do auta, rano mi na okynko klepou Polsti poldove. Prosel jsem si od osahavani doktora po prohlidku vsech dutin. Nahý jsem mrzl celkem dlouho, Nejedl jsem nejakych 14 hodin, nechteli mi dat ani napit. Kdyz jsem chtel na zachod cumeli na me jak kadim i pri moceni... Zkoncil jsem v hnusne spinave cele. Vsude me po nemocnici, venku vodili v poutech. Pak nejake vyslechy, nakonec dalsi u prokuratora. Bylo mi oznameno ze me propusti , ale ze nesmim vycestovat nikam z CR. A ze si me pisemne jeste predvolaji. Bud ma byt soud ci muzu pry zaplatit 6000Kč + 3 roky podminka ... nejvyšši trest pry 7 let natvrdo mi bylo oznameno, auto nastesti odvezl muj kamarad do čr co tam byl se mnou, pak je napadlo ze mi ho zabavi, ale uz bylo pozde Mel jsem vybitej tel, když jsem chtěl někam zavolat rekli , že do ČR z jejich stanice nejde... a zadne polske kacky, ze stanice me vyhnali, at se domu dopravim jak chci, pro me v neznamem meste. No vzal jsem si Taxi , taxikaři nevadilo že mu cpu české , tak jsem konecne doma ... to vše ze u me v aute nasli plynovou pistoli s pepr. naboji. Prijde mi silene takovy trest dostat za u nas legalne drzenou pistolku. Fajn den :) Nějaké rady, zkušenosti jak se zachovat, jak se pripravit na další slyšení? :) Děkuji
Jakub Southmoor
 

Re: Zadržení v Polsku

Nový příspěvekod Jakub Northmoon » sob 08. čer 2013 21:43:39

Děkuji moc za odpověď :)
Jakub Northmoon
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků