Jak to je

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 18:29:10

armin píše:
Návštěvník píše:Co má tvá mysl proti Vostálovi?


Proti Vostálovi nic. Jen mám zkušenost že zasír.... fóra samými hov.. a posílaním do prde.. věcné diskusi moc neprospívá a slušní diskutující, kteří mají co říci a jejichž příspěvky jsou přínosné se nakonec odeberou jinam.

A kam?
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 18:49:15

armin píše:
Návštěvník píše:Co má tvá mysl proti Vostálovi?


Proti Vostálovi nic. Jen mám zkušenost že zasír.... fóra samými hov.. a posílaním do prde.. věcné diskusi moc neprospívá a slušní diskutující, kteří mají co říci a jejichž příspěvky jsou přínosné se nakonec odeberou jinam.

To víš, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Když jsem bydlela ještě v Praze, tak jsem si po cestách metrem, tramvají i autobusem, takových rozhovorů i monologů lidí kolem užila až až. I to známé pubertální volevole často vycházelo z úst mužů v důchodovém věku, prostě se to v mládí naučili nyní našli a ve svém stáří bez slova volevole nezačali větu a většinou ani nez toho slova neukončili. Do prdele posílal v Praze kdekdo kdekoho, bez ohledu na své vzdělání, postavení ve společnosti.
Třeba jedna večerní jízda pražskou tramvají mi přinesla poznání, že i jistý velmi slavný zpěvák je skutečnosti v zajetí vulgarismů, proti kterému je vostálpetrovo slovník ještě pohodová procházka božskými zahradami v ráji...
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Honzam » pon 13. led 2014 19:08:43

vostalpetr píše:
Mě jen zajímá, jak to, co píšu, působí na ostatní a jaké představy to u nich vyvolává.


Někdy tomu rozumím,
někdy si myslím že tomu rozumím,
někdy ne...

Podle mne všechny podobné stavy mají být nějakým způsobem překročeny.

Ale jakým to fakt nevím, co třeba zkusit tu "sebevraždu" a umřít ještě jednou ?


To už fungovat nebude. Nemůžu se jako matka "zabít". :) Ta křídla jsou velké blaho a nemám důvod je překračovat, přestože jako pohyb forem existuji jednodušeji bez té mateřskosti, ale i jako křídlatá matka se cítím fajn.

Já jsem ty stavy chtěl překročit. Proto jsem taky v době, kdy jsem si sebe nedokázal uvědomovat, dělal hodně átmavičáru - "bylo dobré ji dělat", i když jsem vůbec neexistoval. :) Pak mě ani ten had trčící ze zad moc nezajímal, když už jsem byl a myslel jsem si, že to třeba přejde. Úlet to doopravdy začal být v listopadu 2011, když se zabořil do čela. S Janou jsme se před začátkem poradny domluvili, že tady popíšu své zkušenosti, kdyby někdy někoho něco podobného potkalo. V současné době si nemyslím, že by tohle někomu reálně hrozilo :)

Už jsem se na to tady před rokem ptal. Ví někdo něco bližšího o tvrzení, že jediným nebezpečím na duchovní cestě je, když kundaliní "vyleze" solarem? Proč? Co se stane?
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 19:09:54

armin píše:
Návštěvník píše:A kam?

To nevím, zatím jsem to ještě nezkoumal. Asi se napřed omezím tady jen na moje vlákna, kde mohu vykecávání se takových "diskutérů" mazat. :)

Na tomto diskusním foru je krásný klid.....nemáš zájem?
http://diskutuj.blogspot.cz/search?upda ... -results=2

:D
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 19:13:39

Honzam píše:To už fungovat nebude. Nemůžu se jako matka "zabít". Ta křídla jsou velké blaho a nemám důvod je překračovat, přestože jako pohyb forem existuji jednodušeji bez té mateřskosti, ale i jako křídlatá matka se cítím fajn.Já jsem ty stavy chtěl překročit. Proto jsem taky v době, kdy jsem si sebe nedokázal uvědomovat, dělal hodně átmavičáru - "bylo dobré ji dělat", i když jsem vůbec neexistoval. Pak mě ani ten had trčící ze zad moc nezajímal, když už jsem byl a myslel jsem si, že to třeba přejde. Úlet to doopravdy začal být v listopadu 2011, když se zabořil do čela. S Janou jsme se před začátkem poradny domluvili, že tady popíšu své zkušenosti, kdyby někdy někoho něco podobného potkalo. V současné době si nemyslím, že by tohle někomu reálně hrozilo

Tvar v nehmotné dimenzi můžeš mít jakýkoli, jaký si tvá vizualizace dokáže představit a udržet... ;)
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Honzam » pon 13. led 2014 19:16:46

Návštěvník píše:
Honzam píše:To už fungovat nebude. Nemůžu se jako matka "zabít". Ta křídla jsou velké blaho a nemám důvod je překračovat, přestože jako pohyb forem existuji jednodušeji bez té mateřskosti, ale i jako křídlatá matka se cítím fajn.Já jsem ty stavy chtěl překročit. Proto jsem taky v době, kdy jsem si sebe nedokázal uvědomovat, dělal hodně átmavičáru - "bylo dobré ji dělat", i když jsem vůbec neexistoval. Pak mě ani ten had trčící ze zad moc nezajímal, když už jsem byl a myslel jsem si, že to třeba přejde. Úlet to doopravdy začal být v listopadu 2011, když se zabořil do čela. S Janou jsme se před začátkem poradny domluvili, že tady popíšu své zkušenosti, kdyby někdy někoho něco podobného potkalo. V současné době si nemyslím, že by tohle někomu reálně hrozilo

Tvar v nehmotné dimenzi můžeš mít jakýkoli, jaký si tvá vizualizace dokáže představit a udržet... ;)


Já ty tvary neudržuji. Je to moje tělo, jako jsem měl dřív lidské. Lidské tělo je toho jakoby prodloužením a je té mateřskosti podřízené.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 19:31:02

armin píše:
Návštěvník píše:Na tomto diskusním foru je krásný klid.....nemáš zájem?
http://diskutuj.blogspot.cz/search?upda ... -results=2

:D


To je amatérské provizorní fórum, které jsem podle svých amatérských schopností založil, když nás vyhnali z mozaiky. Myslím, že by se v případě potřeby našlo mnohem lepší a technicky dokonalejší.

Byla bych pro nové forum, kde by se pozvali ze zkušenosti jen ti, kteří by mohli být pro sebe navzájem přínosem. Dej vědět, podle svého uvážení takovým, až se něco založí.
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 19:34:36

Návštěvník píše:
armin píše:
Návštěvník píše:Na tomto diskusním foru je krásný klid.....nemáš zájem?
http://diskutuj.blogspot.cz/search?upda ... -results=2

:D


To je amatérské provizorní fórum, které jsem podle svých amatérských schopností založil, když nás vyhnali z mozaiky. Myslím, že by se v případě potřeby našlo mnohem lepší a technicky dokonalejší.

Byla bych pro nové forum, kde by se pozvali ze zkušenosti jen ti, kteří by mohli být pro sebe navzájem přínosem. Dej vědět, podle svého uvážení takovým, až se něco založí.

Můžete zavítat třeba na tohle forum.... http://www.fajnforum.cz/ ...je poměrně nové... :D
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 19:38:39

Návštěvník píše:Byla bych pro nové forum, kde by se pozvali ze zkušenosti jen ti, kteří by mohli být pro sebe navzájem přínosem. Dej vědět, podle svého uvážení takovým, až se něco založí.

A pro jistotu zamknuté a pro oči veřejnosti neviditelné a pouze pro prověřené a ty, za které se některý člen zaručí, že nebudou dělat brajgl......takových na poradnazdarma už asi pár je.......Jana splní každé přání... :D
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 19:49:25

Je to tu podobný systém, na jakém bylo forum JZ. A tam se utajená fora vyskytovala, takže jistě není žádný problém, to zařídit i zde, pro ty, co si přejí nějaké to separé....
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 20:06:16

vostalpetr píše:
Myslím, že by se v případě potřeby našlo mnohem lepší a technicky dokonalejší.


To já mám rád retro,
a ještě bych jej vylepšil o to,
že by bylo jen jedno jediné nekonečné vlákno,
klidně i pro návštěvníky,
at mám koho kam posílat....

Až všichni stále nespokojení diskutéři naleznou svá vysněná fora, tak tu zbudou jen ti spokojení s tím, co je tady a teď. A ty nebudeš muset nikoho už kam posílat... :D
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 20:29:31

vostalpetr píše:Co pak ale budu dělat ?

Diskutovat k tématu ?

Nelíbí?

:)
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 20:30:56

vostalpetr píše:
Taky už tam seš a nemůžeš se z toho vyhrabat


Z prdele se vyhrabeš vcelku dobře, nebot není tak hluboká a tak vznešená jako morální kecy a kecy guruů a praxe

Z toho se vyhrabat pak vskutku není žádná prdel...

Která to je čakra?
První nebo druhá?
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 20:42:07

Jana píše:
armin píše:To je amatérské provizorní fórum, které jsem podle svých amatérských schopností založil, když nás vyhnali z mozaiky. ...

Už si to moc nevybavuji, ale pod jakým jménem jsi byl na Mozaice ? Jak dlouho jsi tam byl ? Já na ní byla prakticky od jejího založení, ale nevybavuji si, že bych tam s Tebou někdy diskutovala.

Myslím že Franta?
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Honzam » pon 13. led 2014 21:04:38

Obrázek

Tohle je náhodou jedno z mých ústředních osvobozujících mouder. :) Důležitý je tam hlavně ten smysl.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Honzam » pon 13. led 2014 21:05:26

vostalpetr píše:



Ten Budha má ale nápady,
nejdřív ho napadne,
že nemáme věřit nikomu a ničemu
a pak ho napadne, že máme věřit sobě
a
nakonec chce abychom uvěřili jeho radě, že máme žít podle toho, čemu jsme uvěřili

Tak ted už fakt nevím čemu věřit a nevěřit,
pro jistotu bych nevěřil nejen druhým, ale ani sobě a už vůbec ne tomu Budhovi...

Nebo věřit všem ?


Mně ne. :)
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Honzam » pon 13. led 2014 21:24:22

vostalpetr píše:
Mně ne. :)


Dobře,
jen ted nevím, jestli ti to mám věřit, nebo nevěřit...

:D


:D

Nejdřív prý pozorovat a zkoumat.

Já jsem ten citát již pozoroval a zkoumal a zjistil jsem, že pokaždé, když si ho přečtu, cítím se fajn a je mi tak lehce a můj život má v nevíře najednou smysl, tak jsem ho přijal.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Honzam » pon 13. led 2014 22:04:46

vostalpetr píše:Takže v nevíře jsi našel smysl ?

Ale nevěříš tomu, nebo jo ?

:D


To bych to musel pozorovat a zkoumat. Vlastně to ale pozoruju a zkoumám pokaždé, když aplikuji ten citát a pořád mi to dává smysl. :)
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 22:43:22

Můžu mít sklerózu, ale já si žádného Frantu z Mozaiky nevybavuji, jestli tam byl, tak se fakt musel jenom mihnout.

Nebo tě nezaujal. Proto sis ho nevšimla.
Návštěvník
 

Re: Jak to je

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 13. led 2014 22:54:12

vostalpetr píše:Myslíš ty morální kecy ?

No to bude nejspíš nějaká srdeční záležitost....

Kecy néé, ale oblast, kam posíláš lidi...
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků