Špinění místo menstruace

Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod Kaci910 » ned 19. led 2014 12:26:25

Ahoj, sice asi úplně zbytečně plaším, ale musím sem napsat.. Je mi 17 a za 3 roky co menstruuji se mi tohle ještě nestalo.Menstruaci dostávám po 30-35 dnech, tzn. někdy od 14.-19. jsem ji čekala.
Ve středu 15. jsem byla poprvý na gyndě, na prohlídce a pro prášky, všechno v pohodě. Potom mě hodně bolelo břicho, ale kamarádka i máma říkala, že se jim to taky tak stává. Od čtvrtka (16.) jsem začala špinit a nevím, jestli je to ještě kvůli gyndě (protože se to prej taky stává?), nebo začátek menstruace.. Nicméně špinila jsem i v pátek a včera, dneska zatím nic. Žádná krev. Před týdnem jsem měla ale typický příznaky, který mívám týden před menstruací, kromě teda bolesti prsou a břicha, ta se nedostavila, přestože mě před a při menstruaci vždycky bolí břicho i prsa. Ale menstruace zatím nikde..
Stalo se to někomu? Myslíte, že menstruace ještě přijde? Četla jsem, že je to známka těhotenství, ale s přítelem jsme vždy měli kondom a nikdy nepraskl, alespoň jsme to kontrolovali.. Děkuju všem za odpovědi
Kaci910
 

Re: Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod irulan » ned 19. led 2014 12:52:50

Tak jeste počkej a neplaš :) kdyz ti to neda, udělej si test
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 19. led 2014 13:07:06

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod malpan » ned 19. led 2014 14:15:42

já jen vím, že i toto se dá ovlivnit myslí. Stačí mít vítr z prohlídky na gyndě - i to je forma strachu. Strach obecně - čím je naléhavější, tím více přitahujeme následek
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod irulan » ned 19. led 2014 14:26:39

malpan píše:já jen vím, že i toto se dá ovlivnit myslí. Stačí mít vítr z prohlídky na gyndě - i to je forma strachu. Strach obecně - čím je naléhavější, tím více přitahujeme následek

Sranda, ze to píse chlap (ta gynda) :D ....ale vazne, s tim strachem to tak funguje... jako bychom si tim privolavali ty situace.
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod malpan » ned 19. led 2014 14:41:04

irulan píše:Sranda, ze to píse chlap (ta gynda) :D ....ale vazne, s tim strachem to tak funguje... jako bychom si tim privolavali ty situace.

jj, je to furt dokolečka - ano, jsme tvůrci svých životů - nejde o pohlaví, o rodinný stav, věk.... platí to pro nás vždy a stále. Bůh není na obláčku - je to "naše" tvorba a vnímání... ;)
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 20. led 2014 13:46:03

Kaci910 píše:Ahoj, sice asi úplně zbytečně plaším, ale musím sem napsat.. Je mi 17 a za 3 roky co menstruuji se mi tohle ještě nestalo.Menstruaci dostávám po 30-35 dnech, tzn. někdy od 14.-19. jsem ji čekala.
Ve středu 15. jsem byla poprvý na gyndě, na prohlídce a pro prášky, všechno v pohodě. Potom mě hodně bolelo břicho, ale kamarádka i máma říkala, že se jim to taky tak stává. Od čtvrtka (16.) jsem začala špinit a nevím, jestli je to ještě kvůli gyndě (protože se to prej taky stává?), nebo začátek menstruace.. Nicméně špinila jsem i v pátek a včera, dneska zatím nic. Žádná krev. Před týdnem jsem měla ale typický příznaky, který mívám týden před menstruací, kromě teda bolesti prsou a břicha, ta se nedostavila, přestože mě před a při menstruaci vždycky bolí břicho i prsa. Ale menstruace zatím nikde..
Stalo se to někomu? Myslíte, že menstruace ještě přijde? Četla jsem, že je to známka těhotenství, ale s přítelem jsme vždy měli kondom a nikdy nepraskl, alespoň jsme to kontrolovali.. Děkuju všem za odpovědi


příčin může být fúra ...

pokud máš obavu z toho, že jsi těhotná, udělej si těhotenský test
další možnost je zajít na gynekologii s tím co se ti stalo

:)
Návštěvník
 

Re: Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod terkam » stř 10. led 2024 16:28:04

Zdravím. Je normální že mám občas špinění cca týden po menstruaci? Tady https://www.mojemesicky.cz/2023/09/04/spineni-mimo-cyklus/ píší, že je to normální, ale dříve jsem to neměla.
terkam
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 02. srp 2018 15:10:22

Re: Špinění místo menstruace

Nový příspěvekod Tara » stř 10. led 2024 20:31:59

terkam píše:Zdravím. Je normální že mám občas špinění cca týden po menstruaci? Tady https://www.mojemesicky.cz/2023/09/04/spineni-mimo-cyklus/ píší, že je to normální, ale dříve jsem to neměla.

Špinění je normální, jak po menstruaci, tak před menstruací, zvlášť u žen v plodném věku, pokud u toho nepociťují jiné obtěžující stavy, jako svědění, pálení atd.
S přechodem tyto "obtíže" obvykle ustanou :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků