Pomóc :D.

Pomóc :D.

Nový příspěvekod Dee » ned 09. bře 2014 22:11:34

Ahoj :).
Chtěla bych se zeptat... :D No prostě, jsem rok zakoukaná do jednoho kluka, je docela hezký, ale jako já, příšernej introvert. Já se stydím vždycky a všude, zeptat se někoho na cestu je například nemožný, rozklepu se jak osika a věřte mi, knedlík v krku a nic, radši budu bloudit :D.
Nejde se tohohle nějak zbavit? :) Mám toho kluka moc ráda, koukneme se na sebe a uhneme pohledem oba, rok se ho snažim jenom pozdravit! Poradíte takovýmu volovi, jako jsem já? :D Snad jo, už to fakt nevydržim, prosím o radu, jak ho oslovit, zbavit se stydlivosti celkově a nebejt ze všeho vyklepaná :). Děkuju moc ;)
Dee
 

Re: Pomóc :D.

Nový příspěvekod šelma » ned 09. bře 2014 22:23:39

Ahoj Dee,

jenom na sebe letmo kouknete nebo se trochu znáte? Po pozdravu by mělo následovat podání ruky a vzájemné představení se a pak už mu můžeš říci, co Tě celý rok trápí, jako jsi to udělala tady na poradně. :)
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:02:03

Re: Pomóc :D.

Nový příspěvekod Dee » ned 09. bře 2014 22:30:09

šelma píše:Ahoj Dee,

jenom na sebe letmo kouknete nebo se trochu znáte? Po pozdravu by mělo následovat podání ruky a vzájemné představení se a pak už mu můžeš říci, co Tě celý rok trápí, jako jsi to udělala tady na poradně. :)


Vidíme se každou sobotu, hrajeme spolu v kapele :). Děkuju moc ;),
Dee
 

Re: Pomóc :D.

Nový příspěvekod šelma » ned 09. bře 2014 22:32:08

Není zač. ;)
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:02:03


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník