Bojím se svýho rozhodnutí...

Bojím se svýho rozhodnutí...

Nový příspěvekod Deeinka » čtv 13. bře 2014 18:13:36

Ahoj :).
Předně, nesmějte se mi, kvůli tomu kolik mi je a zkuste to posoudit objektivně, děkuju předem. Je mi teda předem třináct.
S kapelou jsme byli na zájezdu ve Švýcarsku. Celej tejden byl v pohodě, hodně jsme se skamarádili a tak celkově to bylo uvolněný. Já se hodně skamarádila se starším klukem... kterýmu je osmnáct. Poslední den jsme si do půl čtvrtý povídali na balkoně, tam mě chytil za ruku a vzhledem k mé příšerné citlivosti to pro mě bylo stresující, hladil mě prsty po ruce. Byla jsem z něj vyklepaná, já stydlín... :) Odvedl mě na pokoj a já pořád musela myslet na něj, jeho pozornost a pohledy mi najednou dávali smysl. Další den jsem nevěděla, jak se tvářit, hlásit se k němu a nebo se mi to vlastně jenom zdálo? V autobuse se se mnou pokoušel bavit, ale jak jsem psala, jsem hrozně stydlivá a tak mi poslal papírek, že ho mrzí, jestli mi nějak ublížil a tak. Odepsala jsem mu, že se ho vlastně bojim a... že jsem moc malá. Napsal mi, ať se rozhodnu, netlačil na mě. Stejně jsem mu řekla ne, pět let je moc, vzhledem k mým třinácti.
Teď mě to ale trápí, zakoukala jsem se do něj, ale to, kolik let nás dělí, nevěřim, i když je tak hodnej, že by mu stačilo vození se za ruce. Co myslíte, mam dál trápit nás oba, nebo mu napsat? Předem děkuju za normální reakce a ne takový ty, že jsem malá holka.
Děkuju moc :).
Deeinka
 

Re: Bojím se svýho rozhodnutí...

Nový příspěvekod Deeinka » čtv 13. bře 2014 18:29:30

vostalpetr píše:No klidně s ním chod, co by ne...

S tátou jsi se taky vodila za ruku tak proč ne s nějakým klukem.

navíc, jestli je jemu 18 a tobě 13 tak jste na tom víceméně mentálně stejně, protože chlapi dospívají a stárnou mnohem pomaleji nežli ženský, takže přiblžně za dva roky budeš už dospělá zatímco on bude ještě dobře deset let v pubertě...

:D


A jemu určitě dva roky bude stačit to vození se za ruce... :D Ale děkuju :).
Deeinka
 

Re: Bojím se svýho rozhodnutí...

Nový příspěvekod Deeinka » čtv 13. bře 2014 18:36:56

vostalpetr píše:
A jemu určitě dva roky bude stačit to vození se za ruce...


To já nevím,
to snad záleží na vás a ne na mě... :D

Na mě taky tolik ne a jo, z vození se za ruce se nezavírá, ale rupne mu v bedně, bude přemejšlet něčim jiným než mozkem a bude to :D.
Deeinka
 

Re: Bojím se svýho rozhodnutí...

Nový příspěvekod Deeinka » čtv 13. bře 2014 18:42:59

vostalpetr píše:No jo, to se stavá,
občas jsou některý holky už ve 14 letech maminkou... :D

No ale není to úžasný,
kdybys měla dceru co by byla po tobě,
tak už v 28 letech bys mohla být babičkou.... :D :D

Právě proto :D. Měla by mladou maminku, ale to aby radši teda tu maminku měla starou bábu :). Povzbudí :D.
Deeinka
 

Re: Bojím se svýho rozhodnutí...

Nový příspěvekod amiable » čtv 13. bře 2014 18:43:45

Co myslíte, mam dál trápit nás oba, nebo mu napsat?

A co další, třetí možnost? Nic tě přece nenutí, aby ses hned rozhodla... Nemusíš ten vztah ani ukončit, ani mu na to hned kejvnout.

Můžete se domluvit a začít ho brát jako něco, co je docela fajn, nemusíte na to spěchat, časem se ukáže, jak dál.
Uvidíš, jak moc to myslí vážně a jestli bude ochotný tvoje přání respektovat :)

Když jste oba v jedné kapele, tak se stejně budete dál vídat...
amiable
 

Re: Bojím se svýho rozhodnutí...

Nový příspěvekod šelma » čtv 13. bře 2014 18:46:17

http://proslecny.cz/vztah-se-starsim-klukem/

Vztah se starším klukem?

Rubrika: Kluci

Řeší se to často, dva problémy – co když jsem ve vztahu mladší já a co když je ve vztahu o hodně starší on? Určitě mnoho dívek s tím má zkušenosti, buď osobně, že se starším klukem chodily, nebo to znají od kamarádky, maminky či známé.

Vztahy a vzájemné sympatie na věk totiž moc nekoukají a jak už řeklo tolik lidí přede mnou – Je to jen číslo. Stává se, že se holka zamiluje do o dost staršího kluka, rodiče vyvádí, okolí kouká, někdo odsuzuje, tak to často bývá.

Ve vztahu je důležitý věk obou dvou – je rozdíl když bude kluk o pět let starší ve tvých 14ti a ve tvých dvaceti. Čím starší, tak tím víc jde věk stranou. V čem by mohl být hlavní problém?

Představ si, že ti je třeba patnáct a chodíš s klukem, který je o deset let starší – určitě si řekneš: „No je to dost“ – ale stává se to. Jeden z hlavních problémů jsou určitě názory. On bude ve svém věku třeba někde jinde a ty také. Co když si už za nějaký ten rok bude chtít založit rodinu? Nevím jestli by nějaká slečna souhlasila tak brzo se zavázat.

Další věcí jsou zájmy – baví tě něco jiného, jeho možná taky a možná to je tak neslučitelné, že vztah nevydrží. Z vlastní zkušenosti, ale vím, že zájmy nejsou vše a vztah může být úspěšný i bez nějakých společných koníčků.

Pokud budeš chodit s o tolik starším klukem, uneseš ten zájem okolí? Neustálé vyptávání? Možná nějaký ten zákaz od rodičů či nepochopení? Spousta dívek začne takový vztah, ale nakonec je tohle všechno odradí.

Vztah se starším klukem, kdy je rozdíl o dost větší není nemožný a ne vždy je neúspěšný, musíš se ale smířit s tím, že do cesty se vám bude stavět strašně moc věcí. A když vztah nevydrží? Asi to tak mělo být, najdeš si někoho, s kým to už vydrží:)

Jak bylo řečeno na začátku: Věk je jen číslo, a pokud se máte skutečně rádi a jsi odhodlaná se přes tohle vše dostat, tak možná zrovna tvůj vztah bude mít smysl.


Pod článkem je také obsáhlá diskuze.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:02:03

Re: Bojím se svýho rozhodnutí...

Nový příspěvekod Deeinka » čtv 13. bře 2014 18:48:36

amiable píše:
Co myslíte, mam dál trápit nás oba, nebo mu napsat?

A co další, třetí možnost? Nic tě přece nenutí, aby ses hned rozhodla... Nemusíš ten vztah ani ukončit, ani mu na to hned kejvnout.

Můžete se domluvit a začít ho brát jako něco, co je docela fajn, nemusíte na to spěchat, časem se ukáže, jak dál.
Uvidíš, jak moc to myslí vážně a jestli bude ochotný tvoje přání respektovat :)

Když jste oba v jedné kapele, tak se stejně budete dál vídat...

Taky mě ta možnost napadla, ale přece jenom, kde je řečeno, že to zvládnem respektovat? O sebe se nebojim... :D :) Navíc jde na vejšku do Německa, nebudem se vídat tak často :/. Když ho vemou :D. Děkuju moc za všechny odpovědi.
Deeinka
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků