nevera

nevera

Nový příspěvekod klaudiab » sob 02. srp 2014 22:04:49

moj mus si misli ze som ho podviedla ale ja som hu fakt nepodviedla ako mu to dokazem
klaudiab
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02. srp 2014 21:58:16

Re: nevera

Nový příspěvekod vostálník » ned 03. srp 2014 1:14:12

To nelze dokázat,
tedy pokud nejsi dosud panna... :D


Nejlépe uděláš,
když svého muže podvedeš,
budeš spokojená, že tvůj muž má pravdu a on bude taky spokojenej, že má pravdu
vostálník
 

Re: nevera

Nový příspěvekod nop » ned 03. srp 2014 2:27:36

klaudiab píše:moj mus si misli ze som ho podviedla ale ja som hu fakt nepodviedla ako mu to dokazem

Nedbej na to, co píše "vostálník", všichni zde vědí, že je žertéř a obrací všechno naopak. Nepíše vážně.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: nevera

Nový příspěvekod rosada » ned 03. srp 2014 10:27:47

No ale pravdu má v tom, že mu to nedokážeš.
Takže je zbytečné se na to zaměřovat.
No ale to, že tě muž takto obviňuje, vypovídá o tom, že váš vztah má asi nějaké trhliny.
A na to se podívat můžeš zkusit.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: nevera

Nový příspěvekod malpan » ned 03. srp 2014 11:59:08

dokázat co se nestalo?
já bych spíš hledal příčinu jeho nedůvěry a nebo proč vyplavala na povrch právě teď...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: nevera

Nový příspěvekod klaudiab » ned 03. srp 2014 13:09:14

vsetko by by bolo v poriadku kebi sme spolu nemali 3 deti a mame sa strasne radi a predstava ze sa nechame je hrozna mi smeobaja s royvedenich rodin a nemali sme to najkrajsie detstvo a nechcem abi moje deti mali to co mi nevlastnich otcou .niekedy mam stiho depku . najhorsie je ze asi sa bliyi koniec a neviem co stim .chlapi su strasne zloyiti
klaudiab
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02. srp 2014 21:58:16

Re: nevera

Nový příspěvekod klaudiab » ned 03. srp 2014 13:15:21

rosada píše:No ale pravdu má v tom, že mu to nedokážeš.
Takže je zbytečné se na to zaměřovat.
No ale to, že tě muž takto obviňuje, vypovídá o tom, že váš vztah má asi nějaké trhliny.
A na to se podívat můžeš zkusit.

ma adost velke ale aj dost stare aby sme sa nimi zaoberali
klaudiab
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02. srp 2014 21:58:16

Re: nevera

Nový příspěvekod klaudiab » ned 03. srp 2014 13:21:45

vostálník píše:To nelze dokázat,
tedy pokud nejsi dosud panna... :D


Nejlépe uděláš,
když svého muže podvedeš,
budeš spokojená, že tvůj muž má pravdu a on bude taky spokojenej, že má pravdu

ahoj som tu nova a este to tu nepoznam ale tvoje nayoru sa mi celkom pacia da sa na nich pobavit
klaudiab
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02. srp 2014 21:58:16

Re: nevera

Nový příspěvekod malpan » pon 04. srp 2014 17:47:03

miroslav píše:
malpan píše:dokázat co se nestalo?
já bych spíš hledal příčinu jeho nedůvěry a nebo proč vyplavala na povrch právě teď...


Tohleto je jediné opravdové řešení takového problému. I když ne jednoduché.

všechno má své příčiny, podmínky, následky... Nikomu z nás se nemůže dostat do života nic, aniž bysme k tomu nespoluutvářeli podmínky.
Jednota ze sebe tvoří vždy jen opak projevu nějaké zdánlivé nedostatečnosti a je fuk, jestli tomu říkáme karma nebo jakkoliv jinak. Soulad podmínek (synchonicita) pak umožní samotný projev.
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: nevera

Nový příspěvekod nop » pon 04. srp 2014 19:57:13

malpan píše:.....
všechno má své příčiny, podmínky, následky... Nikomu z nás se nemůže dostat do života nic, aniž bysme k tomu nespoluutvářeli podmínky.
Jednota ze sebe tvoří vždy jen opak projevu nějaké zdánlivé nedostatečnosti a je fuk, jestli tomu říkáme karma nebo jakkoliv jinak. Soulad podmínek (synchonicita) pak umožní samotný projev.

Snad to platí individuálně a ne v dějinách. Jinak bychom i s pradědy mohli za Vítězný únor i Habsburgy.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: nevera

Nový příspěvekod malpan » úte 05. srp 2014 6:20:27

nop píše:Snad to platí individuálně a ne v dějinách. Jinak bychom i s pradědy mohli za Vítězný únor i Habsburgy.

platí to pochopitelně všude, jen někde si to neradi připouštíme.
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: nevera

Nový příspěvekod irulan » úte 05. srp 2014 8:27:53

Jana píše:
malpan píše:nop píše:
Snad to platí individuálně a ne v dějinách. Jinak bychom i s pradědy mohli za Vítězný únor i Habsburgy.

platí to pochopitelně všude, jen někde si to neradi připouštíme.


Malpane, nalézáš v tom všem naši vinu ?

já mám asi trochu podobný názor jako Malpan, nemyslím, že by to bylo myšleno jako vina, nevina.. jednoduše na nějaké události se podílí nejen ti aktivní, ale i pasivní, ti, co to umožnili. My tady např. nadáváme na politiky (nevyjímám sebe), ale všichni si za to můžeme sami, umožňujeme to, co se děje. Můžeme se stát aktivní a zkoušet proti nechtěnému něco dělat, cokoliv, ale pohodlnější je nechat být a remcat. A hledat viníky. My nic, my muzikant...
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: nevera

Nový příspěvekod Linda » úte 05. srp 2014 11:00:54

O čem je tu řeč?
malpan píše:dokázat co se nestalo?
já bych spíš hledal příčinu jeho nedůvěry a nebo proč vyplavala na povrch právě teď...

Všechno má nějakou příčinu, možná spíš celou řadu příčin, které společně vyvolávají to, co se právě děje - způsobují konkrétní důsledky. Stejně jako ve fyzice. Ať jde o život jednotlivce, nebo celých skupin a národů.

Objevit příčiny neznamená někoho obviňovat. Jde o to zjistit, proč určitá situace vzniká. Ujasnit si, proč k ní dochází. Je první krůček k možnosti ji změnit.

Jakmile začneme někoho - včetně sebe - obviňovat, nedokážeme se už podívat na situaci neosobně a rozpoznat, co ji způsobuje.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: nevera

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. srp 2014 11:49:43

klaudiab píše:moj mus si misli ze som ho podviedla ale ja som hu fakt nepodviedla ako mu to dokazem

A tvůj manžel ti může dokázat, že jsi mu byla nevěrná, a s kým a kdy a kde?
Návštěvník
 

Re: nevera

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. srp 2014 12:25:00

Když má někdo důkazy, tak nepodezírá, protože ví.
Návštěvník
 

Re: nevera

Nový příspěvekod nop » úte 05. srp 2014 16:05:53

malpan píše:
nop píše:Snad to platí individuálně a ne v dějinách. Jinak bychom i s pradědy mohli za Vítězný únor i Habsburgy.

platí to pochopitelně všude, jen někde si to neradi připouštíme.

takže minulost přítomná jako by se stalo dnes.
za Riegra, za Palackého, za Metternicha a td.
Mimochodem, co si typneš u mne: podporuji stranu staročechů nebo mladočechů? Podle brady to nejde poznat, dnes ji už skoro nikdo nenosí.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: nevera

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. srp 2014 17:08:33

malpan píše:všechno má své příčiny, podmínky, následky...

Zákon akce a reakce v praxi.
Návštěvník
 

Re: nevera

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. srp 2014 17:12:15

nop píše:
malpan píše:
nop píše:Snad to platí individuálně a ne v dějinách. Jinak bychom i s pradědy mohli za Vítězný únor i Habsburgy.

platí to pochopitelně všude, jen někde si to neradi připouštíme.

takže minulost přítomná jako by se stalo dnes.
za Riegra, za Palackého, za Metternicha a td.
Mimochodem, co si typneš u mne: podporuji stranu staročechů nebo mladočechů? Podle brady to nejde poznat, dnes ji už skoro nikdo nenosí.

Jak říká Marcelka: Vše probíhá současně..., protože tvorba je energie a projevuje se jako energie na poli energie... čemu věnuješ pozornost, to žije, spoluvytváří, tvoří... a zvlášť, jsou-li přítomny emoce...
Návštěvník
 

Re: nevera

Nový příspěvekod malpan » úte 05. srp 2014 18:41:55

nop píše:Mimochodem, co si typneš u mne: podporuji stranu staročechů nebo mladočechů? Podle brady to nejde poznat, dnes ji už skoro nikdo nenosí.

víš, že já ji nosím, přesto to neznamená, že bych se k nim řadil nebo řadit chtěl :D ;)
každý máme v sobě rebela i hodného medvídka, tak kam se vydáme?

nop píše:takže minulost přítomná jako by se stalo dnes.

minulost vytvořila současné prostředí a situace, nyní rozhodujeme o "nyní" i následujícím. Dokonce nyní můžeme změnit i minulost jejím pochopením - a tak odbourat (rozpustit) stavy, které s sebou nese
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: nevera

Nový příspěvekod malpan » úte 05. srp 2014 18:51:37

Jana píše:
malpan píše:nop píše:
Snad to platí individuálně a ne v dějinách. Jinak bychom i s pradědy mohli za Vítězný únor i Habsburgy.

platí to pochopitelně všude, jen někde si to neradi připouštíme.


Malpane, nalézáš v tom všem naši vinu ?

Vinu? Proč vinu? Není to spíš prostředí osobního rozvoje? Nebýt duality, nikdy bys nepoznala, co nebo čím žiješ, protože bys to neměla s čím porovnat. Vinit se u toho sice můžeme, ale to je slepá ulička... sloužící opět maximálně k tomu, abychom pochopili, že nevinit se je všemu mnohem prospěšnější...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Další

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků