Holení zad

Holení zad

Nový příspěvekod Honza » čtv 14. srp 2014 22:48:54

Zdravím, jmenuju se Honza a je mi 18. Je mi to trochu blbý se ptát, ale potřeboval bych vědět nebo zjistit jak si mám oholit záda. Žiletkou stejně všude nedostanu a co víc, chlupy jsou tvrdé a jsou hned druhý den vidět znova. Tak by mě zajímalo jestli existuje něco čím bych si záda oholil a vydrželo to alespoň týden. Děkuji za odpověď :)
Honza
 

Re: Holení zad

Nový příspěvekod jaosiva1 » pát 15. srp 2014 5:06:59

Poradil bych se v kosmetickem studiu,kde tyhle veci maji zmaknute...a eventuelne si nasel I kosmeticku,co by me oholila,kam si sam nedosahnu

Stejne ale je zajimavy ten posun estetickych norem--50 let se chlupy vysazuji--a 50 let se holi...stasten ten,kdo je se svym ochlupenim spokojen v te ci te dobe
...m...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05

Re: Holení zad

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 15. srp 2014 12:45:59

Jak jsme depilovaly muže: bolest, křik... Ale bude vás to bavit


Zdroj: http://ona.idnes.cz/jak-jsme-depilovaly ... ranicni_lf
Návštěvník
 

Re: Holení zad

Nový příspěvekod Koky4 » stř 20. led 2021 11:33:19

No mě dost překvapilo, že už v 18ti má nekdo tak chlupatá záda, že si chce nechat ty chlupy odstraňovat. Ale na druhou stranu mám pro to pochopení. Mě samotnou už to věcné holení vůbec nebaví a ráda bych nějaké trvalejší řešení. Z těch žiletek mi chloupky zarůstají a zbytečně mám potom zjizvenou pokožku. Hodně teď uvažuji o tomhle odstranění chloupků laserem. Ale asi na to budu muset ještě chvíli šetřit. :knock:
Koky4
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 16. lis 2020 11:45:47


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků