Poraďte, nevím si rady... nemoc? nebo co? :(

Poraďte, nevím si rady... nemoc? nebo co? :(

Nový příspěvekod kačka » ned 26. říj 2014 22:31:49

Ahoj, už přibližně měsíc sleduji na moji džungárské křečici Lilly, že má na nožičce takovou nažloutlou bulku.. nevím, co to může být,.. přece jen,nádor vypadá trochu jinak... třeba rodiče mi říkají, že to může být jen taková tuková bulka, prostě nevím a tak píšu sem... prosím, pomožtě mi, vážně se o ni bojím.. :( :( je to hodně důležité.. :( tady je odkaz... klikněte na něj, nebo ho zkopírujte a dejte do vyhledávače, pokud vás to zajímá.. :) a prosím., oděpište, co to může být, přece jen máte určitě větší zkušenosti, než já.. :) odkaz zde.. : https://www.email.cz/download/i/MgkjEBp ... 210141.JPG

Je to v blbé kvalitě, je večer a blbě se to fotí, ale i tak.. je to nažloutlé a jakoby oteklé, tak nevím.. :( Děkuji předem za odpovědi. :)
kačka
 

Re: Poraďte, nevím si rady... nemoc? nebo co? :(

Nový příspěvekod David » pon 27. říj 2014 22:12:10

Dobrý večer,

byla Jste s ní u veterináře? Ten by vám mohl poradit víc, než my...
Navíc, odkaz, který Jste přiložila je nefunkční hlásí error 404.

David
David
 

Re: Poraďte, nevím si rady... nemoc? nebo co? :(

Nový příspěvekod nop » pon 27. říj 2014 22:39:03

Nevím co to muže být, ale je tady má otázka: mela dost pití? Jestli to není otok nohy z dehydratace, jako se stalo našemu krečkovi po trech dnech naši nepritomnosti. Po napití by to melo zmizet.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Poraďte, nevím si rady... nemoc? nebo co? :(

Nový příspěvekod kačka » stř 29. říj 2014 18:40:13

Nevím, protože jí to ani nebolí, když jí to mírně zmáčknu, nebo se toho dotknu.. :/ zase se hrozně bojím do veterináře, že mi řekne něco hrozného.. :/ :(
kačka
 

Re: Poraďte, nevím si rady... nemoc? nebo co? :(

Nový příspěvekod rafael » čtv 30. říj 2014 19:57:00

podle mě je to podlitina kde se někde bouchla.. tělo tam vytvořilo tukový polštářek.. zálezí jak moc je to velké.. ale určitě veterinář nejen poradí ale i ošetří..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků