Dálkový zámek auta.

Dálkový zámek auta.

Nový příspěvekod Pepek » stř 13. kvě 2015 16:23:36

Dobrý den. Mám problém s dálkovým ovládáním auta. Auto nejde na dálku ani zamknout ani odemknout. Je staré asi 8 roků, myslíte, že došlo k nějakému vybití baterie v klíči? Jde o nějakou klasickou baterku nebo nějakou speciální a kde ji případně? Jak klíč rozebrat ? Je pravda, že pokud klíč nešetrně rozeberu, tak se nějak zablokuje a už nebude fungovat do auta vůbec? Jedná se o Škodu felicii. Děkuji za rady :)
Pepek
 

Re: Dálkový zámek auta.

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 13. kvě 2015 16:42:29

A když už jsi Pepku na internetu, proč jsi se rovnou nepodíval na nějaký stránky,
kde máš odpovědí na své otázky habaděj?

;)
Jarda Malej
 

Re: Dálkový zámek auta.

Nový příspěvekod malpan » stř 13. kvě 2015 17:17:51

Pepek píše:Dobrý den. Mám problém s dálkovým ovládáním auta. Auto nejde na dálku ani zamknout ani odemknout. Je staré asi 8 roků, myslíte, že došlo k nějakému vybití baterie v klíči? Jde o nějakou klasickou baterku nebo nějakou speciální a kde ji případně? Jak klíč rozebrat ? Je pravda, že pokud klíč nešetrně rozeberu, tak se nějak zablokuje a už nebude fungovat do auta vůbec? Jedná se o Škodu felicii. Děkuji za rady :)

pokud má ta baterka za sebou 8 let, rovnou rozeber ovladač (klíč), ať zjistíš typ a přesně takový si kup - bývá totiž nestandardní velikosti s cenou kolem 50-100 korun.
Pokud by ses ale začal "hrabat" v přijímači dálkového ovládání v autě, může se ti stát, že se ti auto zamkne a pokud bys přitom nechal klíč uvnitř, měl bys o "zábavu" postaráno - tak bacha na to ;)
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Dálkový zámek auta.

Nový příspěvekod Jarda Malej » sob 16. kvě 2015 8:22:19

Jednou z možností, jak se dozvědět co právě potřebuji
jsou diskuzní stránky těch, kteří právě řeší podobný problém.
Viz.
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=810&t=802397

Nicméně pokud jde o potíž jakou uvádí Pepek, mohla by docela postačit krátká konzultace s kýmkoliv,
kdo má podobné auto. V mém případě to zatím funguje stoprocentně.
Felicií jezdí po našich silnicích poměrně dost, potkávám je prakticky všude.
A osobní styk s lidmi kolem kterých chodíme, přináší mnohé výhody.

Při letmých setkáních s "cizími lidmi" které jsem někdy požádal o radu či pomoc
docházelo i k zajímavým situacím, jaké například internet zprostředkovat neumí.
A ať už to byly situace příjemné a nebo naopak oblažující pocitem, že "dobrý člověk ještě žije,"
vždycky mě něco naučily.






:)
Jarda Malej
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků