SPOLEČNOST

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod vostal petr » pon 05. říj 2020 15:49:27

Hawkinsnovo žebříku


Vždyt je to totální kretén a zamindrákovanej pocitář,

místo nějakýho žebráka tam měl dát nějakýho úspěšnýho člověka

a pak sestavovat žebříček idiotismů...


Prostě je to hnup a ty mě votravuješ takovouhle pocitářskou sračkou...
vostal petr
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absurdno » pon 05. říj 2020 15:51:24

Teď dávej pozor:


Ne naopak,

ty si dej pohov svatá krávo vykopírovaná...
Absurdno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 05. říj 2020 15:56:17

Absurdno píše:
Sprostá mluva poškozuje tělesné zdraví a mění genetický kód


No jo,

tak to asi umřu


o hodně dřív než kdybys nereagoval na ostatní sprosťárnami
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Jana » pon 05. říj 2020 15:58:45

vostal petr píše:

Ty vole, co je mně po žebříčku nákýho mindráka co má problém s tím, že vidí žebráka ???

To je jeho problém, já nehodnotím tvý voblečení ale intelekt,

nezajímá mě tvý zaměstnání, stav a výše konta...

...


Je to mnohem jemnější.

To, že nejsi až tak povrchní, abys posuzoval lidi podle oblečení, zjevu a dělal si na základě toho svůj vlastní úsudek o nich, je skvělé.

Ale na hlubší úrovni tady není ani připoutanost k mysli. Podobně, jak ses osvobodil od hodnocení bytosti podle materiálních kvalit, je možné osvobození i od připoutanosti k představě mentálních kvalit.

A když tyhle dvě věci se pustí, zůstává jen duchovní kvalita. Celá existence je sat-čit-ánanda, existence je Láskou. Tyhle dvě, tři, čtyři věci jsou jednou. Je to jasné?

Jestli to není jasné, tak se nic zas až tak moc neděje.

Na kvalitě toho, kým jsi, se nic nemění, ani kdyby Tě někdo posuzoval podle Tvých materiálních a mentálních kvalit.

Leda by sis to bral osobně a měl jsi z toho mindrák.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » pon 05. říj 2020 15:59:28

Můj názor je, že jste agresivní idioti a proto chodíte k volbám,

proto taky podporujete vyhrožování násilím a násilí,

zřejmě jste ještě neslyšeli že "stát je organizované násilí"

a myslíte si že když je to organizovaný a skupinový, tak se tam ty vaše sračky ztratěj...


Bez obav, u mě se neztratěj....

A další připomínky k tomu že vám říkám že jste idioti si klidně strčte do prdele,

páč jste idioti...
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod vostal petr » pon 05. říj 2020 16:07:49

Ale na hlubší úrovni tady není ani připoutanost k mysli. Podobně, jak ses osvobodil od hodnocení bytosti podle materiálních kvalit, je možné osvobození i od připoutanosti k představě mentálních kvalit.



No tak začni,
protože je možné se osvobodit i od připoutanosti k představě duchovních kvalit...

Ale dokud budeš mlít sračky, tak se ti budou vracet....
vostal petr
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 05. říj 2020 16:09:50

vostal petr píše:
Hawkinsnovo žebříku


Vždyt je to totální kretén a zamindrákovanej pocitář,
Prostě je to hnup a ty mě votravuješ takovouhle pocitářskou sračkou...



místo nějakýho žebráka tam měl dát nějakýho úspěšnýho člověka

a pak sestavovat žebříček idiotismů...


Tenhle lékař, který pracoval v nemocnici a staral se o pacienty, není hňup ani zamindrákovaný pocitář. Ta jeho tabulka opravdu funguje. Proč? Vědci zjistili, že všechny nemoci mají negativní psychosomatický spouštěč, který je uložený v mozku a dá se úplně rozpustit vytrvalým odevzdáváním - tím, o čem Dr. Hawkins ve svých knihách píše. V jedné ze svých knih popisuje, z jakých všech nemocí, které jiní odborníci diagnostikovali jako už příliš pokročilé a klasickou medicínou nevyléčitelné se úplně uzdravil nejen on sám, ale i jeho pacienti. Když se totiž ta psychická příčina nemoci mentálně rozpustí, člověk se uzdraví.

V knize ´Healing and Recovery´ MUDr. Hawkins píše o vlastní zkušenosti, z čeho všeho se uzdravil postupným rozpouštěním všech psychosomatických příčin svých onemocnění:

"Jelikož jsem měl tak velký seznam nemocí, musel jsem je všechny napsat, abych si je zapamatoval, protože polovinu z nich bych byl zapomněl, i když některé z nich trvaly po mnoho let. Například jsem měl duodenální vřed, který se nedal vyléčit. Prošel jsem všemi tradičními léčebnými procedurami, psychoanalýzou a celou řadu věcí; začalo to už na lékařské fakultě.

O dvacet let později jsem stále ještě měl vřed, a nejen to, byl to jiný druh vředu, který dělal díry v dalších částech mého dvanácterníku. Hrozila perforace a krvácení a opakovaně to způsobovalo zánět slinivky břišní. Také jsem měl zánět tlustého střeva s krvácením a s divertikulitidou. Divertikulitida byla ve skutečnosti tak zlá, že jsem několikrát skončil v nemocnici na transfuzi, málem jsem vykrvácel k smrti.

Kromě toho jsem měl migrény, které byly neléčitelné. Do jisté míry pomáhala psychoanalýza, setkal jsem se s neurology i s proslulými světovými odborníky, ale nepomohlo mi to od migrény, která údajně souvisela i s mnoha alergiemi. Byl jsem také přecitlivělý na látky obsažené v atmosféře. Nemohl jsem chodit na místa, která byla před několika týdny ošetřena těkavými látkami, protože stačila jediná částečka z milionů částic ve spreji, aby vyvolala migrénu.

Kromě toho jsem měl také Raynaudovu chorobu, která oslabovala průtok krve do mých končetin, začínala ohrožovat mé prsty gangrénou, způsobovala zhoršování krevního oběhu v rukách i nohách, které byly neustále studené. K tomu všemu jsem měl dnu a vysokou hladinu kyseliny močové. Samozřejmě jsem byl kvůli tomu na dietě. Měl jsem dnovou artritidu a v zadní části svého auta si jsem vozil hůl a léky. Dovedete si představit, jaké je zvedat ze zadní části vozu hůl, když se náhle objeví záchvat dny s bolestí, která je zcela paralyzující? Ta hůl byla v mém autě po mnoho let.

Ve stejné době jsem měl těžkou hypoglykémii. Nemohl jsem jíst cukr, sladkosti nebo škroby. Takže vzhledem ke všem těm alergiím, vředům, divertikulitidě, ostatním gastrointestinálním problémům, zánětu slinivky břišní a občasným žlučníkovým záchvatům existovalo ve skutečnosti jen velmi málo věcí, které jsem mohl jíst. Když jsem občas zašel do restaurace, jediná věc, kterou jsem si mohl bezpečně dát, byl hlávkový salát. Nemohl jsem jíst rajčata, protože semínka by mohla zhoršit divertikulitidu, která si v minulosti vyžádala hospitalizaci a krevní transfúze. Měl jsem také padesát liber nadváhy. (Později popíši, jak jsem zvládl tento problém.)

Bylo to špatné s gastrointestinálním traktem; s oběhovým systémem; se zažívacím systémem; s hormonální rovnováhou; s chemickým složením krve, včetně zvýšené hladiny cholesterolu a kyseliny močové; plus migrénami. Všechny tyhle věci ukazovaly na stres a zátěže v centrálním nervovém systému a na zhoršené fungování autonomního nervového systému. Navíc jsem měl pilonidální cystický nádor, který by za normálních okolností vyžadovat chirurgický zákrok, ale pomalu spontánně mizel.

Později došlo k těžkému srdečnímu selhání kvůli nerozpoznané Gravesově chorobě (poruše štítné žlázy), pro kterou byla předepsána operace nebo ozařování, to jsem ale odmítl. Vyšetřením hrudníku byl zjištěn nádor v pravém horním plicním laloku. Byla provedena biopsie, ústící v kolaps a pneumotorax (nahromadění vzduchu nebo plynu v prostoru obklopujícím plíce). Biopsie ukázala, že léze byla formou ptačí tuberkulózy, já jsem odmítl brát doporučovaných pět antibiotik v hodnotě 10.000 $ měsíčně, protože tak jako tak měly nízký léčivý účinek. Léze plic pomalu mizela bez jakéhokoli fyzického léčení. Porucha srdeční funkce se zlepšovala, stejně jako pneumotorax. Funkce štítné žlázy se nakonec vrátila k normálu bez operace nebo ozařování. Navíc, když jsem dělal tesařskou práci, došlo k amputaci levého palce a na chirurgii to dali do pořádku bez anestezie, stejně jako opakující se tříselnou kýlu, také bez anestézie. Chronicky recidivující neřešitelné duodenální vředy zmizely po třech ošetřeních akupunkturou.

Všechny výše uvedené nemoci a chirurgické zákroky se zpracovávaly a řešily popsaným upouštěním od odporu v každém okamžiku, rušením systémů přesvědčení a naprostým odevzdáváním se Boží Vůli. K vyléčení toho všeho došlo bez narkotik nebo anestetik. Celá řada nemocí byla důsledkem karmických sklonů, které vyplavaly na povrch intenzivní duchovní prací, což urychlilo jejich počáteční vynoření, ale později usnadnilo jejich zdánlivě zázračné uzdravení a zmizení.“


V současnosti jsou Hawkinsovy knihy k dispozici zdarma ke čtení na internetu i v českém překladu: co je to odevzdávání a jak to dělat píše především v knize http://www.hawkins.support/studijni-kni ... dni-slovo/ ; je tam k dispozici i řada dalších jeho knih na http://www.hawkins.support/studijni-knihy/
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod vostal petr » pon 05. říj 2020 16:12:59

A když tyhle dvě věci se pustí, zůstává jen duchovní kvalita. Celá existence je sat-čit-ánanda, existence je Láskou. Tyhle dvě, tři, čtyři věci jsou jednou. Je to jasné?


Jediný co je z toho naprosto jasný je to, že jsi kráva ....

Tobě ale furt není jasný proč jsi kráva, vid....
vostal petr
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod vostal petr » pon 05. říj 2020 16:15:19

Tenhle lékař, který pracoval v nemocnici a staral se o pacienty, není hňup ani zamindrákovaný pocitář.


Podle tebe ne ale podle mne jo,

co s tím naděláme ???
vostal petr
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod vostal petr » pon 05. říj 2020 16:18:02

Když se totiž ta psychická příčina nemoci mentálně rozpustí, člověk se uzdraví.


Nojo, tak to je genius co vobjevil Ameriku !

A sesmolil vo tom tabulku....
vostal petr
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod vostal petr » pon 05. říj 2020 16:19:24

V současnosti jsou Hawkinsovy knihy k dispozici zdarma ke čtení na internetu i v českém překladu: co je to odevzdávání a jak to dělat píše především v knize http://www.hawkins.support/studijni-kni ... dni-slovo/ ; je tam k dispozici i řada dalších jeho knih na http://www.hawkins.support/studijni-knihy/


Díky, ale já nečtu,

stačí ty hovadiny co čtu tady...
vostal petr
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 05. říj 2020 16:21:11

vostal petr píše:
Tenhle lékař, který pracoval v nemocnici a staral se o pacienty, není hňup ani zamindrákovaný pocitář.


Podle tebe ne ale podle mne jo,

co s tím naděláme ???


Můžeš se poučit, když si přečteš jeho zkušenosti, z čeho všeho se uzdravil nejen on sám, ale i jeho pacienti rozpouštěním návyku reagovat negativně na to co se děje, nebo můžeš dál ignorovat fakta - a doplatit na to i stavem svého fyzického těla.

Pro co z toho se rozhodneš, je jen na tobě.
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod vostal petr » pon 05. říj 2020 16:23:32

Vědci zjistili, že všechny nemoci mají negativní psychosomatický spouštěč, který je uložený v mozku a dá se úplně rozpustit vytrvalým odevzdáváním - tím, o čem Dr. Hawkins ve svých knihách píše.



Nojo,

a už ti vědci zjistili, kdeže se tam ten negativní spouštěč vzal ???

Tak až to zjistěj, tak budeš vědět pro je ten žebrák naprosto špatnej vobrázek...
vostal petr
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 05. říj 2020 16:27:03

a doplatit na to i stavem svého fyzického těla.


Páni, to bych pak byl na tom stejně blbě jako pan doktor než se prý z toho vyléčil !!!

Takže to radši číst nebudu, fakt díky...

Já zkušenosti mindráků nesbírám, nejde o to že to jsou mindráci ale o to, že věděj hovno...
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 05. říj 2020 16:35:29

vostal petr píše:
Vědci zjistili, že všechny nemoci mají negativní psychosomatický spouštěč, který je uložený v mozku a dá se úplně rozpustit vytrvalým odevzdáváním - tím, o čem Dr. Hawkins ve svých knihách píše.


Nojo,

a už ti vědci zjistili, kdeže se tam ten negativní spouštěč vzal ???


Psychologové zjistili, že je to důsledek snahy ega o sebeobranu a jeho potřeby prosazovat vlastní názor jakýmkoliv způsobem.

A tak kdykoliv člověka ovládne jeho ego, zareaguje egoisticky: na to s čím nesouhlasí nedokáže zareagovat věcně, ale jen negativně, sebeobranou + agresivitou.
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absurdno » pon 05. říj 2020 17:07:52

Psychologové zjistili, že je to důsledek snahy ega o sebeobranu a jeho potřeby prosazovat vlastní názor jakýmkoliv způsobem.


No jistě,

pozitivistickej pocitář (je jich tu jak nasráno) si vytvoří nějaký pozitivistický představy o sobě a o světě,

které se mu samozřejmě jaksi nesplněj, což je pak onen důsledek snahy ega o sebevobranu,

páč se s tím pozitivizmem ztotožnil,

a takhle si pak pěkně vytvoří ten negativní spouštěč...


Proto tam taky nemá bejt vobrázek žebráka ale vobrázek nejlépe nějakýho prince na bílým koni,

páč příčinou vytvoření neg. spouštěčů jsou naše optimistický představy s kterejma jsme se ztotožnili....

Já na to ovšem vědce nepotřebuju, stačí se podívat jak to funguje u mě či u druhých a vím to bez nablblých knih...


A proto taky každýho pozitivistu s chutí nakopu do prdele,

páč si opět zadělává svejma optimistickejma představa na další spouštěče...

Pak stačí říct "hovno" a ty spustíš vyprcanou tirádu vo spouštěčích, páč se ti ten tvůj pitmej spouštěč zapnul...
Absurdno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 05. říj 2020 17:25:48

Inu - stačí zopakovat

Kdykoliv člověka ovládne jeho ego, zareaguje egoisticky: na to s čím nesouhlasí nedokáže zareagovat věcně, ale jen negativně, sebeobranou + agresivitou


Případně i sprosťárnami.

Proč asi?

Člověk ovládaný primitivním egoismem hodnotí ve světě a v jednání lidí kolem sebe jen to, co si do nich sám promítá. Reaguje tedy jen podle svých představ o něčem, co nemusí vůbec existovat. A dokud nedojde k dění, které ho přiměje, aby tyhle svoje návyky rozpoznal, bude to probíhat dál.

Pro ty kteří takové reakce čtou může ovšem být docela poučné tohle sledovat a pozorovat, k čemu až taková zaslepenost může vést.
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod miroslav » pon 05. říj 2020 17:34:43

vostal petr píše:
To je tvůj velkej omyl.
Nepíšeš o tom jakej je svět, ale o tom, jak ty vidíš svět.
Jak se ti jeví a co si o tom myslíš a co cítíš.
Je to tedy tvůj svět, tvoje podmíněná interpetace světa (i toho duchovna) ve které žiješ.


Tulipán je tulipán, hovno je hovno,

s tím nic nenaděláš ani ty a ani já a ani společná podstata...

A to, že lidé jsou různí není také žádnej můj vomyl, tak to prostě je at už na fyzický či mentální úrovni...

Tudíž někdo je idiot a jinej je mudrc...


No, zřejmě se nedokážeš odpoutat od svých mínění a vidět čím jsou ta tvoje mínění a hodnocení podmíněné.

Zkrátka tulipán je tulipán a hovno je hovno. No takhle to vidí každej trouba dokonce i idiot.

Myslel jsem si naivně, že jako zasloužilej duchovňák bys mohl vidět i tu tvoji podmíněnost toho, co vidíš a jak to hodnotíš - jak si interpretuješ to, co vidíš a proč to tak vidíš.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod miroslav » pon 05. říj 2020 17:47:01

vostal petr píše:
samozřejmě to probíhá zcela spontánně a automaticky,


No takhle probíhá to kejhání potrefených hus. Spontánně a automaticky.
Jestli je to hlas potrefených hus nebo intuice (která se také projevuje spontánně a automaticky) se pozná podle "ovoce"
A to "ovoce", co z tebe jde, když se zrovna zavadí o nějakej ten duchovňáckej mindrák je evidentně jen to kejhání. :(
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod vostal petr » pon 05. říj 2020 17:54:00

To se ti jen zdá,

páč tě to potrefí, tak si myslíš že jde o kejhání...

A přitom potrefenej si ty, ne já,

se divím, že mě neporadíš jako jiní že bych měl rozpouštět negativní spouštěče,

páč to co píšu u nich spouští negativní pocity...
vostal petr
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků