Pro Miroslava

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » stř 02. pro 2020 17:33:10

miroslav píše:No, já čtu a občas píšu na všech třech fórech, když je tam něco zajímavého. Někteří píší jenom sem, jiní jenom tam jíní zase onam.
:)

No to je fakt.
Já píšu tu, tady se cítím nejvíce doma.
A pak na inspiruj. Tam se cítím jako na detašovaném pracovišti.
Ale to další, třetí forum, to už asik ne, názory Trini, Alaji a Honzama znám, tam mě nic nelákaá, no a vlastně i vostálpetra..., není proč....

Trini, alaja, Honzam a vostál a a ty zase píšete na inspiruj, na vase forum, ty i tady, trini občas taky tady.... bože....

Jen ten kolomazník už nikde....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » stř 02. pro 2020 18:13:02

Tara píše:Jen ten kolomazník už nikde....

Asi se do tebe (na rozdíl ode mne) nezamiloval.

Jinak by tu byl pečenej, vařenej :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » stř 02. pro 2020 22:56:02

Sim tě, ze zamilovanosti jsme už vyrostli, ne? :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » čtv 10. pro 2020 22:35:57

Jsem si trochu četla na vp.inspiruj, jak rozebíráte, kdo je asi armin a jak píšete o maríčí :-)
Že měla / má ? (nevím) tato paní jisté psychické problémy hlavně díky řekněme psychickému propadnutí, zfanatizování duchovní cestou (prostředku), je jasné.... a je mi líto každé takové osoby...
Sama jsem se dost aktivně účastnila tehdejších diskuzí na Večerním nebi, kde jsme se poznali, i s maríči, však víš..., dokonce jsme si s maríči psali osobně ... ale byla v kontaktu nedůvěřivá, podezřívavá, pak odjela do Nepálu...
Kdo ví, jak se jí daří dnes...
Co vím, byla dosti oblíbená coby profesorka španělštiny (?) na jedné pražské škole..., pamatuji si i její jméno, ale je to jedno...

Co se týká tebe, Miroslave / armine :-)

Jsem vděčna za tvou neznámou pravou identitu... :-)
Včera jsi to napsal přesně..., nic nepozdvihne duši toužícího, jako touha...
Která se nemá o co roztříštit.... :-)

Ach..... a uf... :-)

Kdysi jsem měla období, že jsem za každou cenu (hlavně zvědavost!) chtěla znát tvou pravou identitu....

Oslovila jsem s tím např. Tomáše V., zajímavé, on mi napsal, že je přesvědčený, že jsi Saša H.

Oslovila jsem Mazánka, ten nevěděl....

Ptala jsem se samotného Saši H.,ten hrál absolutního brouka, neví, nezná...

Moje duše říká, že jsi jáčko... (možná přání otce myšlenky...)

Nevím, fakt ne ... :-)

Dnes se mi po našem blízkém opětovném Setkání zdál sen.
Po dlouhé době naplňující sen!!!! Že jsem byla šťastná..., tím, že jsem (v tom snu) byla s tebou..., fyzicky, ale hlavně vnitřně, že jsem cítila, tu BLÍZKOST duší...
Cítila jsem přítomnost BLÍZKOSTI duší..., až se mi z toho nechtělo, z toho snu :-)

Promiň, byť bylo vše zažíváno na úrovni duše, "podobu" jsi měl jáčka....

No a opět tvrdé probuzení (ha, doslova), skončilo, když si vedle mě jáčko lehl, v tom snu, samozřejmě, a já se ho, jeho fyzického těla, začala, dotýkat.... měl pyžamo, látku na holém těle, má ruka to všechno vnímala, vnímala i tvé mužství... :-), látku pyžama, holé tělo, a sen skončil...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pát 11. pro 2020 17:19:07

Tak dala bych si říct častěji... :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pát 11. pro 2020 17:43:28

Asi tě zklamu Taro, astrální sex to nebyl, totiž o sexu našem vezdejším se Robert Monroe ve své knize Cesty mimo tělo vyjadřuje jako o "chabém pokusu napodobit velice intimní formu komunikace" :
Předkládám zde nejpříhodnější možný příměr zážitků z druhého stavu, jichž je fyzická sexualita matným odleskem. Kdyby opačně nabité elektrické póly mohly „cítit", potom by se ve chvíli, kdy by se k sobě přiblížily, „potřebovaly" setkat. Neexistuje žádná bariéra, která by to mohla potlačit. Potřeba setkání se s narůstající blízkostí postupně zvyšuje. V určité vzdálenosti se tato potřeba stává neodolatelnou; ještě blíže pak již zahrnuje a ovládá úplně všechno a za určitou hranicí je tak silná, že se ty dva opačné principy spojí a splynou v jedno. Ve chvíli spojení nastane vzájemná výměna elektronů, která otřásá myslí (duší?), nevyrovnaná napětí se harmonizují, je nastolena klidná, uspokojivá rovnováha, obě strany jsou revitalizovány, oživeny. To vše proběhne v jediném okamžiku, kolem však plyne věčnost. Potom následuje klidné a mírné oddělení.

Takže se jednalo jen o jakousi kalnou usazeninu tvého podvědomí...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pát 11. pro 2020 17:45:16

Jinak Mareechi teď dělá bordel zase v Nepálu (snažej se ji nějak vystrnadit)...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pát 11. pro 2020 17:54:47

Zdeněk píše:Asi tě zklamu Taro, astrální sex to nebyl, totiž o sexu našem vezdejším se Robert Monroe ve své knize Cesty mimo tělo vyjadřuje jako o "chabém pokusu napodobit velice intimní formu komunikace" :
Předkládám zde nejpříhodnější možný příměr zážitků z druhého stavu, jichž je fyzická sexualita matným odleskem. Kdyby opačně nabité elektrické póly mohly „cítit", potom by se ve chvíli, kdy by se k sobě přiblížily, „potřebovaly" setkat. Neexistuje žádná bariéra, která by to mohla potlačit. Potřeba setkání se s narůstající blízkostí postupně zvyšuje. V určité vzdálenosti se tato potřeba stává neodolatelnou; ještě blíže pak již zahrnuje a ovládá úplně všechno a za určitou hranicí je tak silná, že se ty dva opačné principy spojí a splynou v jedno. Ve chvíli spojení nastane vzájemná výměna elektronů, která otřásá myslí (duší?), nevyrovnaná napětí se harmonizují, je nastolena klidná, uspokojivá rovnováha, obě strany jsou revitalizovány, oživeny. To vše proběhne v jediném okamžiku, kolem však plyne věčnost. Potom následuje klidné a mírné oddělení.

Takže se jednalo jen o jakousi kalnou usazeninu tvého podvědomí...

Já bych to sexem vůbec nenazývala..., mě je vzácná ta blízkost, proto jsem to slovo dvakrát zvýraznila... a ano, mohla by to být ta harmonie, rovnováha, spočinutí....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » pát 11. pro 2020 18:05:10

Zdeněk píše:
Takže se jednalo jen o jakousi kalnou usazeninu tvého podvědomí...

Proč zrovna kalnou usazeninou ?? :confused:
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pát 11. pro 2020 19:10:42

miroslav píše:
Zdeněk píše:
Takže se jednalo jen o jakousi kalnou usazeninu tvého podvědomí...

Proč zrovna kalnou usazeninou ?? :confused:

Protože jsi tibetský (tj. odpadlický) buddhista, hle na Dhammadinná Thérí:
Jednoho dne po vyslechnutí Buddhovy rozpravy, dosáhl třetího stupně osvícení (anágámí). Po návratu domů byl Visákha neobvykle odtažitý, stranil se přítomnosti své ženy a začal spát odděleně (jelikož anágámí překonává smyslovou žádostivost /káma-rága/, není již schopen vést sexuální život). Dhammadinná došla k závěru, že její muž musí mít jinou ženu, nebo se ona dopustila nějakého prohřešku. Po několika dnech čekání se ho nakonec zeptala. Visákha ji ujistil, že si nenašel jinou ženu a ani ona nespáchala nic špatného. Visákha, který se obával se svou ženu hovořit, protože se domníval, že nepochopí duchovní proměnu, kterou prošel, seznal, že nyní už musí s pravdou ven. Vysvětlil jí, že hluboce pochopil Dhammu vyučovanou Buddhou a že již s ní nadále nemůže žít jako s ženou. Nabídl ji, aby si vzala jejich veškerý majetek a žila s ním jako matka nebo starší sestra, jestli by jí to nevyhovovalo, pak si může najít jiného muže nebo se vrátit ke svým rodičům. Dhammadinná byla překvapená, jak se její muž hluboce změnil a zatoužila sama poznat Dhammu.
...
Později v klášteře Džétavana Buddha prohlásil Dhammadinnu Thérí za nepřednější mezi mniškami ve schopnosti rozebírat Dhammu (tj. Buddhovo učení).


Pravda, ze mě by asi Dhammadinná překvapená nebyla.. :sad:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » pát 11. pro 2020 19:24:37

Tak doufám, že Tara přestane myslet na Miroslavovo mužství a okouzlena mými slovy stane se théravádovou mniškou, děkuji.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » pát 11. pro 2020 19:43:47

Zdeněk píše:Tak doufám, že Tara přestane myslet na Miroslavovo mužství a okouzlena mými slovy stane se théravádovou mniškou, děkuji.

To napsat, člověče, ty mě vůbec neznáš, ale vůbec :-)
To, co se mi zdá, co třeba zrovna teď píšu, to se nedá chtít nebo nechtít, to se píše jaxi samo!
Sex, mužství sis z toho snu vypíchl ty (asi proč?) :-)
O sexu to nebylo vůbec! A tím, že jsem sáhla ne Miroslavovi, ale jáčkovi, na mužství, tím sen skončil, možná to nějakou svou symboliku, možná to, že on pro mne znázorňuje tu mužskou část mne, se kterou se má nějaká moje část bytosti spojit, aby došlo k té harmonii, spočinutí. Kdo ví..., každopádně jakési fyzické obcování toliko na závadu Spojení jest :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod vostal petr » pát 11. pro 2020 20:18:06

No to je fakt.
Já píšu tu, tady se cítím nejvíce doma.
A pak na inspiruj. Tam se cítím jako na detašovaném pracovišti.
Ale to další, třetí forum, to už asik ne, názory Trini, Alaji a Honzama znám, tam mě nic nelákaá, no a vlastně i vostálpetra..., není proč....


Pro tebe by bylo ale nejlepší to "moje " forum co mně udělal Petr,

tam si totiž můžeš moderovat do úplného zblbnutí,

speciálně kvůli takovým citlivkám jako jsi ty jsem to tak nechal udělat,

no je zajímavý, že se tam ještě žádná dobroserná blbka neobjevila,

tedy jen Jana tam zkoušela, jestli může vstupovat do cizích reakcí a přepisovat v nich text,

jenže to samý mohu udělat i já ji,

ale to vlastně není nic pro vás, když to mohou dělat všichni...
vostal petr
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod vostal petr » pát 11. pro 2020 20:21:08

Ach..... a uf... :-)

Kdysi jsem měla období, že jsem za každou cenu (hlavně zvědavost!) chtěla znát tvou pravou identitu....

Oslovila jsem s tím např. Tomáše V., zajímavé, on mi napsal, že je přesvědčený, že jsi Saša H.

Oslovila jsem Mazánka, ten nevěděl....

Ptala jsem se samotného Saši H.,ten hrál absolutního brouka, neví, nezná...

Moje duše říká, že jsi jáčko... (možná přání otce myšlenky...)

Nevím, fakt ne ... :-)


Tak proč se nezeptáš mě,

já jeho pravou identitu znám,

je to Idiot...
vostal petr
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Pedriito » pát 11. pro 2020 22:13:17

Pro tebe by bylo ale nejlepší to "moje " forum co mně udělal Petr,

tam si totiž můžeš moderovat do úplného zblbnutí,

speciálně kvůli takovým citlivkám jako jsi ty jsem to tak nechal udělat,

no je zajímavý, že se tam ještě žádná dobroserná blbka neobjevila,

tedy jen Jana tam zkoušela, jestli může vstupovat do cizích reakcí a přepisovat v nich text,

jenže to samý mohu udělat i já ji,

ale to vlastně není nic pro vás, když to mohou dělat všichni...

Já bych ti tam ňáký bláboly klidně psal, ale registroval jsem se tam dvakrát, a hovno. Tak laskavě vyřiď tomu předsedovi, ať s tím něco udělá.
Pedriito
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara. » sob 12. pro 2020 20:16:02

To vidím jinak. On si lehl vedle ní. V podstatě touží po její lásce, potřebuje její lásku. Kdyby o ty doteky nestál, tak by přece utekl. ;)
Mezi Evou a arminem něco je, to se nedá přehlédnout. Už to trvá leta. Asi nějaký karmický vztah. Třeba by opravdu z toho vznikla skutečná vášen, kdyby se setkali sami dva. Kdo ví? A armin strašně touží po opravdové lásce, toho jsem si už dávno všimla. Ale asi se snaží si namlouvat, že to má doma - ale nemá.


Hele, vy dvě klábosilky! Nechcete to psát zrovna tady, mohla bych i na to reagovat a zapojit se do diskuze o mém snu a mém vztahu s arminem / jáčkem.... :-)

Bylo by to výživnější :-)

Je pravda, že v tom snu on si lehl vedle mě, jak dobře Trini napsala..., já už jsem ležela, on si ke mně lehl, z pravé strany... (nevím, jestli ta strana je nějak důležitá, ale bylo to z pravé strany :-)
A měl pyžamo a a a a a a pod ním byl to muž :-)
Tara.
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 06. bře 2021 22:43:56

Návštěvník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod lklknml » ned 07. bře 2021 6:35:20

Návštěvník píše:

Sice ten film jsem neviděl, tedy jen odhaduji kontext toho videa, ale takto vystřiženo je mě mnohem sympatičtější ten mladík, který nechá zapšklého dědka vykecat, neboť vědomé mlčení zde jeví se jako mnohem cennější než slova. :-)

To video pravděpodobně sestříhal a popsal Patrik Klášek, majitel YT kanálu. Ostatní jeho videa ozřejmují či dokreslují jeho osobní kontext. Ten s tělesným stářím nutně nesouvisí, kupř. kontext Igora Chauna z Goscha TV se od Patrikova zas tolik lišit nebude.

Hmm, zajímavé, tahle hra kontextů. Umožňuje lépe chápat chování lidí - totiž pravda/morálka platí v (je poplatná) kontextu. Který je možno sdílet, nikoli však předat slovy. Odtud i smysluplnost diskuze mimo kontext. :-)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » ned 07. bře 2021 10:43:19

Ten film se jmenuje Dobrý Will Hunting. Krásný film.

https://www.csfd.cz/film/9277-dobry-wil ... g/prehled/

Ta ukázka je přesná, jako by Robin Williams hovořil k Miroslavovi... :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » ned 07. bře 2021 15:27:14

Obrázek
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků