kluk...

kluk...

Nový příspěvekod Anonymka321 » stř 06. lis 2013 18:08:30

ahoj, otázka, po jak dlouhé době chození s klukem se většinou začíná při líbáni sahat mu na intimní místa?

ještě jedna... když asi už po týdnu mi tam sahá, nechci, aby to bylo tak rychlé, a hlavně nechci, aby si myslel, že mě dostal jen tak lehce, chci ho víc napínat, atd...jak ho mám zadržovat, ale zároveň ho hodně vzrušit a pak to zase zatrhnout??

mockrát děkuju...
Anonymka321
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 15. kvě 2013 20:10:07

Re: kluk...

Nový příspěvekod Anonymka321 » stř 06. lis 2013 18:09:20

*je mi 15let
Anonymka321
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 15. kvě 2013 20:10:07

Re: kluk...

Nový příspěvekod Honzam » stř 06. lis 2013 19:30:11

Je to jednoduché. Je potřeba, aby Ti odevzdal svou vůli a to se stane tak, že budeš jeho učitelkou lásky. Postavíš se do role toho, kdo ví, jak se to dělá správně a on se bude od Tebe učit. Kluci jsou naivní. Snadno uvěří, že je nezkušený a nerozumí lásce. Tím víc se pak bude těšit na každou další lekci a Ty si to budeš moci přizpůsobit podle svých potřeb. Navíc si Tě bude vážit za to, že ho učíš a postupně tomu můžeš dát pro něho jasná pravidla a dál to přenést i do další oblastí lidského života a stát se jeho princeznou a on Tvým sluhou.

Na zemi to takhle často funguje, ale není to už moc o lásce, spíš o moci. V nebi je to zase druhý extrém. Tam je ta láska tak bezbřehá, že jeden anděl přiletí, ani se nezeptá, udělá druhému dítě a odletí a nikdo to neřeší.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: kluk...

Nový příspěvekod Anonymka321 » sob 09. lis 2013 14:35:49

i přesto, že je ten kluk starší, má nějaké zkušenosti a já žádné???
Anonymka321
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 15. kvě 2013 20:10:07

Re: kluk...

Nový příspěvekod nop » sob 09. lis 2013 23:42:36

Anonymka321 píše:....jak ho mám zadržovat, ale zároveň ho hodně vzrušit a pak to zase zatrhnout??
mockrát děkuju...

Myslím, že by byl vhodnjěí postup: jak ho jemně vzrušit a potom utlumit. Nepohybovat se na ostří nože, ani na minovém poli, aby se nestalo, že bys to neukočírovala.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: kluk...

Nový příspěvekod irulan » ned 10. lis 2013 16:55:03

No uz v patnácti se chtít naučit jak manipulovat s muzi (tedy vubec s lidmi) to je teda pro me sila. O co jde? O lásku a sdílení nebo o to, kdo bude mít navrch?
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: kluk...

Nový příspěvekod Honzam » pon 02. pro 2013 20:24:48

Anonymka321 píše:i přesto, že je ten kluk starší, má nějaké zkušenosti a já žádné???

Třeba jsi starší duše a rozumíš lásce víc. :)

Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: kluk...

Nový příspěvekod Sy_ » úte 03. pro 2013 19:28:47

Neskutečný rady! Ale tak to dopadne, když se ptáš na sex na duchovním fóru. To jsi rovnou mohla jít na nějaký křesťanský fórum... tam by aspoň nelhali a řekli by ti rovnou, že nemaj šajnu a poradili ti, ať počkáš do svatby.

Anonymko, hrabat klukovi na penis přes kalhoty při líbání, jestli už jsi nemyslela regulérní petting, ještě pokud to není přirozený a nevychází to z tvojí upřímný touhy, ale z toho, že cítíš tlak, že bys to měla dělat, nebo že kalkuluješ kvůli nějakému výsledku - to je opak čehokoli, co by působilo rajcovně. Pro mě by to naopak bylo opravdu nechutný... protože snadno vycejtím, že to je nucený chování.

Nemanipuluj s ním. Buď k němu upřímná. Pokud máš zájem o sex, ale ještě ne tak brzy, normálně mu to řekni a zeptej se na jeho názor. Pokud se domluvíte na někým mazlení, domluvte se předem jako lidi, a když zkusí něco víc, dej mu to jasně najevo hned v ten moment, kdy k tomu dojde. Buď drsná a upřímná.

Takže moje rada je opravdu kacířšká: Zkus s ním komunikovat. Nečekej, že ti bude umět číst myšlenky a nemysli si, že ty umíš číst ty jeho.

Jsi ještě mladá, ale zkus s ním mluvit... není to lehký, ale bude se ti to v budoucnu hodit ještě víc, než jak mu přivodit modrý koule a odejít.

Ty, honzame, si nafackuj. Radit nezkušený patnáctce, aby si hrála na zkušenou učitelku sexu... co když je to nějakej třicátník co čeká na sebemenší záminku, aby ji ho tam narval? Přemejšlej trochu, ty "stará duše". Božemůj. Fakt si lejskni. Jestli je tvůj podpis správný, musíš asi velmi často přemýšlet o mužských genitáliích.
Uživatelský avatar
Sy_
 
Příspěvky: 38
Registrován: ned 06. říj 2013 13:31:27

Re: kluk...

Nový příspěvekod konec zvonec » stř 04. pro 2013 13:49:57

Anonymka321 píše:ahoj, otázka, po jak dlouhé době chození s klukem se většinou začíná při líbáni sahat mu na intimní místa?

dobra otazka ... pekne obecna ... odpoved ... 5 minut az 20 let ... pardon vlastne 58 let.
kdokoliv ti poradi never mu ... je to blbost ... tuhle odpoved najdes jenom a jenom v sobe
zeptej se sama sebe ...

... co vlastne chci?

a pak si promluv s tim klukem ... a uvidis ... nejaka odpoved ti urcite vyplave a bude spravna. :)

Anonymka321 píše:ještě jedna... když asi už po týdnu mi tam sahá, nechci, aby to bylo tak rychlé, a hlavně nechci, aby si myslel, že mě dostal jen tak lehce, chci ho víc napínat, atd...jak ho mám zadržovat, ale zároveň ho hodně vzrušit a pak to zase zatrhnout???
mockrát děkuju...

no potěš lojza ... :crazy:
kdyz to jeste nechces ... tak to rekni!
a bud uprimna ...
rekni mu ...
... "nechci, aby sis myslel, že jsi mě dostal jen tak lehce, chci te víc napínat, chci te zadržovat, ale zároveň te hodně vzrušit a pak ti to zase zatrhnout. co ty nato?" :D
... uvidis co ti na to rekne ... a jak dlouho s tebou jeste bude ... :D
... v kazdym pripade to bude vuci nemu fer.
... pripadne se oba usetrite spousty trapeni a dramatickych rozchodu.

... vzdycky muze byt zajimavy si predstavit jaky by to bylo naopak ... kdyby jste si to prohodili a ty mela jeho touhy a on tvoje predstavy a postupy.

no ... v kazdem pripade neuskodi ... byt ferova a uprimna ... a nebo ne ... zalezi na tobe. :)
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28

Re: kluk...

Nový příspěvekod konec zvonec » stř 04. pro 2013 13:50:40

... teda!!!
... uz jsme tady odbornici uplne na vsechno ... :D :D :crazy:
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků